HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2022/2023

Klasse: 2e klasse D

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Ashok Bhajan    DC Prins Alexander Rotterdam    10    18    1240    984    3.20   D
2   Jan de Wolf    De Variant    10    16    1130    1034.5    2.10   D
3   Pelle Sterk    NDV Nieuwland    10    16    1212    1033.9    1.40   D
4   Mark Klaassen    De Variant    9    15    1019    938.4    4.78   D
5   Ties Slagter    Heijmans Excelsior / RDS CT    9    14    1043    888.4    3.33   D
6   Anton Janssen    NDV Nieuwland    10    14    1020    882.1    5.00   D
7   Wil Janssen    CEMA/De Vaste Zet 2    8    13    868    831.5    7.12   D
8   Somdath Maharadjdin    DC Prins Alexander Rotterdam    8    13    883    761.2    7.25   D
9   Piet van Erp    DOG Uden    10    13    853    826.2    5.70   D
10   Hans Bomgaars    De Variant    8    12    1077    910.7    4.12   D
11   Ben van Hensbergen    DOG Uden    9    12    944    964.1    2.00   D
12   Anthony Keijzer    DC Prins Alexander Rotterdam    9    12    964    883.1    6.11   D
13   Ratan Ganeshie    DC Prins Alexander Rotterdam    9    12    868    834.9    4.56   D
14   Jan van Beeck    De Variant    10    12    997    902.1    6.00   D
15   Franklin Denissen    De Variant    10    12    988    864.5    4.60   D
16   Eduard Autar    DC Prins Alexander Rotterdam    7    11    1353    995.5    2.71   D
17   Renzo Rubele    Limburg CT    7    11    1080    893.2    1.71   D
18   Erik Spenrath    Heijmans Excelsior / RDS CT    7    11    960    876.7    5.86   D
19   Martin de Wolf    De Variant    9    11    1167    1009    2.33   D
20   Gijs voor de Poorte    Heijmans Excelsior / RDS CT    9    11    1093    988    4.44   D
21   Joop Kwakernaak    NDV Nieuwland    9    11    1010    889    3.33   D
22   Martin van der Hout    CEMA/De Vaste Zet 2    8    10    1036    995.1    3.00   D
23   Luc Jennes    Limburg CT    8    10    924    914.2    5.75   D
24   Nico Groenendijk    Alblasserdam 2    9    10    937    984    3.67   D
25   Bas Vink    De Waarddammers DEZ CT    9    10    852    924.1    3.78   D
26   Ger Pisters    Limburg CT    10    10    1040    915.7    3.50   D
27   Simon Rompa    De Waarddammers DEZ CT    10    10    911    817.4    5.40   D
28   Francis Tholel    DC Prins Alexander Rotterdam    6    9    1192    997.8    2.50   D
29   Daniëlla de Vos    De Variant    6    9    1010    900.8    4.67   D
30   Mark de Wolf    De Variant    7    9    1023    923.4    4.29   D
31   Dré Verheggen    Limburg CT    7    9    944    923.3    5.43   D
32   Dieter van Gortel    CEMA/De Vaste Zet 2    7    9    1003    919.8    3.71   D
33   Wim t Lam    NDV Nieuwland    8    9    864    923.5    5.50   D
34   Marcin Czeladzinski    Limburg CT    9    9    1028    1027.1    2.67   D
35   Bert Baars    De Waarddammers DEZ CT    9    9    931    999.8    2.56   D
36   Soender Kalpoe    DOG Uden    9    9    1080    976.7    2.11   D
37   Dré Peeters    CEMA/De Vaste Zet 2    9    9    808    877.7    6.56   D
38   Jeroen Huskens    Limburg CT    9    9    834    803.9    4.78   D
39   Jan Alting    NDV Nieuwland    10    9    906    902.2    5.00   D
