HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

Klasse: 2e klasse A

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Bernard Post    Damcombinatie Fryslân 2    9    18    1135    851.6    2.22   D
2   Johan Rademaker    Het Noorden 2    9    15    1029    936.6    2.44   D
3   Peter Hoeksema    Warffum    9    15    1132    890.8    4.11   D
4   Johan Zijlstra    Warffum    9    15    1091    873    3.33   D
5   Jan Peters    Bezint Eer Gij Begint    10    15    914    911.6    2.20   D
6   Hylke Dykstra    Bezint Eer Gij Begint    10    14    1011    908.6    2.50   D
7   Folkert Eerdmans    Het Noorden 2    10    14    857    864.7    4.80   D
8   Nico Werkman    Warffum    9    13    1198    901.3    2.67   D
9   Riekele Veldstra    DCH Heerenveen 2    9    13    982    890.9    4.56   D
10   Albert Kamps    Winschoten    7    12    1063    937.6    1.71   D
11   Jorn Kruit    Troch Tinken Sterk    7    12    704    914.9    5.86   D
12   Gerrit Terpstra    Troch Tinken Sterk    9    12    1042    922.4    1.33   D
13   Martin Viel    Winschoten    9    12    898    815.5    7.33   D
14   Bob van der Mark    Het Noorden 2    10    12    978    868    3.90   D
15   Janick Lanting    Winschoten    10    12    853    851.7    4.10   D
16   Fenno Werkman    Warffum    8    11    906    912.7    5.38   D
17   Theo Wolthers    Damcombinatie Fryslân 2    8    11    855    894.9    4.50   D
18   Harm Terpstra    Damcombinatie Fryslân 2    8    11    950    800    4.50   D
19   Anne Dekker    DCH Heerenveen 2    9    11    1024    945.2    2.11   D
20   Hans van Gijssel    HDC Hoogeveen 4    10    11    837    889.7    4.20   D
21   Edward Kuiper    Het Noorden 2    6    10    904    769.4    4.50   D
22   Sander Staal    Het Noorden 2    7    10    942    958.1    3.86   D
23   Renie Jas    Het Noorden 2    7    10    --    863    4.86   D
24   Johan Mulder    Winschoten    7    10    900    842.7    5.00   D
25   Jan Starke    Winschoten    7    10    874    757    7.00   D
26   Pieter Dijkstra    Bezint Eer Gij Begint    8    10    983    926.9    3.38   D
27   Johan Tuenter    Winschoten    9    10    923    896.1    4.56   D
28   Geert Lubberink    Winschoten    10    10    981    920.3    1.70   D
29   Jan Aeilkema    Winschoten    10    9    974    960.4    2.90   D
30   Eeltje Terpstra    Bezint Eer Gij Begint    10    9    920    852    5.00   D
31   Erwin Heslinga    Damcombinatie Fryslân 2    4    8    1288    864    3.25   D
32   Henk Stroetinga    Het Noorden 2    5    8    1164    903.6    1.80   D
33   Munkhtuya Nasanbayar    Damcombinatie Fryslân 2    5    8    1189    889    3.20   D
34   Durk de Vries    Damcombinatie Fryslân 2    5    8    1060    775    3.20   D
35   Ulbe Koopman    DCH Heerenveen 2    6    8    977    944    1.83   D
36   Geert Rozenberg    DCH Heerenveen 3    6    8    869    928    2.83   D
37   Jannes de Vries    Roden/Leek 2    6    8    938    853.3    4.50   D
38   Tom Huizinga    Roden/Leek 2    7    8    737    751.7    5.71   D
39   Yneke Goerres    Het Noorden 2    8    8    890    909.2    3.88   D
40   Rudolf Schwab    Warffum 2    8    8    708    889.3    4.00   D
41   Jan Hoogsteen    Troch Tinken Sterk    8    8    819    861.8    5.12   D
42   Jack Westerdijk    Warffum    8    8    882    846.7    6.00   D
43   Bennie Liefting    DCH Heerenveen 3    8    8    720    820.8    7.12   D
44   Ludy Brink    HDC Hoogeveen 4    9    8    865    912.4    4.22   D
45   Joop van der Heide    Warffum 2    9    8    709    866.4    6.22   D
46   Jelle Jongsma    DCH Heerenveen 2    4    7    932    875.8    3.75   D
47   Bouke van der Werff    DCH Heerenveen 2    4    7    917    743.3    7.25   D
48   Jelte Veld    DCH Heerenveen 2    5    7    1025    908.2    3.80   D
49   Luitzen van der Heide    Troch Tinken Sterk    5    7    909    871.2    7.00   D
50   Pieter de Vries    DCH Heerenveen 3    6    7    913    971.8    2.67   D
51   Iepie Poepjes-Koopman    DCH Heerenveen 2    6    7    960    933    3.83   D
52   Eake Roosma    DCH Heerenveen 3    6    7    910    820.5    4.83   D
