HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2012/2013

Klasse: 2e klasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Yuen Wong    BDV Borne    10    18    1322    983.4    3.30   D
2   Walther Broekate    BDV Borne    10    18    1040    938.6    7.40   D
3   Peter van der Velden    Zoranet Zwolle    9    17    929    899.0    7.33   D
4   Paul Olde Hanhof    DDC Deventer    10    16    1193    984.2    1.70   D
5   Martijn Vissers    Zoranet Zwolle    8    15    1375    1025.1    2.38   D
6   Jan Groeneveld    Zoranet Zwolle    9    15    1129    1013.3    3.89   D
7   Nico Rosink    BDV Borne    9    15    1175    987.0    5.00   D
8   Johannes van der Veer    Zoranet Zwolle    9    15    1260    953.8    4.22   D
9   Ab Steenbergen    Laurels Damra    9    14    1031    974.4    2.89   D
10   Jan Nijmeijer    Oosterveen    10    14    1153    973.1    6.30   D
11   Marthy van Houtert    Zoranet Zwolle    9    13    1140    926.1    4.11   D
12   Gert Wisselink    DIOS Achterhoek 2    10    13    993    968.6    2.50   D
13   Jakob de Vries    Harderwijk 2    10    13    964    958.1    3.90   D
14   Tonny Roeterdink    DDC Deventer    10    13    1006    929.8    5.00   D
15   Ulbe Koster    BDV Borne    10    13    916    929.7    9.00   D
16   Mathijs Sprakel    MTB Hoogeveen 2    8    12    950    921.0    4.75   D
17   Johan van Aalderen    Oosterveen    9    12    1110    940.0    6.00   D
18   John Folkers    Laurels Damra    10    12    960    1002.6    4.00   D
19   Gerwin Kolkman    Hijken DTC 3    10    12    1044    999.9    3.50   D
20   Henk de Lange    BDV Borne    10    12    1067    986.9    4.40   D
21   Ton Berends    DDC Deventer    10    12    1046    951.3    3.00   D
22   Michiel Hagreis    BDV Borne    10    12    1064    934.7    4.80   D
23   Jenne Vis    Harderwijk 2    10    12    905    933.5    6.10   D
24   Henk Pruim    Hijken DTC 3    10    12    933    913.0    5.00   D
25   Harry Vosmeijer    Hijken DTC 3    7    11    1124    1060.4    1.43   D
26   Rima Danileviciene    Oosterveen    7    11    1085    924.6    4.86   D
27   Leo Springer    BDV Borne    8    11    1145    934.3    3.62   D
28   Bart Lugthart    MTB Hoogeveen 2    9    11    995    991.7    4.00   D
29   Eibert Smit    Harderwijk 2    9    11    989    970.9    2.44   D
30   Damon Winter    Oosterveen    9    11    --    942.2    7.44   D
31   Leo Peters    Oosterveen    9    11    967    921.8    5.11   D
32   Bé Brakels    MTB Hoogeveen 2    9    11    834    892.2    7.33   D
33   Frank Nuesink    DDC Deventer    9    11    834    820.1    9.56   D
34   Herman Zuurveld    Laurels Damra    9    11    888    794.8    7.00   D
35   Gerrit Visscher    Laurels Damra    10    11    931    978.3    5.70   D
36   Jaap Vos    DIOS Achterhoek 2    10    11    947    961.1    5.40   D
37   Jan Bosch    BDV Borne    10    11    1056    928.4    3.40   D
38   Niels Meijer    BDV Borne    10    11    1048    904.9    5.70   D
39   Bart Westerveld    Hijken DTC 3    10    11    835    871.7    8.40   D
40   Toon Baks    DIOS Achterhoek 2    10    11    913    868.7    7.30   D
