Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Kees
   Kees Thijssen
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1476
 1-7-2017: 1458
 1-7-2016: 1445
 1-7-2015: 1458
 1-7-2014: 1478
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1485D
 1756 uitslagen in database. 
 550+  121-  899=  (Perc. 63.7%)*
 * 186 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1214 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10030
 
01-10-2018: 2336 (29) Lijst: a
Titel: GMI
Speler bij:
   020 
   Denk en Zet Culemborg 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Curacao Open Challenge Buitenland 2018
 Expositie Damtoernooi - Grootmeesters Dampromotie Delft 2018
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep A
 Zomerrapid 020 2018
 Onderlinge Competitie 020 2018/2019
 Open Flevoland PFDB 2018
 Salou Open Buitenland 2018
 Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Zomerrapid 020 2017
 Onderlinge Competitie 020 2017/2018
 Zomerrapid 020 2016
 Onderlinge Competitie 020 2016/2017
 Zomerrapid 020 2015
 Onderlinge Competitie 020 2015/2016
 Zomerrapid  020 2014
 Matchcompetitie 020 2014/2015
 Onderlinge Competitie 020 2014/2015
 Salou Open Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Zomerrapid 020 2013
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2013
 NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Groningen Seaports Masters PGD 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Onderlinge Competitie  020 2012/2013
 Golden Prague Buitenland 2012
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 25 jaar Damschool Culemborg Denk en Zet Culemborg 2011
 Barrage 25 jaar Damschool Culemborg Denk en Zet Culemborg 2011
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep A
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
 NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Groningen Seaports Masters PGD 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2010, Groep B
 Nijmegen Open GDB 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Tavira Masters Portugal 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep A
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde B
 Golden Prague Buitenland 2010
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
 Salou Open Buitenland 2010
 DNC Open WHDB 2009, Groep A
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Tallinn Buitenland 2009
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 Challenge Europe Berlin Buitenland 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
 Salou Open Buitenland 2009
 Bijlmer toernooi Amsterdam 2008, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2008, Hoofdklasse
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2008
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2008, Groep B
 Tallinn Buitenland 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
 9e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2008
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2008
 Salou Open Buitenland 2008
 Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep A
 DNC Open WHDB 2007, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep A
 Tallinn Buitenland 2007
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 Wereldkampioenschap KNDB 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep A
 DuWo Kennisstad Mini-NK DOS Delft 2006
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2006
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2006, Groep A
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep A
 Tallinn Buitenland 2006
 7e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2006
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Salou Open Buitenland 2006
 Axioma Open WHDB 2005, Groep A
 DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2005
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2005
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2005, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Finale
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
 Salou Open Buitenland 2005
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Rapid
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Blind
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Groep A
 DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2004
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep B
 Nijmegen Open GDB 2004
 5e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2004
 Cannes Open Buitenland 2004
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
 Salou Open Buitenland 2004
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep A
 Curacao Open Buitenland 2003
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2003, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2003
 Salou Open Buitenland 2003
 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Bijlmer toernooi Gandhi 2002, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
 Ordina Open GDB 2002
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2002
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2002, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2002
 Salou Open Buitenland 2002
 Bijlmer toernooi Gandhi 2001, Groep A
 Orap Open NK KNDB 2001
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2001
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2001, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
 Bijlmer toernooi Gandhi 2000
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2000
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2000, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep B
 Bijlmer toernooi Gandhi 1999
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1999
 Bijlmer toernooi Gandhi 1998
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998, Algemeen
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Barrage Challenge Mondial KNDB 1997
 Bijlmer toernooi Gandhi 1997
 Challenge Mondial KNDB 1997, Voorronde A
 Challenge Mondial KNDB 1997, Finale
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1997
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996, Algemeen
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep D
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1995
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1995
 Brunssum Open KNDB 1994
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1994
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1994
 Nijmegen Open GDB 1994
 WK Juniors Chartres Buitenland 1994
 Brunssum Open PLDB 1993
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1993
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1992
 Nijmegen Open GDB 1992
 WK Juniors Zaparozhe Buitenland 1992
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1991
 WK Juniors Brussel Buitenland 1991
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1990, Aspiranten
 WK Cadets Westerhaar KNDB 1990
 Brunssum Open PLDB 1989
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1989
 WK Cadets Parthenay Buitenland 1989
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1988
 
Gespeeld bij:
   Amsterdam 80 
   Apeldoorn 
   DAM Amsterdam 
   Nederland