HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

Klasse: 2e klasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Arjan van Galen    DES Lunteren 3    11    19    1257    1105.6    2.09   D
2   Cyril Sluisdom    Lelystad    11    19    1028    907.7    6.45   D
3   Gerrit Draaisma    De Vechtstreek Oosterveen    11    18    1091    918.6    6.18   D
4   Kees Maliepaard    WSDV 3    10    16    932    855.1    8.90   D
5   Johan van Aalderen    De Vechtstreek Oosterveen    11    16    1070    1012.3    3.82   D
6   Annemieke Stunnenberg-van de Kraats    BDV Bennekom    11    16    959    974.8    5.45   D
7   Tonnie Schutte    DEZ Laren    11    16    903    907.8    4.73   D
8   Jan van de Veen    Harderwijk 2    11    15    1163    1061.6    2.27   D
9   Ricardo Tong Sang    Lelystad    11    15    1069    1000.4    1.91   D
10   Jan Rensink    Hartholt Olie CT    11    15    922    986    5.45   D
11   Evert Evers    DES Lunteren 3    11    15    1122    962    3.18   D
12   Cor Langeveld    WSDV 3    9    14    1096    997.1    2.00   D
13   Gerrit Stunnenberg    BDV Bennekom    11    14    1144    1026    2.09   D
14   Harry Vos    DIOS-DVOIJ CT    11    14    1042    1022.3    2.36   D
15   Hans Robben    BDV Bennekom    11    14    990    973.1    4.36   D
16   Wim van Mourik    WSDV 3    11    14    952    967.7    6.91   D
17   Nico Lugthart    SSS Kampen    9    13    1206    1095.3    2.56   D
18   Danny Dix    DEZ Laren    9    13    1163    1039.6    2.56   D
19   Fred van Amersfoort    TDT/Salland CT    9    13    1016    981    4.33   D
20   Coen Bommel    BDV Bennekom    10    13    1190    1059.8    1.10   D
21   André Nijmeijer    De Vechtstreek Oosterveen    10    13    1105    1055.1    2.90   D
22   Wim Dekker    SSS Kampen    10    13    1108    994    4.20   D
23   Bert Foppen    Harderwijk 2    10    13    1109    987.6    3.90   D
24   Teun van Gelder    SSS Kampen    10    13    1032    986.3    3.20   D
25   Henk Kamminga    SSS Kampen    10    13    975    954.3    4.20   D
26   Bert Zijlstra    Lelystad    10    13    1053    925.7    7.00   D
27   Boike Mathoera    Lelystad    11    13    890    983    5.91   D
28   Jozef Linssen    WSDV 3    9    12    1073    1031.3    4.56   D
29   Johan de Haas    BDV Bennekom    9    12    1004    1022.8    4.44   D
30   Bas van Berkel    WSDV 3    9    12    976    1004.6    4.44   D
31   Katarzyna Ptak    De Vechtstreek Oosterveen    9    12    848    913.8    7.67   D
32   Frits Gerritsen    Hartholt Olie CT    10    12    1003    1008.2    5.00   D
33   Harwin Reuvekamp    SSS Kampen    10    12    943    899.3    7.20   D
34   Hans van Hal    TDT/Salland CT    11    12    1192    1044.4    1.91   D
35   Hilco Braakman     TDT/Salland CT    8    11    1046    1017.4    2.50   D
36   Gerard Korten    DIOS-DVOIJ CT    8    11    1083    997.9    2.50   D
37   Jaap van de Werfhorst    Harderwijk 2    9    11    1065    1053    2.44   D
38   Jaap Vink    WSDV 3    9    11    1090    1019.8    1.89   D
39   Jeroen Paalman    De Vechtstreek Oosterveen    9    11    919    971.9    5.78   D
40   Rob Hendriks    TDT/Salland CT    9    11    1048    884.7    7.33   D
41   Egbert Harkink    DEZ Laren    10    11    1100    1057.6    2.80   D
42   Wiebren de Vries    Lelystad    10    11    1014    938    5.30   D
43   Johan Wezenberg    SSS Kampen    10    11    899    932.8    7.00   D
44   Jan van der Kolk    Hartholt Olie CT    10    11    942    919.1    8.50   D
45   Michel Hendriksen Jr.    DES Lunteren 3    10    11    693    917.9    9.40   D
46   Wouter van den Berg    Harderwijk 2    11    11    990    1003.3    4.64   D
47   Jelte van Lokhorst    DES Lunteren 3    11    11    765    959.1    6.82   D
48   Koert Meuleman    Witte van Moort 3    11    11    833    956    5.00   D
