Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Utrechtse Provinciale Dambond

Laura
   Laura Timmerman
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1187
 1-7-2018: 1189
 1-7-2017: 1178
 1-7-2016: 1135
 1-7-2015: 1133
  
 
 1332 uitslagen in database. 
 253+  191-  275=  (Perc. 54.3%)*
 * 613 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 486 applets in database.
 
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15668
 
01-07-2019: 2082 (693) Lijst: a
Speler bij:
   DES Lunteren 
   Zenderstad IJsselstein 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 BDSV Open groep A BDSV Barneveld 2019
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2019
 NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2019
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2019
 Sneldamkampioenschap Zenderstad IJsselstein 2019
 Twaalf van Brussel Belgie 2019
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse A
 Expositie Damtoernooi - Invitatie Dampromotie Delft 2018
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep B
 Sneldamkampioenschap Zenderstad IJsselstein 2018
 Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse C
 Kloksimultaan Koos van Amerongen Zenderstad IJsselstein 2018
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB 2018, Finale
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB 2018, Barrage 3
 NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2018
 Persoonlijk Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2018
 Salou Open Buitenland 2018
 Brunssum Open NK KNDB 2017
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep B
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2017/2018
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2017
 Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2017
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2017
 Kloksimultaan Koos van Amerongen Zenderstad IJsselstein 2017
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2017
 NK Sneldammen KNDB 2017, Vrouwen 1
 Persoonlijk Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2017
 Sneldamkampioenschap Zenderstad IJsselstein 2017
 Sneldamkampioenschap hoofdklasse UPDB 2017
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep B
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep B
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2016/2017
 Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2016
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
 Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Vrouwen
 NK Rapid Groep A KNDB 2015
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2015/2016
 Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2015
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2015, Halve Finale A
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2015, Finale
 NK Sneldammen KNDB 2015, Vrouwen 1
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse UPDB 2015
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2015, Hoofdklasse B
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep J
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep B
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep B
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2014/2015
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2014
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2014, Halve Finale B
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2014, Finale
 NK Sneldammen KNDB 2014, Vrouwen 2
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2014
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Vrouwen 3
 Boboli toernooi VPDB 2013
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 NK Rapid Groep BC KNDB 2013, Groep B
 World Cup Women Wageningen GDB 2013
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2013/2014
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2013, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 2
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
 EK Girls Juniors Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd G19 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Vrouwen Emmen KNDB 2012
 NK Junioren Meisjes KNDB 2012
 WK Juniors Girls Hijken DTC 2012
 Onderlinge Competitie Micone 2012/2013, Groep A
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2012/2013
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2012/2013
 Sneldamkampioenschap Junioren/Aspiranten UPDB 2012/2013
 Halve Finale NK Junioren Heerlen KNDB 2012
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2012, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Vrouwen 2
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PNDB 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Vrouwen 1
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Vrouwen
 EK Girls Juniors Tallinn Buitenland 2011
 EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2011
 NK Junioren Meisjes KNDB 2011, Barrage
 NK Junioren Meisjes KNDB 2011, Junioren
 WK Girls Mińsk Mazowiecki Buitenland 2011
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep B
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2011/2012
 Provinciaal JeugdKampioenschap UPDB 2011/2012
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2011, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Vrouwen 1
 Provinciaal JeugdKampioenschap UPDB 2011, Junioren
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2011, Groep B
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Vrouwen 1
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D
 EK Girls Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2010
 EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki Buitenland 2010, Junioren M
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep E
 Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2010, Barrage
 Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2010, Junioren
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2010
 WK Girls Naaldwijk 2010
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2010/2011
 Barnsteen toernooi VPDB 2010
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2010, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Vrouwen
 Provinciaal Jeugdkampioenschap UPDB 2010, Junioren
 Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E
 EK Girls Cadets Hijken DTC 2009
 EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Aspiranten M
 Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2009, Barrage
 Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2009, Aspiranten
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2009/2010
 Barnsteen toernooi VPDB 2009
 Halve Finale NK Meisjes Aspiranten KNDB 2009, Groep A
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2009, Groep B
 Provinciaal Jeugdkampioenschap UPDB 2009
 Brunssum Open PLDB 2008
 EK Vrouwen Tallinn Buitenland 2008
 Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2008, Aspiranten
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep E
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein 2008/2009
 Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Halve Finale NK Meisjes Aspiranten KNDB 2008, Groep A
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2008, Groep B
 Barnsteen toernooi VPDB 2007
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2007, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Meisjes KNDB 2007, Aspiranten
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep E
 NK Pupillen Meisjes KNDB 2006
 
Gespeeld bij:
   Dammend Tilburg 
   Micone 
   Ons Genoegen Utrecht 
   TDV Tilburg