HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

Klasse: 1e klasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Mark Deurloo    Haarlemse Damclub    11    19    1356    1060.3    3.09   D
2   Hans den Engelsman    Den Haag    9    17    1253    1117.2    2.44   D
3   Gerard de Groot    Den Haag    11    17    1244    1066.5    3.27   D
4   Kees Binnenkade    VAD Amsterdam    10    16    1152    1054.8    3.70   D
5   Edwin de Jager    Den Haag    11    16    1268    1112.6    3.36   D
6   Marcel Kosters    Haarlemse Damclub    11    16    1139    1070.6    5.27   D
7   André van der Kwartel    Leids Damgenootschap    10    15    1076    1094.1    2.80   D
8   Paul Lohuis    O2O 2    10    15    1135    1021.3    6.00   D
9   Paul Teer    Dam Combinatie Zaanstreek    11    15    1215    1168.6    2.55   D
10   Nico Leemberg    Den Haag    11    15    1108    1128.9    4.82   D
11   Dick Siegers    Haarlemse Damclub    11    15    1116    1100.2    4.09   D
12   Roel Janssen    Haarlemse Damclub    11    15    1205    1088.7    4.64   D
13   Gerard Zijlema    WSDV 3    10    14    1069    1069.5    5.20   D
14   Ruud Kloosterman    Damlust Gouda 2    10    14    1228    1061.8    4.70   D
15   Losseni Savané    Dam Combinatie Zaanstreek    11    14    1214    1156.8    2.45   D
16   Arjan van Galen    DES Lunteren 3    10    13    1260    1152.7    2.30   D
17   Arie de Bruijn    Damlust Gouda 2    10    13    1217    1118.2    4.00   D
18   Joop Wind    Dam Combinatie Zaanstreek    11    13    1096    1042.3    5.09   D
19   Gerrit van Mastrigt    Van Stigt Thans 3    10    12    1206    1160.1    1.70   D
20   Henk Twijnstra    VAD Amsterdam    10    12    1187    1047.8    4.40   D
21   Alex Bitter    Damlust Gouda 2    11    12    1110    1122.4    3.09   D
22   Paul van der Lem    Dam Combinatie Zaanstreek    11    12    1170    1086    4.36   D
23   Nico Valkenburg    WSDV 3    11    12    1085    1074.5    5.45   D
24   Hans Kreder    Leids Damgenootschap    11    12    1084    1019.6    6.27   D
25   Wiebo Drost    O2O 2    9    11    1237    1188.2    2.11   D
26   Willem Stunnenberg    DES Lunteren 3    9    11    1062    1159.4    1.44   D
27   Pertap Malahé    Den Haag    9    11    1173    1113    4.44   D
28   Jos Eggen    VAD Amsterdam    9    11    1199    1039.4    4.56   D
29   Fabian Snijder    Haarlemse Damclub    10    11    1122    1104.6    4.20   D
30   Hans Vermeulen    VAD Amsterdam    10    11    1179    1067.9    5.90   D
31   Hugo Simons jr.    De Hofstad Dammers    11    11    1093    1183.5    2.27   D
32   Barbara Graas    Dam Combinatie Zaanstreek    11    11    1019    1056.9    6.45   D
33   Jan Kok    Den Haag    5    10    1167    983.4    4.40   D
34   Jan Pieter Drost    O2O 2    6    10    1302    1135    3.00   D
35   Nizaam Muradin    De Hofstad Dammers    7    10    1081    1087.9    2.71   D
36   Joop Burgerhout    Leids Damgenootschap    8    10    1150    1177    2.25   D
37   Erik Maijenburg    Damlust Gouda 2    8    10    1165    1131.9    4.25   D
38   Peter van Eck    Damlust Gouda 2    8    10    1204    1051.5    4.50   D
39   Jack Mondt    De Hofstad Dammers    8    10    976    1036    7.00   D
40   Paul de Heus    VAD Amsterdam    9    10    1176    1139.4    2.33   D
