HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

Klasse: 2e klasse C

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Jacqueline Schouten    IJmuiden 2    10    17    1059    978.4    2.70   D
2   Frans Lamers    BDV Bennekom    9    16    967    855.3    8.44   D
3   Richard Cousijnsen    DES Lunteren 2    10    16    1242    898.2    4.10   D
4   Henk Timmer    DES Lunteren 2    10    16    1072    862.5    6.00   D
5   Hans Robben    BDV Bennekom    10    16    990    791.9    6.30   D
6   Gerrit Stunnenberg    BDV Bennekom    9    15    1142    981.0    2.67   D
7   Henri van Hierden    DES Lunteren 2    9    14    1107    874.2    4.56   D
8   Evert Evers    DES Lunteren 3    10    14    1075    993.1    2.00   D
9   Coen Bommel    BDV Bennekom    10    14    1159    938.6    1.80   D
10   Marcel Doornbosch    IJmuiden 2    8    13    987    922.6    3.12   D
11   Patrick van der Tol    Zenderstad    9    13    909    885.7    5.67   D
12   Chris Versteegen    BDV Bennekom    10    13    1066    965.7    3.70   D
13   Jan Hania    Zaanstreek/Purmerend    10    13    1004    936.1    5.20   D
14   Robbert Westerink    DES Lunteren 2    10    13    --    928.1    6.10   D
15   Evert van de Pol    DES Lunteren 2    10    13    1105    917.4    4.50   D
16   Wim van Mourik    WSDV 4/Heteren CT    8    12    981    900.7    5.38   D
17   Alex van Harn    BDV Bennekom    8    12    906    874.0    7.62   D
18   Nico Kruijswijk    DDV    9    12    982    981.1    3.56   D
19   Annemieke Stunnenberg-van de Kraats    BDV Bennekom    9    12    950    860.0    6.44   D
20   Carlo Koopman    Haarlemse Damclub 2    10    12    937    954.0    2.20   D
21   Willem Stunnenberg    BDV Bennekom    10    12    887    928.7    4.20   D
22   Coen Jong    SNA 3    7    11    1013    960.1    1.86   D
23   Jaap van Hierden Sr.    DES Lunteren 2    7    11    1087    830.0    5.71   D
24   Gerard Bakker    Zenderstad    9    11    1018    968.9    4.11   D
25   Ruud de Graaff    Zenderstad    9    11    1069    939.7    3.11   D
26   Nicole Schouten    IJmuiden 2    9    11    855    902.6    6.67   D
27   Johan Top    DES Lunteren 3    10    11    835    911.2    7.00   D
28   Arie Koster    Zenderstad    10    11    967    896.6    7.10   D
29   Jaap Heij    DES Lunteren 2    10    11    1056    892.0    6.50   D
30   Machiel Weistra    WSDV 4/Heteren CT    10    11    648    876.9    6.10   D
31   Schelte Betten    Zaanstreek/Purmerend    10    11    842    830.3    7.60   D
32   Robert-Jan van Steenbergen    WSDV 4/Heteren CT    7    10    719    968.4    3.29   D
33   Arno Bos    DES Lunteren 2    7    10    1086    882.7    5.29   D
34   Berrian Lammers    DES Lunteren 2    8    10    964    907.0    5.62   D
35   Piet Bakelaar    Zaanstreek/Purmerend    8    10    1061    878.5    3.50   D
36   Jan-Maarten Koorn    IJmuiden 2    9    10    855    1013.1    3.78   D
37   Henk Hoksbergen    WSDV 4/Heteren CT    9    10    1023    988.6    4.11   D
38   Bart van Geel    Zaanstreek/Purmerend    9    10    1078    951.2    4.00   D
39   Dick Beekman    SNA 3    9    10    859    922.4    5.44   D
40   Casey van Beek    WSDV 4/Heteren CT    9    10    873    917.0    7.67   D
41   Theo van Londen    Zenderstad    9    10    911    768.2    8.11   D
42   Rob van de Klashorst    Haarlemse Damclub 2    10    10    953    1010.1    2.20   D
43   Erwin Jochemsen    DES Lunteren 3    10    10    836    964.9    4.20   D
44   Johan de Haas    BDV Bennekom    10    10    1086    951.9    3.10   D
45   Dick Dam    SNA 3    10    10    904    944.1    4.30   D