40   Gerard Welling    Heijmans Excelsior / RDS CT    5    8    954    744.2    4.00   D
41   Ramdew Jahani    DC Prins Alexander Rotterdam    6    8    1175    1002.5    2.50   D
42   Jeffrey Pals    DOG Uden    6    8    796    914    7.00   D
43   Victor Foss    DC Prins Alexander Rotterdam    6    8    972    862.4    6.33   D
44   Krzysztof Juszczak    CEMA/De Vaste Zet 2    6    8    1077    814    4.67   D
45   Bart van Soest    De Waarddammers 3    7    8    881    1047.3    2.29   D
46   Mari Dame    De Waarddammers 3    7    8    1045    1008.4    1.86   D
47   Teus Stam    Alblasserdam 2    7    8    998    982.3    3.71   D
48   Jozef Donkers    DOG Uden    7    8    846    877.4    5.29   D
49   Johan Alidarso    Heijmans Excelsior / RDS CT    7    8    731    842.5    6.14   D
50   Roland Coray    De Variant    7    8    811    781.3    6.86   D
51   Soelinder Jagram    DC Prins Alexander Rotterdam    8    8    1117    992.3    3.75   D
52   Bert Kooij    NDV Nieuwland    8    8    764    961.8    7.00   D
53   Bas Piepers    De Waarddammers DEZ CT    9    8    793    941.9    4.44   D
54   Kees Osté    De Waarddammers DEZ CT    9    8    749    880.5    7.00   D
55   Clemens Crucius    CEMA/De Vaste Zet 2    6    7    1049    982.4    3.00   D
56   Arnold Beset    DOG Uden    6    7    829    847.6    5.50   D
57   Rob Lutje Schipholt    Heijmans Excelsior / RDS CT    7    7    --    1006    3.29   D
58   Johan Evens    DIOS/Eureka 2    7    7    873    922.6    3.86   D
59   Luud Ector    Heijmans Excelsior / RDS CT    8    7    976    1034.5    2.88   D
60   Ton van Hove    CEMA/De Vaste Zet 2    8    7    949    939.4    5.88   D
61   Wilco Stam    Alblasserdam 2    8    7    877    933.3    4.00   D
62   Barend Stravers    De Waarddammers DEZ CT    8    7    --    926    6.25   D
63   Arno Bloks    DOG Uden    9    7    1031    1013    2.33   D
64   Danylo Sokolov    CEMA/De Vaste Zet 2    3    6    --    906.7    2.00   D
65   Eimert Buijserd    NDV Nieuwland    5    6    951    1043.2    2.80   D
66   Leo Nagels    Limburg CT    5    6    1003    922.8    2.40   D
67   Geert Hendricks    DOG Uden    5    6    669    805.3    7.00   D
68   Johan Stuij    De Waarddammers DEZ CT    6    6    816    890.8    7.00   D
69   Raymond Vandecaetsbeek    DIOS/Eureka 2    7    6    876    908.4    3.57   D
70   Aat Verhaar    Alblasserdam 2    8    6    982    859.4    3.75   D
71   Albert van de Berg    NDV Nieuwland    9    6    926    1020.9    3.00   D
72   Jo Hollands    DIOS/Eureka 2    9    6    --    989.2    4.33   D
73   Herman Pijnenburg    DIOS/Eureka 2    9    6    813    925.8    3.33   D
74   Thijs Schakel    De Waarddammers 3    9    6    --    848.2    5.11   D
75   Bernice Hofman    De Waarddammers 3    9    6    --    798.9    6.22   D
76   Omar Romano    De Waarddammers DEZ CT    10    6    --    1059.6    2.10   D
77   Henry Wijngaarden    DC Prins Alexander Rotterdam    3    5    --    558.5    7.33   D
78   Jeroen Schakel    De Waarddammers 3    4    5    1090    1026.2    2.00   D
79   Raphaël Martens    CEMA/De Vaste Zet 2    4    5    1123    1016.8    1.50   D
