HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2019/2020

Klasse: 2e klasse

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 3e klasse 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Theo Hordijk    Damlust Gouda 3    10    15    1014    772.6    2.20   D
2   Reginald Lindemans    LDC Leiderdorp    10    14    1086    870.4    1.20   D
3   Jos Vis    VELO Wateringen 2    9    13    883    763.7    2.67   D
4   John Kolstee    MDV Monster 2    10    11    758    819.3    3.10   D
5   Johan Pronk    Scheveningen    7    10    956    868    1.43   D
6   Ben Gehrke    MDV Monster 2    8    10    796    863    2.38   D
7   Ben de Koning    VELO Wateringen 2    8    10    896    846.2    2.12   D
8   Ron de Vaal    Scheveningen    9    10    784    788.6    3.56   D
9   Ton van de Ende    Naaldwijk 2    10    10    843    868.2    1.80   D
10   Alexander Zwanenburg    LDC Leiderdorp    8    9    840    906.1    1.75   D
11   Jeroen Neve    Scheveningen    8    9    622    901    2.12   D
12   Arie te Lindert    Scheveningen    8    9    948    817.1    2.88   D
13   Jan Molhoek    MDV Monster 2    10    9    858    855.2    1.50   D
14   Eimert Buijserd    Damlust Gouda 3    5    8    951    857.4    2.00   D
15   Paul Lovink    LDC Leiderdorp    7    7    809    814.3    3.43   D
16   Piet Rozenboom    Scheveningen    4    6    995    858    2.25   D
17   Danny van der Voort    Naaldwijk 2    7    6    732    847.4    2.57   D
18   Jan Dekker    LDC Leiderdorp    4    5    907    817.5    3.25   D
19   Leo Schouten    Damlust Gouda 3    6    5    784    869.5    2.50   D
20   Ravindra Kewal    VELO Wateringen 2    6    5    757    836.7    4.00   D
21   Herk Vis    VELO Wateringen 2    7    5    951    903.4    1.00   D
22   Gert Dankers    Damlust Gouda 3    7    5    735    740.3    3.71   D
23   Chiel Overvoorde    VELO Wateringen 2    8    5    732    834.8    3.25   D
24   Glenn Hardenberg    LDC Leiderdorp    8    5    798    751.5    3.25   D
25   Piet van Eeden    Damlust Gouda 3    9    5    745    863    2.56   D
26   Jan Commandeur    Damlust Gouda 3    3    4    1105    786    1.33   D
27   Geert van Marrewijk    Naaldwijk 2    4    4    813    781.8    3.00   D
28   Edwin van der Meer    MDV Monster 2    8    4    607    778.4    3.62   D
29   Herman Vroom    MDV Monster 2    2    3    1101    1019.5    1.00   D
30   Stan van der Meer    MDV Monster 2    2    3    654    985    2.00   D
31   Maarten van der Schee    Naaldwijk 2    3    3    886    915.7    1.33   D
32   Tom van de Knaap    Naaldwijk 2    6    3    906    910.3    2.17   D
33   Ard van Wingerden    Naaldwijk 2    2    2    897    867.5    2.50   D
34   Teun Dekker    Naaldwijk 2    3    2    798    753.7    3.33   D
35   Andries Ottevanger    Naaldwijk 2    5    2    735    755.2    4.00   D
36   Wim Ernste    VELO Wateringen 2    1    1    781    1086    1.00   D
37   Joke van der Meijden    Scheveningen    1    1    554    809    4.00   D
38   Albert Joosse jr    VELO Wateringen 2    1    1    909    622    1.00   D
39   Hans van Steenbergen    LDC Leiderdorp    2    1    712    746.5    3.50   D
40   Hanny de Vaal-Kokshoorn    Scheveningen    1    0    659    1014    3.00   D
41   Martin van de Vecht    LDC Leiderdorp    1    0    696    758    4.00   D
42   Engelbertus Pronk    Scheveningen    2    0    953    1093.5    1.00   D
Jos Vis
John KolsteeJohan PronkBen Gehrke
Ben de KoningRon de Vaal
Alexander ZwanenburgArie te Lindert
Jan Molhoek
Piet RozenboomDanny van der Voort
Leo Schouten