46   Max Doornbosch    IJmuiden 2    6    9    852    965.2    3.33   D
47   Edwin Loozen    DES Lunteren 2    6    9    1076    901.0    6.50   D
48   Pieter Kuijper    Zaanstreek/Purmerend    7    9    1136    990.1    3.71   D
49   Hans Luchies    WSDV 4/Heteren CT    8    9    921    921.4    5.62   D
50   Martin Kruijswijk    DDV    8    9    1026    914.2    2.62   D
51   Kumar Bihari    Zenderstad    8    9    900    909.7    6.50   D
52   Milton Menso    DDV    9    9    999    994.6    2.11   D
53   Siegfried Parbhoe    DDV    9    9    998    980.2    4.33   D
54   Ridens Bolhuis    DDV    9    9    805    936.0    6.22   D
55   Frits Stoelwinder    DDV    9    9    691    886.2    9.33   D
56   Ákosh Kardos    WSDV 4/Heteren CT    9    9    --    873.0    5.78   D
57   Joop Wind    Zaanstreek/Purmerend    6    8    1106    985.2    1.83   D
58   Kennedy Krishnadath    Gooi & Eemland 3    6    8    932    967.8    2.50   D
59   Melanie Visser-Voskuil    DES Lunteren 3    6    8    850    886.8    2.83   D
60   Gerrit Alink    BDV Bennekom    6    8    880    677.5    8.83   D
61   Koos de Vries    IJmuiden 2    7    8    1004    1009.2    3.86   D
62   Gerard Benning    Gooi & Eemland 3    7    8    995    996.7    3.00   D
63   Antonio Ramirez    Zenderstad    7    8    912    934.9    4.57   D
64   Gerard Zijlema    WSDV 4/Heteren CT    7    8    1036    904.5    4.43   D
65   Hans Loots    Gooi & Eemland 3    8    8    847    1007.2    3.12   D
66   Jan Bos    DES Lunteren 3    8    8    1018    953.2    2.88   D
67   Ricardo Bona    DDV    8    8    1088    939.0    4.25   D
68   Bram Cysouw    DES Lunteren 3    8    8    667    929.4    5.75   D
69   Bertus Groot    SNA 3    8    8    910    927.4    3.88   D
70   Lucas Veldhuizen    Gooi & Eemland 3    8    8    753    885.2    6.88   D
71   Frans Elzenga    Haarlemse Damclub 2    9    8    915    981.9    2.89   D
72   Bas van Berkel    WSDV 4/Heteren CT    7    7    954    990.3    2.14   D
73   Piet Smit    Zaanstreek/Purmerend    7    7    1125    971.9    2.29   D
74   Kees Maliepaard    WSDV 4/Heteren CT    7    7    936    911.4    3.57   D
75   Wim Lammers    DES Lunteren 2    7    7    1146    910.5    4.43   D
76   Rudi van Velzen    Haarlemse Damclub 2    7    7    519    846.1    8.00   D
77   Henk de Groot    Gooi & Eemland 3    9    7    848    973.7    2.78   D
78   Michel Hendriksen Sr.    DES Lunteren 3    9    7    920    967.4    3.11   D
79   Rob de Meij    Zenderstad    9    7    972    948.0    3.78   D
80   Michel Hendriksen Jr.    DES Lunteren 3    9    7    611    906.1    6.44   D
81   Jan Cysouw    DES Lunteren 3    9    7    830    860.0    8.44   D
82   Gerrit van der Werff    DDV    9    7    814    853.1    6.56   D
83   Jaap Langerak    Gooi & Eemland 3    10    7    843    921.9    5.40   D
84   Piet Kok    IJmuiden 2    10    7    902    907.6    6.60   D
85   Hans Verhoeven    Zenderstad    10    7    915    905.4    6.40   D
86   Jo Geuke    Zaanstreek/Purmerend    10    7    858    886.9    8.10   D
87   Klaas de Krijger    IJmuiden 2    10    7    835    859.7    8.00   D
88   Vince van der Wiele    IJmuiden 2    10    7    738    787.2    9.00   D
89   Jeroen van den Brink    DES Lunteren 3    4    6    626    815.7    9.00   D
90   Peter Schipper    Haarlemse Damclub 2    6    6    971    967.0    4.00   D
91   Co Filmer    SNA 3    10    6    930    1008.6    4.30   D
92   Ferdi Uilhoorn    Haarlemse Damclub 2    10    6    848    895.7    6.80   D
93   Cees Staal    Zaanstreek/Purmerend    10    6    713    793.1    9.00   D