49   Dinand Stegeman    DEZ Laren    11    11    899    954.7    6.73   D
50   Hans Luchies    WSDV 3    11    11    930    917.1    8.45   D
51   Egbert van Hattem    Harderwijk 2    7    10    1199    1028.5    2.86   D
52   Huub Nollet    Lelystad    8    10    1187    1049.8    2.62   D
53   Adriaan Noppers    Witte van Moort 3    8    10    977    978.2    4.00   D
54   Jan Timmer    De Vechtstreek Oosterveen    9    10    947    957    3.56   D
55   Dirk van Roozelaar    Lelystad    9    10    866    910.4    9.33   D
56   Ab Steenbergen    TDT/Salland CT    10    10    1061    1015.3    2.90   D
57   Eibert Smit    Harderwijk 2    10    10    993    947.1    9.00   D
58   Jakob de Vries    Harderwijk 2    10    10    992    931.3    6.90   D
59   John Folkers    TDT/Salland CT    11    10    990    974.6    5.91   D
60   Jan van der Pol    Harderwijk 2    11    10    932    915    6.91   D
61   Johan Bulstra    TDT/Salland CT    6    9    --    976    4.33   D
62   Chris Versteegen    BDV Bennekom    8    9    1057    1010.1    3.38   D
63   Gerlof de Jong    SSS Kampen    8    9    994    955.8    3.75   D
64   Evert Schuttert    De Vechtstreek Oosterveen    8    9    898    923.5    5.88   D
65   Henk Ramon    SSS Kampen    8    9    889    873.2    7.88   D
66   Tonny Roeterdink    DEZ Laren    9    9    1001    1037.7    3.33   D
67   Gerrit Visscher    TDT/Salland CT    9    9    936    934.1    7.22   D
68   Clemens Keurentjes    DIOS-DVOIJ CT    9    9    875    925    7.67   D
69   Don Khedoe    Lelystad    10    9    1007    1036.9    4.60   D
70   Toon Baks    DIOS-DVOIJ CT    10    9    892    990    5.30   D
71   Christiaan Groote    De Vechtstreek Oosterveen    10    9    886    976.5    8.00   D
72   Sam Pryor    Lelystad    10    9    1054    965.3    4.80   D
73   Frans Lamers    BDV Bennekom    10    9    978    940.9    6.30   D
74   Erwin Jochemsen    DES Lunteren 3    10    9    906    920.6    6.70   D
75   Wim Leijssenaar    Hartholt Olie CT    10    9    919    915.4    7.80   D
76   Jaap Vos    DIOS-DVOIJ CT    6    8    960    901    6.67   D
77   Bram Cysouw    DES Lunteren 3    8    8    884    1005.4    3.12   D
78   Piet Dijkstra    SSS Kampen    8    8    989    983.8    5.25   D
79   Allard van Tongeren    DIOS-DVOIJ CT    8    8    928    958.6    5.12   D
80   Peter van der Velden    Hartholt Olie CT    8    8    1017    926.2    3.62   D
81   Jan Preuter    TDT/Salland CT    8    8    949    907    8.50   D
82   Jan Siegers    De Vechtstreek Oosterveen    9    8    846    966    4.89   D
83   Leo Peters    De Vechtstreek Oosterveen    9    8    1037    955.3    4.33   D
84   Gert Wisselink    DIOS-DVOIJ CT    10    8    1018    1043.9    4.20   D
85   Johan Beltman    DEZ Laren    11    8    986    964.7    3.45   D
86   Herman Beuzel    DEZ Laren    11    8    849    887.5    6.82   D
87   Jan Nijmeijer    De Vechtstreek Oosterveen    5    7    1176    945.6    6.00   D
88   Melanie Visser-Voskuil    DES Lunteren 3    7    7    912    950.1    2.00   D
89   Alex van Harn    BDV Bennekom    7    7    873    910.9    6.71   D
90   Jan Fokkink    DIOS-DVOIJ CT    7    7    891    829    8.86   D
91   Mara Langeveld    WSDV 3    8    7    927    918.2    5.62   D
92   Alfred van Lenthe    DEZ Laren    9    7    1055    988.2    4.11   D
93   Bert Straetemans    Hartholt Olie CT    10    7    895    921.1    7.80   D
94   Gerrit Klompenhouwer    DIOS-DVOIJ CT    10    7    851    904.7    8.00   D
95   Jan Pluim    Harderwijk 2    10    7    892    900.9    8.40   D
96   Bennie Lawant    Witte van Moort 3    11    7    744    986.8    6.09   D
97   Paul Olde Hanhof    TDT/Salland CT    3    6    1191    926.5    3.33   D
98   Sarah Hanhart    DEZ Laren    5    6    --    859.5    9.80   D
