HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

Klasse: 2e klasse C

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Theo Willemsen    CTD Arnhem 2    9    16    1063    924.6    5.00   D
2   Coen Bommel    BDV Bennekom    9    15    1167    983.7    2.00   D
3   Arjan van Galen    DES Lunteren 3    8    14    1250    989    3.00   D
4   Wouter van den Berg    Harderwijk 2    9    14    932    916.7    3.44   D
5   Ton Schockman    WSDV 3    9    14    849    868.9    9.44   D
6   Willem van den Berg    CTD Arnhem 2    9    14    1123    846.8    5.44   D
7   Evert Evers    DES Lunteren 3    8    13    1120    969.2    3.62   D
8   Jan van der Pol    Harderwijk 2    9    13    918    918.4    5.11   D
9   Gerrit Stunnenberg    BDV Bennekom    9    13    1155    909.1    2.44   D
10   Bert Foppen    Harderwijk 2    8    12    1105    970.6    2.75   D
11   Patrick van der Tol    Zenderstad    8    12    924    826    8.00   D
12   Willem Stunnenberg    BDV Bennekom    9    12    1058    967.6    3.67   D
13   Annemieke Stunnenberg-van de Kraats    BDV Bennekom    9    12    945    904.6    5.89   D
14   Erwin Jochemsen    DES Lunteren 3    9    12    815    871.3    7.00   D
15   Rein Bergsma    CTD Arnhem 2    9    12    1031    810.9    6.78   D
16   Gerard Zijlema    WSDV 4 CT    7    11    1032    1031.5    4.14   D
17   Jaap van de Werfhorst    Harderwijk 2    7    11    1047    1012.5    2.43   D
18   Jeroen van den Brink    DES Lunteren 3    7    11    728    942.9    5.29   D
19   Cor Langeveld    WSDV 3    7    11    1101    924.4    2.86   D
20   Jozef Linssen    WSDV 3    8    11    1067    855    6.50   D
21   Chris Versteegen    BDV Bennekom    9    11    1063    971.6    3.44   D
22   Mara Langeveld    WSDV 3    9    11    908    957.4    6.78   D
23   Gerard Benning    Gooi & Eemland 2    7    10    1006    960.7    4.71   D
24   Hans Verhoeven    Zenderstad    8    10    860    905.6    5.62   D
25   Henk Hoksbergen    WSDV 3    8    10    1001    896.2    5.88   D
26   Leo Steyntjes    CTD Arnhem 2    8    10    980    863.1    6.50   D
27   Gerard Bakker    Zenderstad    9    10    994    895.4    3.78   D
28   Jan Pluim    Harderwijk 2    9    10    896    866.9    7.44   D
29   Jan Heij    DES Lunteren 3    9    10    674    725    8.33   D
30   Robert Sall    CTD Arnhem 2    6    9    1180    1009.7    2.33   D
31   Bas van Berkel    WSDV 3    7    9    976    970.6    2.57   D
32   Johan Top    DES Lunteren 3    7    9    879    966    2.86   D
33   Gerhard Gerritsen    WSDV 4 CT    7    9    912    938    6.71   D
34   Henk Mahboeb    CTD Arnhem 2    7    9    997    792.7    6.29   D
35   Stef Migchelbrink    Lent/VBI/Nijmegen CT     8    9    1058    990.4    2.25   D
36   Jakob de Vries    Harderwijk 2    8    9    985    929.1    4.12   D
37   Theo van Londen    Zenderstad    8    9    899    748    6.12   D
38   Jaap Langerak    Gooi & Eemland 3    9    9    892    937.8    4.89   D
39   Huib Poort    Gooi & Eemland 3    9    9    837    904.3    6.00   D
40   Willie Peelen    Lent/VBI/Nijmegen CT     9    9    892    876.3    5.11   D
41   Aroen Bholasingh    CTD Arnhem 2    9    9    812    846.6    6.33   D
42   Wilrick Wonnink    CTD Arnhem 2    6    8    1160    957    3.67   D
43   Machiel Weistra    WSDV 3    7    8    972    993.6    2.57   D
44   Jos Lamers    Lent/VBI/Nijmegen CT     7    8    939    901.7    3.00   D
45   Frans Lamers    BDV Bennekom    7    8    993    819.3    8.86   D