41   Ruud Groot    Dam Combinatie Zaanstreek    9    10    1101    1107.1    4.78   D
42   Henk Timmer    DES Lunteren 3    9    10    1088    1089.3    4.00   D
43   Marinus Willemsen    DES Lunteren 3    10    10    1114    1063.2    4.70   D
44   Harry Clasquin    Damlust Gouda 2    10    10    1204    1062.1    3.40   D
45   Herman Vroom    Den Haag    6    9    1123    1126.3    4.67   D
46   Tiny Mous    Van Stigt Thans 3    7    9    1173    1094.3    2.57   D
47   Hans Lansbergen    Van Stigt Thans 3    7    9    1209    1080.4    2.43   D
48   Gerrit Tigchelaar    O2O 2    7    9    1098    1077.3    4.14   D
49   Marie Gabbert    WSDV 3    8    9    992    1173.2    3.62   D
50   Arie Storm    VAD Amsterdam    8    9    1089    1117    3.62   D
51   Jaap van Hierden Sr.    DES Lunteren 3    8    9    1021    1043.5    7.00   D
52   Frans van Eenennaam    Den Haag    9    9    1098    1086.4    6.33   D
53   Ruud Holkamp    Dam Combinatie Zaanstreek    11    9    1141    1107.9    3.91   D
54   Dik Vermeulen    Dam Combinatie Zaanstreek    11    9    1083    1075.5    6.45   D
55   Rob van Westerloo    VAD Amsterdam    6    8    1168    1106    2.17   D
56   Fred Roedolph    De Waarddammers 2    7    8    1156    1121.9    4.14   D
57   Harm Jan van Rees    De Waarddammers 2    7    8    1115    1053.7    4.71   D
58   Bram Cysouw    DES Lunteren 3    8    8    1028    1116.1    5.50   D
59   Jozef Linssen    WSDV 3    9    8    1070    1097.8    4.78   D
60   Ad de Hek    De Waarddammers 2    9    8    1138    1093.6    3.56   D
61   Ricardo Bona    O2O 2    9    8    1039    1076.9    4.89   D
62   Herman van Westerloo    VAD Amsterdam    9    8    1150    1069    6.00   D
63   Frans van de Velde    De Hofstad Dammers    10    8    1099    1120.5    3.50   D
64   Jaap Heij    DES Lunteren 3    10    8    1041    1080.9    5.20   D
65   Peter Schipper    Haarlemse Damclub    11    8    1025    1059.5    5.36   D
66   Michel Horn    VAD Amsterdam    5    7    1159    1081.8    5.60   D
67   Rudi van Velzen    Leids Damgenootschap    5    7    1003    1081.5    5.40   D
68   Henk Kleinrensink    WSDV 3    6    7    1171    1104.5    4.33   D
69   Harold Jagram    De Hofstad Dammers    6    7    984    978.7    7.00   D
70   Robbert Westerink    DES Lunteren 3    7    7    1116    1145.3    3.14   D
71   Ernst de Heer    De Waarddammers 2    8    7    968    1100.7    5.25   D
72   Chris van Westerloo    VAD Amsterdam    9    7    1107    1097.6    5.89   D
73   Peter Lansbergen    Van Stigt Thans 3    10    7    1047    1131.1    3.90   D
74   Anton van Drumpt    WSDV 3    11    7    1081    1122.2    3.27   D
75   Frans Elzenga    Haarlemse Damclub    11    7    938    1053.3    4.55   D
76   Juan Camelia    Van Stigt Thans 3    6    6    1237    1161    2.67   D
77   Roberto Vesciano    Haarlemse Damclub    6    6    1045    1066.5    5.00   D
78   Jeroen Schakel    De Waarddammers 2    6    6    1085    1059.2    4.17   D
79   Jack van der Plas    Leids Damgenootschap    7    6    961    1075.4    4.86   D
80   Luise Gabbert    WSDV 3    8    6    1072    1097.4    2.62   D
81   Dion van Bommel    De Hofstad Dammers    9    6    1024    1123.2    5.00   D
82   Jaap van Hal    De Hofstad Dammers    9    6    1038    1094.6    4.22   D
