Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Erno
   Erno Prosman
 
 KNDB-rating:
 1-7-2020: 1538
 1-7-2019: 1535
 1-7-2018: 1541
 1-7-2017: 1539
 1-7-2016: 1552
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1538D
 1242 uitslagen in database. 
 494+  47-  330=  (Perc. 75.7%)*
 * 371 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 430 applets in database.
 3 applets in Diversen.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10161
 
01-04-2021: 2373 Lijst: b
Titel: GMI
Speler bij:
   Damlust Gouda 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Online Rapidtoernooi april-mei Damlust Gouda 2021
 Simultaan Erno Prosman Samen Sterk 2020
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2020/2021
 Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale A
 Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep A
 Zomercompetitie Samen Sterk 2019
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2019/2020
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2018/2019
 Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2017/2018
 Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
 Brunssum Open PLDB 2016
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2016/2017
 Metaldammen Samen Sterk 2016
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2015/2016
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2014/2015
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep A
 Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2013/2014
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep A
 Wereldrecordpoging Blindsimultaan Gouda ZHDB 2012
 Zomercompetitie Samen Sterk 2012
 Oefenblindsimultaan Erno Prosman Delft ZHDB 2012
 Oefenblindsimultaan Erno Prosman Heerhugowaard KNDB 2012
 Zomercompetitie Samen Sterk 2011
 Tavira Open Portugal 2010
 Zomercompetitie Samen Sterk 2010
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010, Groep A
 WHDB/DMH Sneldammen WHDB 2009, Groep A
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen DOS Delft 2008
 Zomercompetitie Samen Sterk 2008
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep A
 Generale repetitie blindsimultaan Erno Prosman DOS Delft 2008
 Brunssum Open PLDB 2006
 DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2005
 Barnsteen toernooi VPDB 2005
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
 Minsk Buitenland 2001
 Orap Open WHDB 2000
 Brunssum Open PLDB 1998
 NK Sneldammen KNDB 1998, Finale A
 WK Blitz Buitenland 1998
 Brunssum Open PLDB 1997
 Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996
 Brunssum Open NK KNDB 1996
 Golden Prague Buitenland 1996
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1996, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996, Barrage
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996, Algemeen
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep E
 Brunssum Open PLDB 1995
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep D
 Brunssum Open NK KNDB 1994
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep C
 Brunssum PLDB 1993
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep D
 Nijmegen Open NK KNDB 1993
 Brunssum Open NK PLDB 1992
 Koperen Tuin Toernooi PFDB 1992
 Parijs Open Buitenland 1992
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1991
 WK Juniors Brussel Buitenland 1991
 Brunssum Open PLDB 1989
 RDG Jubileumtoernooi ZHDB 1989
 WK Cadets Parthenay Buitenland 1988
 Halve Finale NK Aspiranten Rijnsburg KNDB 1985
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1985
 NK Pupillen Algemeen KNDB 1984
 NK Pupillen Algemeen KNDB 1983
 
Gespeeld bij:
   Amsterdam 80 
   De Hofstad Dammers 
   Nederland 
   Samen Sterk