46   Lennart Bolks    Gooi & Eemland 3    7    8    760    808.2    6.57   D
47   Eibert Smit    Harderwijk 2    7    8    993    805.9    7.00   D
48   Nico Valkenburg    WSDV 3    8    8    1032    988.4    3.88   D
49   Jan Kornilov    Lent/VBI/Nijmegen CT     8    8    846    943.2    6.25   D
50   Hans Robben    BDV Bennekom    8    8    996    928    6.00   D
51   Luise Gabbert    WSDV 4 CT    8    8    671    905.1    5.00   D
52   Rob de Meij    Zenderstad    9    8    947    942.2    4.22   D
53   Douwe de Graaf    Gooi & Eemland 3    9    8    784    855.7    7.67   D
54   Wim Muijs    Gooi & Eemland 2    4    7    1138    1016.2    3.00   D
55   Gerrit Alink    BDV Bennekom    5    7    883    827.6    9.20   D
56   Ákosh Kardos    WSDV 3    5    7    834    824    4.60   D
57   Kumar Bihari    Zenderstad    7    7    963    976.7    3.57   D
58   Anne Wouda    Gooi & Eemland 2    7    7    872    950.1    7.14   D
59   Ton Berends    CTD Arnhem 2    7    7    1007    949.7    4.57   D
60   Hans Luchies    WSDV 3    7    7    943    838.6    7.86   D
61   Marjan Foppen    Harderwijk 2    7    7    735    806.4    9.14   D
62   Ad Vreeswijk    Gooi & Eemland 3    8    7    805    836.7    6.00   D
63   Henk Vogelenzang de Jong    Gooi & Eemland 2    4    6    1093    1033    2.25   D
64   Alexander van de Mheen    Gooi & Eemland 2    5    6    830    821.6    6.20   D
65   Bram Cysouw    DES Lunteren 3    7    6    842    1025.9    3.57   D
66   Ben van der Linden    Zenderstad    8    6    965    927.1    5.88   D
67   Ivar Smijers    WSDV 4 CT    9    6    736    1025.3    3.22   D
68   Johan de Haas    BDV Bennekom    9    6    1031    935.9    5.33   D
69   Yaroslav Gilevych    Lent/VBI/Nijmegen CT     9    6    398    880.3    8.44   D
70   Lev Gilevych    Lent/VBI/Nijmegen CT     9    6    646    876.5    7.44   D
71   Alex van Harn    BDV Bennekom    9    6    906    828.7    9.00   D
72   Melanie Visser-Voskuil    DES Lunteren 3    4    5    902    920    3.25   D
73   Ben Kuiphuis    CTD Arnhem 2    5    5    879    871.2    5.80   D
74   Arie Koster    Zenderstad    7    5    1011    944.4    3.71   D
75   Willem van Starkenburg    Harderwijk 2    7    5    880    806.1    7.71   D
76   Michel Hendriksen Jr.    DES Lunteren 3    8    5    677    980.6    7.75   D
77   Henk de Groot    Gooi & Eemland 3    8    5    882    942    4.50   D
78   Marie Gabbert    WSDV 4 CT    8    5    615    902.3    5.12   D
79   René Nurmohamed    Zenderstad    8    5    650    835.2    7.75   D
80   Jan Linssen    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    4    1111    803    9.00   D
81   Huib Poort    Gooi & Eemland 2    2    4    837    737.5    5.00   D
82   Jo ten Westeneind    Lent/VBI/Nijmegen CT     3    4    996    956    4.67   D
83   Lennart Bolks    Gooi & Eemland 2    3    4    760    909.3    7.00   D
84   Ton Eekelschot    Harderwijk 2    4    4    1038    996.2    2.00   D
85   Mark Jager    CTD Arnhem 2    4    4    942    981.5    3.50   D
86   Roald Scheper    Zenderstad    4    4    666    943.5    9.25   D
87   Jacco Scheper    Zenderstad    4    4    971    924.5    6.50   D
88   Lex Smalbrink    BDV Bennekom    4    4    1102    917.2    6.00   D
89   Hans Loots    Gooi & Eemland 3    4    4    875    887.2    2.25   D
90   Wim van Mourik    WSDV 4 CT    4    4    1008    835.8    6.25   D
91   Michiel Luiten    Gooi & Eemland 2    5    4    1018    1047.8    3.20   D
