HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

Klasse: 2e klasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Johan van Aalderen    De Vechtstreek Gramsbergen    10    17    1082    944.1    2.90   D
2   Bert Foppen    Harderwijk 2    10    17    1087    930.7    3.30   D
3   Tom Knapen    DEZ Laren    8    14    1069    944.2    2.00   D
4   Jan Nijmeijer    De Vechtstreek Gramsbergen    9    14    1182    963.2    3.44   D
5   Wim Dekker    SSS Kampen    8    13    1123    973    4.00   D
6   Jan van der Pol    Harderwijk 2    8    13    915    936.3    6.25   D
7   Gerrit Draaisma    De Vechtstreek Gramsbergen    8    13    1097    901.5    6.88   D
8   Peter van der Velden    Hartholt Olie CT    8    13    988    854.4    5.12   D
9   Leo Peters    De Vechtstreek Gramsbergen    10    13    1034    929.7    4.40   D
10   André Nijmeijer    De Vechtstreek Gramsbergen    10    13    1120    891.1    3.90   D
11   Jan Pluim    Harderwijk 2    10    13    883    890.4    5.90   D
12   Yulia Bintsarovska    SSS Kampen    7    12    857    930.6    4.14   D
13   Jan Rensink    Hartholt Olie CT    9    12    938    930.2    2.89   D
14   Jan van der Kolk    Hartholt Olie CT    9    12    946    915.7    4.22   D
15   Willem van Starkenburg    Apeldoorn    8    11    893    947    4.50   D
16   Henk Smit    Hartholt Olie CT    9    11    1036    947.8    5.11   D
17   Wim Leijssenaar    Hartholt Olie CT    9    11    932    886.8    4.44   D
18   Hans van Hal    Apeldoorn    5    10    1124    931.4    5.20   D
19   Egbert Harkink    DEZ Laren    6    10    1098    918    3.00   D
20   Ton Eekelschot    Harderwijk 2    7    10    1069    1042.5    2.14   D
21   Erik van der Haar    Apeldoorn    7    10    858    914.9    7.14   D
22   Teun van Gelder    SSS Kampen    8    10    1042    961.1    3.88   D
23   Henk van Renselaar    Eye-t Webdesign    8    10    937    936.6    3.00   D
24   Albert Lusink    Eye-t Webdesign    9    10    1116    970.6    3.33   D
25   Alie Beekman-van Duinen    Eye-t Webdesign    9    10    1078    968.1    2.44   D
26   John Folkers    DamRa    9    10    982    946.2    2.78   D
27   Jaap van de Werfhorst    Harderwijk 2    5    9    1106    928.2    2.80   D
28   Sytze Spijker    HDC Hoogeveen 3    6    9    922    951.2    2.00   D
29   Jan Lammers    Apeldoorn    6    9    1161    940.8    4.00   D
30   Tonny Roeterdink    DEZ Laren    7    9    1009    948.3    3.71   D
31   Dick Beking    Apeldoorn    8    9    1134    937.9    3.38   D
32   Frits Gerritsen    Hartholt Olie CT    8    9    1004    916.5    4.75   D
33   Gerrit Visscher    DamRa    9    9    922    949.1    4.11   D
34   Gerben van der Voet    DamRa    6    8    1054    942.3    2.33   D
35   Gerrit Klaseboer    Hartholt Olie CT    6    8    995    898.7    3.17   D
36   Wout Mensink    Harderwijk 2    7    8    1041    995.6    2.29   D
37   Erik Bakker    Eye-t Webdesign    7    8    1044    972.9    3.43   D
38   Hein van Dee    DEZ Laren    7    8    1111    946.7    3.14   D
39   Jan Meester    De Vechtstreek Gramsbergen    7    8    961    880    4.14   D
40   Harry Beekman    Eye-t Webdesign    8    8    1068    966.1    5.38   D
41   Harwin Reuvekamp    SSS Kampen    8    8    925    965.5    5.62   D
42   Gerrit Roeterdink    DEZ Laren    8    8    845    960.9    4.88   D
43   Henk Kamminga    SSS Kampen    9    8    1007    944.3    3.22   D
44   Gerrit Eilander    Eye-t Webdesign    9    8    946    930.2    5.00   D
45   Jan Fokkink    DIOS/IJsselstreek CT    9    8    840    911.4    4.44   D
46   Bernard Renting    DIOS/IJsselstreek CT    10    8    903    927.1    4.20   D
47   Danny Dix    DEZ Laren    5    7    1140    970.6    3.80   D
48   Dick Dijk    Hartholt Olie CT    6    7    836    1051.6    3.67   D
