Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Zuid Hollandse Dambond

Guido
   Guido van den Berg
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1255
 1-7-2018: 1274
 1-7-2017: 1267
 1-7-2016: 1265
 1-7-2015: 1248
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1266D
 1403 uitslagen in database. 
 196+  175-  353=  (Perc. 51.5%)*
 * 679 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 387 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11129
 
01-10-2019: 2152 (388) Lijst: a
Speler bij:
   Damcombinatie Zaanstreek 
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Brunssum Open PLDB 2019
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2019
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2019
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, Hoofdklasse
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep A
 Paasdammen Van Stigt Thans Schiedam 2019
 Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019
 Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018
 House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, Hoofdklasse
 Bekertoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Ereklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017, Algemeen
 Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2016, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2016, Algemeen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2016, Groep A
 Bobolitoernooi VPDB 2015
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
 Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2015, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep A
 Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2014, Algemeen
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
 Terrasdammen Genk Belgie 2014
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 Golden Prague Buitenland 2014
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, Hoofdklasse
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
 Victorie Plaza Toernooi Alkmaar PNHDB 2014, Ereklasse
 International Bacoli Open Italie 2013
 Onderlinge bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep B
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep A
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2013, Groep A
 Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep B
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, 1e klasse
 Sneldamkampioenschap van Westland 2013, Groep A
 Clubkampioenschap  Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Kersttoernooi DOS Delft 2012
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep A
 PC Best Cup Swinoujscie  Polen 2012
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A
 Bliksemsneldamtoernooi ZHDB 2012
 Golden Prague Buitenland 2012
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, Hoofdklasse
 Sneldamkampioenschap ZHDB 2012, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, Hoofdklasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011, Groep A
 Disco Blitz Naaldwijk 2010
 Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, 1e klasse
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam 2010, 1e klasse
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, Hoofdklasse
 Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2008
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2008/2009
 Generale repetitie blindsimultaan Erno Prosman DOS Delft 2008
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2008, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2007, Hoofdklasse
 Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2006, Hoofdklasse
 Axioma Open WHDB 2005, Groep B
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2005
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2005
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2004
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
 Orap Open NK KNDB 2001
 Salou Open Buitenland 2001
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1997, Hoofdklasse
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1997, Hoofdklasse
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1996, Hoofdklasse
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1995, Ereklasse
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1994, Hoofdklasse
 
Gespeeld bij:
   CEMA - De Vaste Zet Geleen 
   Constant-Charlois Rotterdam 
   DC Krommenie