Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Auke
   Auke Scholma
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1467
 1-7-2017: 1469
 1-7-2016: 1459
 1-7-2015: 1470
 1-7-2014: 1463
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1469D
 1521 uitslagen in database. 
 440+  218-  747=  (Perc. 57.9%)*
 * 116 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1099 applets in database.
 75 composities in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10010
 
01-10-2018: 2338 (28) Lijst: a
Titel: GMI
Speler bij:
   DV Warffum 
   Hijken DTC 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2018
 Open Flevoland PFDB 2018
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2017
 Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2016
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2016, Algemeen
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep C
 Feike Boomstra Toernooi Computers 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Cannes Open Buitenland 2015
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep B
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Finales Kornelius de Vries toernooi PGD 2013, Finale B
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2013
 NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2011
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2010, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep B
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep A
 Groningen Seaports Masters PGD 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 DUWO Rabobank Jong - Gevestigd DOS Delft 2007
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep A
 Doorwerth Invitatie Toernooi WDC 2007
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 Wereldkampioenschap KNDB 2007
 DuWo Kennisstad Mini-NK DOS Delft 2006
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2006
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2006, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Tallinn Buitenland 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
 Europees Zonetoernooi Buitenland 2003
 Jubileumtoernooi PFDB 2003
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
 Voorronde jubileumtoernooi PFDB 2003
 Europees Kampioenschap KNDB 2002
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
 Ordina Open GDB 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep D
 Salou Open Buitenland 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep C
 Golden Prague Buitenland 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1999
 WK Rapid KNDB 1999
 Masters Leeuwarden PFDB 1998, Algemeen
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998, Algemeen
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996, Algemeen
 Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep C
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1995
 Maars-toernooi GDB 1995
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1995
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1994
 Brunssum PLDB 1993
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1993
 Brunssum PLDB 1992
 Koperen Tuin Toernooi PFDB 1992
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1992
 Wereldkampioenschap Toulon Buitenland 1992
 Baba Sy Memorial Buitenland 1991
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1991
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1990
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep A
 Hierden GDB 1989
 Kiev Buitenland 1989
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1988
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1987, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1987
 Minsk Buitenland 1986
 Soest UPDB 1986
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1985, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1985
 Volmac zeskamp KNDB 1985
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1984
 Wereldkampioenschap Dakar Buitenland 1984
 Zonetoernooi Savona Buitenland 1984
 Europees Kampioenschap KNDB 1983
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1983
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1982, Groep B
 Kislowodsk Buitenland 1982
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1981
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1980
 Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1979
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1978
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1977
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1976
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1976
 KSH-toernooi PGD 1975, Jeugdklasse
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1975
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1974
 Pinocchio-toernooi Waalwijk PNDB 1973
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1972
 
Gespeeld bij:
   Apeldoorn 
   DamCombinatie Fryslan 
   Denk en Zet Culemborg 
   Fivelgo 
   Huizum 
   Nederland 
   Rinsumageest 
   Volendam 
   Witte van Moort Westerhaar