Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Utrechtse Provinciale Dambond

Auke
   Auke Zijlstra
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1197
 1-7-2018: 1202
 1-7-2017: 1222
 1-7-2016: 1214
 1-7-2015: 1210
  
 
 552 uitslagen in database. 
 99+  42-  138=  (Perc. 60.2%)*
 * 273 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 183 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 21294
 
01-07-2019: 2120 Lijst: b
Speler bij:
   Ons Genoegen Utrecht 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 BDSV Open groep A BDSV Barneveld 2019
 Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep B
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2019, Hoofdklasse B
 Fryslân Open DFS 2019
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2019, Finale B
 WK FRYSK! DFS 2019
 Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep B
 Open NK Fries Dammen DFS 2018
 Open EK Fries Dammen Amsterdam DFS 2017
 Sneldamkampioenschap hoofdklasse UPDB 2017
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep A
 Fryslân Open DFS 2016
 Hilversum Denkt hoofdklasse UPDB 2016
 Kwalificatie FRYSK! DFS 2016
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
 Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep B
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse C
 Fryslân Open DFS 2015
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2015, Finale A
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep B
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2014/2015
 Amersfoort Fries Dammen De Rûge Wolf 2014
 Grutmastertoernoai Frjentsjer DFS 2014, Finale A
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2014
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2013
 Sneldamkampioenschap van de UPDB 2013, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep B
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2011
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2011, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2010
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2008
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2007
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2006
 Mello Koolman Het Noorden 2005, Groep A
 
Gespeeld bij:
   De Rûge Wolf 
   Het Noorden