HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

Klasse: 1e klasse Noord

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Evert van de Pol    BDSV Barneveld    8    14    1116    950.4    3.00   D
2   Michiel Kroesbergen    BDSV Barneveld    6    12    1439    1079.2    1.17   D
3   Jaap Heij    DES Lunteren    8    12    1054    953.2    3.88   D
4   Matthias de Kruijf    BDSV Barneveld    6    11    1324    970.0    2.33   D
5   Nico Valkenburg    DCE Ederveen    7    11    1033    1065.7    2.00   D
6   Coen Bommel    DES Lunteren    7    11    1186    1042.9    1.29   D
7   Frans de Jonge    DCA Apeldoorn    5    10    --    874.8    4.60   D
8   Herman Arissen    PDC Putten    7    10    1111    1094.3    2.43   D
9   Gerrit Stunnenberg    DES Lunteren    8    10    1129    1085.9    1.88   D
10   Johan Top    DES Lunteren 2    8    10    1120    1041.1    2.62   D
11   Hans van Hal    DCA Apeldoorn    8    10    1121    1026.6    2.75   D
12   Erwin Jochemsen    Kroonschijf Ede    8    10    908    968.4    4.75   D
13   Arwin Lammers    DES Lunteren 2    5    9    1184    978.8    1.40   D
14   Dick Beking    DCA Apeldoorn    7    9    1128    1008.3    3.43   D
15   Bram Cysouw    BDSV Barneveld    8    9    982    956.8    3.88   D
16   Henk Gerritsen    VRD Renkum    8    9    966    913.9    4.88   D
17   Michel Hendriksen Jr.    DES Lunteren 2    6    8    754    853.8    5.00   D
18   Robbert Westerink    DES Lunteren 2    7    8    1125    1060.1    3.29   D
19   Henk Hoksbergen    VRD Renkum    7    8    1005    1036.4    2.29   D
20   Florian Hoeve    Kroonschijf Ede    8    8    1171    1176.5    1.00   D
21   Annemieke Stunnenberg-van de Kraats    DES Lunteren    8    8    958    1013.0    4.38   D
22   Aart Jochemsen    Kroonschijf Ede    5    7    1049    982.0    3.00   D
23   Wout Foppen    DCH Harderwijk 2    5    7    792    891.0    5.00   D
24   Henk Timmer    PDC Putten    6    7    1096    1089.8    3.83   D
25   Ed Blankenstijn    BDSV Barneveld    7    7    883    958.5    5.43   D
26   Jakob de Vries    DCH Harderwijk 2    8    7    995    1031.6    2.75   D
27   Wim van den Berg    VRD Renkum    8    7    1048    997.6    3.00   D
28   Bert Foppen    DCH Harderwijk 2    4    6    1077    1081.5    1.75   D
29   Peter Frans Koops    PDC Putten    4    6    1136    1051.0    1.25   D
30   Jan Lammers    DCA Apeldoorn    4    6    1173    1048.5    3.00   D
31   Harry Doomernik    VRD Renkum    5    6    1117    1056.4    3.00   D
32   Allard van Tongeren    DCA Apeldoorn    5    6    932    986.5    4.60   D
33   Jan van der Pol    DCH Harderwijk 2    5    6    933    965.2    4.20   D
34   Peter Aartsen    DCA Apeldoorn    5    6    --    800.2    5.60   D
35   Edwin Loozen    VRD Renkum    6    6    1067    1070.5    2.50   D
36   Ap van Ingen    BDSV Barneveld    7    6    1144    1021.3    3.00   D
37   Johan Kuijkhoven    DCE Ederveen    7    6    989    875.9    4.86   D
38   Arno Bos    DES Lunteren 2    3    5    1111    1119.0    2.00   D
39   Jan van de Veen    PDC Putten    3    5    1152    1033.3    2.33   D
40   Ton van der Ploeg    PDC Putten    3    5    990    835.0    5.33   D
41   Cees van den Bosch    DES Lunteren 2    5    5    969    932.0    4.20   D
42   Jan Pluim    DCH Harderwijk 2    6    5    849    951.8    4.00   D
43   Evert Jochemsen sr.    Kroonschijf Ede    8    5    1048    1090.6    2.00   D
44   Fred van Amersfoort    DCA Apeldoorn    8    5    1042    1074.6    1.50   D
45   Henry Kieft    PDC Putten    8    5    907    992.3    3.75   D
46   Bennie Dijkgraaf    DCH Harderwijk 2    2    4    974    754.0    6.00   D
