HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie DMH 2005/2006

Klasse: 1e klasse

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Play Offs Poule A 
 Play Offs Poule B 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Hans de Vast    DID Bergambacht    8    14    924    890    5.88   D
2   Jan Commandeur    Ons Genoegen Bodegraven    8    13    1227    991.7    1.00   D
3   Frans Boot    Ons Genoegen Bodegraven    7    11    1058    922    3.00   D
4   Gerard van der Wouden    DEZ Reeuwijk    8    11    1166    945.2    2.00   D
5   Jan Buitenhuis    Ons Genoegen Bodegraven    8    11    944    900.1    3.38   D
6   Piet van de Laan    Essesteijn Voorburg    8    11    903    891.8    4.62   D
7   Martijn van der Klis    ADC Alphen a/d Rijn    7    10    1126    1099.6    1.00   D
8   Piet Schep    DID Bergambacht    8    10    1048    995.4    1.50   D
9   Arie de Jong    Ons Genoegen Bodegraven    5    9    809    967    5.00   D
10   Hans de Knikker    DEZ Reeuwijk    5    9    1131    880.5    3.20   D
11   Arie Otterspeer    DID Bergambacht    6    9    861    765    5.33   D
12   Reginald Lindemans    LDC Leiderdorp    7    9    1092    1040.7    1.57   D
13   Alex Bitter    DEZ Reeuwijk    7    9    1170    1029.6    1.14   D
14   Kees Majoor    RDC Rijnsburg 2    8    9    855    1000.4    2.38   D
15   Jaap van Hal    Essesteijn Voorburg    8    9    1020    960.8    2.12   D
16   Arie van Diggele    ADC Alphen a/d Rijn    8    9    906    953.9    2.75   D
17   Roberto Vesciano    DID Bergambacht    6    8    999    896    2.67   D
18   Henk Vrolijk    KDV Krimpen a/d IJssel    7    8    1058    1008.8    1.00   D
19   Cees Kentie    DID Bergambacht    7    8    1026    1001.6    3.00   D
20   Rein Verkade    ADC Alphen a/d Rijn    7    8    828    988.6    3.29   D
21   Ramindre Murli    Essesteijn Voorburg    7    8    944    982.3    5.86   D
22   Emiel Autar    KDV Krimpen a/d IJssel    7    8    988    963.6    3.14   D
23   Rien Buitenhuis    Ons Genoegen Bodegraven    7    8    891    935.3    3.57   D
24   Bas de Hoop    DID Bergambacht    7    8    822    910.8    6.57   D
25   Sijbrand van Eijk    DEZ Reeuwijk    7    8    801    893.7    4.71   D
26   Gijs van der Wiel    KDC Katwijk 2    7    8    998    823.2    5.71   D
27   Luc Knol    LDC Leiderdorp    7    8    976    819    6.00   D
28   Martin Visser    KDC Katwijk 2    7    8    --    816.2    6.43   D
29   Alexander Zwanenburg    LDC Leiderdorp    6    7    848    892.4    4.00   D
30   Bertus Vrolijk    KDV Krimpen a/d IJssel    6    7    785    882.2    6.00   D
31   Jaap van Duyvenbode    KDC Katwijk 2    7    7    918    1007.7    1.57   D
32   Wim Eijgenraam    Essesteijn Voorburg    7    7    908    962.2    5.29   D
33   Harry Zandvliet    Essesteijn Voorburg    8    7    1003    992.4    2.38   D
34   Anton van der Palen    KDV Krimpen a/d IJssel    8    7    --    936.3    3.50   D
35   Adrie Roest    DID Bergambacht    5    6    1085    1006.8    1.80   D
36   Tom van Noort    ADC Alphen a/d Rijn    5    6    --    848.2    7.20   D
37   Gé Berbee    KDC Katwijk 2    6    6    870    1089.3    1.67   D
38   Klaas te Bos    ADC Alphen a/d Rijn    7    6    1043    962.9    3.29   D
39   Arie van de Grient    KDV Krimpen a/d IJssel    7    6    944    935.3    2.86   D
40   Koos van Zwol    DEZ Reeuwijk    7    6    --    910.9    4.86   D
41   Anton van Dusseldorp    RDC Rijnsburg 2    8    6    689    940.3    3.62   D
42   Dirk Veer    KDV Krimpen a/d IJssel    8    6    915    940    3.62   D
43   Jan Jungerius    RDC Rijnsburg 2    3    5    971    1009.5    3.00   D
44   Arend Robbe    ADC Alphen a/d Rijn    4    5    864    973.5    4.50   D
45   Paul Lovink    LDC Leiderdorp    4    5    819    931.7    5.75   D
46   Paul Bremmer    KDC Katwijk 2    4    5    --    899.5    3.75   D
47   Jaap Kok    DID Bergambacht    4    5    814    879.7    6.00   D
48   Jac van Delft    RDC Rijnsburg 2    5    5    888    896.2    5.80   D
49   Jan van der Leek    LDC Leiderdorp    5    5    --    838    6.20   D
50   Leen van Beelen sr.    KDC Katwijk 2    6    5    928    929.7    3.67   D
51   Peter Oldenburg    Essesteijn Voorburg    6    5    942    919.4    4.33   D
52   W. Zwanenburg    DID Bergambacht    6    5    936    888.4    4.50   D
