Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Utrechtse Provinciale Dambond

Andrew
   Andrew Tjon A Ong
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1302
 1-7-2018: 1344
 1-7-2017: 1265
 1-7-2016: 1270
 1-7-2015: 1352
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1315D
 2068 uitslagen in database. 
 671+  244-  727=  (Perc. 63%)*
 * 426 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1253 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10221
 
01-07-2019: 2177 (305) Lijst: a
Titel: MF
Speler bij:
   DC Hilversum 
   Heijmans Excelsior Rosmalen 
   LDV-DCH 
   Ons Genoegen Utrecht 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Bunschoten Open VPDB 2019
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
 MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
 Nijmegen Open GDB 2019
 NK Rapid  KNDB 2019
 Open Herfsttoernooi DDB 2019
 Provinciaal Brabants kampioenschap PNDB 2019, Groep A
 WK Rapid Beilen DDB 2019
 WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2019
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep A
 Persoonlijk Kampioenschap UPDB 2019
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2018
 Nijmegen Open GDB 2018
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2018
 Polska Gra Open Polen 2018
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2018, Groep A
 RotterDamsOpen ZHDB 2018
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2018
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep C
 Open Flevoland PFDB 2018
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2018, Algemeen
 Persoonlijk Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2018
 Persoonlijk Kampioenschap Hoofdklasse Barrage UPDB 2018
 Thailand Open Blitz Buitenland 2018
 World Cup Blitz 64 Thailand Open Buitenland 2018
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2017
 Nijmegen Open GDB 2017
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2017
 Polska Gra Open Polen 2017
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2017
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep D
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017, Algemeen
 Persoonlijk Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2017
 Sneldamkampioenschap hoofdklasse UPDB 2017
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Ereklasse
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2016
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Polska Gra Open Polen 2016
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2016
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
 Hilversum Denkt hoofdklasse UPDB 2016
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2016, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2016
 EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2015
 Nijmegen Open GDB 2015
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2015
 Polish Open Karpacz Buitenland 2015
 Polska Gra Open Polen 2015
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2015
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Almere 2015
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2015, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep A
 Open Aziatisch Blitzkampioenschap Buitenland 2015
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2015, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2015
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2015, Hoofdklasse A
 Boboli toernooi VPDB 2014, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Nijmegen Open GDB 2014
 NK Rapid Groep A KNDB 2014
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2014
 Polska Gra Open Polen 2014
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2014, Groep A
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2014, Groep A
 EK Veteranen Kolobrzeg Buitenland 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2014
 Boboli toernooi VPDB 2013
 EK Veteranen Texel KNDB 2013
 Nijmegen Open GDB 2013
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2013
 Polska Gra Open Polen 2013
 Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A
 Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
 WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
 Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2013
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2013
 Sneldamkampioenschap van de UPDB 2013, Hoofdklasse
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2013
 Boboli toernooi UPDB 2012
 MTB Open International Tournament  DDB 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
 PC Best Cup Swinoujscie  Polen 2012
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2012
 Zuromin Polen 2012
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
 Memorial Sranti 2012, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2012
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2012
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2012, Groep A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2012
 Barnsteentoernooi  VPDB 2011
 Nijmegen Open GDB 2011
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Zuromin Polen 2011
 Dammen aan de Waal Lent 2011, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2011
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2011
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2011, Groep A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2011
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2010
 Nijmegen Open GDB 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Srefidensi Open Suriname 2010
 Ziemi Zawkrzenskiej Polen 2010
 Barnsteen toernooi VPDB 2010
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2010
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2010
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2010
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2009
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Srefidensi Open Suriname 2009
 Zuromin Polen 2009
 Barnsteen toernooi VPDB 2009
 IM Anko Baksoellah WHDB 2009, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2009, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2009
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
 Brunssum Open PLDB 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
 Srefidensi Open Suriname 2008
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen DOS Delft 2008
 Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2008, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2008
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Bovec Open Slovenie 2007
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 Barnsteen toernooi VPDB 2007
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2007, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2007
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2006
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 Barnsteen toernooi VPDB 2006
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2006, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2006
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
 Axioma Open WHDB 2005, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 Barnsteen toernooi VPDB 2005
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2005, Algemeen
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 Nijmegen Open GDB 2004
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
 Barnsteen toernooi VPDB 2004
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2004, Algemeen
 SNS Zeeland Open PZDB 2003
 Barnsteen toernooi VPDB 2003
 Golden Prague Buitenland 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2003, Algemeen
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
 Ordina Open GDB 2002
 Barnsteen toernooi VPDB 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2002, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2002
 Bijlmer Open Gandhi 2001
 Orap Open NK KNDB 2001
 Barnsteentoernooi VPDB 2001
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2001, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2001
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Salou Open Buitenland 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep C
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2000, Algemeen
 Salou Open Buitenland 1999
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1998, Algemeen
 Salou Open Buitenland 1998
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep D
 The Hague Open WHDB 1997
 Nijmegen Open GDB 1996
 Nijmegen Open GDB 1994
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep B
 Nijmegen Open GDB 1992
 Nijmegen Open NK KNDB 1991
 Nijmegen Open GDB 1990
 Rondje Goffert Nijmegen Open GDB 1986
 
Gespeeld bij:
   ADG Amersfoort 
   DVSB Soest-Baarn 
   Suriname