47   Gerwin van der Meer    DCH Harderwijk 2    4    4    1163    1105.8    1.00   D
48   Evert Evers    DES Lunteren    4    4    1108    1078.7    4.00   D
49   Gerrit Valkenburg    DCE Ederveen    5    4    974    1100.0    3.40   D
50   Arnold van Harn    Kroonschijf Ede    7    4    773    950.9    5.43   D
51   Reinard van de Lagemaat    DCE Ederveen    7    4    762    930.0    5.29   D
52   Frans Elbertsen    Kroonschijf Ede    8    4    883    1045.5    3.62   D
53   Mark ter Hofte    DES Lunteren 2    2    3    776    752.5    5.00   D
54   Herman Cousijnsen    PDC Putten    3    3    904    922.0    4.67   D
55   Jur van Ginkel    BDSV Barneveld    4    3    962    1086.5    5.25   D
56   Johan de Haas    DES Lunteren    4    3    1017    970.0    4.50   D
57   Willem van Starkenburg    DCA Apeldoorn    4    3    857    965.8    4.50   D
58   Chris Versteegen    DES Lunteren 2    4    3    1060    952.0    4.50   D
59   Bert Verloop    DCH Harderwijk 2    5    3    --    929.2    6.00   D
60   Eibert Smit    DCH Harderwijk 2    6    3    970    1074.0    2.83   D
61   Gera Hol    DES Lunteren 2    6    3    972    984.8    4.83   D
62   Serge Visser    PDC Putten    6    3    867    950.0    4.67   D
63   Jos van Deelen    VRD Renkum    7    3    991    1069.2    3.14   D
64   Tristan van der Velde    PDC Putten    1    2    807    857.0    6.00   D
65   Auke Steensma    DCH Harderwijk 2    2    2    1146    1113.0    1.00   D
66   Dies Bouman    VRD Renkum    2    2    --    983.5    4.00   D
67   Frans Lamers    DES Lunteren    2    2    968    973.0    5.50   D
68   Jan Oost    PDC Putten    3    2    949    867.7    5.67   D
69   Jaap van de Werfhorst    PDC Putten    4    2    1095    1114.8    1.25   D
70   Jan van de Klift    DCE Ederveen    5    2    844    1097.0    2.40   D
71   Steven Vierwinden    DCE Ederveen    8    2    855    1099.8    1.75   D
72   Gerrit Alink    DES Lunteren    1    1    882    990.0    6.00   D
73   Hans Luchies    DCA Apeldoorn    1    1    933    966.0    5.00   D
74   Mark ter Hofte    DES Lunteren    1    1    776    762.0    6.00   D
75   Ries van Ee    DES Lunteren    1    1    706    754.0    6.00   D
76   Arjan van Galen    DES Lunteren 2    2    1    1281    1072.5    1.50   D
77   Eddy Weijman    VRD Renkum    3    1    740    990.0    6.00   D
78   Albert Borreman    DCA Apeldoorn    1    0    740    1324.0    1.00   D
79   Arno Bos    DES Lunteren    1    0    1111    1171.0    1.00   D
80   Wim Brunt    DCE Ederveen    1    0    677    1163.0    1.00   D
81   Arjan van Galen    DES Lunteren    1    0    1281    1096.0    2.00   D
82   Joop van den Brink    VRD Renkum    1    0    533    989.0    6.00   D
83   Gert van den Top    BDSV Barneveld    1    0    --    974.0    6.00   D
84   Michel Hendriksen Sr.    DCE Ederveen    1    0    923    883.0    4.00   D
85   Theo Peeters    VRD Renkum    1    0    656    776.0    5.00   D
86   Evert Teunissen    DCE Ederveen    1    0    559    754.0    6.00   D
87   Ben van Beek    DCE Ederveen    1    0    770    --    6.00   D
  Gijs Dekker    BDSV Barneveld    1    0    742    --    6.00   D
  Marjan Foppen    DCH Harderwijk 2    1    0    732    --    4.00   D
90   Ab van Beek    DCE Ederveen    2    0    766    1013.0    5.00   D
91   Wim Schaafsma    DES Lunteren    2    0    1012    962.0    6.00   D
92   Henk van Zuidland    DCE Ederveen    3    0    732    1132.0    4.33   D
93   Arjen Teunissen    Kroonschijf Ede    4    0    --    848.8    6.00   D
Evert van de PolMichiel Kroesbergen
Matthias de KruijfNico ValkenburgCoen Bommel
Frans de JongeHerman Arissen
Erwin Jochemsen
Arwin LammersDick Beking
Robbert Westerink
Henk HoksbergenFlorian Hoeve