53   Karel de Bruin    Troch Tinken Sterk    8    7    958    934    3.25   D
54   Henk van den Berg    Roden/Leek 2    8    7    837    931    1.88   D
55   Wout van Geest    HDC Hoogeveen 4    8    7    774    930.5    3.62   D
56   Meint de Vries    HDC Hoogeveen 4    9    7    1006    952    3.33   D
57   Hiltjo Haze    Warffum 2    9    7    758    852    3.89   D
58   Nick de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 2    3    6    1130    775.7    4.00   D
59   Albert van Keimpema    Damcombinatie Fryslân 2    4    6    869    925.3    4.00   D
60   Wim Dirks    Warffum 2    6    6    999    920.3    3.00   D
61   Marinus Damkat    Het Noorden 2    6    6    927    878.5    5.83   D
62   Marcel Zwiers    HDC Hoogeveen 4    6    6    745    838.8    5.00   D
63   Lucas Huitema    Damcombinatie Fryslân 2    7    6    861    884    4.71   D
64   Klaas Herder    Bezint Eer Gij Begint    8    6    905    904.6    4.88   D
65   Sjoerd Schaaf    Bezint Eer Gij Begint    8    6    808    790.6    7.00   D
66   Geert Ploegman    Warffum    9    6    811    945.2    4.44   D
67   Bé Brakels    HDC Hoogeveen 4    9    6    795    919.6    4.44   D
68   Geert Greven    Warffum    9    6    925    885.4    5.22   D
69   Jan Sikkens    Roden/Leek 2    9    6    805    847.1    4.56   D
70   Anton van der Ploeg    Troch Tinken Sterk    3    5    991    810.3    4.00   D
71   Steven Veenstra sr.    Troch Tinken Sterk    4    5    1011    942.5    2.75   D
72   Rob van Heukelem    Warffum 2    5    5    880    1007.3    4.00   D
73   Jan van de Vegt    DCH Heerenveen 3    5    5    795    919.2    4.20   D
74   Alex Hoekstra    Bezint Eer Gij Begint    5    5    907    900.4    6.20   D
75   Pieter Dijkstra    Roden/Leek 2    5    5    831    857.6    5.40   D
76   Ruurd Winkel    Bezint Eer Gij Begint    5    5    814    833.2    7.20   D
77   Joost Meijer    Warffum 2    5    5    774    804.6    4.40   D
78   Sietse Bronger    Bezint Eer Gij Begint    6    5    974    945.5    2.17   D
79   Cor Darwinkel    HDC Hoogeveen 4    6    5    848    847.6    4.50   D
80   Max Doornik    Het Noorden 2    7    5    723    815.4    7.00   D
81   Gezinus Bottema    Warffum 2    8    5    882    969.6    2.88   D
82   Sjouke Zijlstra    DCH Heerenveen 3    8    5    757    928.1    4.25   D
83   Lammert van der Sluis    Roden/Leek 2    9    5    862    895.8    4.33   D
84   Pieter de Vries    DCH Heerenveen 2    2    4    913    729    6.50   D
85   Alberto Waterink    HDC Hoogeveen 4    3    4    860    912.7    5.00   D
86   Geoffrey de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 2    3    4    993    912    5.00   D
87   Martin Boersbroek    DCH Heerenveen 2    3    4    990    856    2.67   D
88   Geert Ferwerda    DCH Heerenveen 3    3    4    734    753.7    6.00   D
89   Jan Dantuma    Damcombinatie Fryslân 2    4    4    986    930.8    5.75   D
90   Eake Roosma    DCH Heerenveen 2    4    4    910    927.3    6.00   D
91   Yke Miedema    Bezint Eer Gij Begint    4    4    755    783.5    7.50   D
92   Willem Groeneveld    Warffum 2    5    4    --    860    7.00   D
93   Gerard Weinans    DCH Heerenveen 2    5    4    713    798.8    7.40   D
94   Marten Zijlstra    DCH Heerenveen 2    7    4    965    896.4    2.71   D
95   Jan Kunnen    Troch Tinken Sterk    7    4    759    830.4    5.43   D
96   Tabe de Vries    DCH Heerenveen 3    8    4    864    956.6    3.38   D
97   Martijn Matthezing    Roden/Leek 2    8    4    720    950.9    2.12   D
98   Jilje Scheeringa    Winschoten    8    4    --    850.7    6.88   D
99   Anko Sterenberg    Warffum 2    9    4    735    894    3.78   D
100   Bert Begeman    Roden/Leek 2    2    3    1110    992.5    3.00   D
101   Haye Wittermans    Troch Tinken Sterk    3    3    974    1001.3    3.67   D
102   Jeppe Bronger    Bezint Eer Gij Begint    3    3    912    869    5.00   D
103   Symen Atsma    Troch Tinken Sterk    3    3    663    842    7.33   D
104   Eddy Groenhagen    Warffum 2    4    3    602    933.7    6.25   D
105   Joop de Graaf    Troch Tinken Sterk    4    3    832    918.8    5.25   D