41   Martijn Even    DIOS Achterhoek 2    6    10    884    788.8    9.33   D
42   Henk Groen    DDC Deventer    7    10    1087    1016.7    4.86   D
43   Bert Straetemans    Zoranet Zwolle    7    10    876    883.0    7.14   D
44   Hans Mensink    Zoranet Zwolle    8    10    1095    962.0    4.25   D
45   Jan Huzen    Oosterveen    9    10    1007    1002.7    3.22   D
46   Rob Hendriks    DDC Deventer    9    10    1096    997.2    2.89   D
47   André Klein Tank    Laurels Damra    9    10    929    974.4    5.00   D
48   Jaap Pluim    Harderwijk 2    9    10    943    971.0    4.00   D
49   Wim Leijssenaar    Hartholt Olie    9    10    953    942.4    8.44   D
50   Linda Eektimmerman    Zoranet Zwolle    9    10    939    889.8    6.11   D
51   Maikel Schotman    Hartholt Olie    9    10    869    852.8    7.56   D
52   Jan van Buiten    Laurels Damra    10    10    1106    1039.6    2.90   D
53   Jan Preuter    Laurels Damra    10    10    956    990.1    5.20   D
54   Frits Gerritsen    Hartholt Olie    10    10    1041    963.1    6.00   D
55   Marco Veneboer    Hartholt Olie    10    10    1100    935.4    5.00   D
56   Dirk Reurink    DIOS Achterhoek 2    10    10    922    921.6    7.40   D
57   Riender de Vries    Hijken DTC 3    10    10    943    890.9    7.80   D
58   Gerard Korten    DIOS Achterhoek 2    8    9    1066    1103.9    1.75   D
59   Vincent Lievense    Zoranet Zwolle    8    9    1026    953.6    5.00   D
60   Geert-Jan Wilbrink    Oosterveen    8    9    970    940.4    4.88   D
61   Dick Halma    DDC Deventer    9    9    1021    968.2    3.78   D
62   Sico Jurrius    Zoranet Zwolle    9    9    889    930.2    6.89   D
63   Jan Rensink    Zoranet Zwolle    9    9    926    929.8    6.44   D
64   Gerard Bruins    MTB Hoogeveen 2    7    8    1006    999.4    3.43   D
65   Wim Koopman    Hijken DTC 3    8    8    1041    1039.9    3.25   D
66   Jan Siegers    Oosterveen    9    8    892    923.3    6.00   D
67   Wouter van den Berg    Harderwijk 2    10    8    879    916.6    7.40   D
68   Dick van der Velden    Hijken DTC 3    4    7    1010    935.8    5.25   D
69   Hilko Koning    Hijken DTC 3    4    7    1059    928.5    2.00   D
70   Harry Abbing    Hartholt Olie    4    7    1014    907.5    5.75   D
71   Martin van Dijk    DDC Deventer    6    7    868    874.0    9.50   D
72   Alexander Slot    MTB Hoogeveen 2    7    7    1081    1078.5    3.00   D
73   Jan Timmer    Oosterveen    7    7    957    938.0    5.86   D
74   Rob Knevel    Hijken DTC 3    8    7    1034    1100.0    2.75   D
75   Henk Smit    Hartholt Olie    8    7    1099    954.1    2.62   D
76   Roelof Tiegelaar    Hijken DTC 3    8    7    898    875.0    7.50   D
77   Clemens Keurentjes    DIOS Achterhoek 2    9    7    957    987.3    4.11   D
78   Gerrit Klompenhouwer    DIOS Achterhoek 2    10    7    895    893.0    9.30   D
79   Hans Braakman     Laurels Damra    10    7    809    846.3    8.80   D
80   Jan Meester    Oosterveen    4    6    1003    869.2    7.50   D
81   Meint de Vries    MTB Hoogeveen 2    6    6    1039    1001.8    4.67   D
82   Gerrit Klaseboer    Hartholt Olie    6    6    1025    992.8    6.33   D
