HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie DMH 2005/2006

Klasse: 2e klasse

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Play Offs Poule A 
 Play Offs Poule B 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Henk Meester    BDV Bleiswijk    7    13    1071    855.5    1.29   D
2   Anne Sinnema    Essesteijn Voorburg 2    6    11    964    809.5    3.00   D
3   Tom van Noort    ADC Alphen a/d Rijn 2    8    10    --    781    1.88   D
4   G.J. Luiten    De Gouwe Damcombinatie    7    8    762    875.3    3.00   D
5   M. Bos    De Gouwe Damcombinatie    6    7    --    746.7    2.00   D
6   W. Burger    De Gouwe Damcombinatie    7    7    857    851.2    2.57   D
7   Willem de Leeuw    DID Bergambacht 2    7    7    --    753.8    2.43   D
8   Rijer de Leeuw    ADC Alphen a/d Rijn 2    8    7    --    858.8    3.50   D
9   Huib Storm    BDV Bleiswijk    4    6    828    661    1.50   D
10   Piet Swart    De Gouwe Damcombinatie    5    6    1033    871    1.00   D
11   C. Dorst    BDV Bleiswijk    3    5    --    930    3.67   D
12   Jaap van Hal    Essesteijn Voorburg 2    3    5    1020    731    3.00   D
13   A.C. Veenman    BDV Bleiswijk    5    5    --    1020    3.80   D
14   Co van Dam    ADC Alphen a/d Rijn 2    5    5    988    882.2    1.00   D
15   Wim Eijgenraam    Essesteijn Voorburg 2    2    4    908    --    4.00   D
16   Ton van Schoten    BDV Bleiswijk    3    4    --    777.5    2.33   D
17   Kees Scheer    DID Bergambacht 2    6    4    731    884.6    1.17   D
18   J.W. van den Heuvel    DID Bergambacht 2    7    4    --    921    3.57   D
19   Harry Zandvliet    Essesteijn Voorburg 2    2    3    1003    --    3.50   D
  Ramindre Murli    Essesteijn Voorburg 2    2    3    944    --    3.50   D
21   A. Breugem    BDV Bleiswijk    4    3    --    964    2.75   D
22   Nel Lindhout    Essesteijn Voorburg 2    7    3    681    959.7    1.00   D
23   Arie van Diggele    ADC Alphen a/d Rijn 2    1    2    906    731    1.00   D
24   Arend Robbe    ADC Alphen a/d Rijn 2    1    2    864    681    1.00   D
25   Theo de Korte    BDV Bleiswijk    1    2    --    --    3.00   D
26   Peter Oldenburg    Essesteijn Voorburg 2    2    2    942    --    4.00   D
27   Jhonatan van den Hoorn    ADC Alphen a/d Rijn 2    3    2    --    1020    3.33   D
28   Henk van Klaveren Sr.    De Gouwe Damcombinatie    3    2    --    942    3.33   D
29   Cock Mooy    DID Bergambacht 2    4    2    --    980.3    3.00   D
30   Richard van Diggele    ADC Alphen a/d Rijn 2    6    2    --    900.5    3.33   D
31   Arie Otterspeer    DID Bergambacht 2    1    1    861    1033    1.00   D
32   C. Keizer    De Gouwe Damcombinatie    1    1    --    --    4.00   D
  N. Zwijnenburg    DID Bergambacht 2    1    1    --    --    4.00   D
  Piet van Es    De Gouwe Damcombinatie    1    1    --    --    2.00   D
35   Roel van de Hek    DID Bergambacht 2    2    1    862    857    2.00   D
36   Joke van der Meijden    Essesteijn Voorburg 2    8    1    591    815.7    2.00   D
37   Gert Dankers    De Gouwe Damcombinatie    1    0    --    908    4.00   D
38   niet opgekomen    BDV Bleiswijk    1    0    --    762    4.00   D
39   Piet de Kraker    De Gouwe Damcombinatie    1    0    --    --    4.00   D
Henk Meester
Piet SwartJaap van Hal
Wim Eijgenraam
Harry Zandvliet