Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Boudewijn
   Boudewijn Derkx
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1442
 1-7-2017: 1442
 1-7-2016: 1455
 1-7-2015: 1458
 1-7-2014: 1431
  
 
 595 uitslagen in database. 
 162+  63-  261=  (Perc. 60.2%)*
 * 109 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 290 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11232
 
01-10-2018: 2302 (55) Lijst: a
Titel: MI
Speler bij:
   Denk en Zet Culemborg 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2014
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
 24ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2009
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Tavira Masters Portugal 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
 Bijlmer toernooi Amsterdam 2008, Groep B
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2008
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2008, Groep B
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
 NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep A
 Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 DUWO Rabobank Jong - Gevestigd DOS Delft 2007
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2007
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep B
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2006
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2006, Groep B
 Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005, Barrage 3
 Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005, Barrage 2
 EK Boys Juniors Kluczbork Buitenland 2005
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 WK Juniors Dneprodzerzhinsk Buitenland 2005
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2005, Groep B
 Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Jeugdklasse
 Brunssum Open PLDB 2004
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2004
 WK Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2004
 Bovec Open Slovenie 2003
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2003
 WK Junioren Buitenland 2003
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2002
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
 WK Cadets Mlawa Buitenland 2002
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2001
 WK Cadets Minsk Buitenland 2001
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2001, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2000
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000, Groep A
 
Gespeeld bij:
   Beusichemse Damclub 
   Ons Genoegen Utrecht 
   Witte van Moort Westerhaar