83   Ronald Holterman    Hartholt Olie    6    6    991    897.8    5.67   D
84   Jos Moorman    BDV Borne    6    6    772    866.0    8.33   D
85   Koert Meuleman    Witte van Moort 3    7    6    783    923.0    5.00   D
86   Erik Beugels    Hijken DTC 3    7    6    787    907.1    8.86   D
87   Harry Vos    DIOS Achterhoek 2    8    6    1065    1047.2    2.12   D
88   Jan Bazuin    MTB Hoogeveen 2    8    6    886    969.9    4.88   D
89   Vincent Houtjes    MTB Hoogeveen 2    8    6    718    883.2    6.88   D
90   Adriaan Noppers    Witte van Moort 3    9    6    882    1016.8    4.00   D
91   Hilco Harms    Witte van Moort 3    9    6    840    986.8    3.78   D
92   Jan Fokkink    DIOS Achterhoek 2    9    6    930    971.4    6.44   D
93   Hans Luchies    DDC Deventer    9    6    946    934.8    5.89   D
94   Willem Fokkert    Witte van Moort 3    10    6    788    818.1    7.70   D
95   Jacco Keizer    Hijken DTC 3    4    5    772    807.2    8.50   D
96   Hilco Braakman     Laurels Damra    5    5    1042    1019.2    2.40   D
97   Dick Peppelenbos    Laurels Damra    6    5    898    908.2    7.83   D
98   Peter van Esch    BDV Borne    6    5    848    890.8    6.50   D
99   Bernard Jansen    Laurels Damra    6    5    874    881.7    8.50   D
100   Jan Vesters    DIOS Achterhoek 2    7    5    1029    1030.7    2.71   D
101   Tom Smeenk    DDC Deventer    7    5    957    981.6    8.00   D
102   Roelof de Jonge    MTB Hoogeveen 2    7    5    902    829.7    7.00   D
103   Dick Dijk    Hartholt Olie    10    5    921    1019.7    3.20   D
104   Martin Bosch    Oosterveen    10    5    768    954.0    5.50   D
105   Arie Stehouwer    DDC Deventer    10    5    931    945.9    7.60   D
106   Stefan von Kann    DIOS Achterhoek 2    2    4    829    531.0    10.00   D
107   Hein Hulzebosch    Laurels Damra    3    4    813    821.3    9.00   D
108   Christiaan Groote    MTB Hoogeveen 2    4    4    828    927.2    7.00   D
109   Wout Foppen    Harderwijk 2    4    4    796    850.0    8.50   D
110   Irene Stegeman    Witte van Moort 3    5    4    993    956.2    6.40   D
111   Alberto Waterink    MTB Hoogeveen 2    5    4    789    942.6    7.40   D
112   Dumme Rijke    Zoranet Zwolle    5    4    791    735.4    9.20   D
113   Wout Mensink    Harderwijk 2    6    4    1077    1053.7    2.67   D
114   Maaike Noppers    Witte van Moort 3    7    4    708    1033.7    5.14   D
115   Bert Foppen    Harderwijk 2    7    4    1134    1029.6    2.86   D
116   Gerhard Dunning    Hijken DTC 3    7    4    816    947.6    7.00   D
117   Wout van Geest    MTB Hoogeveen 2    7    4    813    895.7    6.71   D
118   Jan van der Pol    Harderwijk 2    8    4    929    1010.0    3.75   D
119   Bennie Lawant    Witte van Moort 3    8    4    726    982.1    5.38   D
120   Johan van Dijk    Witte van Moort 3    2    3    1133    1012.0    3.50   D
121   Bennie Hessing Sr.    Witte van Moort 3    3    3    936    899.3    3.67   D
122   Jan Pluim    Harderwijk 2    3    3    946    842.0    8.00   D
123   Hans van Gijssel    MTB Hoogeveen 2    5    3    852    990.6    4.60   D
124   Cornelis Eilander    Hartholt Olie    5    3    737    936.6    6.80   D
