Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Friesland

John
 
Deelnames in teamtoernooien
   John Folkers
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1011
 Virtuele KNDB-rating: 937D
 2105 uitslagen in database. 
 1548  -  1682  (Perc. 54.3%)*
 * 557 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1044 applets in database.
Gespeelde openingen
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10800
 
01-04-2024: 1897 (1683) Lijst: a
Speler bij:
   DCH Heerenveen - Mildam 
   DSS Zwartsluis 
   Steenwijk 36 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Damweek DCH Heerenveen - Mildam 2024, 
 Zomerdamtoernooi Beneluxvet  Friesland 2024, Groep B
 BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024
 Damdag Steenwijk 36 2024, Groep A
 FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2024
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2024, Groep D
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep C
 Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2024
 Sluziger Damavond DSS Zwartsluis 2024, Hoofdklasse A
 BaarnOpen DBS Baarn Soest 2023
 Damdag Lelystad 2023, Groep B
 Kerstdagen  Steenwijk 36 2023
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep C
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep B
 Sneldammen  DCH Heerenveen - Mildam 2023
 Tessel Open Oosterend Texel 2023
 Zomerdamtoernooi Beneluxvetbv Friesland 2023, Groep A
 Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2023, Groep B
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2023/2024
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam 2023/2024, Groep A
 Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2023/2024, 1e klasse
 Damdag Steenwijk 36 2023, Groep A
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale B
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep F
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep C
 Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2023
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep C
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
 World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022
 Zomerdamtoernooi Beneluxvetbv Friesland 2022, Groep B
 Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022, Groep B
 Damavondtoernooi DSS Zwartsluis 2022/2023, Groep A
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36 2022/2023
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023, Groep A
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis 2022/2023, 1e klasse
 Bastille Open Damtoernooi  PDC Putten 2022
 Damdag  Steenwijk 36 2022, Groep A
 FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2022
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/ Open DCT Twijzelerheide 2022, Finale B
 Open Flevoland KNDB 2022
 Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2022
 Sluziger Damavond DSS Zwartsluis 2022, Hoofdklasse A
 Damweek Hijken Hijken DTC 2021
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
 Zomerdamtoernooi Friesland 2021, Groep B
 Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2021/2022, Hoofdklasse A
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36 2021/2022
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis 2021/2022, 1e klasse
 Toernooibase Lidraughts WinterCup Buitenland 2021/2022
 Fitter Brein Round-robin Lidraughts toernooi Drenthe 2021, Groep C
 Toernooibase Lidraughts Eighties Cup Buitenland 2021, 2e klasse
 Hoogeveen Open Drenthe 2020
 Kleintje Zomerdammen Friesland 2020, Groep A
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis 2020/2021, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2020/2021
 Pinkstertoernooi Tuk Overijssel 2020/2021
 FK 50-65 plus  DCH Heerenveen - Mildam 2020
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 1e klasse
 MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
 NK Rapid  KNDB 2019
 Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019
 WK Rapid Beilen Drenthe 2019
 Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2019/2020, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2019/2020
 FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2019
 Pinkstertoernooi DDC Deventer 2019, Hoofdklasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
 Damavondtoernooi  DSS Zwartsluis 2018/2019, Groep A
 Damavondtoernooi  DSS Zwartsluis 2018/2019, Groep A
 Jan Bijl Cup Steenwijk 36 2018/2019
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2018/2019
 Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2018/2019, 1e klasse
 FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2018
 Open Flevoland Friesland 2018
 Pinkstertoernooi DDC Deventer 2018, Hoofdklasse
 Sluziger damavondtoernooi DSS Zwartsluis 2018, Hoofdklasse A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017
 Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2017/2018, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2017/2018
 Anton Jurg Toernooi Overijssel 2017, Groep B
 CBP Toernooi DDC Deventer 2017, Hoofdklasse A
 FK 50 -65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2017
 FK Sneldammen Friesland 2017, 1e klasse
 Steenwieker damdag Steenwijk 36 2017, Groep B
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2016/2017
 Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2016/2017, 1e klasse
 Anton Jurg Toernooi Overijssel 2016, Groep B
 CBP Toernooi DDC Deventer 2016, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2016
 Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2016, 1e klasse
 Provinciaal Kampioenschap 50+ Friesland 2016
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
 Damdag Steenwijk 36 2015/2016, Groep B
 CBP Toernooi DDC Deventer 2015, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2015
 Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2015, 1e klasse
 Provinciaal Kampioenschap 50+ Friesland 2015
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
 Kerstsneldamavond  Steenwijk 36 2014/2015
 Paassneldammen Steenwijk 36 2014/2015
 CBP Toernooi DDC Deventer 2014, Hoofdklasse A
 Damdag  HDC Hardenberg 2014
 MTB Open International Tournament Drenthe 2013
 Kerstdammen DSS Zwartsluis 2013/2014, Groep A
 Nieuwjaarsrapidtoernooi Steenwijk 36 2013/2014
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2013/2014
 Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse B
 CBP Toernooi DDC Deventer 2013, Hoofdklasse A
 Simultaan Paul Oudshoorn Steenwijk Friesland 2013
 Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale C
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
 MTB Open International Tournament  Drenthe 2012
 Kerstsneldamtoernooi Steenwijk 36 2012/2013
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2012/2013
 Tamek-Toernooi  DSS Zwartsluis 2012/2013, Hoofdklasse A
 Beiler damtoernooi Drenthe 2012, Groep B
 CBP Toernooi DDC Deventer 2012, Hoofdklasse A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen Drenthe 2011, Groep C
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes Drenthe 2011
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2011/2012
 Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2011/2012, Groep A4
 Beiler damtoernooi Drenthe 2011
 Tavira Open Portugal 2010
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2010/2011, Hoofdklasse
 Beiler damtoernooi Drenthe 2010
 FK Sneldammen Friesland 2010, Groep B
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep D
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep D
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2009/2010
 Sneldamkampioenschap van Salland. Overijssel 2009/2010
 CBP Toernooi DDC Deventer 2009, Overgangsklasse
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, 1e klasse
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep D
 Sneldamkampioenschap van DamRa 2008, Groep C
 Sneldamkampioenschap van DamRa 2008, Groep B
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2008/2009
 Salland Overijssel 2008/2009
 CBP Toernooi DDC Deventer 2008, Overgangsklasse
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Anton Jurg toernooi Overijssel 2007, Groep B
 Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2007/2008
 Open DCT Twijzelerheide 2007
 Salou Open Buitenland 2007
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep D
 CBP Toernooi DDC Deventer 2005, Overgangsklasse
 Salou Open Buitenland 2002
 Brunssum Open Limburg 2001
 Nijmegen Open Gelderland 2001
 Brunssum Open Limburg 2000
 Provinciaal Kampioenschap Overijssel 1999
 Brunssum Open Limburg 1998
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Brunssum Open Limburg 1997
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 The Hague Open West-Holland 1997
 Brunssum Open NK KNDB 1996
 Nijmegen Open Gelderland 1996
 Brunssum Open Limburg 1995
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep C
 Brunssum Open NK KNDB 1994
 Nijmegen Open Gelderland 1994
 Brunssum Open Limburg 1993
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep C
 Nijmegen Open NK KNDB 1993
 Brunssum Open NK Limburg 1992
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1992, Groep B
 Nijmegen Open Gelderland 1992
 Nijmegen Open NK KNDB 1991
 
Gespeeld bij:
   DamRa 
   DV Warffum 
   Pekelsma Nieuw Amsterdam 
   TDT Salland 
   TOG Wolvega 
   Witte van Moort Westerhaar