HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2021/2022

Klasse: 1e klasse

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 3e klasse 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Jaap van Hal    De Hofstad Dammers 2    3    6    1038    926.5    1.33   D
2   Piet Rozenboom    MDV Monster    4    6    1025    990.5    2.25   D
3   Peter Bentvelzen    Naaldwijk    3    5    1019    1094.3    1.00   D
4   Pertap Malahé    De Hofstad Dammers    3    5    1173    751.5    3.33   D
5   Frans de Smit    MDV Monster    4    5    833    957.5    4.00   D
6   Jan Commandeur    Damlust Gouda 3    2    4    1087    1022.5    1.50   D
7   Walter Thoen    VELO Wateringen    3    4    1244    1047.7    1.33   D
8   Edwin Remmerswaal    VELO Wateringen    3    4    1021    904    3.33   D
9   Nico Zwinkels    Naaldwijk    3    4    933    896.3    2.33   D
10   Hans Bentvelzen    Naaldwijk    4    4    1007    946.5    3.00   D
11   Rob Smits    DOS Delft    2    3    875    879.5    3.50   D
12   Frans van de Velde    De Hofstad Dammers    3    3    1099    1114.3    1.67   D
13   Arie Stoorvogel    VELO Wateringen    3    3    1070    1037.3    2.67   D
14   Reza Ghafoerkhan    VELO Wateringen    3    3    1088    994    2.00   D
15   Jack Mondt    De Hofstad Dammers 2    3    3    976    962    3.67   D
16   Nizaam Muradin    De Hofstad Dammers    3    3    1081    958.3    2.67   D
17   Nerin Bisseswar    De Hofstad Dammers 2    3    3    776    945.3    3.33   D
18   Wynton Meijer    DOS Delft    3    3    765    921.3    3.00   D
19   Leo Schouten    Damlust Gouda 3    3    3    783    878.7    3.00   D
20   Piet van Eeden    Damlust Gouda 3    3    3    744    868.3    4.00   D
21   Herman Vroom    MDV Monster    4    3    1123    1187.5    1.00   D
22   Harold Jagram    De Hofstad Dammers 2    5    3    984    950    2.40   D
23   Martijn van IJzendoorn    VELO Wateringen    1    2    1540    1123    1.00   D
24   Hugo Simons jr.    De Hofstad Dammers    1    2    1093    897    4.00   D
25   Bonne Douma    De Hofstad Dammers    2    2    1043    1004.5    1.50   D
26   Leo van Teijlingen    MDV Monster    3    2    --    1099.7    2.67   D
27   Dion van Bommel    De Hofstad Dammers 2    3    2    1024    1058.3    2.00   D
28   Jetse Veenstra    De Hofstad Dammers 2    3    2    972    1037.7    2.33   D
29   Herk Vis    DOS Delft    3    2    922    932    2.33   D
30   Walter de Koning    Naaldwijk    3    2    982    830.7    3.00   D
31   Loek Tillemans    DOS Delft    1    1    920    984    3.00   D
32   Frans Boers    MDV Monster    1    1    828    783    3.00   D
33   Theo Hordijk    Damlust Gouda 3    2    1    1010    1024    1.00   D
34   Henk Valk    DOS Delft    2    1    1029    1014.5    1.00   D
35   Gert Dankers    Damlust Gouda 3    2    1    703    1003.5    2.00   D
36   Chiel Overvoorde    VELO Wateringen    1    0    727    1173    3.00   D
37   Ben de Koning    VELO Wateringen    1    0    897    1093    4.00   D
38   Ad van der Voort    Naaldwijk    1    0    950    1088    2.00   D
39   Ard van Wingerden    Naaldwijk    1    0    895    1021    3.00   D
40   Jan Frissen    DOS Delft    1    0    1000    1007    2.00   D
41   Aad Schrader    VELO Wateringen    1    0    912    976    4.00   D
42   Danny van der Voort    Naaldwijk    1    0    741    776    4.00   D
Jaap van HalPiet Rozenboom
Pertap MalahéFrans de SmitJan Commandeur
Walter ThoenEdwin Remmerswaal
Rob SmitsFrans van de Velde
Arie StoorvogelReza GhafoerkhanJack Mondt
Nizaam MuradinNerin Bisseswar
Leo Schouten