125   Berend van Lenthe    Hartholt Olie    6    3    658    923.5    4.50   D
126   Tonnie van Ommen    Hartholt Olie    7    3    875    1017.6    6.14   D
127   Cor Darwinkel    MTB Hoogeveen 2    7    3    850    978.3    5.00   D
128   Bennie Hendriks    Witte van Moort 3    10    3    617    923.9    7.60   D
129   Victor Elgersma    Harderwijk 2    10    3    566    916.2    9.00   D
130   Rein Vis    Zoranet Zwolle    1    2    953    791.0    10.00   D
131   Geert Kleine    MTB Hoogeveen 2    1    2    797    788.0    6.00   D
132   Bert Nieboer    Witte van Moort 3    1    2    876    718.0    4.00   D
133   Henk Jansen    BDV Borne    1    2    879    396.0    7.00   D
134   Bé Meijerink    Oosterveen    2    2    718    1001.0    5.50   D
135   Robin Bos    Oosterveen    3    2    991    1081.0    2.33   D
136   Erik Ploeger    Hartholt Olie    5    2    945    1104.4    2.40   D
137   Roelof Schippers Sr.    Witte van Moort 3    8    2    827    1051.6    2.38   D
138   Gerrit Schutmaat    Witte van Moort 3    2    1    1014    1061.0    4.00   D
139   Rien Wijermars    Hijken DTC 3    2    1    891    1028.5    4.00   D
140   Rik Oosterlaar    Hartholt Olie    2    1    611    841.0    10.00   D
141   Theo Olde Hanhof    DDC Deventer    3    1    900    974.3    7.00   D
142   Albert Lenters    Oosterveen    3    1    859    974.0    5.33   D
143   Albert Bakhuis    Witte van Moort 3    4    1    786    981.7    7.00   D
144   Gert Raaijen    Harderwijk 2    7    1    666    875.4    9.00   D
145   Egbert Ottens    Hartholt Olie    1    0    587    1260.0    1.00   D
146   Herman Arissen    Harderwijk 2    1    0    1163    1193.0    1.00   D
147   Pascal Boenders    DIOS Achterhoek 2    1    0    833    1040.0    10.00   D
148   niet opgekomen    Harderwijk 2    1    0    --    1031.0    1.00   D
149   Jan Ziengs    Hijken DTC 3    1    0    1001    1007.0    3.00   D
150   Evert Schuttert    Oosterveen    1    0    915    1006.0    4.00   D
151   Edwin Wiersma    Witte van Moort 3    1    0    --    930.0    6.00   D
152   Judith Jonker    Witte van Moort 3    1    0    --    916.0    9.00   D
153   Marjan Foppen    Harderwijk 2    1    0    724    888.0    7.00   D
154   Jan Groters    DDC Deventer    1    0    597    788.0    10.00   D
155   Koen Terlouw    Laurels Damra    1    0    --    566.0    10.00   D
156   niet opgekomen    Laurels Damra    2    0    --    1092.5    1.50   D
157   niet opgekomen    Witte van Moort 3    2    0    --    919.5    2.00   D
158   Jan Zwiggelaar    MTB Hoogeveen 2    2    0    745    902.0    9.00   D
159   Anton Maatman    Hartholt Olie    2    0    603    898.0    5.50   D
160   Natasja Hessink    Witte van Moort 3    2    0    --    824.0    8.50   D
161   Francis Huijsen    Harderwijk 2    4    0    791    885.0    8.00   D
162   Hidde Noppers    Witte van Moort 3    9    0    396    912.3    7.56   D
Yuen WongPeter van der Velden
Paul Olde HanhofMartijn Vissers
Nico RosinkJohannes van der VeerAb Steenbergen
Jan NijmeijerGert Wisselink
Jakob de VriesTonny Roeterdink
Mathijs SprakelJohan van AalderenJohn Folkers
Gerwin KolkmanHenk de Lange