HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

Klasse: 1e klasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Jan Algra    De Harste Houdt Stand    6    10    1325    967.4    1.17   D
2   Bernard Post    Damcombinatie Fryslân 3    6    10    1131    918.2    1.67   D
3   Arnold Wiegersma    Rinsumageest    7    10    989    994.1    2.00   D
4   Hylke Dykstra    Ontspanning    7    10    991    976.3    1.71   D
5   Gijs Koelstra    DCT Twijzelerheide    7    10    980    914.3    4.43   D
6   Johan van den Brink    Ontspanning    5    9    796    707.6    5.60   D
7   Binne Brouwer    DCT Twijzelerheide    7    9    1101    1052.6    2.00   D
8   Tjalling Oegema    Rinsumageest    7    9    1054    820.4    3.14   D
9   Oege Dijkstra    Damcombinatie Fryslân 3    4    8    1258    959.8    1.25   D
10   Nick de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 3    5    8    1110    922.2    3.40   D
11   Jan Zwaagstra    DCT Twijzelerheide    6    8    777    810.3    4.50   D
12   Henk Bosgraaf    DCT Twijzelerheide    6    7    1027    1014.8    1.83   D
13   Durk Smidstra    Ontspanning    6    7    1036    892.7    2.83   D
14   Theo Wolthers    Damcombinatie Fryslân 3    6    7    832    861.3    4.67   D
15   Henk Elgersma    Rinsumageest    6    7    918    843.2    4.83   D
16   Sietse Jonker    Oudega    7    7    880    1040.7    2.43   D
17   Bouwe Ringnalda    Rinsumageest    7    7    960    953.6    3.00   D
18   Bert Oegema    Rinsumageest    7    7    1037    923.5    2.14   D
19   Piet Wiersma    DCT Twijzelerheide    7    7    866    848.9    4.43   D
20   Harmen Jonker    Oudega    3    6    996    810    4.67   D
21   Kornelis Tjeerdsma    Oudega    5    6    731    769.4    5.60   D
22   Harm Terpstra    De Harste Houdt Stand    6    6    948    968    2.83   D
23   Durk Douma    Rinsumageest    6    6    1006    839.2    5.67   D
24   Henk Jonker    Oudega    7    6    1074    1002.7    2.57   D
25   Jan Veenstra    OKK Gerkesklooster    7    6    930    977.7    2.00   D
26   Hans van Dijk    DCT Twijzelerheide    4    5    1003    898.2    3.00   D
27   Jan Dantuma    De Harste Houdt Stand    4    5    982    827.8    4.00   D
28   Lucas Huitema    Damcombinatie Fryslân 3    4    5    803    798.5    4.75   D
29   Arend Dijkstra    De Harste Houdt Stand    5    5    1006    983.2    2.40   D
30   Linze Houwink    Oudega    6    5    1150    939.2    2.50   D
31   Atze Freerk Samplonius    De Harste Houdt Stand    6    5    814    816.4    5.17   D
32   Sietse Nagel    Huizum 3    2    4    1123    1043    1.00   D
33   Henk Stapert    De Harste Houdt Stand    2    4    1004    927.5    3.50   D
34   Douwe Douma    DCT Twijzelerheide    2    4    951    785.5    4.00   D
35   Geoffrey de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 3    3    4    950    965.3    3.67   D
36   Piet Leijenaar    Damcombinatie Fryslân 3    4    4    1091    964    3.50   D
37   Jan de Vos    Huizum 3    4    4    1003    886    3.00   D
38   Jelte Veld    Ontspanning    5    4    1060    1077    1.00   D
39   Gauke Dirk Nijholt    Huizum 3    5    4    836    1018    2.40   D
40   Yneke Goerres    Ontspanning    5    4    663    876    4.20   D
41   Ton Bouwkamp    Huizum 3    5    4    665    868.2    5.60   D
42   Steven Veenstra sr.    OKK Gerkesklooster    6    4    1012    1061.7    1.00   D
43   Jappie de Bruin    OKK Gerkesklooster    6    4    901    943.2    3.00   D
44   Harm Veenstra    OKK Gerkesklooster    6    4    --    775    6.00   D
45   Bram Scholma    Huizum 3    7    4    929    942.4    3.57   D
46   Rindert Triemstra    OKK Gerkesklooster    7    4    700    936.4    3.86   D
47   Fedde van der Laan    Huizum 3    7    4    816    885.7    4.43   D
48   Engel Vrouwe    Damcombinatie Fryslân 3    3    3    759    867    5.67   D
49   Henk Veldhorst    Huizum 3    4    3    954    956.2    2.50   D
50   Gerben Tjeerdsma    De Harste Houdt Stand    4    3    769    885.8    4.50   D
51   Henk Dykstra    Ontspanning    6    3    852    1006.7    3.83   D
52   Bart Adema    Huizum 3    7    3    796    968    3.57   D
53   Louis Douma    OKK Gerkesklooster    7    3    560    838.7    5.00   D
54   Sietze Jelsma    Ontspanning    1    2    627    1006    6.00   D
55   Klaas de Vries    Rinsumageest    1    2    851    861    6.00   D
56   Gerrit Reitsma    Ontspanning    1    2    606    --    6.00   D
57   Eelke Steringa    DCT Twijzelerheide    2    2    764    989    3.50   D
58   Sjoerd Algra    De Harste Houdt Stand    2    2    814    721    6.00   D
59   Jorrit Brolsma    Ontspanning    3    2    787    832    4.00   D
60   Eeltje Terpstra    Rinsumageest    1    1    908    1091    6.00   D
61   Kerst Hoekstra    Damcombinatie Fryslân 3    1    1    1063    1074    5.00   D
62   Jelke van der Leest    De Harste Houdt Stand    1    1    688    796    6.00   D
63   Jan Bosma    DCT Twijzelerheide    1    1    --    767    6.00   D
64   Klaas Spinder    Ontspanning    1    1    767    --    6.00   D
65   Meine Veld    Ontspanning    2    1    741    923.5    5.50   D
66   Joop de Graaf    Oudega    7    1    861    912.3    3.57   D
67   niet opgekomen    Huizum 3    1    0    --    1037    2.00   D
68   Klaas de Vries    OKK Gerkesklooster    3    0    --    970.3    3.67   D
69   Jan Tuintjer    Oudega    7    0    642    978    4.29   D
Jan AlgraBernard PostArnold Wiegersma
Hylke DykstraGijs KoelstraJohan van den Brink
Binne BrouwerTjalling OegemaOege Dijkstra
Nick de la FonteyneJan ZwaagstraHenk Bosgraaf
Durk SmidstraTheo WolthersHenk Elgersma
Sietse JonkerBert Oegema
Piet WiersmaHarmen Jonker