HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

Klasse: 1e klasse A

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Klaas Bor    Gooi & Eemland    11    19    1303    1058.9    4.36   D
2   Piet Karregat    EDC Enschede    11    18    1250    1035.7    6.27   D
3   Gertjan Kolsté    BDV Borne    10    17    1215    1104.9    3.10   D
4   Gerrit de Bruijn    ADG    11    17    1207    1100.5    4.73   D
5   Niek Kloppenburg    Witte van Moort 2    11    17    1194    1093.5    5.27   D
6   Eric van Sonderen    Roden/Leek    11    16    1267    1084.5    3.64   D
7   Walter Thoen    Gooi & Eemland    11    16    1274    1018.5    3.45   D
8   Jonathan Wilbrink    EDC Enschede    11    16    1048    1012.8    3.73   D
9   Edwin Twiest    Witte van Moort 2    9    15    1346    1034    5.11   D
10   Leo Rosendaal    ADG    11    15    1173    1099.5    6.73   D
11   Gerhard de Graaf    Gooi & Eemland    11    15    1108    1062.9    6.09   D
12   Binne Brouwer    Fortuin Dokkum    11    15    1080    1062.1    8.00   D
13   Cees Strooper    ADG    10    14    1294    1119.4    3.20   D
14   Jeroen Goudt    EDC Enschede    10    14    1316    1113.4    3.20   D
15   Igor Chartoriyski    EDC Enschede    11    14    1292    1107.7    4.64   D
16   Eddie Hilberink    Witte van Moort 2    11    14    1270    1057.8    5.55   D
17   Jan Willem Hoeve    Witte van Moort 2    11    14    1193    1053.4    5.55   D
18   Harry de Waard    ADG    11    14    1213    1032    4.64   D
19   Roel de Vries    Roden/Leek    8    13    1140    992.4    6.25   D
20   Bertus de Harder    Gooi & Eemland    9    13    1194    1090.4    4.11   D
21   Han Borgman    EDC Enschede    9    13    1159    1033.9    5.44   D
22   IJsbrand Haven    Emmeloord    10    13    1237    1120.9    4.20   D
23   Leo Springer    BDV Borne    10    13    1104    1008.7    4.50   D
24   Klaas Veldstra    Emmeloord    10    13    1073    994.4    5.00   D
25   Jaap de Vries    Dammers Uit Oost 2    11    13    1068    1119.2    3.55   D
26   Gerwin Mollink    Witte van Moort 2    11    13    1135    1091.8    4.91   D
27   Nico Rosink    BDV Borne    11    13    1188    1072.7    4.82   D
28   Wim Martin    ADG    11    13    1100    1071.1    5.18   D
29   Anton Jurg    BDV Borne    11    13    1251    1056.2    5.18   D
30   Johan Haijtink    Dammers Uit Oost 2    11    13    1102    1056.1    5.82   D
31   Dick Beking    Gooi & Eemland    11    13    1135    1041.8    7.45   D
32   Alex Noppers    Witte van Moort 2    11    13    952    1032.7    5.82   D
33   Juri Geisenblas    EDC Enschede    11    13    1192    1021.4    5.91   D
34   Fokke Smid    Roden/Leek    11    13    947    1006.7    7.18   D
35   Eric van Dusseldorp    Gooi & Eemland    8    12    1333    1117.9    2.75   D
36   Jan Nijmeijer    Oosterveen    9    12    1166    1073.9    5.22   D
37   Ton Bollebakker    ADG    9    12    1233    1024.7    3.89   D
38   Bert Begeman    Roden/Leek    10    12    1092    1101.4    4.60   D
39   Jan Schippers    Witte van Moort 2    10    12    1229    1085.1    5.50   D
40   Gerrit Draaisma    Oosterveen    11    12    1106    1110.2    4.55   D
41   Linze Houwink    Fortuin Dokkum    11    12    1053    1091.7    4.36   D
42   Jeffrey Steen    Witte van Moort 2    11    12    885    1065    5.45   D
43   Cor Koene    Emmeloord    11    12    1108    1018.5    7.09   D
44   Peter Hoopman    Witte van Moort 2    6    11    1363    982.5    5.83   D
45   Cor de Jong    Gooi & Eemland    9    11    1237    1163.2    5.56   D
46   Frank Eektimmerman    BDV Borne    9    11    1121    1084.8    4.89   D
47   Alex Boxum    Emmeloord    10    11    1169    1114.1    4.10   D
48   Bouwe Ringnalda    Fortuin Dokkum    10    11    950    1056.1    8.10   D
49   Raphaël Zdoroviak    EDC Enschede    11    11    1187    1132.8    6.91   D
50   Henk de Lange    BDV Borne    11    11    1058    1099.9    5.18   D
51   Jelmer Martens    Gooi & Eemland    11    11    1161    1095.9    5.64   D
52   René Schippers    Witte van Moort 2    6    10    1317    1037.2    5.17   D
53   Jacob Post    Emmeloord    7    10    1164    1140.6    3.00   D
54   Mario Daamen    Dammers Uit Oost 2    7    10    1152    1054.9    5.14   D
55   Dirk Albert Zijlstra    Fortuin Dokkum    9    10    1104    1105.7    2.00   D
56   Tjalling Oegema    Damcombinatie Fryslân 2    10    10    1074    1166.7    4.70   D
57   Marthy van Houtert    Zoranet Zwolle    10    10    1170    1113.9    4.80   D
58   Tom Knapen    Dammers Uit Oost 2    10    10    1065    1099.7    4.90   D
59   Leo van der Laan    Gooi & Eemland    10    10    1182    1052    8.80   D
60   Willem Nuveld    Fortuin Dokkum    11    10    1075    1094.3    4.09   D
61   Vincent Lievense    Zoranet Zwolle    11    10    1024    1092.8    6.36   D
62   Jouke de Haan    Roden/Leek    11    10    1050    1091.4    5.00   D
63   André Nijmeijer    Oosterveen    11    10    1116    1089.5    5.64   D
64   Bertus Bosch    Dammers Uit Oost 2    11    10    1119    1079.5    5.27   D
65   Jan Marten van der Reest    Emmeloord    6    9    1186    1133.5    6.00   D
66   Teunis Snoek    Emmeloord    7    9    1006    1075.1    6.14   D
67   Durk Douma    Damcombinatie Fryslân 2    7    9    1005    1020.1    5.57   D
68   Tim Hendriksen    Dammers Uit Oost 2    8    9    1113    1128.2    4.38   D
69   Arnold Scharft    Emmeloord    8    9    1110    1077.8    5.88   D
70   Menko van Dijk    Emmeloord    8    9    1121    1063.1    3.38   D
71   Dennie van Dijk    Roden/Leek    10    9    1094    1178.4    3.90   D
72   Arend Dijkstra    Fortuin Dokkum    10    9    1016    1165    3.00   D
73   Jaap Huizinga    Roden/Leek    10    9    1051    1108.2    5.00   D
74   Leo Peters    Oosterveen    10    9    1029    1076.7    4.70   D
75   Jan Timmer    Oosterveen    10    9    943    1016.4    5.70   D
76   Piet Pieters    Fortuin Dokkum    10    9    1038    994.1    7.70   D
77   Harm Terpstra    Damcombinatie Fryslân 2    11    9    942    1064.7    6.82   D
78   Marcel Everloo    ADG    11    9    1041    1044.5    4.64   D
79   Niels Meijer    BDV Borne    4    8    1036    1079.8    6.50   D
80   Ralf Richters    Dammers Uit Oost 2    6    8    1086    1103    4.50   D
81   Mattijs Meulenbeld    EDC Enschede    6    8    1130    1004.7    5.50   D
82   Danny Ruiter    Damcombinatie Fryslân 2    8    8    988    1121.6    5.62   D
83   Bryan Brank    ADG    8    8    1029    1092.1    6.00   D
84   Luit Haan    EDC Enschede    8    8    966    1022.9    7.12   D
85   Bart Jonker    Emmeloord    9    8    1013    1051.1    7.78   D
86   Bert Honderd    Roden/Leek    10    8    1048    1085.2    4.90   D
87   Michiel Hagreis    BDV Borne    10    8    1065    1084.3    5.20   D
88   Rob Helwerda    Roden/Leek    10    8    1050    1066.4    5.40   D
89   Frits Stuger    ADG    10    8    951    1013.1    5.10   D
90   Wilco Terpstra    Damcombinatie Fryslân 2    10    8    816    992.7    7.60   D
91   Gino Schirinzi    EDC Enschede    11    8    1166    1133.2    4.00   D
92   Johan van Aalderen    Oosterveen    11    8    1090    1119.5    5.36   D
93   Jan Rensink    Zoranet Zwolle    11    8    919    1068.5    5.27   D
94   Gerard van Mourik    Gooi & Eemland    4    7    1219    1130    8.00   D
95   Erik Maijenburg    Gooi & Eemland    4    7    1145    991.8    5.50   D
96   Elena Altchoul    Witte van Moort 2    6    7    1241    1190.8    5.67   D
97   Jan Bosch    BDV Borne    8    7    1038    1096.2    5.25   D
98   Jacob Poortinga    Emmeloord    8    7    1079    1078.1    5.75   D
99   Alexandra Betting    Dammers Uit Oost 2    9    7    1002    1051.4    5.22   D
100   Mervin Hendriks    Dammers Uit Oost 2    9    7    1016    1042.7    4.89   D
101   Fred van Amersfoort    Gooi & Eemland    9    7    1060    1003.1    4.67   D
102   Bert Oegema    Damcombinatie Fryslân 2    10    7    994    1107.5    4.40   D
103   Jan van der Kolk    Zoranet Zwolle    10    7    952    1098.8    6.00   D
104   Jan Siegers    Oosterveen    10    7    881    1044.5    4.90   D
105   Johannes van der Veer    Zoranet Zwolle    5    6    1252    1095.6    4.40   D
106   Evert Faber    Roden/Leek    5    6    1000    921.6    7.40   D
107   Joop Kip    Emmeloord    6    6    997    1065.3    7.33   D
108   Tom Molenaar    Dammers Uit Oost 2    7    6    740    1055.3    9.57   D
109   Arnold Wiegersma    Damcombinatie Fryslân 2    9    6    1021    1152.9    2.67   D
110   Durk de Vries    Damcombinatie Fryslân 2    9    6    1064    1146.2    1.44   D
111   Ronald Keijzer    EDC Enschede    9    6    1004    1056.7    7.56   D
112   Jan Masselink    Dammers Uit Oost 2    4    5    1160    1124.8    3.25   D
113   Simon Wiersma    Dammers Uit Oost 2    6    5    934    1059.5    9.17   D
114   Sico Jurrius    Zoranet Zwolle    8    5    935    1069.8    5.50   D
115   Peter van der Velden    Zoranet Zwolle    10    5    1024    1123.3    6.00   D
116   Henk Bosgraaf    Fortuin Dokkum    10    5    1032    1072.7    7.40   D
117   Jetze Hoogterp    Fortuin Dokkum    11    5    1083    1111.7    3.82   D
118   Danny Slotboom    Witte van Moort 2    2    4    1337    1038.5    5.00   D
119   Hans Mulder    ADG    2    4    1114    933.5    10.00   D
120   Damon Winter    Oosterveen    3    4    1028    1052    5.33   D
121   Arie Hoonstra    Emmeloord    4    4    888    994.5    8.00   D
122   Harry Graaskamp    Dammers Uit Oost 2    5    4    1108    1116    4.00   D
123   Sijtze Terpstra    Damcombinatie Fryslân 2    7    4    846    1046.2    3.14   D
124   Hans Mensink    Zoranet Zwolle    8    4    1084    1155.5    4.75   D
125   Martin Bosch    Oosterveen    9    4    903    1110.4    6.22   D
126   Minze Osinga    Fortuin Dokkum    4    3    1040    1108    8.00   D
127   Klaas de Vries    Damcombinatie Fryslân 2    4    3    818    1002.2    7.25   D
128   Koop de Vries    Damcombinatie Fryslân 2    5    3    775    1101.4    9.00   D
129   Matthijs van Hofwegen    BDV Borne    6    3    1138    1160.3    5.17   D
130   Gerrit Bosch    BDV Borne    6    3    986    1100.7    9.00   D
131   Erik van Wendel    Zoranet Zwolle    8    3    928    1088.2    5.38   D
132   Jeroen Paalman    Oosterveen    8    3    958    1086.6    6.12   D
133   Bert Straetemans    Zoranet Zwolle    11    3    886    1100.5    5.36   D
134   Juriaan Romkes    Emmeloord    1    2    995    1159    8.00   D
135   Jaap Schaafsma    Roden/Leek    1    2    956    1004    8.00   D
136   Dick Holtman    Roden/Leek    1    2    1034    986    8.00   D
137   Soerish Badal    Damcombinatie Fryslân 2    2    2    --    1076.5    6.50   D
138   Jannes de Vries    Roden/Leek    2    2    951    1024    9.50   D
139   Edward Kuiper    Roden/Leek    2    2    --    1012.5    8.00   D
140   Bennie Hessing Sr.    Witte van Moort 2    2    2    923    968.5    4.50   D
141   Jon Schoo    EDC Enschede    2    2    900    947    10.00   D
142   Leo van der Galiën    Damcombinatie Fryslân 2    3    2    1035    1022    9.00   D
