HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

Klasse: 1e klasse C

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Yuriy Lagoda    Brainsport Eindhoven    10    16    1388    1062.8    3.20   D
2   Jan van den Hooff    Brainsport Eindhoven    11    14    1105    1054.5    4.09   D
3   Fred Passchier    Brainsport Eindhoven    11    12    1182    1173.3    3.82   D
4   Jacco Sandee    Brainsport Eindhoven    8    11    1169    1058.4    6.38   D
5   Menno Hottinga    Brainsport Eindhoven    9    11    1095    1032.8    4.89   D
6   Luud Ector    Brainsport Eindhoven    10    9    1034    1136.4    4.90   D
7   David Riupassa    Brainsport Eindhoven    11    9    1106    1098.9    5.64   D
8   Lev Gilevych    Brainsport Eindhoven    10    8    726    1063.3    7.50   D
9   Jan Kornilov    Brainsport Eindhoven    8    7    929    1091.2    8.12   D
10   Raphaël Martens    Brainsport Eindhoven    6    4    1104    1106.0    5.00   D
11   Alexei Ovsyanko    Brainsport Eindhoven    3    3    506    941.7    8.33   D
12   Yaroslav Gilevych    Brainsport Eindhoven    5    3    679    1084.2    5.20   D
13   Raoul Alias    Brainsport Eindhoven    2    2    1159    1000.5    4.00   D
14   Daria Shulepova    Brainsport Eindhoven    1    1    531    925.0    9.00   D
15   Tanya-Marie Cnossen    Brainsport Eindhoven    2    1    792    996.0    8.50   D
16   Wiebe Cnossen    Brainsport Eindhoven    1    0    984    1051.0    9.00   D
17   niet opgekomen    Brainsport Eindhoven    1    0    --    1034.0    10.00   D
18   Oleksandra Chumachenko    Brainsport Eindhoven    1    0    617    912.0    6.00   D
Gewogen gemiddelde teamrating:
1036.82
Yuriy LagodaJan van den HooffFred Passchier
Luud Ector
David RiupassaLev GilevychJan Kornilov
Raphaël MartensAlexei OvsyankoYaroslav Gilevych
Raoul AliasDaria ShulepovaTanya-Marie Cnossen
Wiebe CnossenOleksandra Chumachenko