94   Rutger Oskam    Zenderstad    3    5    1070    951.0    2.33   D
95   Sierd van Randen    SNA 3    3    5    965    861.0    3.67   D
96   Alexander van de Mheen    Gooi & Eemland 3    3    5    785    848.0    5.67   D
97   Ries van Ee    DES Lunteren 3    3    5    743    824.0    10.00   D
98   Ruud Klaarenbeek    Zenderstad    4    5    1047    966.0    4.75   D
99   Kaj Kruit    Zaanstreek/Purmerend    6    5    868    879.7    6.50   D
100   Levi Duijst    Gooi & Eemland 3    8    5    662    790.3    9.75   D
101   Bram van Bakel    IJmuiden 2    9    5    926    936.2    4.44   D
102   René Nurmohamed    Zenderstad    9    5    669    930.9    5.89   D
103   Lennart Bolks    Gooi & Eemland 3    9    5    698    930.0    4.22   D
104   Dimitri Otto    Haarlemse Damclub 2    9    5    899    924.1    5.00   D
105   Bert van Leijden    SNA 3    9    5    928    891.9    7.00   D
106   Miro Alberto    DDV    9    5    719    828.9    7.33   D
107   Dennis Bos    DES Lunteren 3    2    4    818    941.0    3.50   D
108   Rindert Huisman    Gooi & Eemland 3    2    4    821    864.5    6.00   D
109   Henk Groot    SNA 3    3    4    1041    958.3    1.67   D
110   Guus Gase    DDV    3    4    450    904.0    10.00   D
111   Henk-Jan van der Kolk    BDV Bennekom    3    4    844    837.7    9.00   D
112   Harry Vredeveldt    Gooi & Eemland 3    4    4    779    822.2    7.50   D
113   Rudolph Boshuizen    DDV    5    4    846    892.5    7.20   D
114   Ton Schockman    WSDV 4/Heteren CT    6    4    824    935.5    6.17   D
115   Frans Groot    SNA 3    6    4    863    904.7    6.17   D
116   Jan Algra    SNA 3    6    4    803    833.2    8.17   D
117   Mark ter Hofte    BDV Bennekom    6    4    770    758.0    10.00   D
118   Bert Roest    DDV    8    4    969    940.7    4.12   D
119   Lammert Korlaar    Gooi & Eemland 3    8    4    861    923.0    5.62   D
120   Exuperry Mwenedata    SNA 3    8    4    896    865.6    6.00   D
121   Jan Heij    DES Lunteren 3    8    4    624    855.1    7.50   D
122   Maurits de Vries    Haarlemse Damclub 2    10    4    --    925.8    8.60   D
123   Henk Gerritsen    WSDV 4/Heteren CT    2    3    966    829.0    9.50   D
124   Erik van der Haar    Zaanstreek/Purmerend    3    3    848    825.0    6.00   D
125   Dik Vermeulen    Zaanstreek/Purmerend    4    3    1087    982.5    3.50   D
126   Frans Kroese    Zaanstreek/Purmerend    4    3    1077    978.0    4.00   D
127   Ad Vreeswijk    Gooi & Eemland 3    8    3    819    869.6    7.00   D
128   Frank Hagebeek    Haarlemse Damclub 2    9    3    801    943.0    5.56   D
129   Ron Tielrooij    Haarlemse Damclub 2    1    2    1131    987.0    2.00   D
130   Ramon Ramkisoen    DDV    1    2    --    928.0    8.00   D
131   Evert Evers    DES Lunteren 2    1    2    1075    926.0    5.00   D
132   Berrie Bottelier    IJmuiden 2    1    2    794    873.0    9.00   D
133   Arnold Smit    Zaanstreek/Purmerend    1    2    --    770.0    10.00   D
134   Johan Top    DES Lunteren 2    1    2    835    738.0    10.00   D
135   Wijnand Voskuil Jr.    DES Lunteren 2    1    2    1077    662.0    10.00   D
136   Jan Timmerman    Zenderstad    1    2    534    --    10.00   D
137   Joep Besteman    Haarlemse Damclub 2    2    2    804    1061.5    5.00   D
138   Jack van Buuren    IJmuiden 2    2    2    1100    1021.5    6.00   D
139   Lewis Perry    SNA 3    2    2    --    829.0    8.50   D
140   Elbert Holkamp    Zaanstreek/Purmerend    2    2    1024    745.5    6.50   D
141   Maarten van Ammers    SNA 3    2    2    --    743.0    10.00   D
142   Martin Veldhuizen    Gooi & Eemland 3    2    2    613    738.0    10.00   D
143   Jan Apeldoorn    IJmuiden 2    4    2    --    886.0    7.00   D
144   Luuk Terweijden    SNA 3    7    2    --    768.7    9.14   D
145   Noël Neve    Haarlemse Damclub 2    8    2    --    793.0    9.25   D
146   Arnoud Rood    SNA 3    1    1    1008    1107.0    1.00   D
147   Ruud Kleijn    Haarlemse Damclub 2    1    1    814    1056.0    9.00   D
148   Geert van der Loo    Zaanstreek/Purmerend    1    1    715    926.0    10.00   D
149   Peter van der Merwe    Zaanstreek/Purmerend    1    1    --    900.0    7.00   D
150   Sjoerd van Hettema    Haarlemse Damclub 2    1    1    784    868.0    5.00   D
151   Arjan van Galen    DES Lunteren 2    1    1    1250    855.0    4.00   D
152   Bram Cysouw    DES Lunteren 2    1    1    667    803.0    9.00   D
153   Brent van Leenen    SNA 3    1    1    --    770.0    10.00   D
154   Nico Verhoeven    Zenderstad    1    1    926    715.0    10.00   D
155   Douwe de Graaf    Gooi & Eemland 3    2    1    758    836.0    8.50   D
156   Rianne Mensinga    SNA 3    2    1    --    774.5    9.50   D
157   Adri Butzelaar    Gooi & Eemland 3    3    1    832    934.7    8.33   D
158   Maarten van Leenen    SNA 3    4    1    912    976.0    2.25   D
159   Jamie Feyt    WSDV 4/Heteren CT    1    0    --    1146.0    5.00   D
160   Marjory Feyt    WSDV 4/Heteren CT    1    0    --    1076.0    10.00   D
161   Jan Bos    DES Lunteren 2    1    0    1018    1018.0    7.00   D
162   Leo Kool    Zaanstreek/Purmerend    1    0    665    990.0    7.00   D
163   niet opgekomen    Haarlemse Damclub 2    1    0    --    964.0    1.00   D
164   niet opgekomen    Zenderstad    1    0    --    953.0    1.00   D
165   niet opgekomen    Gooi & Eemland 3    1    0    --    930.0    2.00   D
166   Luke Zeegers    IJmuiden 2    1    0    --    921.0    10.00   D
167   Selke Riedel    WSDV 4/Heteren CT    1    0    --    911.0    6.00   D
168   Fabian van Dalen    Zenderstad    1    0    --    906.0    8.00   D
  Thimo Swieringa    WSDV 4/Heteren CT    1    0    --    906.0    7.00   D
170   Henk Heersping    DDV    1    0    734    900.0    9.00   D
  Henk Jongbloed    DES Lunteren 3    1    0    973    900.0    7.00   D
172   Bart Bast    Gooi & Eemland 3    1    0    --    880.0    9.00   D
173   Tymo Smids    SNA 3    1    0    --    835.0    9.00   D
174   Frank Aarts    SNA 3    1    0    --    785.0    9.00   D
175   Amani Amisi    DDV    1    0    887    611.0    5.00   D
176   Jochem van Twillert    Gooi & Eemland 3    1    0    720    --    6.00   D
177   Bram van der Leije    DDV    2    0    584    1242.0    9.50   D
178   Merel van der Heijden    WSDV 4/Heteren CT    2    0    --    1047.5    8.50   D
179   niet opgekomen    IJmuiden 2    2    0    --    930.5    1.00   D
180   Luise Gabbert    WSDV 4/Heteren CT    2    0    --    869.0    9.50   D
181   Yunus Piroglu    IJmuiden 2    2    0    --    743.0    10.00   D
182   Oneal Henriëtte    Haarlemse Damclub 2    2    0    --    530.5    10.00   D
183   Marie Gabbert    WSDV 4/Heteren CT    3    0    --    869.3    9.67   D
184   Leendert Peters    DES Lunteren 3    3    0    --    828.3    10.00   D
185   Arie Haveman    Haarlemse Damclub 2    4    0    359    926.8    7.50   D
Jacqueline SchoutenFrans LamersRichard Cousijnsen
Henk TimmerHans Robben
Henri van HierdenCoen Bommel
Marcel DoornboschPatrick van der Tol
Robbert WesterinkEvert van de Pol
Wim van MourikNico Kruijswijk
Annemieke Stunnenberg-van de Kraats