HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen PFDB 2018

Klasse: Algemeen

Klassen:
 
 Algemeen 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Taeke Kooistra    Damcombinatie Fryslân    8    16    1242    1069.4    3.00   D
2   René Wijpkema    Team 16    8    15    1230    1104.9    2.00   D
3   Dennie van Dijk    Oerterp    8    15    1097    1044.7    4.00   D
4   Gerlof Kolk    Damcombinatie Fryslân    8    14    1376    1235.1    1.00   D
5   Erwin Heslinga    Huizum    8    14    1271    1125.8    2.00   D
6   Johan Teake Dekker    DCH Heerenveen    8    13    1341    1238.0    1.00   D
7   Gabriël Heerema    Damcombinatie Fryslân    8    12    1395    1145.8    2.00   D
8   Hans Zondervan    Damcombinatie Fryslân    8    12    1200    1061.3    4.00   D
9   Anne Piet Kooistra    Huizum    8    12    1238    1060.4    3.00   D
10   Jappie de Vries    Damcombinatie Fryslân 2    8    12    1198    1023.4    4.00   D
11   Theo Wolthers    Damcombinatie Fryslân 3    8    12    831    1022.8    4.00   D
12   Jan van Dijk    Oerterp    8    11    1426    1187.9    1.00   D
13   Sietse Nagel    Huizum 2    8    11    1138    1130.4    2.00   D
14   Bernard Post    Damcombinatie Fryslân 2    8    11    1143    1063.9    3.00   D
15   Bastiaan Hollander    Damcombinatie Fryslân 2    8    10    1317    1195.8    1.00   D
16   Hendrik Veenstra    Oerterp    8    10    1202    1094.2    3.00   D
17   Piet Pieters    Dokkum/Rinsumageest    8    10    1033    1070.3    2.00   D
18   Anton Schotanus    Huizum    8    10    1269    1024.6    4.00   D
19   Karel de Bruin    Troch Tinken Sterk    8    10    935    975.2    3.00   D
20   Marten Martens    Huizum 3    8    9    1000    1146.1    1.00   D
21   Jan Algra    Damcombinatie Fryslân 2    8    9    1298    1137.6    2.00   D
22   Dirk Albert Zijlstra    Dokkum/Rinsumageest    8    9    1100    1119.4    1.00   D
23   Marten Zijlstra    DCH Heerenveen 2    8    9    974    1008.7    2.00   D
24   Bouke van der Werff    Lemmer    8    9    959    957.7    3.00   D
25   Henk Hosper    DCH Heerenveen    8    8    1119    1169.9    2.00   D
26   Rein van der Wal    Troch Tinken Sterk    8    8    1073    1142.6    1.00   D
27   Jelle Stobbe    De Toer    8    8    969    1091.9    1.00   D
28   Jan Bosselaar    Huizum 2    8    8    1073    1078.9    3.00   D
29   Reinout Sloot    Huizum 2    8    8    1068    1021.5    4.00   D
30   Tjalling Oegema    Dokkum/Rinsumageest    8    8    1025    974.8    3.00   D
31   Henk Dykstra    Ontspanning    8    8    847    856.3    4.00   D
32   Danny Staal    Team 16    7    7    1328    1226.4    1.00   D
33   Jan Adema    Huizum    8    7    1225    1222.1    1.00   D
34   Sipke Doller    Oerterp    8    7    1185    1158.3    2.00   D
35   Ate Oosterhof    Troch Tinken Sterk    8    7    946    1102.0    2.00   D
36   Bram Scholma    Huizum 3    8    7    887    1073.7    3.00   D
37   Aize Plantinga    DCH Heerenveen    8    7    1076    1072.2    3.00   D
38   Jelte Veld    Ontspanning    8    7    1059    1070.0    1.00   D
39   Harm Terpstra    Damcombinatie Fryslân 3    8    7    925    1050.0    3.00   D
40   Jilles van Kesteren    Huizum 3    8    7    910    984.8    4.00   D
41   Hans van Dijk    DCT Twijzelerheide    8    7    981    978.6    2.00   D
42   Pieter Dijkstra    Troch Tinken Sterk    8    7    837    974.8    4.00   D
43   Jorrit Brolsma    Ontspanning    8    7    782    961.7    3.00   D
44   Bouwe Ringnalda    Dokkum/Rinsumageest    8    7    959    944.1    4.00   D
45   Gerrit Reitsma    Team 16    7    6    1011    1062.0    3.00   D
46   Piet Bouma    Huizum 2    8    6    1194    1189.9    1.00   D
47   Anne Dekker    DCH Heerenveen    8    6    1056    1058.1    4.00   D
48   Hylke Dykstra    Ontspanning    8    6    1001    1000.7    2.00   D
49   Geert Rozenberg    DCH Heerenveen 2    8    6    844    873.9    4.00   D
50   Marten Walinga    Team 16    7    5    --    988.7    4.00   D
51   Bert Oegema    Damcombinatie Fryslân 3    8    5    1050    1186.0    1.00   D
52   Jan T. Terpstra    Huizum 3    8    5    944    1157.2    2.00   D
53   Hans Poepjes    Lemmer    8    5    1002    1111.5    1.00   D
54   Douwe Douma    DCT Twijzelerheide    8    5    1005    1034.1    1.00   D
55   Eelke Steringa    DCT Twijzelerheide    8    5    765    847.1    4.00   D
56   Jan Visser    Lemmer    8    4    702    938.7    4.00   D
57   Piet Wiersma    DCT Twijzelerheide    8    4    850    918.8    3.00   D
58   Geoffrey de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 3    8    3    981    1156.6    2.00   D
59   Iepie Poepjes-Koopman    Lemmer    8    3    971    1080.9    2.00   D
60   Martin Boersbroek    DCH Heerenveen 2    8    3    1020    1079.2    1.00   D
61   Tjerk Hiemstra    De Toer    8    3    --    954.0    3.00   D
62   Wim Berenpas    DCH Heerenveen 2    8    3    --    948.6    3.00   D
63   Willem Lep    Team 16    2    2    832    922.5    3.50   D
64   Joeri Beke    De Toer    8    2    --    1009.0    2.00   D
65   Jelte Mulder    De Toer    8    2    --    860.2    4.00   D
66   Durk Smidstra    Team 16    1    1    1030    1000.0    1.00   D
Taeke KooistraRené WijpkemaDennie van Dijk
Gerlof KolkErwin HeslingaJohan Teake Dekker
Gabriël HeeremaHans ZondervanAnne Piet Kooistra
Jappie de VriesTheo WolthersJan van Dijk
Sietse NagelBernard PostBastiaan Hollander
Hendrik VeenstraAnton Schotanus
Karel de BruinMarten Martens