HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2018/2019

Klasse: 2e klasse Oost

Klassen:
 
 Finale 
 Hoofdklasse West 
 Hoofdklasse Oost 
 1e klasse West 
 1e klasse Oost 
 2e klasse West 
 2e klasse Oost 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Rob Pots    EDC Enschede 2    5    10    793    735.5    4.00   D
2   Jan Oude Vrielink    Wierden 2    5    9    795    747.6    2.40   D
3   Prospere Buala     EDC Enschede 2    5    8    819    779.0    3.00   D
4   Remco Visser    Nijverdal 2    4    7    839    906.5    1.25   D
5   John Drees    Nijverdal 2    4    6    840    776.0    2.75   D
6   Harry Pierik    Wierden 2    3    5    613    659.0    3.67   D
7   Ronald Sempel    Nijverdal 2    4    5    834    760.8    2.25   D
8   J.M. Dollen    Wierden 2    5    5    805    852.4    1.00   D
9   Jan van Montfoort    EDC Enschede 3    5    5    727    818.0    3.00   D
10   Hans Braakman     DamRa    5    5    760    805.6    2.40   D
11   Jan Hoven    EDC Enschede 2    5    5    909    794.8    1.40   D
12   Ludwig Munnink    EDC Enschede 2    5    5    871    780.5    1.60   D
13   Jan Preuter    DamRa    2    4    946    865.0    1.00   D
14   Gerard Endeman    Hammerdammer 2    3    4    589    849.7    1.00   D
15   Gerard Peters    Nijverdal 2    3    4    --    749.5    4.00   D
16   Aard Brinkman    Nijverdal 2    4    4    872    781.7    2.25   D
17   Gerrit Visscher    DamRa    2    3    932    694.5    2.50   D
18   J. Vos    Wierden 2    3    3    692    805.7    2.33   D
19   Jacob Hart    EDC Enschede 3    3    3    --    719.7    2.00   D
20   Hein Hulzebosch    DamRa    3    3    802    705.5    2.33   D
21   Dinant Voort    Hammerdammer 2    5    3    --    774.7    3.20   D
22   Ab Steenbergen    DamRa    1    2    1032    872.0    1.00   D
23   Marinus den Hartogh    Wierden 2    1    2    --    --    4.00   D
24   AndrĂ© Klein Tank    DamRa    2    2    942    874.0    1.50   D
25   H. ten Cate    Wierden 2    2    2    765    793.0    4.00   D
26   Luit Haan    EDC Enschede 3    3    2    984    718.0    1.33   D
27   Pascal Boenders    EDC Enschede 3    1    1    869    909.0    1.00   D
28   Reinder Wagelaar    EDC Enschede 3    3    1    659    772.7    2.33   D
29   Paul ter Pelle    EDC Enschede 3    4    1    --    810.0    4.00   D
30   Jennie Braakman-Post    Hammerdammer 2    5    1    518    877.0    2.40   D
31   Harry Veldman    EDC Enschede 3    1    0    925    946.0    1.00   D
32   Eddy Stokvis    Hammerdammer 2    1    0    616    802.0    2.00   D
33   Jan Schuttevaar    Wierden 2    1    0    802    760.0    3.00   D
34   Janny Bonthuis    Hammerdammer 2    1    0    --    727.0    3.00   D
35   G. Knol    Nijverdal 2    1    0    --    613.0    4.00   D
36   Joop Kooman    Hammerdammer 2    2    0    --    829.0    2.00   D
37   Jan Slotman    Hammerdammer 2    3    0    706    742.5    3.33   D
38   Rene Beije    DamRa    5    0    --    760.0    4.00   D
Hans BraakmanJan Hoven
Jan Preuter
Gerrit Visscher
Hein Hulzebosch