HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PNHDB 2000/2001

Klasse: 2e klasse

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Anton Neus    Amstelland 2    5    9    1009    --    2.80   D
2   Kees Schilder    OG Edam/Volendam 2    6    9    --    1223    2.33   D
  Nico Leemberg    Enkhuizer Damclub    6    9    --    1223    1.00   D
4   Hein Udo    Damclub Amstelveen    6    9    --    --    1.83   D
  Henk Winter    BDC 2    6    9    --    --    2.00   D
6   Peter Jonk    OG Edam/Volendam 2    5    8    --    976    3.80   D
7   Ben van Nieuwkerk    Amstelland 2    6    8    --    --    1.33   D
  Huib de Wit    OG Edam/Volendam 2    6    8    --    --    4.17   D
9   Jaap Stroomer    Amstelland 2    5    7    --    --    6.00   D
10   Bart over de Linden    Enkhuizer Damclub    6    7    --    --    5.83   D
  Chris de Jonge    Enkhuizer Damclub    6    7    --    --    4.50   D
  Evert Andrea    BDC 2    6    7    --    --    3.83   D
  Ruud Kleijn    Enkhuizer Damclub    6    7    --    --    3.50   D
14   Jan de Ruiter    Assendelft    4    6    1223    --    1.75   D
15   Martin Jonkman    Amstelland 2    5    6    --    1223    2.40   D
16   Cor v.d.Kamp    Het Oosten Haarlem 2    5    6    --    943    2.80   D
17   H. Hooglugt    Het Oosten Haarlem 2    5    6    --    --    5.00   D
  Henk Martens    Assendelft    5    6    --    --    3.80   D
19   Jan Jongkind    Amstelland 2    6    6    --    943    5.00   D
  Peter Koopen    Enkhuizer Damclub    6    6    --    943    3.00   D
21   Gerrit Pleijzier    OG Edam/Volendam 2    6    6    --    --    2.00   D
  Kees Jan Evers    Damclub Amstelveen    6    6    --    --    2.17   D
23   Nico May    Assendelft    3    5    --    --    6.00   D
24   Huib Groen    OG Edam/Volendam 2    4    5    --    --    5.00   D
25   Jo Geuke    Assendelft    5    5    943    --    3.20   D
  Ton van Tulder    Amstelland 2    5    5    --    --    4.20   D
27   Willem Visser    Damclub Amstelveen    6    5    --    1009    2.83   D
28   Gerrit van der Steeg    Damclub Amstelveen    6    5    --    --    4.67   D
  Jan van Aarle    BDC 2    6    5    --    --    1.83   D
30   Mieke Heitmeier    Damclub Amstelveen    2    4    --    --    4.00   D
31   Leo Hablous    Assendelft    5    4    --    --    2.40   D
32   Dirk Roosendaal    Enkhuizer Damclub    6    4    --    1009    3.17   D
33   Jan van der Does    BDC 2    6    4    --    943    3.83   D
34   Joep Besteman    Het Oosten Haarlem 2    6    4    --    --    2.83   D
35   Dennis Rinkel    BDC 2    4    3    --    --    5.50   D
  Lou Koopman    Amstelland 2    4    3    --    --    2.75   D
37   Jaap Wolff    Het Oosten Haarlem 2    5    3    --    1009    3.00   D
38   Cees van de Polder    Het Oosten Haarlem 2    5    3    --    --    5.60   D
  Henk Fokkink    Damclub Amstelveen    5    3    --    --    5.40   D
40   Martin van Zanen    Assendelft    6    3    --    1009    4.33   D
41   Ben Mol    OG Edam/Volendam 2    1    2    --    --    3.00   D
  George Barnier    Damclub Amstelveen    1    2    --    --    4.00   D
43   Jac Sier    OG Edam/Volendam 2    2    2    --    --    4.00   D
  Klaas Sier    OG Edam/Volendam 2    2    2    --    --    4.50   D
  Mart Luiten    BDC 2    2    2    --    --    5.00   D
46   Daan Groot    OG Edam/Volendam 2    3    2    --    --    3.67   D
47   Helmuth Bauschen    Damclub Amstelveen    4    2    --    --    4.50   D
  Louis van den Heuvel    BDC 2    4    2    --    --    4.00   D
49   Gerard van Velzen    Het Oosten Haarlem 2    6    2    --    1223    1.00   D
50   Henk Havik    OG Edam/Volendam 2    1    1    --    --    5.00   D
  Rik Brand    Het Oosten Haarlem 2    1    1    --    --    4.00   D
52   Arie Haveman    Het Oosten Haarlem 2    2    1    --    --    5.50   D
53   Ab Roemeling    BDC 2    1    0    --    --    6.00   D
  Afra Kalkhoven-Beentjes    BDC 2    1    0    --    --    3.00   D
  Dirk Donker    Het Oosten Haarlem 2    1    0    --    --    6.00   D
  Jan-Maarten Koorn    Assendelft    1    0    --    --    6.00   D
  niet opgekomen    Assendelft    1    0    --    --    4.00   D
58   Ted Groentjes    Assendelft    6    0    --    --    3.00   D
Nico Leemberg
Henk Winter
Bart over de LindenEvert Andrea
Ruud KleijnJan de Ruiter
Peter Koopen