Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Friese Dambond

Nick
   Nick de la Fonteyne
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1117
 1-7-2018: 1107
 1-7-2017: 1110
 1-7-2016: 1096
 1-7-2015: 1084
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1129D
 1375 uitslagen in database. 
 277+  208-  204=  (Perc. 55%)*
 * 686 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 476 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 16421
 
01-10-2019: 1985 (1190) Lijst: a
Speler bij:
   DamCombinatie Fryslan 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2019/2020
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
 FK Sneldammen PFDB 2019, Groep A
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
 Golden Prague Buitenland 2019
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep B
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
 Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2018/2019
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2018, Hoofdklasse
 Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Hoofdklasse
 Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep A
 Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2017/2018
 Onderlinge Competitie O DamCombinatie Fryslan 2017/2018
 FK Sneldammen PFDB 2017, 1e klasse
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep B
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep B
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2016/2017
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep B
 Insulinde Invitatie De Oldehove 2015
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2015/2016
 FK Sneldammen PFDB 2015, Groep B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2015, Hoofdklasse A
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep C
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Hoofdklasse
 Zomertoernooi Friesland PFDB 2014, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2014, Hoofdklasse
 Onderlinge Jeugdcompetitie De Oldehove 2013
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2013/2014
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2013/2014, Groep A
 FK Sneldammen  PFDB 2013, Groep B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep B2
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep B
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep B
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep B2
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep D
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2012
 Zomercompetitie Friesland PFDB 2012, Groep B
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2012/2013, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2012, Groep B
 Golden Prague Buitenland 2012
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep B
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep B
 FK Sneldammen PFDB 2011, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2011, Finale
 Zomercompetitie Gorredijk 2011, Groep B
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2011/2012, Algemeen
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2011/2012, Groep A
 Onderlinge Competitie Prins Mauritsschool De Oldehove 2011/2012, Hoofdklasse
 Onderlinge Jeugdcompetitie De Oldehove 2011/2012
 Golden Prague Buitenland 2011
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep B
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep B
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen DDB 2010, Groep D
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification DDB 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep E
 NK Rapid Groep BC KNDB 2010, Groep B
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2010, Groep A
 Open Gorredijk 2010, Groep B
 Bekercompetitie BEGB Britsum 2010/2011, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2010/2011, Algemeen
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep C
 FK Sneldammen PFDB 2010, Groep B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep B4
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep C
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep B
 Brunssum Open PLDB 2009
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep E
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 NK Rapid Groep B KNDB 2009
 Open Gorredijk 2009, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2009
 Onderlinge Bekercompetitie BEGB Britsum 2009/2010, Finale A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2009/2010, Algemeen
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2009/2010, Groep A
 Barnsteen toernooi VPDB 2009
 FK Sneldammen PFDB 2009, Groep B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Hoofdklasse
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
 Brunssum Open PLDB 2008
 Open Gorredijk 2008, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2008
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2008/2009, Algemeen
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep C
 St. Nicolaas Dammen De Oldehove 2007, Groep B
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2007/2008
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2007, Groep D
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2007, Junioren
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2006, Groep C
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2006, Junioren
 
Gespeeld bij:
   BEGB Britsum 
   De Oldehove