HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PNHDB 2013/2014

Klasse: 1e klasse

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Nico Kruijswijk    DDV 2    6    11    995    831.8    3.33   D
2   John Eekelschot    DDV 2    6    10    1080    852.3    1.67   D
3   Bert Roest    DDV 2    6    9    --    826    1.67   D
4   Exuperry Mwenedata    SNA 3    6    9    --    763.8    1.17   D
5   Geert van der Loo    Dam Combinatie Zaanstreek 3    6    8    693    821.8    2.17   D
6   Leo Hoogervorst    Kunst en Genoegen 2    6    8    921    795.2    2.00   D
7   Anthony Richardson    Almere 2    5    7    861    707.6    2.20   D
8   Boike Mathoera    Almere 2    6    7    893    784.6    2.33   D
9   Jan de Jong     Purmerend 66 3    6    7    --    782.7    3.83   D
10   Jos Harte    Kunst en Genoegen 2    6    7    750    780.6    3.50   D
11   Johan Deubel    Dam Combinatie Zaanstreek 3    6    7    653    759    3.17   D
12   Dick Lust    Purmerend 66 3    3    6    970    770    1.33   D
13   Robby Koendjbiharie    Almere 2    6    6    817    768.2    2.33   D
14   Miro Alberto    DDV 2    5    5    720    779.3    3.20   D
15   Frits van der Zee    Purmerend 66 3    6    5    824    761.2    2.33   D
16   Jan Bakels    Purmerend 66 3    2    4    1153    872.5    1.00   D
17   Ridens Bolhuis    DDV 3    4    4    809    858    1.75   D
18   Jan Algra    SNA 3    4    4    --    779.5    3.00   D
19   Michel Slagter    Purmerend 66 3    4    4    744    776.5    2.00   D
20   Kevin van Langen    SNA 3    6    4    715    839.3    1.83   D
21   Ton Wessel    Dam Combinatie Zaanstreek 3    6    4    880    814    2.83   D
22   Wim K├Ânst    Kunst en Genoegen 2    3    3    1015    820    1.00   D
23   Roed Jhinkoe-Rai    DDV 3    4    3    820    911.2    1.75   D
24   Leo Kool    Dam Combinatie Zaanstreek 3    6    3    665    880.8    1.83   D
25   Piet Terlouw    Kunst en Genoegen 2    1    2    724    715    2.00   D
26   Rudolph Boshuizen    DDV 3    1    2    846    --    4.00   D
  Siegfried Parbhoe    DDV 2    1    2    998    --    4.00   D
28   Guus Gase    DDV 3    2    2    440    771.5    4.00   D
29   Joke Hartkamp-van Geemen    Almere 2    2    2    870    737    2.00   D
30   Jaap v.d. Kamp    Purmerend 66 3    3    2    805    741.5    3.00   D
31   Willem Oudhuis    SNA 3    3    2    640    710    3.67   D
32   Adriaan van der Zwan    Almere 2    4    2    716    815    3.25   D
33   Henk Heersping    DDV 3    5    2    755    822.2    2.40   D
34   Frits Stoelwinder    DDV 3    6    2    715    754.2    2.83   D
35   Frank Aarts    SNA 3    3    1    --    886    3.67   D
36   Gerrit van der Steeg    Kunst en Genoegen 2    4    1    --    878.5    3.00   D
37   Kees Harte    Kunst en Genoegen 2    4    1    682    704.5    2.50   D
38   R. van Elst    Almere 2    1    0    --    720    4.00   D
39   Elmar Roeper    SNA 3    2    0    512    805.5    4.00   D
40   Bram van der Leije    DDV 3    2    0    590    805    2.50   D
Nico KruijswijkJohn EekelschotBert Roest
Exuperry MwenedataGeert van der Loo
Boike Mathoera
Johan DeubelDick Lust
Robby Koendjbiharie
Jan BakelsRidens BolhuisJan Algra
Kevin van Langen