HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

Klasse: 1e klasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Mark Deurloo    Haarlemse Damclub    11    19    1375    1146.9    3.18   D
2   Gerard de Groot    Den Haag    11    17    1261    1147.9    4.09   D
3   Martin van Dijk    IJmuiden    11    17    1281    1111.3    6.18   D
4   Cock van Wijk    Ons Genoegen Utrecht    11    17    1220    1102.7    3.36   D
5   Ruud Holkamp    Zaanstreek    11    17    1118    1053.8    6.18   D
6   Roel Janssen    Haarlemse Damclub    11    16    1216    1122.7    3.73   D
7   Stijn Tuytel    IJmuiden    10    15    1271    1107.5    2.70   D
8   Jo Fijen    Samen Sterk    11    15    1158    1150.2    4.91   D
9   Richard Treur    Samen Sterk    11    15    1143    1074.0    5.91   D
10   Martin van der Sluis    Samen Sterk    11    15    1165    1051.7    5.18   D
11   Feroz Amirkhan    IJmuiden    9    14    1213    1047.3    6.22   D
12   Jan de Ruiter    Zaanstreek    10    14    1193    1136.5    5.30   D
13   Timo Kuipers    SNA 2    10    14    1069    1100.4    6.00   D
14   Peter Meijler    Ons Genoegen Utrecht    10    14    1088    1049.0    8.60   D
15   Evert Bronstring    Leids Damgenootschap    11    14    1301    1170.7    1.82   D
16   Edwin van Hofwegen    Leids Damgenootschap    11    14    1189    1108.3    2.55   D
17   Pieter Schoonderbeek    Haarlemse Damclub    11    14    1040    1094.9    5.27   D
18   Jos Eggen    VAD Amsterdam    11    14    1218    1079.7    4.55   D
19   Hans Vermeulen    VAD Amsterdam    11    14    1141    1056.4    6.91   D
20   Jan Pieter Drost    O2O 2    8    13    1255    1127.8    4.62   D
21   Gerhard de Graaf    Gooi & Eemland 2    10    13    1060    1181.0    4.30   D
22   Kees Pippel    IJmuiden    10    13    1333    1130.3    4.10   D
23   Hans Giphart    Den Haag    10    13    1189    996.1    7.70   D
24   Auke Zijlstra    Ons Genoegen Utrecht    11    13    1200    1149.2    3.27   D
25   Micha van Tol    Samen Sterk    11    13    1201    1134.8    5.91   D
26   Arne van Mourik    Ons Genoegen Utrecht    11    13    1229    1133.3    2.91   D
27   Martin de Jong    Samen Sterk    11    13    1141    1122.2    5.91   D
28   Kenny Kroon    O2O 2    11    13    1128    1106.9    5.00   D
29   Wout Rijs    Zaanstreek    11    13    1154    1085.4    5.73   D
30   Fabian Snijder    Haarlemse Damclub    11    13    1105    1083.3    4.09   D
31   Harry van der Vossen    IJmuiden    11    13    1037    1078.5    8.36   D
32   Ruud de Kooter    Samen Sterk    11    13    1175    1075.8    5.73   D
33   Wiebo Drost    O2O 2    10    12    1237    1171.3    2.60   D
34   Jan Houwing    SNA 2    10    12    1211    1111.5    2.80   D
35   Hans Kreder    Leids Damgenootschap    10    12    1108    1105.4    5.60   D
36   Losseni Savané    Zaanstreek    10    12    1237    1101.8    4.00   D
37   Theo Tesselaar    SNA 2    11    12    1176    1186.9    3.73   D
38   Jesse Bos    IJmuiden    11    12    1309    1140.5    3.55   D
39   Cees van der Vlis    IJmuiden    11    12    1094    1109.5    5.64   D
40   Kees Binnenkade    VAD Amsterdam    11    12    1169    1107.8    7.36   D
41   Stella van Buuren    IJmuiden    11    12    833    1046.0    8.18   D
42   Robert Sall    Ons Genoegen Utrecht    8    11    1175    1082.4    6.75   D
43   Marcel Kosters    Haarlemse Damclub    9    11    1166    1175.9    3.44   D
44   Ruud Groot    Zaanstreek    9    11    1128    1144.2    5.33   D
45   Erik Brunsman    O2O 2    9    11    1262    1097.2    3.67   D
46   Paul de Heus    VAD Amsterdam    9    11    1174    1055.4    3.67   D
47   Krijn Toet    De Hofstad Dammers    10    11    1245    1177.8    2.50   D