99   Gerben te Raa    DIOS-DVOIJ CT    6    6    1127    1109.8    1.83   D
100   Henk Smit    Hartholt Olie CT    6    6    1036    1032    2.17   D
101   Valentino Tjokro    Lelystad    6    6    1065    971.7    3.50   D
102   Wout Mensink    Harderwijk 2    6    6    1050    965    2.83   D
103   Jan Bos    DES Lunteren 3    6    6    991    952.5    4.17   D
104   Dick Halma    TDT/Salland CT    6    6    942    938.2    7.67   D
105   Gerrit Klaseboer    Hartholt Olie CT    8    6    1000    1031.9    4.88   D
106   André Klein Tank    TDT/Salland CT    8    6    953    990.9    6.25   D
107   Bernard Renting    DIOS-DVOIJ CT    8    6    924    985    5.88   D
108   Mark Paters    Witte van Moort 3    9    6    887    997.1    5.11   D
109   Harm Kist    SSS Kampen    9    6    898    963.1    6.11   D
110   Henk Hoksbergen    WSDV 3    10    6    1002    1020.1    5.10   D
111   Hilco Harms    Witte van Moort 3    11    6    860    964.4    5.36   D
112   Nico Valkenburg    WSDV 3    4    5    1022    1004    6.25   D
113   Hans Kromhout    WSDV 3    4    5    1080    982.5    3.25   D
114   Cees Barends    Lelystad    4    5    943    967.7    8.00   D
115   Jay Amatmoestar    DIOS-DVOIJ CT    5    5    1048    980.8    2.80   D
116   Michel Hendriksen Sr.    DES Lunteren 3    6    5    917    944.8    5.33   D
117   Arie Heikoop    SSS Kampen    9    5    965    959.6    6.44   D
118   Maikel Schotman    Hartholt Olie CT    9    5    877    947.2    6.56   D
119   Dirk Reurink    DIOS-DVOIJ CT    9    5    887    935.7    8.00   D
120   Willem Fokkert    Witte van Moort 3    11    5    768    951.9    5.91   D
121   Gerrit Roeterdink    DEZ Laren    11    5    875    922.4    6.91   D
122   Hans Mensink    Hartholt Olie CT    2    4    1050    990.5    4.00   D
123   Ton Eekelschot    Harderwijk 2    2    4    1047    958    4.50   D
124   Gerard Zijlema    WSDV 3    3    4    1049    888.7    5.33   D
125   Hans Braakman     TDT/Salland CT    3    4    770    848    7.33   D
126   Lars Knol    Witte van Moort 3    4    4    896    1043.2    3.50   D
127   Ivar Smijers    WSDV 3    4    4    781    1036.5    3.50   D
128   Wim Schaafsma    DES Lunteren 3    4    4    --    1012.2    5.25   D
129   Gerrit Kruger    De Vechtstreek Oosterveen    4    4    837    927.3    7.00   D
130   Ronald Holterman    Hartholt Olie CT    5    4    984    1053.6    3.00   D
131   Frank Nuesink    TDT/Salland CT    5    4    821    847.2    9.00   D
132   Maaike Noppers    Witte van Moort 3    6    4    745    1004.7    4.67   D
133   Wijnand Groen    Lelystad    6    4    925    940.5    6.33   D
134   Marjan Foppen    Harderwijk 2    8    4    744    901.1    8.25   D
135   Levien Cysouw    DES Lunteren 3    10    4    --    915    8.70   D
136   Gerwin Mollink    Witte van Moort 3    2    3    1130    1038    5.50   D
137   Piet Toeter    SSS Kampen    2    3    842    1001    9.00   D
138   Martin Bosch    De Vechtstreek Oosterveen    2    3    902    883.5    8.50   D
139   Robby Koendjbiharie    Lelystad    3    3    947    890.3    8.33   D
140   Mark ter Hofte    BDV Bennekom    3    3    769    886.7    7.67   D
141   Jan Cysouw    DES Lunteren 3    4    3    828    938.2    6.00   D
142   Johan van Dijk    Witte van Moort 3    4    3    1115    872.2    8.00   D
143   Willem Klein Wassink    DEZ Laren    4    3    784    797.2    9.75   D
144   Gerrit Alink    BDV Bennekom    5    3    901    907.6    7.60   D
145   Roelof Schippers Sr.    Witte van Moort 3    5    3    807    902    8.00   D
146   Bennie Hessing Sr.    Witte van Moort 3    7    3    884    970    5.57   D
147   Jonathan Scheurwater    BDV Bennekom    11    3    --    923.8    8.82   D
148   Damon Winter    De Vechtstreek Oosterveen    1    2    1044    1057    3.00   D
149   Jeroen Schokker    Witte van Moort 3    1    2    1015    986    1.00   D