49   Theo Ortsen    DIOS/IJsselstreek CT    6    7    778    969    6.50   D
50   Fred van Amersfoort    Apeldoorn    7    7    1005    1031.1    2.14   D
51   Jan Preuter    DamRa    7    7    958    1020.7    4.14   D
52   Elise Schouten    HDC Hoogeveen 3    8    7    1068    1008.8    2.38   D
53   Hilco Braakman     DamRa    8    7    1092    944.9    3.62   D
54   Johan Beltman    DEZ Laren    8    7    970    891.5    6.00   D
55   Wilmer Oostindjer    HDC Hoogeveen 3    9    7    760    1006.5    4.56   D
56   Gerard Bruins    HDC Hoogeveen 3    4    6    1005    915.5    3.00   D
57   Tonnie Schutte    DEZ Laren    6    6    909    905    6.33   D
58   Piet Dijkstra    SSS Kampen    7    6    953    993.1    3.43   D
59   Charell Schuller    HDC Hoogeveen 3    7    6    693    981.1    4.71   D
60   André Klein Tank    DamRa    7    6    940    925.1    4.71   D
61   Siebe Kortleven    HDC Hoogeveen 3    9    6    740    967.3    4.89   D
62   Geurt Souman    Eye-t Webdesign    3    5    1002    969.7    4.33   D
63   Damon Winter    De Vechtstreek Gramsbergen    4    5    1061    959.5    4.50   D
64   Frans de Jonge    Apeldoorn    4    5    1261    939.8    5.25   D
65   Nick Bolks    HDC Hoogeveen 3    6    5    729    1007    3.33   D
66   Wim de Mol    Eye-t Webdesign    6    5    884    951.6    6.83   D
67   Bart Jan Kortleven    HDC Hoogeveen 3    7    5    747    1029    4.14   D
68   Wouter van den Berg    Harderwijk 2    7    5    1023    970.3    5.00   D
69   Herman Beuzel    DEZ Laren    7    5    805    918.3    6.57   D
70   Jan Siegers    De Vechtstreek Gramsbergen    8    5    903    1025.9    5.00   D
71   Gerrit Klompenhouwer    DIOS/IJsselstreek CT    8    5    834    1013.2    5.25   D
72   Eibert Smit    Harderwijk 2    10    5    976    939.7    5.50   D
73   Jacob de Greef    Eye-t Webdesign    2    4    1132    1058    2.50   D
74   Henk Mostert Azn    Eye-t Webdesign    3    4    1080    1020    6.33   D
75   Harm Kist    SSS Kampen    3    4    884    829    4.33   D
76   Arie Heikoop    SSS Kampen    4    4    931    986.5    4.50   D
77   Wout Foppen    Harderwijk 2    4    4    800    742    6.75   D
78   Alfred van Lenthe    DEZ Laren    5    4    1037    964    3.40   D
79   Frank Nuesink    DamRa    5    4    783    919.4    6.80   D
80   Hans Luchies    Apeldoorn    7    4    912    954.9    4.57   D
81   Evert Schuttert    De Vechtstreek Gramsbergen    7    4    896    920.6    4.57   D
82   Clemens Keurentjes    DIOS/IJsselstreek CT    9    4    858    957    4.00   D
83   Christiaan Groote    De Vechtstreek Gramsbergen    2    3    896    1163    6.50   D
84   Allard van Tongeren    DIOS/IJsselstreek CT    3    3    905    964    4.33   D
85   Hein Hulzebosch    DamRa    3    3    808    912.3    7.33   D
86   Marco Veneboer    Apeldoorn    3    3    1097    901.7    4.67   D
87   Gert Brink    Witte van Moort 3    4    3    765    1030    3.50   D
88   Bennie Lawant    Witte van Moort 3    4    3    747    904    3.50   D
89   Geert van der Molen    SSS Kampen    5    3    991    976.6    5.60   D
90   Albert Borreman    Apeldoorn    6    3    786    942.3    4.50   D
91   Toon Baks    DIOS/IJsselstreek CT    7    3    851    982.6    2.43   D
92   Mart Slim    HDC Hoogeveen 3    7    3    716    901.2    7.29   D
93   Jakob de Vries    Harderwijk 2    7    3    984    859.9    5.00   D
94   Berend van Lenthe    DamRa    8    3    730    896.5    7.00   D
95   Dinand Stegeman    DEZ Laren    1    2    904    --    5.00   D
96   Jan van Buiten    DamRa    2    2    1074    1179.5    3.50   D
97   Henry Offenga    Harderwijk 2    2    2    1182    1069.5    2.50   D
98   Herman Brink    SSS Kampen    2    2    729    1061    6.50   D
99   Harry Abbing    Hartholt Olie CT    2    2    992    907.5    6.00   D
100   Sophie Blenkers    HDC Hoogeveen 3    2    2    --    859    7.50   D