80   Peter Swelsen    DIOS/Eureka 2    4    5    984    903.3    4.00   D
81   Gozé van Pelt    De Waarddammers DEZ CT    6    5    850    1031    2.50   D
82   Jack Kops    Heijmans Excelsior / RDS CT    6    5    1026    994.5    1.50   D
83   Jan Schoenmakers    CEMA/De Vaste Zet 2    7    5    832    930.4    4.29   D
84   Wim IJsselstein    Alblasserdam 2    8    5    852    904.1    3.62   D
85   Joop Achterstraat    DOG Uden    9    5    942    1020.4    3.33   D
86   Rien Broekzitter    Alblasserdam 2    3    4    1034    1012    3.67   D
87   Marcel de Bie    CEMA/De Vaste Zet 2    3    4    1128    997.5    3.67   D
88   Johan Stuij    De Waarddammers 3    3    4    816    853    4.33   D
89   Marcel Karssing    DIOS/Eureka 2    3    4    830    816.7    6.33   D
90   Piet Verkaik    NDV Nieuwland    4    4    974    789    6.75   D
91   Frans Goossens    CEMA/De Vaste Zet 2    4    4    818    781    4.75   D
92   Eddy Fuzzally    DC Prins Alexander Rotterdam    5    4    1002    984    4.60   D
93   Albert Mol    DIOS/Eureka 2    5    4    417    915.5    4.60   D
94   Henk van der Heijden    DOG Uden    5    4    682    867    7.60   D
95   Paul Stevelmans    DIOS/Eureka 2    6    4    783    817.7    6.50   D
96   Ezra Reinders    De Waarddammers 3    7    4    508    884.3    5.14   D
97   Jaap van der Dussen    Alblasserdam 2    8    4    760    791.1    6.12   D
98   Arie van Genderen    De Waarddammers 3    2    3    1104    1060    2.00   D
99   Sjaam Biekram    DC Prins Alexander Rotterdam    2    3    1033    995.5    2.00   D
100   Erik de Gouw    Limburg CT    2    3    888    906    7.00   D
  Harm van der Veen    Heijmans Excelsior / RDS CT    2    3    745    906    5.50   D
102   Henri Grau    Limburg CT    2    3    970    846    4.50   D
103   Aart de Gans    NDV Nieuwland    2    3    517    811    8.00   D
104   Bram Kole jr.    DIOS/Eureka 2    3    3    989    1102.7    2.00   D
105   Peter Heikoop    NDV Nieuwland    4    3    867    813.5    7.25   D
106   Jorrit Roest    De Waarddammers 3    5    3    567    868    5.60   D
107   Corwin Vlot    Alblasserdam 2    9    3    833    1033.1    3.67   D
108   Gregory de Vries    Alblasserdam 2    10    3    573    883.4    6.00   D
109   Paul Nitsch    CEMA/De Vaste Zet 2    1    2    1354    1212    1.00   D
110   Marcel Jannenga    CEMA/De Vaste Zet 2    1    2    --    924    5.00   D
111   Ber ten Haaf    Limburg CT    1    2    1058    749    5.00   D
112   Jan Voortman    De Waarddammers DEZ CT    1    2    724    --    5.00   D
113   Ad Vervoort Jr.    De Variant    2    2    663    846    8.00   D
114   Frans Engels    Heijmans Excelsior / RDS CT    3    2    874    1069.5    5.67   D
115   Ivar Jansen    DIOS/Eureka 2    4    2    829    988    3.00   D
116   Theo Blom    Limburg CT    5    2    621    869.8    7.20   D
117   Joas Struik    De Waarddammers 3    5    2    --    839.2    5.40   D
118   Bram van der Leije    Limburg CT    6    2    589    1009    4.83   D
119   Sven Schakel    De Waarddammers 3    7    2    --    871.8    5.71   D
120   Frits Gorski    DIOS/Eureka 2    8    2    743    853.2    5.38   D
121   Arie van Genderen    De Waarddammers DEZ CT    1    1    1104    1175    1.00   D