150   Gerrit van der Kolk    Hartholt Olie CT    1    2    769    744    10.00   D
151   Cédric van der Kamp    De Vechtstreek Oosterveen    1    2    --    --    8.00   D
152   Wijnand Voskuil Jr.    DES Lunteren 3    2    2    1105    974.5    5.00   D
153   Stefan von Kann    DIOS-DVOIJ CT    2    2    923    911    9.00   D
154   Anton van Drumpt    WSDV 3    2    2    1066    875    6.00   D
155   Bert Top    TDT/Salland CT    2    2    801    765    7.50   D
156   André Haijtink    DEZ Laren    3    2    808    815    9.00   D
157   Bennie Hendriks    Witte van Moort 3    10    2    676    987.3    5.90   D
158   Aalt Mostert Jzn    WSDV 3    1    1    1108    1190    2.00   D
159   Sico Jurrius    Hartholt Olie CT    1    1    938    1018    7.00   D
160   Henk-Jan van der Kolk    BDV Bennekom    1    1    894    942    7.00   D
161   Gijsbert Meuleman    Witte van Moort 3    1    1    --    936    7.00   D
162   Jaap Heij    DES Lunteren 3    1    1    1041    922    5.00   D
163   Theo Baks    DIOS-DVOIJ CT    1    1    675    821    10.00   D
164   Albert Lenters    De Vechtstreek Oosterveen    1    1    865    693    10.00   D
165   Hans Larooij    Lelystad    1    1    839    --    10.00   D
166   Harry Abbing    Hartholt Olie CT    2    1    1008    1066.5    3.00   D
167   Jeroen van den Brink    DES Lunteren 3    2    1    992    1060    5.00   D
168   Willem Visscher    SSS Kampen    2    1    770    961.5    7.50   D
169   Willem van Starkenburg    Harderwijk 2    2    1    847    931    7.50   D
170   Berend van Lenthe    Hartholt Olie CT    2    1    728    928.5    3.50   D
171   Theo Driever    WSDV 3    2    1    --    895    7.00   D
172   Theo Olde Hanhof    TDT/Salland CT    2    1    885    884.5    9.00   D
173   Gerard Dimmendaal    DEZ Laren    3    1    836    948.3    9.00   D
174   Ries van Ee    DES Lunteren 3    3    1    704    906    9.33   D
175   Jan Dammingh    WSDV 3    3    1    826    778    9.67   D
176   Erik Ploeger    Hartholt Olie CT    4    1    882    993.5    5.25   D
177   Matthijs Scheurwater    BDV Bennekom    4    1    --    840.2    9.75   D
178   Dick Dijk    Hartholt Olie CT    8    1    859    1018.2    3.88   D
179   Tom van Well    BDV Bennekom    8    1    --    862.2    9.00   D
180   Wout Foppen    Harderwijk 2    1    0    796    1115    10.00   D
181   Michel Holterman    Hartholt Olie CT    1    0    1022    1061    6.00   D
182   niet opgekomen    DEZ Laren    1    0    --    959    10.00   D
183   niet opgekomen    BDV Bennekom    1    0    --    942    10.00   D
184   Thomas Hanhart    DEZ Laren    1    0    --    875    10.00   D
185   Bé Meijerink    De Vechtstreek Oosterveen    1    0    720    833    7.00   D
186   Harm Landman    SSS Kampen    1    0    629    --    10.00   D
  Jeroen Gijsbers    WSDV 3    1    0    --    --    10.00   D
  Karsten Konniger    DEZ Laren    1    0    --    --    10.00   D
189   Vincent Lievense    Hartholt Olie CT    2    0    1034    1137.5    1.50   D
190   Jos Evers    DES Lunteren 3    2    0    --    1024.5    6.00   D
191   niet opgekomen    Harderwijk 2    2    0    --    1013    6.00   D
192   Bas Schimmel    DES Lunteren 3    2    0    --    970    9.00   D
193   Bert Nieboer    Witte van Moort 3    2    0    899    963    1.50   D
194   niet opgekomen    Witte van Moort 3    2    0    --    731.5    10.00   D
195   Herman Brink    SSS Kampen    4    0    763    1006.3    8.25   D
196   Bert Drent    Witte van Moort 3    5    0    --    1069.8    5.40   D
Arjan van GalenCyril SluisdomGerrit Draaisma
Kees MaliepaardJohan van AalderenAnnemieke Stunnenberg-van de Kraats
Tonnie SchutteJan van de VeenRicardo Tong Sang
Cor Langeveld
Hans Robben
Wim van MourikNico LugthartDanny Dix
Fred van AmersfoortCoen Bommel