101   Stefan von Kann    DIOS/IJsselstreek CT    2    2    912    828    3.50   D
102   Samantha Regterschot    Eye-t Webdesign    2    2    --    812.5    7.50   D
103   Maikel Schotman    Hartholt Olie CT    3    2    893    1083    6.67   D
104   Arend Boertje    Witte van Moort 3    3    2    825    1025.3    3.67   D
105   Johan Bulstra    DamRa    3    2    1102    986    4.00   D
106   Gerrit Schutmaat    Witte van Moort 3    3    2    --    917    4.33   D
107   Freek Jongerman    Eye-t Webdesign    3    2    914    909.3    7.00   D
108   Willem Fokkert    Witte van Moort 3    4    2    710    1002    4.25   D
109   Bert Drent    Witte van Moort 3    4    2    678    933.3    5.25   D
110   Johan Wezenberg    SSS Kampen    5    2    922    937.4    5.20   D
111   Gert Kortleven    HDC Hoogeveen 3    5    2    529    881.2    7.00   D
112   Adrie Koedoot    Apeldoorn    1    1    760    1111    3.00   D
113   Frank ten Hagen    DIOS/IJsselstreek CT    1    1    1072    1078    3.00   D
114   Nico Lugthart    SSS Kampen    1    1    1199    1069    2.00   D
115   Joop Briedé    Witte van Moort 3    1    1    940    1036    3.00   D
116   Adriaan Noppers    Witte van Moort 3    1    1    970    1023    7.00   D
117   Ab Steenbergen    DamRa    1    1    1040    1005    2.00   D
118   Johan van Dijk    Witte van Moort 3    1    1    1063    946    4.00   D
119   Gerard Dimmendaal    DEZ Laren    1    1    806    872    8.00   D
120   Erik Ploeger    Hartholt Olie CT    1    1    872    806    8.00   D
121   Henk van Ommen    Eye-t Webdesign    1    1    856    677    8.00   D
122   René Schaafsma    Harderwijk 2    2    1    1163    1014    4.00   D
123   Michel Holterman    Hartholt Olie CT    2    1    1010    1011.5    7.00   D
124   Koert Meuleman    Witte van Moort 3    2    1    856    918.5    5.50   D
125   Aike de Vries    SSS Kampen    2    1    --    797    7.00   D
126   Peter Aartsen    Apeldoorn    2    1    780    781.5    6.50   D
127   Gerrit van Wijk    DIOS/IJsselstreek CT    3    1    435    928.7    6.33   D
128   Ton Halman    SSS Kampen    3    1    --    897.3    6.67   D
129   Theo Baks    DIOS/IJsselstreek CT    4    1    677    1017    4.00   D
130   Jan Huisjes    DIOS/IJsselstreek CT    4    1    909    972.2    1.25   D
131   Gerrit Kruger    De Vechtstreek Gramsbergen    4    1    806    900.2    5.50   D
132   Willie Ribbers    DIOS/IJsselstreek CT    7    1    757    958.7    4.86   D
133   Niek Regterschot    Eye-t Webdesign    1    0    894    1120    7.00   D
134   André Haijtink    DEZ Laren    1    0    828    1036    7.00   D
  Rob Broekman    DIOS/IJsselstreek CT    1    0    --    1036    5.00   D
136   Jaap Stegeman    Eye-t Webdesign    1    0    824    970    7.00   D
137   niet opgekomen    HDC Hoogeveen 3    1    0    --    893    8.00   D
138   Marcel Zwiers    HDC Hoogeveen 3    1    0    745    883    5.00   D
139   Jan von Kann    DIOS/IJsselstreek CT    1    0    644    845    6.00   D
140   Jordy Overhein    De Vechtstreek Gramsbergen    1    0    --    778    8.00   D
141   niet opgekomen    DIOS/IJsselstreek CT    1    0    --    729    8.00   D
142   niet opgekomen    Harderwijk 2    1    0    --    678    8.00   D
143   niet opgekomen    DamRa    2    0    --    1122.5    4.50   D
144   Jan Nijland    DIOS/IJsselstreek CT    2    0    --    870    6.50   D
145   niet opgekomen    DEZ Laren    2    0    --    857.5    7.50   D
146   niet opgekomen    Witte van Moort 3    2    0    --    840.5    8.00   D
147   Gerrit Talen    Witte van Moort 3    3    0    --    997    4.33   D
Johan van AalderenBert FoppenTom Knapen
Jan NijmeijerWim DekkerJan van der Pol
Gerrit DraaismaPeter van der VeldenLeo Peters
Yulia Bintsarovska
Jan van der Kolk
Wim Leijssenaar
Egbert HarkinkTon Eekelschot