83   Hans Tangelder    Leids Damgenootschap    10    6    1159    1156.5    1.40   D
84   Ákosh Kardos    WSDV 3    3    5    1117    1159.7    2.00   D
85   Herman Meyer    De Waarddammers 2    3    5    1270    1091.7    3.67   D
86   Laura Ratniece    O2O 2    4    5    1078    1115    5.50   D
87   Wim Verschoor    De Waarddammers 2    4    5    1158    1045    4.25   D
88   Piet Bastiaanse    Van Stigt Thans 3    5    5    1123    1102    6.80   D
89   Dirk van Genderen    Damlust Gouda 2    5    5    1075    1095.8    3.00   D
90   Pieter Trapman Sr.    De Waarddammers 2    6    5    1160    1149.3    4.83   D
91   Maurits Meijer    Leids Damgenootschap    6    5    1114    1145.5    2.67   D
92   Martin Nederlof    De Waarddammers 2    6    5    984    1116.4    4.00   D
93   Hans van Woerkom    Den Haag    6    5    1096    1100.7    6.33   D
94   Marienes van Genderen    De Waarddammers 2    7    5    1121    1126    4.43   D
95   Huub Kroes    O2O 2    9    5    962    1095.9    4.11   D
96   Ton Burgerhout    Van Stigt Thans 3    2    4    1265    1021    1.00   D
97   Martin Kruijswijk    VAD Amsterdam    2    4    993    1008.5    8.00   D
98   Hein van Winkel    Leids Damgenootschap    3    4    978    1053    7.33   D
99   Ronald Wisse    Van Stigt Thans 3    3    4    855    1049.3    5.67   D
100   Bouke Bruinsma    Damlust Gouda 2    3    4    1013    1028.3    7.00   D
101   Mari Dame    De Waarddammers 2    3    4    1046    991.7    4.67   D
102   Krijn Toet    De Hofstad Dammers    4    4    1262    1212    2.50   D
103   Marijke Koers-van Genderen    De Waarddammers 2    4    4    1034    1092    6.25   D
104   Siegfried Parbhoe    O2O 2    5    4    984    1141.8    4.40   D
105   Chris Versteegen    DES Lunteren 3    5    4    1031    1120.2    3.80   D
106   Frans Teijn    Den Haag    5    4    1072    1050.4    6.20   D
107   Wim Heuvelman    Van Stigt Thans 3    5    4    964    911.6    7.60   D
108   Rajiv Balradj    O2O 2    6    4    --    1060    4.50   D
109   Gerard Peroti    De Hofstad Dammers    7    4    969    1026    6.57   D
110   Arie van der Knaap    Damlust Gouda 2    8    4    1052    1126    4.62   D
111   Jetse Veenstra    De Hofstad Dammers    9    4    972    1120.3    4.78   D
112   Marjory Feyt    WSDV 3    9    4    803    1066.4    6.78   D
113   Peter van den Berg    Leids Damgenootschap    9    4    890    1038.2    7.89   D
114   Harry Dekker    Leids Damgenootschap    11    4    1022    1080.3    4.82   D
115   Piet Smit    Dam Combinatie Zaanstreek    2    3    1137    1101    4.50   D
116   Ron Tielrooij    Haarlemse Damclub    2    3    1103    1068    3.50   D
117   Henk van Klaveren    Damlust Gouda 2    2    3    1238    1051    2.50   D
118   Adri van Huet    Van Stigt Thans 3    3    3    1131    1044.3    5.00   D
119   Hans van den Heuvel    O2O 2    4    3    1174    1195    1.25   D
120   Dirk-Jan Dekker    De Waarddammers 2    4    3    1056    1179.2    3.75   D
121   Henk Meester    Damlust Gouda 2    4    3    1033    1006.8    8.00   D
122   Dirk van Schaik Sr.    Van Stigt Thans 3    5    3    1025    1069    7.20   D
123   Willem Bor    Damlust Gouda 2    6    3    1044    1065.7    7.17   D