48   Jan Groeneweg    SNA 2    10    11    1132    1141.4    3.40   D
49   Roberto Vesciano    Haarlemse Damclub    10    11    989    1096.3    6.10   D
50   Dirk Vet    VAD Amsterdam    10    11    957    1029.0    8.00   D
51   Hans Tangelder    Leids Damgenootschap    11    11    1129    1163.0    2.73   D
52   Herman van Westerloo    VAD Amsterdam    11    11    1203    1145.3    3.45   D
53   Paul Teer    Zaanstreek    11    11    1183    1145.2    3.73   D
54   Frans van Eenennaam    Den Haag    11    11    1115    1117.4    5.27   D
55   André van der Kwartel    Leids Damgenootschap    11    11    1091    1110.3    5.00   D
56   René Emmaneel    SNA 2    11    11    742    1098.8    6.36   D
57   Michel Horn    VAD Amsterdam    9    10    1141    1151.6    4.78   D
58   Piet Lodder    Den Haag    9    10    1190    1141.1    2.22   D
59   Roy Coster    SNA 2    9    10    1051    1122.6    3.56   D
60   Roy Bidesi    Den Haag    9    10    1107    1119.3    6.89   D
61   Ton van der Ploeg    Gooi & Eemland 2    9    10    978    1076.8    6.00   D
62   Hans van den Heuvel    O2O 2    9    10    1136    1063.6    3.33   D
63   Harry Dekker    Leids Damgenootschap    10    10    1039    1085.5    6.80   D
64   Huib van der Vossen    VAD Amsterdam    10    10    1123    977.7    7.50   D
65   Remco Krijgsman    Samen Sterk    11    10    889    1147.2    5.36   D
66   Willem Winter    IJmuiden    11    10    1245    1100.5    5.00   D
67   Barbara Graas    Zaanstreek    11    10    1011    1083.1    6.55   D
68   Stefan Stolwijk    Haarlemse Damclub    5    9    1323    1155.8    3.40   D
69   Rob van Westerloo    VAD Amsterdam    7    9    1124    1135.4    2.57   D
70   Paul Lohuis    O2O 2    8    9    1144    1114.4    8.00   D
71   Pertap Malahé    Den Haag    9    9    1176    1154.0    3.33   D
72   Jetse Veenstra    De Hofstad Dammers    10    9    1061    1136.1    5.50   D
73   Dick Siegers    Haarlemse Damclub    10    9    1129    1106.9    6.40   D
74   Lucien Leerdam    O2O 2    10    9    1061    1092.6    6.60   D
75   Frans van de Velde    De Hofstad Dammers    10    9    1121    1038.8    3.80   D
76   Hans Jacobsen    De Hofstad Dammers    11    9    1134    1160.4    3.00   D
77   Conall Sleutel    IJmuiden    11    9    1034    1089.9    4.82   D
78   Raymond Koopmanschap    SNA 2    7    8    1135    1176.9    4.43   D
79   Wouter van Beek    Ons Genoegen Utrecht    7    8    1255    1072.3    3.29   D
80   Paul van der Lem    Zaanstreek    8    8    1191    1102.8    5.25   D
81   Hugo Simons jr.    De Hofstad Dammers    9    8    1200    1186.7    1.89   D
82   Bertus de Harder    Gooi & Eemland 2    9    8    1202    1158.9    3.89   D
83   Toys Sheoratan    Ons Genoegen Utrecht    9    8    1115    1134.5    4.44   D
84   Wim Vlooswijk    Ons Genoegen Utrecht    9    8    1106    1110.3    5.89   D
85   Wouter Morssink    Samen Sterk    10    8    1125    1150.1    4.70   D
86   Henk Meester    Leids Damgenootschap    10    8    1033    1149.4    8.00   D
87   Hein van Dee    Den Haag    11    8    1092    1067.5    5.73   D
88   Stef Keetman    SNA 2    5    7    --    1131.0    5.20   D
89   Vitalia Doumesh    Zaanstreek    6    7    1235    1174.7    2.50   D
90   Laura Ratniece    O2O 2    6    7    --    1065.8    6.50   D
91   Daan van Os    Zaanstreek    8    7    1103    1111.5    8.25   D
92   Jan Kok    Den Haag    8    7    1181    1100.6    5.88   D
93   Berke Yiğittürk    Den Haag    9    7    976    1084.2    8.11   D
94   Frans Teijn    De Hofstad Dammers    10    7    1015    1116.3    5.10   D
95   Maurits Meijer    Leids Damgenootschap    11    7    1153    1124.6    4.55   D