92   Jeffrey Verwoerd    Gooi & Eemland 3    5    4    852    1043.2    4.00   D
93   Jacob Reiffers    Lent/VBI/Nijmegen CT     5    4    1041    1014.8    2.40   D
94   Kees Maliepaard    WSDV 3    5    4    929    978    5.20   D
95   Gerard Boogaars    Lent/VBI/Nijmegen CT     6    4    1025    1069.2    2.83   D
96   Bert Roest    Gooi & Eemland 3    7    4    982    1027.4    2.71   D
97   Luke Kersten    WSDV 4 CT    8    4    --    867.6    5.38   D
98   Lammert Korlaar    Gooi & Eemland 3    8    4    826    863.5    6.00   D
99   Levi Duijst    Gooi & Eemland 2    8    4    719    841.9    8.38   D
100   Remco van Zelst    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    3    1250    856    1.50   D
101   Willem Bor    Gooi & Eemland 2    2    3    1019    674.5    3.00   D
102   Egbert van Hattem    Harderwijk 2    3    3    1177    1080    2.00   D
103   Jan Cysouw    DES Lunteren 3    3    3    792    945    6.00   D
104   Wout Foppen    Harderwijk 2    3    3    810    923.3    5.33   D
105   Kees Maliepaard    WSDV 4 CT    3    3    929    901.7    6.33   D
106   Sammy Brijobhokun    CTD Arnhem 2    3    3    797    865.5    6.00   D
107   Hans Schuurman    Gooi & Eemland 2    3    3    625    812    9.67   D
108   Dick Roelofs    Gooi & Eemland 2    4    3    1006    935.2    2.75   D
109   Kennedy Krishnadath    Gooi & Eemland 2    6    3    956    983.5    1.17   D
110   Ton van der Ploeg    Gooi & Eemland 2    6    3    1003    963.8    3.50   D
111   Harry Vredeveldt    Gooi & Eemland 3    6    3    812    879.7    7.00   D
112   Piet Schep    Zenderstad    7    3    1002    969.4    3.57   D
113   Tristan van der Velde    DES Lunteren 3    7    3    775    842.7    5.86   D
114   Rindert Huisman    Gooi & Eemland 3    1    2    864    965    7.00   D
115   Bert Roest    Gooi & Eemland 2    1    2    982    860    8.00   D
116   Huibert Koops    Gooi & Eemland 2    1    2    1021    812    9.00   D
117   Jan Bouwmeister    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    2    803    650    10.00   D
  Wim van Dongen    CTD Arnhem 2    1    2    878    650    8.00   D
119   Rindert Huisman    Gooi & Eemland 2    1    2    864    242    9.00   D
120   Bram Bekkers    Zenderstad    1    2    542    --    10.00   D
  Jeffrey Verwoerd    Gooi & Eemland 2    1    2    852    --    10.00   D
  Joop van de Klift    WSDV 4 CT    1    2    710    --    10.00   D
  Wijnand Voskuil Jr.    DES Lunteren 3    1    2    1088    --    1.00   D
124   Gerold Kosman    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    2    1135    1019.5    2.00   D
125   Jan Bos    DES Lunteren 3    2    2    994    924    5.50   D
126   Peter Litjens    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    2    999    914.5    5.00   D
127   Adri Butzelaar    Gooi & Eemland 2    2    2    815    889    9.00   D
128   Rommy Moerlie    CTD Arnhem 2    2    2    964    809.5    7.00   D
129   Harry Hendriksen    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    2    790    769.5    10.00   D
130   Mark ter Hofte    BDV Bennekom    2    2    770    727    9.50   D
131   Levien Cysouw    DES Lunteren 3    2    2    --    666    9.50   D
132   Nouri Brinkman    CTD Arnhem 2    2    2    --    542    10.00   D
133   Adri Butzelaar    Gooi & Eemland 3    3    2    815    1037.5    4.67   D
134   Jan Beeke    CTD Arnhem 2    3    2    1040    979.3    5.33   D
135   Martijn Weijers    Lent/VBI/Nijmegen CT     3    2    974    928    3.67   D