53   Kees Plug    KDC Katwijk 2    6    5    694    850.2    4.00   D
54   Werhner Buntenbach    Essesteijn Voorburg    6    5    --    791.2    6.33   D
55   Gerrit van Starkenburg    RDC Rijnsburg 2    7    5    792    837.6    6.71   D
56   Reindert Vetter    RDC Rijnsburg 2    3    4    --    942    7.00   D
57   Mathijs Zandee    KDV Krimpen a/d IJssel    3    4    --    778.3    5.67   D
58   Arjan Varkevisser    KDC Katwijk 2    4    4    --    944    7.00   D
59   Roy Mokiem    RDC Rijnsburg 2    5    4    719    938.6    3.80   D
60   E. van Olst    DEZ Reeuwijk    5    4    989    899.5    3.00   D
61   Gert van Delft    RDC Rijnsburg 2    5    4    839    879.2    5.00   D
62   Co van Dam    ADC Alphen a/d Rijn    5    4    988    808.5    6.40   D
63   Nico Schouten    Essesteijn Voorburg    7    4    786    897.8    4.43   D
64   Robert van Diggele    ADC Alphen a/d Rijn    7    4    800    880.2    5.43   D
65   Nico Schoneveld    RDC Rijnsburg 2    8    4    769    942.5    6.12   D
66   Richard Kromhout    RDC Rijnsburg 2    2    3    1325    1035    1.00   D
67   Pieter Dekker    KDV Krimpen a/d IJssel    2    3    --    998    7.50   D
68   Arie Dubbelaar    KDC Katwijk 2    2    3    834    917.5    2.50   D
69   Arie Schoneveld    RDC Rijnsburg 2    3    3    1005    953.7    1.33   D
70   Harmco de Jong    Ons Genoegen Bodegraven    3    3    982    950    4.67   D
71   Arie Goudriaan    KDV Krimpen a/d IJssel    4    3    865    906    6.75   D
72   Gerard Oostergo    LDC Leiderdorp    4    3    --    833.3    7.00   D
73   Adrie de Jong    Ons Genoegen Bodegraven    5    3    1108    861.2    4.20   D
74   J. van Oudshoorn    LDC Leiderdorp    5    3    --    859    5.40   D
75   Theo Uittenbogaard    LDC Leiderdorp    8    3    880    911    2.88   D
76   Frans de Jonge    KDC Katwijk 2    1    2    1179    910    2.00   D
77   Micha Blanken    DEZ Reeuwijk    1    2    --    769    5.00   D
78   B. de Jong    Ons Genoegen Bodegraven    1    2    --    --    5.00   D
  Jhonatan van den Hoorn    ADC Alphen a/d Rijn    1    2    --    --    8.00   D
  Kees Scheer    DID Bergambacht    1    2    731    --    8.00   D
  Nico van Buuren    Essesteijn Voorburg    1    2    --    --    1.00   D
82   Henk Terpstra    KDV Krimpen a/d IJssel    2    2    737    903    7.00   D
83   Anne Sinnema    Essesteijn Voorburg    2    2    964    796.5    5.50   D
84   Jan Versluis    DEZ Reeuwijk    3    2    638    867    5.33   D
85   M. Buitenhuis    Ons Genoegen Bodegraven    3    2    --    861.3    6.00   D
86   Hans Klinkenberg    LDC Leiderdorp    4    2    976    1018.2    1.50   D
87   Wout Roest    KDV Krimpen a/d IJssel    4    2    --    820.7    6.75   D
88   Cees Zwanenburg    LDC Leiderdorp    5    2    --    949    4.20   D
89   Teun de Kluyver    KDC Katwijk 2    6    2    664    884    7.33   D
90   Max Hanssens    Ons Genoegen Bodegraven    1    1    --    861    4.00   D
91   Laura Andriessen    RDC Rijnsburg 2    2    1    849    1030.5    2.00   D
92   Teun van de Blom    KDV Krimpen a/d IJssel    2    1    --    944    8.00   D
93   Chris van der Meer    KDC Katwijk 2    3    1    802    915.3    3.67   D
94   Pieter Jan Rijken    RDC Rijnsburg 2    1    0    1197    1092    1.00   D
95   niet opgekomen    DEZ Reeuwijk    1    0    --    1058    1.00   D
96   niet opgekomen    LDC Leiderdorp    1    0    --    1048    1.00   D
97   Willem de Leeuw    DID Bergambacht    1    0    --    769    8.00   D
98   niet opgekomen    DID Bergambacht    1    0    --    --    8.00   D
  niet opgekomen    KDC Katwijk 2    1    0    --    --    1.00   D
100   Dirk Oosterwijk    DEZ Reeuwijk    2    0    --    940    6.00   D
101   Maaike Kamer    DEZ Reeuwijk    2    0    --    864    6.00   D
102   Jan de Groot    ADC Alphen a/d Rijn    3    0    910    1039.7    2.67   D
103   Rijer de Leeuw    ADC Alphen a/d Rijn    3    0    --    871.5    8.00   D
104   Marjolein de Bruijn    ADC Alphen a/d Rijn    3    0    --    808.7    6.33   D
105   Martin van de Vecht    LDC Leiderdorp    4    0    --    941.7    5.25   D
Hans de VastJan CommandeurFrans Boot
Martijn van der KlisPiet Schep
Hans de Knikker
Alex BitterKees MajoorJaap van Hal
Arie van DiggeleRoberto Vesciano
Cees Kentie