96   Bas Baksoellah    Den Haag    11    7    1038    1106.7    3.91   D
97   Bastiaan de Gunst    Samen Sterk    11    7    844    1063.2    4.82   D
98   Paul Smit    Haarlemse Damclub    11    7    1007    1027.9    7.64   D
99   Ali Fthalla    Samen Sterk    4    6    1214    1076.5    5.00   D
100   Johan Strous    Ons Genoegen Utrecht    5    6    1128    1123.6    6.20   D
101   Hanco Elenbaas    O2O 2    6    6    1196    1109.2    3.83   D
102   Wim Muijs    Gooi & Eemland 2    6    6    1125    1102.8    6.33   D
103   Arnoud Rood    SNA 2    8    6    1008    1031.5    9.00   D
104   Peter Frans Koops    Gooi & Eemland 2    9    6    1143    1207.0    2.89   D
105   Maarten Kolsloot    O2O 2    9    6    1124    1067.8    7.11   D
106   Gerard van Velzen    Haarlemse Damclub    9    6    1047    1060.1    7.22   D
107   Dick Roelofs    Gooi & Eemland 2    10    6    1002    1133.1    4.70   D
108   Chris van Westerloo    VAD Amsterdam    10    6    1114    1114.5    5.80   D
109   Lex den Doop    Ons Genoegen Utrecht    11    6    1053    1034.8    7.36   D
110   Cheick Maurice Ndione    De Hofstad Dammers    4    5    --    1124.8    3.50   D
111   Peter Schipper    Haarlemse Damclub    4    5    971    1095.8    8.50   D
112   Tjitse Offinga    Gooi & Eemland 2    4    5    1128    1070.0    5.75   D
113   Huub Kroes    O2O 2    5    5    936    1140.6    7.00   D
114   Hans Kolfoort    Leids Damgenootschap    5    5    1143    1056.0    7.00   D
115   Willem Bor    Gooi & Eemland 2    6    5    1048    1142.8    4.33   D
116   Michiel Luiten    Gooi & Eemland 2    7    5    1041    1144.3    5.57   D
117   Jack Mondt    De Hofstad Dammers    8    5    980    1063.4    9.50   D
118   Arend van Beelen    Leids Damgenootschap    8    5    990    1057.5    9.00   D
119   Jaap van Hal    De Hofstad Dammers    10    5    1050    1113.7    7.00   D
120   Bonne Douma    De Hofstad Dammers    10    5    1053    1112.1    6.50   D
121   Maurice Koopmanschap    SNA 2    11    5    786    1093.7    7.18   D
122   Radjesh Lachman    Den Haag    3    4    991    1129.7    7.33   D
123   Martien Out    Samen Sterk    3    4    1168    1063.3    8.00   D
124   Henk Groot    SNA 2    4    4    1041    1059.0    8.00   D
125   Huibert Koops    Gooi & Eemland 2    5    4    1017    1063.0    6.40   D
126   Hein van Winkel    Leids Damgenootschap    6    4    1033    1027.7    9.33   D
127   Serf Klinkenberg    Gooi & Eemland 2    7    4    1015    1106.3    5.00   D
128   Harold Jagram    De Hofstad Dammers    7    4    987    1059.0    8.86   D
129   Gerard Morsink    Ons Genoegen Utrecht    10    4    977    1095.4    7.20   D
130   Huib Poort    Gooi & Eemland 2    11    4    817    1046.7    7.55   D
131   Pieter Hildering    O2O 2    3    3    1152    1132.7    6.67   D
132   Peter Groot jr.    Zaanstreek    3    3    1202    1069.7    5.67   D
133   Peter van den Berg    Leids Damgenootschap    3    3    879    1062.3    9.67   D
134   Sjoerd Hoekstra    O2O 2    4    3    1032    1077.0    5.75   D
135   Roel Langbroek    De Hofstad Dammers    5    3    1026    1054.6    9.00   D
136   Alfons Ottink    Ons Genoegen Utrecht    1    2    1305    1176.0    3.00   D
137   Cor de Jong    Gooi & Eemland 2    1    2    1235    1115.0    3.00   D
138   Thijmen Stobbe    O2O 2    1    2    1160    1053.0    9.00   D
139   Dion van Bommel    De Hofstad Dammers    1    2    1030    957.0    7.00   D
140   Gerard Benning    Gooi & Eemland 2    2    2    995    1140.0    6.50   D
141   Dik Vermeulen    Zaanstreek    2    2    1087    1095.0    6.50   D
142   Thomas van der Klis    Samen Sterk    2    2    952    1043.0    7.50   D