136   Jasper Overbeek    WSDV 4 CT    4    2    --    995.7    4.50   D
137   Wim van Mourik    WSDV 3    4    2    1008    980.2    4.75   D
138   Michel Hendriksen Sr.    DES Lunteren 3    4    2    923    967    4.75   D
139   Jan Dammingh    WSDV 4 CT    4    2    847    878.2    7.25   D
140   Serf Klinkenberg    Gooi & Eemland 2    4    2    994    864    5.75   D
141   Fernande de Graaf    WSDV 4 CT    6    2    489    917.7    6.83   D
142   Aalt Mostert Jzn    WSDV 3    1    1    1110    1058    2.00   D
143   Gert Raaijen    Harderwijk 2    1    1    695    882    10.00   D
144   Ad Vreeswijk    Gooi & Eemland 2    1    1    805    846    6.00   D
145   Gerard Zijlema    WSDV 3    1    1    1032    812    4.00   D
146   Ries van Ee    DES Lunteren 3    1    1    690    790    10.00   D
147   Henk de Groot    Gooi & Eemland 2    1    1    882    695    10.00   D
148   Harry Vredeveldt    Gooi & Eemland 2    1    1    812    671    6.00   D
149   Annemarieke Dekkers    Gooi & Eemland 2    1    1    --    655    1.00   D
150   Adriaan Noorman    Gooi & Eemland 3    1    1    655    --    1.00   D
151   Jaap Langerak    Gooi & Eemland 2    2    1    892    1022    4.50   D
152   Piet Kaagman    WSDV 4 CT    2    1    713    871.5    7.00   D
153   Cees Westland    Zenderstad    2    1    1077    869.5    3.50   D
154   Lammert Korlaar    Gooi & Eemland 2    2    1    826    838.5    8.00   D
155   Jan Dammingh    WSDV 3    2    1    847    786.5    8.50   D
156   Leendert Peters    DES Lunteren 3    3    1    501    898.7    9.33   D
157   Hans Loots    Gooi & Eemland 2    4    1    875    928.2    7.00   D
158   Anne Wouda    Gooi & Eemland 3    1    0    872    1135    3.00   D
159   Jaap Pluim    Harderwijk 2    1    0    902    1006    6.00   D
160   niet opgekomen    Gooi & Eemland 3    1    0    --    947    6.00   D
161   Luke Kersten    WSDV 3    1    0    --    924    10.00   D
162   Fernande de Graaf    WSDV 3    1    0    489    899    7.00   D
163   Piet Verhaegh    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    0    611    875    2.00   D
164   Bas van Vugt    Harderwijk 2    1    0    --    760    9.00   D
165   Levi Duijst    Gooi & Eemland 3    1    0    719    674    10.00   D
166   niet opgekomen    BDV Bennekom    1    0    --    625    10.00   D
167   Danny de Haas    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    0    --    615    9.00   D
168   niet opgekomen    Harderwijk 2    2    0    --    972    9.50   D
169   Annemarieke Dekkers    Gooi & Eemland 3    2    0    --    896    10.00   D
170   Adriaan Noorman    Gooi & Eemland 2    2    0    655    835.5    10.00   D
171   Tim Suierveld    Harderwijk 2    2    0    --    721.5    8.50   D
172   Alex Immeker    Harderwijk 2    2    0    --    714.5    9.50   D
173   Tom Siebelt    Lent/VBI/Nijmegen CT     3    0    798    1029    6.33   D
174   Tijn Borgers    Lent/VBI/Nijmegen CT     3    0    --    791.3    10.00   D
175   Erik van Wingerden    WSDV 4 CT    4    0    --    901.8    4.25   D
176   Linsey van Leeuwen    Lent/VBI/Nijmegen CT     4    0    242    851.5    9.00   D
177   Frank de Bruijn    WSDV 4 CT    7    0    --    928.3    5.71   D
178   Marjory Feyt    WSDV 4 CT    8    0    404    917.8    6.62   D
Theo WillemsenCoen BommelArjan van Galen
Wouter van den BergWillem van den Berg
Jan van der Pol
Bert FoppenPatrick van der Tol
Annemieke Stunnenberg-van de KraatsErwin JochemsenRein Bergsma
Jaap van de WerfhorstJeroen van den BrinkCor Langeveld
Jozef Linssen