106   Bouke van Ek    Roden/Leek 2    4    3    746    832.2    6.00   D
107   Herman Scholte    Roden/Leek 2    5    3    732    936.6    3.80   D
108   Cees Dijkstra    Troch Tinken Sterk    6    3    916    916.5    3.17   D
109   Klaas Mondria    DCH Heerenveen 3    6    3    816    914.2    6.00   D
110   Elzo de Vries    HDC Hoogeveen 4    10    3    778    886.7    5.10   D
111   Gerard Bruins    HDC Hoogeveen 4    1    2    1005    914    2.00   D
112   Gerrit Lieffering    Roden/Leek 2    1    2    1042    814    7.00   D
113   Nikolaus Schutte zur Wick    Winschoten    1    2    --    745    5.00   D
114   Ate Oosterhof    Troch Tinken Sterk    1    2    932    532    7.00   D
115   Willem Groeneveld    Warffum    1    2    --    --    8.00   D
116   Sjouke Zijlstra    DCH Heerenveen 2    2    2    757    926.5    4.50   D
117   Wim Dirks    Warffum    2    2    999    868.5    5.50   D
118   Wim Riddersma    DCH Heerenveen 3    2    2    911    847.5    1.00   D
119   Geert Ferwerda    DCH Heerenveen 2    2    2    734    742    7.50   D
120   Sape Hiemstra    Troch Tinken Sterk    3    2    614    928.3    8.00   D
121   Bouke van der Werff    DCH Heerenveen 3    3    2    917    910    3.67   D
122   Jan Sloot    Damcombinatie Fryslân 2    5    2    727    846    4.60   D
123   Klaas Tillema    Warffum 2    10    2    670    881.3    4.50   D
124   Frederik Bos    Winschoten    1    1    1175    1042    4.00   D
125   Hiltjo Haze    Warffum    1    1    758    874    8.00   D
126   Douwe Douma    Damcombinatie Fryslân 2    1    1    953    865    3.00   D
127   Ben Haan    Winschoten    1    1    1003    835    6.00   D
128   Eddy Drost    Bezint Eer Gij Begint    1    1    --    774    3.00   D
129   Joost Meijer    Warffum    1    1    774    709    8.00   D
130   Klaas Mondria    DCH Heerenveen 2    2    1    816    1019    7.00   D
131   Willem Lep    Bezint Eer Gij Begint    2    1    835    1001    6.50   D
132   Gezinus Bottema    Warffum    2    1    882    926    2.00   D
133   Geert Kleine    HDC Hoogeveen 4    2    1    887    863.5    1.50   D
134   niet opgekomen    Het Noorden 2    3    1    --    1119    7.67   D
135   Herman Mulder    Warffum    3    1    1106    801    5.00   D
136   Engel Vrouwe    Damcombinatie Fryslân 2    4    1    681    886    6.00   D
137   niet opgekomen    HDC Hoogeveen 4    4    1    --    655.5    7.75   D
138   Bennie Liefting    DCH Heerenveen 2    1    0    720    1135    4.00   D
  Eddy Groenhagen    Warffum    1    0    602    1135    1.00   D
140   Rika van Leeuwen    DCH Heerenveen 3    1    0    657    938    6.00   D
141   Niko Sikkema    Warffum 2    1    0    532    932    7.00   D
142   Sebastiaan Blanken Mateo    Het Noorden 2    1    0    --    917    8.00   D
143   niet opgekomen    Troch Tinken Sterk    1    0    --    912    4.00   D
144   niet opgekomen    Warffum 2    1    0    --    909    8.00   D
145   Martin Bosch    HDC Hoogeveen 4    1    0    849    795    7.00   D
146   Gert Kortleven    HDC Hoogeveen 4    1    0    529    759    8.00   D
147   Anand Dalaj    Het Noorden 2    1    0    652    704    8.00   D
  Geert Rozenberg    DCH Heerenveen 2    1    0    869    704    6.00   D
149   Leon van der Lans    HDC Hoogeveen 4    1    0    592    --    7.00   D
150   Gerard Weinans    DCH Heerenveen 3    2    0    713    993.5    3.50   D
151   Hielke Luik    DCH Heerenveen 2    2    0    476    804    7.00   D
152   niet opgekomen    DCH Heerenveen 3    2    0    --    800    4.50   D
153   Rinze Visser    Damcombinatie Fryslân 2    3    0    805    938.3    7.33   D
154   Hielke Luik    DCH Heerenveen 3    4    0    476    906.5    4.75   D
155   niet opgekomen    DCH Heerenveen 2    4    0    --    871.7    6.25   D
156   niet opgekomen    Damcombinatie Fryslân 2    5    0    --    823.5    7.40   D
157   niet opgekomen    Roden/Leek 2    6    0    --    785.6    7.83   D
Bernard PostJohan Rademaker
Johan ZijlstraJan PetersHylke Dykstra
Nico WerkmanRiekele Veldstra
Jorn KruitGerrit Terpstra
Martin VielBob van der MarkJanick Lanting
Fenno WerkmanTheo WolthersHarm Terpstra
Anne DekkerHans van Gijssel