143   Tim Karman    VAD Amsterdam    2    2    799    1034.5    8.50   D
144   Dick den Ouden    Leids Damgenootschap    2    2    981    808.0    8.50   D
145   Kennedy Krishnadath    Gooi & Eemland 2    3    2    932    1151.0    7.67   D
146   Radjendrenath Kalloe    Den Haag    3    2    1069    1105.0    9.67   D
147   Piet Smit    Zaanstreek    3    2    1125    1102.3    7.33   D
148   Harry Zandvliet    Den Haag    3    2    1110    1096.7    6.33   D
149   Arie Schwartz    Ons Genoegen Utrecht    3    2    1020    1067.0    8.33   D
150   Bob Out    O2O 2    4    2    939    1003.0    9.00   D
151   Rindert Huisman    Gooi & Eemland 2    5    2    821    1126.8    6.80   D
152   Gerrit Tigchelaar    O2O 2    5    2    1124    1054.6    7.00   D
153   Arie Storm    VAD Amsterdam    7    2    1111    1170.3    3.29   D
154   Jan Esselman    Haarlemse Damclub    7    2    1019    1097.8    8.57   D
155   Lex van Amerongen    Ons Genoegen Utrecht    1    1    1070    1202.0    7.00   D
156   Ron Tielrooij    Haarlemse Damclub    1    1    1131    1144.0    10.00   D
157   Ashok Mahabier    Den Haag    1    1    992    1124.0    8.00   D
158   Bram Doeves    Samen Sterk    1    1    1140    1115.0    5.00   D
159   Alexander van de Mheen    Gooi & Eemland 2    1    1    785    977.0    10.00   D
  Sierd van Randen    SNA 2    1    1    965    977.0    10.00   D
161   Jan Terpstra    VAD Amsterdam    1    1    1023    976.0    9.00   D
162   Pepijn Folgers    SNA 2    1    1    769    844.0    10.00   D
163   Geert van der Loo    Zaanstreek    1    1    715    833.0    8.00   D
164   Louis de Frankrijker    Samen Sterk    2    1    1067    1212.0    6.50   D
165   Maarten van Leenen    SNA 2    2    1    912    1200.0    5.00   D
166   Joop Wind    Zaanstreek    2    1    1106    1079.0    9.50   D
167   Max Doornbosch    IJmuiden    2    1    852    1075.5    9.50   D
168   Douwe de Graaf    Gooi & Eemland 2    2    1    758    990.0    6.50   D
169   Lucas Veldhuizen    Gooi & Eemland 2    2    1    753    871.5    9.00   D
170   Coen Jong    SNA 2    4    1    1013    1133.8    9.25   D
171   Stan Brink    SNA 2    6    1    1139    1071.3    5.50   D
172   Herman Vroom    Den Haag    1    0    1098    1333.0    2.00   D
173   Jan Apeldoorn    IJmuiden    1    0    --    1220.0    1.00   D
174   Erik van der Haar    Zaanstreek    1    0    848    1218.0    10.00   D
175   niet opgekomen    Zaanstreek    1    0    --    1189.0    1.00   D
176   Johan Deubel    Zaanstreek    1    0    672    1174.0    1.00   D
177   Piet Bakelaar    Zaanstreek    1    0    1061    1158.0    6.00   D
178   Henk Twijnstra    VAD Amsterdam    1    0    1189    1129.0    4.00   D
179   Jack van Buuren    IJmuiden    1    0    1100    1051.0    2.00   D
180   Lammert Korlaar    Gooi & Eemland 2    1    0    861    1041.0    10.00   D
181   Sanjay Dhauntal    Den Haag    1    0    947    1039.0    7.00   D
182   Dick de Boer    Ons Genoegen Utrecht    1    0    976    1038.0    8.00   D
183   Jan Slingerland    Leids Damgenootschap    1    0    1064    742.0    9.00   D
184   Frank Zwerver    O2O 2    2    0    862    1230.5    5.00   D
185   Guillaume Zuniga    De Hofstad Dammers    2    0    920    1112.5    9.50   D
186   Adri Timp    Ons Genoegen Utrecht    2    0    968    1072.0    8.50   D
187   Nerin Bisseswar    De Hofstad Dammers    3    0    778    1072.7    9.33   D
Mark DeurlooGerard de GrootMartin van Dijk
Cock van WijkRuud HolkampRoel Janssen
Stijn TuytelJo FijenRichard Treur
Martin van der SluisFeroz AmirkhanJan de Ruiter
Timo KuipersEvert Bronstring
Edwin van HofwegenPieter SchoonderbeekJos Eggen
Hans VermeulenJan Pieter Drost