122   Pierre Lacroix    CEMA/De Vaste Zet 2    1    1    1222    1045    3.00   D
123   Leen de Rooij    DIOS/Eureka 2    1    1    1172    1002    1.00   D
124   Michel Trouet    Limburg CT    1    1    917    997    7.00   D
125   Dirk-Jan Dekker    De Waarddammers DEZ CT    1    1    1058    926    4.00   D
126   Kees Brandwijk    De Waarddammers 3    1    1    1078    877    2.00   D
127   Wiel Klein Tuente    DIOS/Eureka 2    1    1    --    663    8.00   D
128   Harry Kramer    NDV Nieuwland    1    1    657    567    3.00   D
129   Marienes van Genderen    De Waarddammers 3    1    1    1102    --    1.00   D
130   Leo Holtman    DIOS/Eureka 2    2    1    637    973.5    6.50   D
131   Jan Bergmans    Heijmans Excelsior / RDS CT    2    1    739    964    6.00   D
132   Ton Coenen    Limburg CT    2    1    851    912.5    4.50   D
133   Noud de Groot    DOG Uden    3    1    802    934    4.67   D
134   Timo van den Boer    Heijmans Excelsior / RDS CT    4    1    --    816    8.00   D
135   Jack Sijbers    Limburg CT    5    1    798    951.6    6.60   D
136   Dirk-Jan Dekker    De Waarddammers 3    1    0    1058    1353    2.00   D
137   Marijke Koers-van Genderen    De Waarddammers 3    1    0    1043    1240    1.00   D
138   Jan Kerkhofs    De Variant    1    0    930    1077    6.00   D
139   Luc de Kruijf    Alblasserdam 2    1    0    732    1043    1.00   D
140   Ad Peerenboom    DOG Uden    1    0    455    883    8.00   D
141   niet opgekomen    Limburg CT    1    0    --    874    8.00   D
142   Johan Konings    De Variant    1    0    942    868    8.00   D
143   Arjen Verboon    De Waarddammers DEZ CT    1    0    309    834    8.00   D
144   Jan den Besten    De Waarddammers 3    1    0    --    829    6.00   D
145   Luca Nugter    Alblasserdam 2    1    0    --    783    8.00   D
146   Sam van der Wal    De Waarddammers 3    1    0    --    731    7.00   D
147   Tommy `t Hoen    Alblasserdam 2    1    0    --    669    8.00   D
148   Theo Haerkens    DOG Uden    1    0    --    567    8.00   D
149   Kyan van der Vlies    Alblasserdam 2    1    0    --    --    8.00   D
  niet opgekomen    Alblasserdam 2    1    0    --    --    8.00   D
  niet opgekomen    DC Prins Alexander Rotterdam    1    0    --    --    8.00   D
152   Eymen Ciftci    Alblasserdam 2    2    0    --    1088    3.50   D
153   Noa van der Wal    De Waarddammers 3    2    0    --    932.5    6.50   D
154   Matthias Westland    De Waarddammers 3    2    0    --    652.5    7.50   D
155   Bryan Khan    Alblasserdam 2    3    0    --    869    5.67   D
156   niet opgekomen    DIOS/Eureka 2    3    0    --    747.3    7.67   D
157   niet opgekomen    Heijmans Excelsior / RDS CT    3    0    --    696    7.67   D
158   niet opgekomen    CEMA/De Vaste Zet 2    4    0    --    808.5    5.00   D
159   Arjen Verboon    De Waarddammers 3    5    0    309    957.5    5.20   D
Ashok BhajanJan de WolfPelle Sterk
Mark KlaassenTies SlagterAnton Janssen
Wil JanssenSomdath MaharadjdinPiet van Erp
Ben van HensbergenAnthony Keijzer
Ratan Ganeshie
Eduard AutarRenzo RubeleErik Spenrath
Martin de WolfGijs voor de Poorte