Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Koninklijke Nederlandse Dambond

Anton
   Anton van Berkel
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1402
 1-7-2017: 1412
 1-7-2016: 1437
 1-7-2015: 1441
 1-7-2014: 1464
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1414D
 1656 uitslagen in database. 
 313+  97-  447=  (Perc. 62.6%)*
 * 799 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 637 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10209
 
01-10-2018: 2280 (78) Lijst: a
Titel: MI
Speler bij:
   Dammend Tilburg 
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse A
 Expositie Damtoernooi - Grootmeesters Dampromotie Delft 2018
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep A
 RotterDamsOpen ZHDB 2018
 Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse A
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2018
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2018, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
 NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A1
 Brunssum Open NK KNDB 2017
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
 Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2017
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep D
 Memorial Sranti 2017, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep A
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Sneldamtoernooi Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2016
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep C
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
 Memorial Sranti 2016, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep A2
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
 28ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2015, Hoofdklasse
 Brunssum Open PLDB 2015
 NK Rapid Groep A KNDB 2015
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2015, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
 Memorial Sranti 2015, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 NK Rapid Groep A KNDB 2014
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie Delft 2014, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2014
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
 NK 64 velden KNDB 2014, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A2
 NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep A
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
 25ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Kersttoernooi DOS Delft 2012
 NK Rapid Groep A KNDB 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2012
 Onderlinge Clubcompetitie TDV Tilburg 2012/2013
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PNDB 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Onderlinge Clubcompetitie TDV Tilburg 2011/2012
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PNDB 2011
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A2
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 NK Rapid Groep A KNDB 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep A
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo PODB 2010
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Hengelo PODB 2010
 DNC Open WHDB 2009, Groep A
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Nacht van Lent 2009, Groep A
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Open Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2009
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep B
 DNC Open NK KNDB 2008, Hoofdklasse
 EK Sneldammen Varna Buitenland 2008, Mannen
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
 NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
 Varna Open Buitenland 2008
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Tilburg PNDB 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
 DNC Open WHDB 2007, Groep A
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 4
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
 Nijmegen Open GDB 2004
 Ordina Open GDB 2002
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2002
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2002, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep C
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep D
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2000
 Ordina Open GDB 1999
 The Hague Open NK KNDB 1998
 IT Paastoernooi Genk Belgie 1997, Hoofdklasse
 Tallinn Buitenland 1997
 12 Uren van Brussel Belgie 1996
 Parthenay Buitenland 1994
 12 Uren van Brussel Belgie 1993
 Brunssum Open PLDB 1993
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1993
 12 Uren van Brussel Belgie 1992
 Heijtings damtoernooi KNDB 1992
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1992
 12 Uren van Brussel Belgie 1991
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1991
 WK Juniors Brussel Buitenland 1991
 12 Uren van Brussel Belgie 1990
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1990, Junioren
 WK Juniors Rotterdam KNDB 1990
 12 Uren van Brussel Belgie 1989
 2e Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1989, Ereklasse
 Brunssum Open PLDB 1989
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1989
 12 Uren van Brussel Belgie 1988
 1ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1988, Ereklasse
 WK Cadets Parthenay Buitenland 1988
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1987
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1986
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1985, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1985
 
Gespeeld bij:
   Nederland 
   TDV Tilburg