Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Zuid Hollandse Dambond

Jeroen
   Jeroen Kos
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1358
 1-7-2018: 1330
 1-7-2017: 1342
 1-7-2016: 1312
 1-7-2015: 1334
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1360D
 1946 uitslagen in database. 
 464+  181-  516=  (Perc. 62.2%)*
 * 785 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 817 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10241
 
01-10-2019: 2231 (154) Lijst: a
Titel: MF
Speler bij:
   Den Haag 
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2019
 Open Rapidkampioenschap van Den Haag 2019, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2019, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2019/2020, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van Den Haag 2019, Hoofdklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep A
 Paasdammen Van Stigt Thans Schiedam 2019
 Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Ereklasse
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep A
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2018/2019, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2018/2019
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2018, Groep A
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, Hoofdklasse
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2018, Hoofdklasse
 Open Flevoland PFDB 2018
 Paaseitoernooi Den Haag 2018, Groep A
 Sneldamkampioenschap 2018 Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 EK Veteranen Dabki Buitenland 2017
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
 Nijmegen Open GDB 2017
 Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2017/2018, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2017/2018
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep C
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, Hoofdklasse
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2017, Hoofdklasse
 Open sneldamkampioenschap van ZHDB 2017, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep A
 Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2017, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Sneldamtoernooi Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2016/2017, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2016/2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2016, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep A2
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2016, Groep A
 Paaseitoernooi Den Haag 2016, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2016, Groep A
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
 Nijmegen Open GDB 2015
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2015, Hoofdklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2015/2016, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2015/2016
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2015, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A3
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2015, Hoofdklasse
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep A
 Paaseitoernooi Den Haag 2015, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep A
 Boboli toernooi VPDB 2014, Groep A
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie Delft 2014, Groep A
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2014/2015, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2014/2015
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep A
 Memorial Sranti 2014, Ereklasse
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2014, Hoofdklasse
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag 2014, Hoofdklasse
 Paaseitoernooi Den Haag 2014, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2014, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2014, Groep A
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, Hoofdklasse
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep A
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep A
 Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep A
 Afscheidssimultaan Fred Ivens Den Haag 2013
 Delfland Simultaan DOS Delft 2013
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
 NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2013, Hoofdklasse
 Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep A
 Paaseitoernooi Den Haag 2013, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2013
 Sneldamkampioenschap van Westland 2013, Groep A
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep A
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Open Kampioenschap van Den Haag 2012, Finale
 Open Kampioenschap van Den Haag 2012, Hoofdklasse A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2012
 Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2012, Hoofdklasse
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2011
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2011/2012, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2011/2012
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A3
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011, Groep A
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A2
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep B
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2010/2011, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2010/2011
 Provinciaal Kampioenschap WHDB ZHDB 2010/2011, Finale
 Provinciaal Kampioenschap WHDB ZHDB 2010/2011, Barrage
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A2
 Sneldammen DMH/WHDB WHDB 2010, Groep A
 DNC Open WHDB 2009, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2009, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2009, Hoofdklasse
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2009/2010, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2008
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep A
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep A
 DNC Open WHDB 2007, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2007
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2007/2008, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2007, Algemeen
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2006/2007, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2006/2007, Groep A
 Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep D
 Axioma Open WHDB 2005, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2005
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2005/2006, Groep A
 Barnsteen toernooi VPDB 2005
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
 Barnsteen toernooi VPDB 2004
 Barnsteen toernooi VPDB 2002
 Orap Open NK KNDB 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep C
 Ordina Open GDB 1999
 Nijmegen Open GDB 1998
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1998, Algemeen
 The Hague Open WHDB 1997
 Geleen Open PLDB 1996
 Nijmegen Open GDB 1996
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1994, Algemeen
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep C
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1992
 Javaanse Jongens PGD 1991
 Brunssum Open PLDB 1989
 
Gespeeld bij:
   ADG Amersfoort 
   De Hofstad Dammers 
   VAD Amsterdam