Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Ben
   Ben Provoost
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1420
 1-7-2018: 1439
 1-7-2017: 1439
 1-7-2016: 1453
 1-7-2015: 1431
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1415D
 1391 uitslagen in database. 
 315+  87-  498=  (Perc. 62.7%)*
 * 491 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 695 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11315
 
01-10-2019: 2283 (74) Lijst: a
Titel: MF
Speler bij:
   Aagtekerke 
   ADG Amersfoort 
   Damlust Gouda 
   Orfam Telecom Twente 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Bunschoten Open VPDB 2019
 NK Rapid  KNDB 2019
 Onderlinge Competitie ADG Amersfoort 2019/2020
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep D
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie ADG Amersfoort 2018/2019
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep C
 Open Flevoland PFDB 2018
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 Kloksimultaan Ben Provoost Aagtekerke 2017
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2016
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2015
 Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2015
 Rapidbarrage plaats NK Algemeen KNDB 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 NK Rapid Groep A KNDB 2014
 Sneldamtoernooi 1 ADG Amersfoort 2014/2015
 Frits Louis sneldamkampioenschap ADG Amersfoort 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
 Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2014
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, Hoofdklasse
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
 NK Rapid Groep A KNDB 2012
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 Zomercompetitie 020 2012
 Onderlinge Competitie  020 2012/2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A4
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
 Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 Zomercompetitie Samen Sterk 2011
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2011
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A4
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2010, Groep A
 Nijmegen Open GDB 2010
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep A
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A
 Oefenseance Kloksimultaan Ben Provoost TDV Tilburg 2010
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Hengelo PODB 2010
 DNC Open WHDB 2009, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 Zomercompetitie Samen Sterk 2009
 Barnsteen toernooi VPDB 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep C
 DNC Open NK KNDB 2008, Hoofdklasse
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2008
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2008, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep A
 Open Witte van Moort Westerhaar 2008, Groep A
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2008
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep A
 Zomercompetitie Samen Sterk 2008
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2008/2009
 Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
 DNC Open WHDB 2007, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2007/2008, Groep A
 Barnsteen toernooi VPDB 2007
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 Brunssum Open PLDB 2006
 DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2006
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2006, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2006/2007, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2006/2007, Groep A
 Barnsteen toernooi VPDB 2006
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Provinciaal Kampioenschap PZDB 2006
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2005
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2005, Groep B
 Barnsteen toernooi VPDB 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep B
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2004
 Nijmegen Open GDB 2004
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
 WK Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2004
 Barnsteen toernooi VPDB 2004
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2003
 SNS Zeeland barrage finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2003, Groep A
 Barnsteen toernooi VPDB 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2002
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2002
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2002, Groep B
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2002, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2001
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2000
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2000, Groep B
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000, Groep C
 West-Brabants Kamp. snel BDV Bergen op Zoom 2000
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1999
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1998
 NK Sneldammen KNDB 1997, Pupillen
 
Gespeeld bij:
   Amsterdam 80 
   Beusichemse Damclub 
   Den Haag 
   Denk en Zet Culemborg 
   PWG s-Gravenpolder 
   Samen Sterk 
   Twentes Eerste 
   Volendam 
   Witte van Moort Westerhaar