124   Michel Hendriksen Jr.    DES Lunteren 3    7    3    771    1054.7    7.43   D
125   Frank Zwerver    O2O 2    7    3    894    1039.4    5.71   D
126   Bas van Berkel    WSDV 3    8    3    1016    1107.6    6.00   D
127   Bonne Douma    De Hofstad Dammers    8    3    1043    1091.1    4.62   D
128   Ron Bolderheij    Van Stigt Thans 3    9    3    849    1069.7    6.22   D
129   Cor Langeveld    WSDV 3    2    2    1085    1162    1.50   D
130   Johan Stuij    De Waarddammers 2    2    2    816    1022.5    8.00   D
131   Roy Bidesi    Den Haag    3    2    1098    1142.3    3.67   D
132   Rob van den Bos    Van Stigt Thans 3    3    2    1013    1128.7    5.67   D
133   Arie van Genderen    De Waarddammers 2    3    2    1101    1111.3    3.33   D
134   Leo Mous    Van Stigt Thans 3    3    2    995    1099.3    4.00   D
135   Theo van Wissen    Van Stigt Thans 3    3    2    --    1073    7.00   D
136   Dick den Ouden    Leids Damgenootschap    5    2    979    1027.2    6.80   D
137   Bart van Soest    De Waarddammers 2    1    1    --    1135    8.00   D
  Quirinius van Dorp    Leids Damgenootschap    1    1    782    1135    6.00   D
139   Albert Althuis    Haarlemse Damclub    1    1    661    1072    6.00   D
140   Wim Schaafsma    DES Lunteren 3    1    1    968    976    7.00   D
141   Jos van Deelen    WSDV 3    2    1    1015    1171.5    2.00   D
142   Arjan Mourits    De Waarddammers 2    2    1    1050    1124.5    2.50   D
143   Jeroen de Bruijn    Damlust Gouda 2    2    1    1094    1080    6.00   D
144   Cees van den Bosch    DES Lunteren 3    2    1    977    1067.5    6.50   D
145   Gerrit de Benis    O2O 2    2    1    --    1015    3.00   D
146   Jan Esselman    Haarlemse Damclub    2    1    992    919.5    5.50   D
147   Herman Hebbink    O2O 2    3    1    --    1092.7    6.00   D
148   Bas Baksoellah    Den Haag    3    1    999    1064    7.00   D
149   Bob Out    O2O 2    4    1    935    1143.5    7.00   D
150   Wilco Stam    De Waarddammers 2    5    1    883    1113.6    5.40   D
151   Gerhard Gerritsen    WSDV 3    1    0    946    1217    7.00   D
  niet opgekomen    VAD Amsterdam    1    0    --    1217    1.00   D
153   Kees Romijn    Van Stigt Thans 3    1    0    1252    1214    3.00   D
154   Pieter Boeder    DES Lunteren 3    1    0    --    1110    4.00   D
155   André van Steenbergen    DES Lunteren 3    1    0    --    1108    8.00   D
156   Kees Brandwijk    De Waarddammers 2    1    0    1084    1096    3.00   D
157   niet opgekomen    Van Stigt Thans 3    1    0    --    1083    8.00   D
158   Paul Smit    Haarlemse Damclub    1    0    967    1076    3.00   D
159   Sjoerd Hoekstra    O2O 2    1    0    1019    1016    7.00   D
160   Piet van Eeden    Damlust Gouda 2    1    0    744    969    6.00   D
161   niet opgekomen    Leids Damgenootschap    2    0    --    1160.5    2.00   D
162   Thijmen Stobbe    O2O 2    2    0    1143    1144.5    7.00   D
163   Matthijs Broek    Van Stigt Thans 3    5    0    854    1099.2    6.00   D
Mark DeurlooHans den EngelsmanGerard de Groot
Kees BinnenkadeEdwin de JagerMarcel Kosters
André van der KwartelPaul LohuisPaul Teer
Nico LeembergDick SiegersRoel Janssen
Gerard ZijlemaRuud KloostermanLosseni Savané
Arjan van GalenArie de BruijnJoop Wind
Gerrit van MastrigtHenk Twijnstra