Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Utrechtse Provinciale Dambond

René
   RenĂ© Runhaar
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 799
 1-7-2018: 827
 1-7-2017: 825
 1-7-2016: 780
 1-7-2015: 749
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 768D
 875 uitslagen in database. 
 96+  151-  122=  (Perc. 42.5%)*
 * 506 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 211 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 17633
 
01-10-2019: 1798 (1834) Lijst: a
Speler bij:
   DC Hilversum 
   LDV-DCH 
   VPDB 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 BDSV Open groep B BDSV Barneveld 2019
 Bunschoten Open VPDB 2019
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 2e klasse
 Nijmegen Open GDB 2019
 Terrasdammen Genk Belgie 2019
 WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019
 Onderlinge Competitie DC Hilversum 2019/2020
 Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2019
 Persoonlijk Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB 2019, 2e klasse
 Salou Open Buitenland 2019
 Twaalf van Brussel Belgie 2019
 Bunscote Open VPDB 2018
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse A
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep C
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 2e klasse
 Kersttoernooi VPDB 2018
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 Oud of Nieuw blitz toernooi SNA Heerhugowaard 2018, Hoofdklasse
 Terrasdammen Genk Belgie 2018
 Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse D
 Onderlinge Competitie DC Hilversum 2018/2019
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2018, Groep C
 Persoonlijk Kampioenschap Eerste/Tweede klasse UPDB 2018, 1e klasse
 Twaalf van Brussel Belgie 2018
 BDSV Open Groep B BDSV Barneveld 2017
 Bunscote Open VPDB 2017
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep C
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse C
 Kerstsneldamtoernooi VPDB 2017, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK GDB 2017
 Voorrondes 18e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse C
 Onderlinge Competitie DC Hilversum 2017/2018
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2017
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep C
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep C1
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep C
 Persoonlijk Kampioenschap Tweede klasse UPDB 2017
 Sneldamkampioenschap eerste klasse/tweede klasse UPDB 2017, 2e klasse
 Bobolitoernooi VPDB 2016
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep C
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse D
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep C
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK GDB 2016
 Voorrondes 17e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse E
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2016
 Hilversum Denkt Eerste/Tweede klasse UPDB 2016
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep C3
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse UPDB 2016
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 2e klasse A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 2e klasse
 Jubileumtoernooi Groep 3 BDSV Barneveld 2015, Groep C
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 2e klasse A
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse UPDB 2015
 Sneldamkampioenschap 1e klasse/2e klasse van de UPDB 2015, 2e klasse
 Boboli toernooi VPDB 2014, Groep D
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 2e klasse A
 Kerstsneldamtoernooi VPDB 2014, Groep C
 NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep C
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
 Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 2e klasse A
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C3
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse UPDB 2014
 Sneldamkampioenschap 2e klasse van de UPDB 2014
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C2
 Boboli toernooi VPDB 2013
 Kersttoernooi Gooi & Eemland 2013, 1e klasse F
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Promotieklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A
 Sneldamkampioenschap van de UPDB 2013, 1e klasse
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2013
 Boboli toernooi UPDB 2012
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse C
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Promotieklasse
 Portugal-Open Portugal 2012
 Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse F
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse UPDB 2012
 Barnsteentoernooi  VPDB 2011
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse C
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, 1e klasse A
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
 Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse C
 Sneldamkampioenschap 1e klasse van de UPDB 2011, Groep C
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo PODB 2010
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep C
 NK Rapid Voorronde C KNDB 2008, Voorronde X
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep C
 IT Paastoernooi Genk Belgie 2000, 2e klasse B
 IT Paastoernooi Genk Belgie 1997, 1e klasse
 
Gespeeld bij: