HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

Klasse: 3e klasse

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Barrage 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Piet van Eeden    Damlust Gouda 3    12    20    757    581.4    3.25   D
2   Rolan van der Lugt    DOS Delft 2    9    18    841    722.2    1.11   D
3   Co van Dam    ADC Alphen a/d Rijn 3    12    17    774    623.4    3.00   D
4   John Kolstee    Den Haag 4    11    14    749    740.5    2.45   D
5   Henk Springintveld    ADC Alphen a/d Rijn 3    11    13    825    699.5    1.18   D
6   Joke van der Meijden    Scheveningen 2    12    13    546    640.3    2.75   D
7   Hanny de Vaal-Kokshoorn    Scheveningen 2    12    12    616    760.1    1.92   D
8   Theo Hordijk    Damlust Gouda 3    8    11    1044    709.5    1.62   D
9   Amand Keultjes    DOS Delft 2    7    10    690    661.3    3.43   D
10   Nel Lindhout    Scheveningen 2    9    10    683    695.6    2.89   D
11   Rinus Snellaars    Den Haag 4    10    10    626    747.9    2.50   D
12   Maaike de Bruin    DEZ Reeuwijk    11    10    389    660.1    2.55   D
13   Wynton Meijer    DOS Delft 2    7    9    507    690.9    2.86   D
14   Alex Kruyshoop    Den Haag 4    10    9    749    683.1    2.00   D
15   Pim Broeren    ADC Alphen a/d Rijn 3    11    9    551    607.2    3.82   D
16   Jaap Vermeer    ADC Alphen a/d Rijn 3    12    9    753    710.6    1.92   D
17   Hans de Knikker    DEZ Reeuwijk    4    8    1078    860.5    1.75   D
18   Jan Eekhout    DOS Delft 2    6    8    820    683.8    2.50   D
19   Theo Baard    Den Haag 4    7    8    393    466.8    3.86   D
20   Guus Potjes    Damlust Gouda 3    9    8    702    638.9    2.78   D
21   Arend van Beelen    KDC Katwijk 2    5    7    987    754.2    1.00   D
22   Hans van de Vijver    Den Haag 4    9    7    713    698.8    2.22   D
23   Gert Dankers    Damlust Gouda 3    9    7    763    646.9    2.89   D
24   Ruben Groenendijk    DEZ Reeuwijk    3    6    1015    628.0    1.33   D
25   Lisanne Slappendel    DEZ Reeuwijk    4    6    --    692.5    3.25   D
26   Cees Plug    KDC Katwijk 2    6    6    798    808.7    1.33   D
27   Quirine van der Salm    DOS Delft 2    6    6    559    577.6    3.50   D
28   Cornelis Vooijs    KDC Katwijk 2    7    6    547    706.1    2.29   D
29   Teun de Kluyver    KDC Katwijk 2    8    5    573    661.5    3.00   D
30   Peter Pippel    Damlust Gouda 3    3    4    1010    841.7    1.00   D
31   Jari Brenninkmeijer    DEZ Reeuwijk    6    4    590    792.5    1.83   D
32   Eimert Buijserd    Damlust Gouda 3    2    3    971    651.5    1.50   D
33   Laurent Glas    DEZ Reeuwijk    2    3    --    546.0    2.00   D
34   Chiel Overvoorde    DOS Delft 2    6    3    724    602.8    2.50   D
35   Gerda van der Meijden    Scheveningen 2    10    3    472    717.1    2.80   D
36   Gerardo IJssel Jr.    Damlust Gouda 3    1    2    1142    753.0    2.00   D
37   Jan Commandeur    Damlust Gouda 3    1    2    1097    749.0    2.00   D
  Kariem Droog    DEZ Reeuwijk    1    2    1017    749.0    1.00   D
39   Mariska Groenendijk-Bos    DEZ Reeuwijk    1    2    1010    626.0    2.00   D
40   Joran Glas    DEZ Reeuwijk    1    2    --    472.0    3.00   D
41   Willem Slappendel    DEZ Reeuwijk    2    2    --    551.0    3.50   D
42   David Vooijs    KDC Katwijk 2    2    2    --    --    1.50   D
43   Leo Schouten    Damlust Gouda 3    3    2    785    734.7    2.33   D
44   Anna Verbunt    DEZ Reeuwijk    3    2    --    592.5    2.33   D
45   Jari de Hoog    DEZ Reeuwijk    3    2    --    339.5    4.00   D
46   Maarten van der Zwan    KDC Katwijk 2    8    2    286    590.4    3.88   D
47   Alexander Neijenhuis    KDC Katwijk 2    1    1    --    551.0    4.00   D
48   Maarten van der Nagel    ADC Alphen a/d Rijn 3    2    1    --    558.5    3.00   D
49   Chris Pronk    KDC Katwijk 2    2    1    --    502.5    2.50   D
50   Victor Foss    DOS Delft 2    3    1    970    912.7    1.67   D
51   Jan Molhoek    Scheveningen 2    1    0    884    1078.0    1.00   D
52   Hedwig Callender    Den Haag 4    1    0    825    841.0    1.00   D
53   Wessel Schuitemaker    KDC Katwijk 2    1    0    --    753.0    2.00   D
54   Anouk de Vries    DEZ Reeuwijk    1    0    --    690.0    4.00   D
55   Nico Pronk    Scheveningen 2    2    0    592    917.5    2.00   D
56   Ronald Bunsee    Scheveningen 2    2    0    597    719.5    2.50   D
57   Arie van der Bent    KDC Katwijk 2    2    0    --    --    3.50   D
  Damian Hage    KDC Katwijk 2    2    0    --    --    2.50   D
59   niet opgekomen    DEZ Reeuwijk    3    0    --    783.7    3.00   D
60   Rick Verbunt    DEZ Reeuwijk    3    0    163    760.0    2.67   D
Rolan van der Lugt
John KolsteeJoke van der Meijden
Hanny de Vaal-KokshoornAmand Keultjes
Nel LindhoutMaaike de Bruin
Alex Kruyshoop
Jaap VermeerHans de KnikkerJan Eekhout
Theo Baard