HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2016/2017

Klasse: 1e klasse Noord

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Coen Bommel    BDV Bennekom    9    16    1167    987.7    1.33   D
2   Henk Hoksbergen    VRD Renkum    10    14    1001    1032.8    1.80   D
3   Annemieke Stunnenberg-van de Kraats    BDV Bennekom    10    14    945    864.7    4.70   D
4   Gerrit Stunnenberg    BDV Bennekom    10    13    1155    984.9    2.00   D
5   Evert Jochemsen sr.    Kroonschijf Ede    10    13    1072    982.2    1.70   D
6   Aart Jochemsen    Kroonschijf Ede    9    12    1091    961.6    3.33   D
7   Harry Doomernik    VRD Renkum    9    11    1116    983.2    3.33   D
8   Nico Valkenburg    DCE Ederveen    9    11    1032    933.6    2.11   D
9   Jakob de Vries    DCH Harderwijk 2    10    11    985    1007.6    2.40   D
10   Bennie Dijkgraaf    DCH Harderwijk 2    6    10    976    864.3    4.17   D
11   Jos van Deelen    VRD Renkum    9    10    1031    913.7    3.00   D
12   Jan van der Pol    DCH Harderwijk 2    9    10    918    909.8    4.00   D
13   Erwin Jochemsen    Kroonschijf Ede    9    10    815    872.1    5.33   D
14   Piet Davidse    VRD Renkum    10    10    930    827.6    5.30   D
15   Eibert Smit    DCH Harderwijk 2    6    9    993    976.5    3.17   D
16   Frans Elbertsen    Kroonschijf Ede    8    9    888    968.6    4.38   D
17   Johan Kuijkhoven    DCE Ederveen    8    9    --    886.8    5.12   D
18   Willem Stunnenberg    BDV Bennekom    9    9    1058    961.8    3.33   D
19   Koos Hoekzema    DCE Ederveen    9    9    847    920    3.67   D
20   Henry Kieft    PDC Putten    10    9    915    978.2    3.00   D
21   Jaap Pluim    DCH Harderwijk 2    7    8    902    933.4    4.57   D
22   Herman Cousijnsen    PDC Putten    10    8    900    1017.8    2.80   D
23   Jaap Heij    Kroonschijf Ede    7    7    1035    939.3    2.29   D
24   Jan Oost    PDC Putten    8    7    946    959    2.62   D
25   Mark ter Hofte    BDV Bennekom    8    7    770    826.8    5.62   D
26   Jan van de Klift    DCE Ederveen    9    7    829    1013    2.78   D
27   Henk Gerritsen    VRD Renkum    10    7    964    988.3    3.00   D
28   RenĂ© van de Wall    PDC Putten    10    7    731    861.6    5.90   D
29   Gert Raaijen    DCH Harderwijk 2    4    6    695    772.8    5.50   D
30   Tristan van der Velde    PDC Putten    4    5    775    843.2    4.50   D
31   Hilco Aarten    DCH Harderwijk 2    6    5    1067    1024.7    1.00   D
32   Willem van Starkenburg    DCH Harderwijk 2    6    5    880    908.2    3.33   D
33   Michel Hendriksen Jr.    Kroonschijf Ede    6    5    677    884    4.33   D
34   Wim van den Berg    VRD Renkum    3    4    1087    969.7    4.33   D
35   Hans Robben    BDV Bennekom    3    4    996    903.7    3.67   D
36   Wim Brugmans    VRD Renkum    3    4    848    844    6.00   D
37   Herman Arissen    PDC Putten    4    4    1114    1057.2    2.00   D
38   Henk Timmer    PDC Putten    4    4    1076    992.2    2.00   D
39   Edwin Loozen    VRD Renkum    4    4    1066    963    2.50   D
40   Henk-Jan van der Kolk    BDV Bennekom    4    4    893    886.7    5.00   D
41   Gerrit Valkenburg    DCE Ederveen    2    3    953    881    5.00   D
42   Serge Visser    PDC Putten    8    3    924    947.9    3.88   D
43   Michel Hendriksen Sr.    DCE Ederveen    1    2    923    1116    2.00   D
44   Jaap van de Werfhorst    PDC Putten    1    2    1047    807    1.00   D
45   Ap van Ingen    Kroonschijf Ede    2    2    1134    1140.5    1.00   D
46   Johan de Haas    BDV Bennekom    2    2    1031    974.5    3.50   D
47   Chris Versteegen    BDV Bennekom    2    2    1063    973    3.50   D
48   Lex Smalbrink    Kroonschijf Ede    2    2    1102    952.5    3.00   D
49   Johan Teunissen    Kroonschijf Ede    2    2    808    844    6.00   D
50   Henk Beumer    VRD Renkum    2    2    724    686    5.50   D
51   Steven Vierwinden    DCE Ederveen    6    2    807    1022.5    1.33   D
52   Henk van Zuidland    DCE Ederveen    7    2    745    935.1    4.57   D
53   Jan Lagerweij    DCE Ederveen    1    1    792    770    6.00   D
54   Marjan Foppen    DCH Harderwijk 2    2    1    735    934.5    3.00   D
55   Ben van Beek    DCE Ederveen    6    1    786    920.5    4.33   D
56   Reinard van de Lagemaat    DCE Ederveen    1    0    751    1167    2.00   D
57   Rob Vogelezang    Kroonschijf Ede    1    0    556    1031    1.00   D
58   Han van de Kamp    PDC Putten    1    0    783    976    6.00   D
59   Bas van Vugt    DCH Harderwijk 2    1    0    --    848    6.00   D
60   Henk Brouwer    DCE Ederveen    1    0    891    695    6.00   D
61   niet opgekomen    BDV Bennekom    3    0    --    843    3.67   D
62   Wout Foppen    DCH Harderwijk 2    3    0    810    773    4.67   D
63   Arnold van Harn    Kroonschijf Ede    4    0    795    974.3    4.25   D
Coen BommelHenk HoksbergenAnnemieke Stunnenberg-van de Kraats
Harry DoomernikNico ValkenburgJakob de Vries
Jan van der Pol
Erwin Jochemsen
Koos Hoekzema