143   Dennis Rietsema    Roden/Leek    3    2    900    986.3    5.33   D
144   Michiel Bibbe    Dammers Uit Oost 2    3    2    717    945.7    10.00   D
145   Tjeerd Jaasma    Damcombinatie Fryslân 2    4    2    853    1021.5    7.75   D
146   Dick Bekkema    Damcombinatie Fryslân 2    4    2    762    905    7.75   D
147   Sjoerd Bloem    Fortuin Dokkum    5    2    944    1062    4.40   D
148   Bert Postma    Zoranet Zwolle    5    2    1019    1040.8    6.40   D
149   Jan Meester    Oosterveen    5    2    995    1002.6    9.20   D
150   Evert Schuttert    Oosterveen    7    2    903    1094.5    3.57   D
151   Roelof-Jan de Haan    BDV Borne    7    2    948    1048.3    7.57   D
152   Edwin Knoben    Zoranet Zwolle    9    2    820    1029.7    4.67   D
153   Michiel Luiten    Gooi & Eemland    1    1    1025    1080    8.00   D
154   Bobby Rijke    Zoranet Zwolle    1    1    781    1048    6.00   D
155   Willem Bor    Gooi & Eemland    1    1    1049    1032    7.00   D
156   Gaatze de Vries    Damcombinatie Fryslân 2    1    1    768    1029    9.00   D
157   Johan van Dijk    Witte van Moort 2    1    1    1130    950    7.00   D
158   Hans Rinner    Dammers Uit Oost 2    1    1    --    903    3.00   D
159   Gerrit Lieffering    Roden/Leek    1    1    1055    848    9.00   D
160   Henk van den Berg    Roden/Leek    1    1    848    739    10.00   D
161   Robert De Wolf    ADG    2    1    739    948    9.00   D
162   Frank Krijnen    BDV Borne    2    1    908    875    9.00   D
163   Gerald Krol    BDV Borne    2    1    802    854.5    9.50   D
164   Douwe Douma    Damcombinatie Fryslân 2    3    1    887    1191.7    4.67   D
165   Albert Lenters    Oosterveen    3    1    848    1160.3    6.67   D
166   Henk Vos    ADG    3    1    --    1118.7    8.33   D
167   Jan Snijder    Emmeloord    5    1    981    1104.8    4.00   D
168   Gerrit van Maanen    ADG    5    1    812    1073    9.00   D
169   Jan-Jaap van Horssen    ADG    5    1    862    912.4    9.00   D
170   Bé Meijerink    Oosterveen    1    0    730    1317    9.00   D
171   niet opgekomen    ADG    1    0    --    1316    1.00   D
172   Peter van Esch    BDV Borne    1    0    871    1270    8.00   D
173   Albert van Keimpema    Damcombinatie Fryslân 2    1    0    846    1213    7.00   D
174   Watze Winsemius    Roden/Leek    1    0    --    1187    9.00   D
175   Johan Essink    BDV Borne    1    0    1068    1170    9.00   D
176   Jan Kuijer    Roden/Leek    1    0    921    1116    1.00   D
177   Gert-Jan Hoeve    Witte van Moort 2    1    0    1174    1108    10.00   D
  Tom Rinner    Dammers Uit Oost 2    1    0    572    1108    8.00   D
179   Feiko Stoppels    Roden/Leek    1    0    855    1104    10.00   D
180   Jan Hulsman    Zoranet Zwolle    1    0    609    966    9.00   D
181   Luuk Hendriksen    Dammers Uit Oost 2    1    0    --    900    10.00   D
182   niet opgekomen    BDV Borne    1    0    --    885    6.00   D
183   niet opgekomen    Witte van Moort 2    1    0    --    846    10.00   D
184   Gerrit Kruger    Oosterveen    2    0    855    1289    6.50   D
185   Remco Aaldenberg    Zoranet Zwolle    2    0    774    1148    7.00   D
186   niet opgekomen    Damcombinatie Fryslân 2    2    0    --    1126.5    7.00   D
187   Alex Hoekstra    Fortuin Dokkum    8    0    917    1112.8    6.00   D
Klaas BorPiet KarregatGertjan Kolsté
Gerrit de BruijnNiek KloppenburgEric van Sonderen
Walter ThoenJonathan WilbrinkEdwin Twiest
Leo RosendaalGerhard de GraafBinne Brouwer
Cees StrooperJeroen GoudtIgor Chartoriyski
Eddie HilberinkJan Willem HoeveHarry de Waard
Roel de VriesBertus de Harder