Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciaal Groninger Dambond

Bert
   Bert Begeman
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1086
 1-7-2018: 1077
 1-7-2017: 1089
 1-7-2016: 1092
 1-7-2015: 1092
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1096D
 909 uitslagen in database. 
 153+  130-  229=  (Perc. 52.2%)*
 * 397 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 269 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15605
 
01-10-2019: 2026 (973) Lijst: a
Speler bij:
   DC Winschoten 
   DVK 
   Roden-Leek 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Beneluxvet zomerdamtoernooi Friesland PFDB 2019, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2019
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep B
 EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
 Polska Gra Open Polen 2018
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep B
 Sneldammen EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
 Internationaal Toernooi Lublin Buitenland 2018
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep B
 Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep B
 CBP Toernooi DDC Deventer 2017, Ereklasse
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
 Internationaal Toernooi Lublin Buitenland 2017
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
 Minsk Wit-Rusland 2016
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 Polska Gra Open Polen 2016
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep B
 CBP Toernooi DDC Deventer 2016, Ereklasse
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PGD 2016
 Roethof Open Suriname 2016
 EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
 Polish Open Karpacz Buitenland 2015
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2015, Groep B
 Beiler damtoernooi DDB 2015, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
 Open Flevolands Sneldamkampioenschap PFDB 2015, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
 Beiler damtoernooi DDB 2014
 EK Veteranen Kolobrzeg Buitenland 2014
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap DDB 2014
 Salou Open Buitenland 2014
 International Bacoli Open Italie 2013
 MTB Open International Tournament DDB 2013
 Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
 Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse A
 Beiler damtoernooi DDB 2013
 CBP Toernooi DDC Deventer 2013, Hoofdklasse A
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Incasso Divisie Open Rapid DDB 2012, Finale D
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden DDB 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep C
 Portugal-Open Portugal 2012
 Beiler damtoernooi DDB 2012, Groep A
 CBP Toernooi DDC Deventer 2012, Ereklasse
 Golden Prague Buitenland 2012
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2012, Groep B
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse B
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, Hoofdklasse
 Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Hoofdklasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Rapidtoernooi Wanswerd 2011
 Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse C
 CBP Toernooi DDC Deventer 2011, Ereklasse
 Golden Prague Buitenland 2011
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep A
 Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep A
 EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep A
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen DDB 2010, Groep D
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification DDB 2010
 International Open Tournament Hoogeveen DDB 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep C
 Golden Prague Buitenland 2010
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2010, 1e klasse A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep B
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2009
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap 50+ DDB 2009
 Tavira Open Portugal 2009
 Beiler damtoernooi DDB 2009
 CBP Toernooi DDC Deventer 2009, Hoofdklasse
 Golden Prague Buitenland 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
 Varna Open Buitenland 2008
 Golden Prague Buitenland 2008
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Salou Open Buitenland 2008
 Brunssum Open PLDB 2007
 Provinciaal Kampioenschap 50+ DDB 2007
 Open DCT Twijzelerheide 2007
 Salou Open Buitenland 2007
 Brunssum Open PLDB 2006
 Salou Open Buitenland 2006
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2005
 Brinta-toernooi PGD 1969, Jeugdklasse
 
Gespeeld bij:
   Houdt Stand Hoogezand 
   Provinciaal Gronings Tiental