Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Zuid-Holland
Deelnames in teamtoernooien
Arjen de Mooij
KNDB-rating 1-7-2023:
1292
Virtuele KNDB-rating:
1294
D
1583
uitslagen
in database.
837 - 1003 (Perc. 59.9%)*
* 746 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
498
applets
in database.
9
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10996
01-04-2024:
2168
(327)
Lijst:
a
Speler bij:
RDC Rijnsburg
Samen Sterk
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2024/2025
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep A
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2024
Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2023
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023/2024
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2023/2024
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2023
Finale A Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Kloksimultaan Jasper Lemmen Samen Sterk 2022
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2022
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2022/2023
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale B
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Rapid competitie Samen Sterk 2021
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2021
Zomercompetitie LDG Leiden 2021
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2021/2022
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022
Piet van Egmond trofee RDC Rijnsburg 2020
Simultaan Kees Thijssen LDG Leiden 2020
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, Hoofdklasse
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep A
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2019
Zomercompetitie LDG Leiden 2019
Zomercompetitie Samen Sterk 2019
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2019, Groep A
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2019
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2018
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2018/2019, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
Carnavalsdammen RDC Rijnsburg 2018
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2018, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A2
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep A
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
Zomercompetitie LDG Leiden 2017
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2017/2018, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2017, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Ereklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
Zomercompetitie LDG Leiden 2016
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2016/2017, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2016, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2016
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2016, Algemeen
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2015
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
Zomercompetitie LDG Leiden 2015
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2015/2016, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2015, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2015, Algemeen
Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2014/2015, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2014, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2014, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Damnacht van Lent 2013, Finale B
Damnacht van Lent 2013, Voorronde A
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2013, Groep A
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2013/2014, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2013, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2012/2013, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2012, Groep A
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep A
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep A
Paassneldamtoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011, Algemeen
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
Dammen aan de Waal Lent 2010, Groep A
Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2010
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep C
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2009, Algemeen
Golden Prague Buitenland 2008
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2008, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2007
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2007, Studenten
Brunssum Open Limburg 2006
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2006, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2006
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2005, Hoofdklasse
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep C
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Studenten
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Studenten
Ordina Open Gelderland 2002
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Hoofdklasse
Golden Prague Buitenland 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Studenten
EK Boys Juniors Tuchola Buitenland 2001
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2001, Barrage
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2001, Junioren
WK Juniors Parthenay Buitenland 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Junioren
Halve Finale NK Junioren KNDB 2000, Groep C
Halve Finale NK Junioren KNDB 1999, Groep C
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
The Hague Open NK KNDB 1998
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1997
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Algemeen
The Hague Open West-Holland 1997
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1996
NK Pupillen Algemeen KNDB 1994
Gespeeld bij:
Heijmans Excelsior Rosmalen
Killer club
LDG Leiden
Lent