Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Utrechtse Provinciale Dambond

Arie
   Arie Koster
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 958
 1-7-2018: 960
 1-7-2017: 974
 1-7-2016: 1011
 1-7-2015: 965
  
 
 639 uitslagen in database. 
 113+  74-  126=  (Perc. 56.2%)*
 * 326 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 180 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 18133
 
Speler bij:
   ADC Amerongen-Driebergen 
   UDG-Vriendenkring 
   Zenderstad IJsselstein 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2019, 1e klasse A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2019
 NK Sneldammen KNDB 2019, Groep B2
 Persoonlijk Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB 2019, 1e klasse
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse C
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep C
 Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse B
 Persoonlijk Kampioenschap Eerste/Tweede klasse UPDB 2018, 1e klasse
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse D
 Voorrondes 18e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse E
 Onderlinge OG/UDG-Vr UDG-Vriendenkring 2017/2018
 Kloksimultaan Koos van Amerongen Zenderstad IJsselstein 2017
 Persoonlijk Kampioenschap Eerste klasse UPDB 2017
 Sneldamkampioenschap eerste klasse/tweede klasse UPDB 2017, 1e klasse
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse B
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 1e klasse
 Voorrondes 17e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2016
 Hilversum Denkt Eerste/Tweede klasse UPDB 2016
 Kloksimultaan Koos van Amerongen Zenderstad IJsselstein 2016
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep B3
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2016
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse C
 NK Rapid Groep BC KNDB 2015, Groep B
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2015
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep B3
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2015
 Sneldamkampioenschap 1e klasse/2e klasse van de UPDB 2015, 1e klasse
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse F
 NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep B
 Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse D
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep B2
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2014
 Sneldamkampioenschap 1e klasse van de UPDB 2014
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep B3
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse A
 NK Rapid Groep BC KNDB 2013, Groep B
 Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse B
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2013
 Sneldamkampioenschap van de UPDB 2013, 1e klasse
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse C
 Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse D
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2012
 Sneldamkampioenschap 1e klasse van de UPDB 2012, Groep B
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse A
 Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse E
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep B3
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2011
 Sneldamkampioenschap 1e klasse van de UPDB 2011, Groep B
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep B4
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep B3
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2010
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2009, Groep D
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, 1e klasse
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2009
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2008
 Provinciaal Kampioenschap UPDB 2007
 
Gespeeld bij:
   Vriendenkring Utrecht