Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Zuid Hollandse Dambond

Frans
   Frans Teijn
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1070
 1-7-2018: 1105
 1-7-2017: 1070
 1-7-2016: 1046
 1-7-2015: 1001
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1067D
 2721 uitslagen in database. 
 605+  607-  622=  (Perc. 49.9%)*
 * 887 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 741 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15657
 
01-10-2019: 1956 (1321) Lijst: a
Speler bij:
   De Hofstad Dammers 
   Den Haag 
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 1e klasse
 Nelis Caffa Super Cup ZHDB 2019
 Open Rapidkampioenschap van Den Haag 2019, Groep B
 Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2019, Groep A
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2019
 WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2019/2020, Groep B
 De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2019/2020
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2019/2020
 Piet Scheeres De Hofstad Dammers 2019/2020, Groep A
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2019, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van Den Haag 2019, Hoofdklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2019, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2019, Groep A
 House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep B
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep B
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2018
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2018/2019, Groep A
 De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2018/2019
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2018/2019
 Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2018/2019, Groep A
 Rien van Setten Schijf De Hofstad Dammers 2018/2019
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2018, Groep B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2018
 NK Sneldammen KNDB 2018, Groep B2
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2018, Hoofdklasse
 Open Flevoland PFDB 2018
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep C
 Paaseitoernooi Den Haag 2018, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2018, Groep B
 Bekertoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2017
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2017/2018, Groep A
 De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2017/2018
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2017/2018
 Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2017/2018, Groep A
 Rien van Setten Beker De Hofstad Dammers 2017/2018
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep B
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep B
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2017, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep B
 Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep B
 Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep B
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 1e klasse
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep B
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2016
 Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2016/2017, Groep B
 De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2016/2017
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2016/2017
 Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2016/2017, Groep A
 Rien van Setten beker De Hofstad Dammers 2016/2017
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, 1e klasse
 Memorial Sranti 2016, Groep B
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2016, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van Den Haag 2016, Promotieklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van ZHDB 2016
 Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2016
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep B
 Paaseitoernooi Den Haag 2016, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2016, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 1e klasse
 Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Open Herfstkampioenschap DOS Delft 2015, Hoofdklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep B
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2015
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2015/2016, Groep B
 De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2015/2016
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2015/2016
 Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2015/2016, Groep A
 Rien van Setten beker De Hofstad Dammers 2015/2016
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2015
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, 1e klasse
 Memorial Sranti 2015, Groep B
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep B3
 Open Delfland DOS Delft 2015, Groep A
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2015, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep B
 Paaseitoernooi Den Haag 2015, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep B
 Simultaan Delflandkampioenschap DOS Delft 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, 1e klasse
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep B
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2014/2015, Groep B
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2014/2015
 Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2014/2015, Groep A
 Rien van Setten beker De Hofstad Dammers 2014/2015
 Scheeres competitie groepen De Hofstad Dammers 2014/2015, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, 1e klasse
 Memorial Sranti 2014, Ereklasse
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2014
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2014, Promotieklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2014, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep B
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag 2014, 1e klasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2014, Groep B
 EK Veteranen Texel KNDB 2013
 Herfstkampioenschap DOS Delft 2013, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, 1e klasse
 Nijmegen Open GDB 2013
 Onderlinge bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2013
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep B
 Sneldamkampioenschap van Wamel Hfd GDB 2013, Hoofdklasse B
 Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep B
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep B
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2013/2014
 Piet Scheeres Competitie De Hofstad Dammers 2013/2014, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, 1e klasse
 Memorial Sranti 2013, Ereklasse
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2013, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van Den Haag 2013, Hoofdklasse B
 Open Kampioenschap van Den Haag 2013, Hoofdklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep B
 Paas Sneldamtoernooi Rotterdam ZHDB 2013, Groep A
 Paaseitoernooi DOS Delft 2013
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2013, Groep B
 Clubkampioenschap  Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 1e klasse
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Hoofdklasse
 Kersttoernooi DOS Delft 2012
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep B
 Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep B
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2012/2013
 Onderlinge competitie De Hofstad Dammers 2012/2013
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, 1e klasse
 Memorial Sranti 2012, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
 Open Delfland DOS Delft 2012, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van Den Haag 2012, Finale
 Open Kampioenschap van Den Haag 2012, Hoofdklasse A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep B
 Paassneldamtoernooi DOS Delft 2012
 Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2012, Hoofdklasse
 Sneldamkampioenschap ZHDB 2012, Groep A
 Barnsteentoernooi  VPDB 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep B
 Nijmegen Open GDB 2011
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2011
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep B
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2011/2012, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2011/2012
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2011/2012
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2011/2012, Groep A
 Kampioenschap van Den Haag 2011, Finale B
 Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, 1e klasse
 Onderlinge  DOS Delft 2011
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011, Groep B
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep C
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2010
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, 1e klasse
 Nijmegen Open GDB 2010
 NK Rapid Groep BC KNDB 2010, Groep B
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep B
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep B
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2010
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2010/2011, Groep B
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2010/2011
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2010/2011, Groep A
 Barnsteen toernooi VPDB 2010
 Kampioenschap van Den Haag 2010, Hoofdklasse
 Onderlinge DOS Delft 2010
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep B
 Paaseitoernooi Den Haag 2010, Groep B
 Sneldammen DMH/WHDB WHDB 2010, Groep B
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2009, Groep D
 DNC Open WHDB 2009, Groep D
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2009
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep D
 NK Rapid Groep B KNDB 2009
 Open Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2009
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep B
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2009/2010, Groep B
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2009/2010
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010, Groep B
 Barnsteen toernooi VPDB 2009
 CBP Toernooi DDC Deventer 2009, Overgangsklasse
 Delfland DOS Delft 2009, Hoofdklasse
 IM Anko Baksoellah WHDB 2009, Groep B
 Kampioenschap van Den Haag 2009, Finale E
 Kampioenschap van Den Haag 2009, Hoofdklasse A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2009, Groep B
 WHDB/DMH Sneldammen WHDB 2009, Groep B
 Brunssum Open PLDB 2008
 Delft kerstdammen DOS Delft 2008
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep D
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep B
 NK Rapid Voorronde B KNDB 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep D
 Piet Helderman Toernooi WHDB 2008, Groep B
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep F
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen DOS Delft 2008
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep B
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2008/2009
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep B
 Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Delfland DOS Delft 2008, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Den Haag 2008, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2008
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2008, Groep B
 DNC Open WHDB 2007, Groep D
 DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep F
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2007
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep B
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep D
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2007/2008, Groep C
 Barnsteen toernooi VPDB 2007
 Kampioenschap van Den Haag 2007, Hoofdklasse B
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2007
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep B
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep D
 DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep E
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2006
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep E
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 Kampioenschap van Den Haag 2006, Hoofdklasse B
 Kampioenschap van Den Haag 2006, 1e klasse
 Kampioenschap van Den Haag 2006, Hoofdklasse
 
Gespeeld bij:
   DOS Delft