Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

David
 
Deelnames in teamtoernooien
   David Riupassa
  
 
 1430 uitslagen in database. 
 887  -  1002  (Perc. 56.5%)*
 * 543 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 405 applets in database.
 44 composities in database.
Gespeelde openingen
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11870
 
01-07-2024: 1996 (1017) Lijst: a
 
Speler bij:
   Heijmans Excelsior Rosmalen 
   RDS Sint Oedenrode 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Finale  RDS Sint Oedenrode 2024, Finale A
 Halve Finale  RDS Sint Oedenrode 2024, Halve Finale C
 Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2023
 Finale  RDS Sint Oedenrode 2023, Finale A
 Halve Finale RDS Sint Oedenrode 2022, Halve Finale B
 Nijmegen Open KNDB 2022
 Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2022
 WK Veteranen Willemstad Buitenland 2022
 Finale  RDS Sint Oedenrode 2021, Finale A
 Nijmegen Open NK KNDB 2021
 DamDenkToernooi editie 1 Putten Stichting Hersenfitness 2021/2022
 Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2021/2022
 Onderlinge Competitie RDS Sint Oedenrode 2020, Halve Finale A
 Damevenement Delft/Wateringen Piet Helderman Dampromotie 2019, Groep B
 Finale  RDS Sint Oedenrode 2019, Finale A
 Lishui Open China 2019
 Nijmegen Open Gelderland 2019
 Onderlinge Competitie Groep A RDS Sint Oedenrode 2019, Halve Finale A
 Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2019
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2019, Groep A
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2019
 Fryslân Open Frysk Spul 2019
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2019
 NK Sneldammen KNDB 2019, Groep B1
 Onderlinge Competitie  RDS Sint Oedenrode 2019, Finale A
 Open Antwerps Rapidkampioenschap Belgie 2019
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep B
 Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2019
 Twaalf van Brussel Belgie 2019
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 1e klasse
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Hoofdklasse
 Polska Gra Open Polen 2018
 Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2018
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2018
 Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2018, Groep B
 Fryslân Open Frysk Spul 2018
 Onderlinge Competitie RDS Sint Oedenrode 2018, Finale A
 Open NK Fries Dammen Frysk Spul 2018
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep B
 Open Udense Rapid DOG Uden 2018
 Simultaan kampioen Fred Passchier RDS Sint Oedenrode 2018
 Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 1e klasse
 Polska Gra Open Polen 2017
 Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2017
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2017
 RotterDamsOpen  2017
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2017
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2017
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep B3
 Onderlinge Competitie RDS Sint Oedenrode 2017, Finale A
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep B
 Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2017
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 1e klasse
 Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2016
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2016
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2016
 Onderlinge Competitie RDS Sint Oedenrode 2016, Finale A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep B
 Open Udense 40 jaar DOG. Noord-Brabant 2016, Finale A
 Thailand Open Blitz Buitenland 2016
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2016
 EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
 Polska Gra Open Polen 2015
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2015
 Beiler damtoernooi Drenthe 2015, Groep B
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2015
 Memorial Sranti 2015, Groep B
 Onderlinge Competitie RDS Sint Oedenrode 2015, Finale A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep B
 NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep B
 Polska Gra Open Polen 2014
 Wereldrecordpoging Blindsimultaan Hilversum Utrecht 2014
 Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2014/2015
 Amersfoort Fries Dammen De Rûge Wolf 2014
 Beiler damtoernooi Drenthe 2014
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2014
 NK 64 velden KNDB 2014, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep B
 Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep C
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2013
 EK Veteranen Texel KNDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Nijmegen Open Gelderland 2013
 NK Rapid Groep BC KNDB 2013, Groep B
 Onderlinge Competitie RDS Sint Oedenrode 2013, Finale A
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2013
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2013
 Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep B
 Sneldamkampioenschap van Wamel Hfd Gelderland 2013, Hoofdklasse B
 Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
 WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep B
 World Cup Wageningen Gelderland 2013
 Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep B
 Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2013
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep D
 MTB Open International Tournament  Drenthe 2012
 NK Rapid Groep BC KNDB 2012, Groep B
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Hoofdklasse
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2012
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2012
 Brunssum Open NK Limburg 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, 1e klasse
 NK Rapid Groep B KNDB 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Hoofdklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep B
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH Gelderland 2011
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad 2011, Groep A
 Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
 Brunssum Open Limburg 1995
 Nijmegen Open Gelderland 1994
 Nijmegen Open NK KNDB 1993
 Nijmegen Open Gelderland 1992
 Nijmegen Open NK KNDB 1991
 Kloksimultaan Ton Sijbrands Houdt Stand Hoogezand 1988
 KSH-toernooi Groningen 1971, Jeugdklasse
 Brinta-toernooi Groningen 1969, Jeugdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1969
 
Gespeeld bij:
   Brainsport Eindhoven 
   DAmateurs 
   Dammers uit Oost 
   DV VBI Huissen 
   Hijken DTC 
   Houdt Stand Hoogezand 
   PSV Dammen Eindhoven