HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1980

Klasse: 1e klasse A

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Frans Hermelink    NOAD Nijmegen    8    14    --    --    2.38   D
2   Aalt van de Kuilen    BDV Bennekom    8    13    --    --    3.00   D
  Ruud Palmer    NOAD Nijmegen    8    13    --    --    1.75   D
4   Harry Rijksen    NOAD Nijmegen    7    12    --    --    6.00   D
5   Bert van Harten    BDV Bennekom    8    12    --    --    1.00   D
  Ron Heusdens    DC Schiedam    8    12    --    --    2.88   D
  S. Mathoera    TDV    8    12    --    --    5.50   D
8   Gerard Linssen    NOAD Nijmegen    8    11    --    --    8.62   D
  Hugo Verpoest    TDV    8    11    --    --    4.25   D
  Kees Bakker    Alblasserdam    8    11    --    --    3.00   D
  Leen Lyklema    DC Schiedam    8    11    --    --    6.25   D
12   René van den Heuvel    Excelsior    7    10    --    --    8.14   D
13   André Wouters    NOAD Nijmegen    8    10    --    --    6.75   D
  Bert Kain    DIO Den Haag    8    10    --    --    1.25   D
  Derk Jan de Groot    NOAD Nijmegen    8    10    --    --    2.50   D
  Frans Bax    TDV    8    10    --    --    5.88   D
  Gerrit van de Linde    Excelsior    8    10    --    --    5.88   D
  Hans Hiensch    BDV Bennekom    8    10    --    --    2.00   D
  Johan van den Boogaard    Excelsior    8    10    --    --    6.75   D
  Kees Hazen    NOAD Nijmegen    8    10    --    --    6.75   D
  Michel Grégoire    DVS Schaesberg    8    10    --    --    4.88   D
  Nico Kocken    Excelsior    8    10    --    --    2.38   D
23   Frans Keizer    Alblasserdam    8    9    --    --    5.25   D
  Hans den Engelsman    DIO Den Haag    8    9    --    --    5.25   D
  Herman van Silfhout    BDV Bennekom    8    9    --    --    9.00   D
  Hugo Simons jr.    DIO Den Haag    8    9    --    --    2.88   D
  Jac Arts    Philips    8    9    --    --    4.00   D
  Jan de Galan    Excelsior    8    9    --    --    9.75   D
  Kees Rijkaart    Alblasserdam    8    9    --    --    1.00   D
  Marinus Willemsen    BDV Bennekom    8    9    --    --    5.00   D
  Peter Kort    Alblasserdam    8    9    --    --    4.25   D
  Rob van Eijk    DC Schiedam    8    9    --    --    4.00   D
  Wim Vrijland    DC Schiedam    8    9    --    --    3.00   D
34   Arie Boon Sr.    Alblasserdam    6    8    --    --    9.83   D
  Henk Mathijsen    TDV    6    8    --    --    2.83   D
36   Kees van Bakel    Philips    7    8    --    --    8.43   D
37   André Maertzdorf    DVS Schaesberg    8    8    --    --    5.12   D
  Berend Grouwstra    DIO Den Haag    8    8    --    --    8.50   D
  Cees Strooper    NOAD Nijmegen    8    8    --    --    8.25   D
  Frans van Eenennaam    DIO Den Haag    8    8    --    --    5.00   D
  Fred Passchier    Philips    8    8    --    --    4.38   D
  Gerrit Verhaar    Alblasserdam    8    8    --    --    7.88   D
  Piet Lauwen    Excelsior    8    8    --    --    3.38   D
  Teus van Es    Alblasserdam    8    8    --    --    3.50   D
  Wiel Maertzdorf    DVS Schaesberg    8    8    --    --    3.50   D
46   Oscar Verpoest    TDV    6    7    --    --    3.17   D
47   Gijs voor de Poorte    Excelsior    7    7    --    --    8.71   D
  Jan Kerkhofs    TDV    7    7    --    --    8.29   D
  Piet Leruy    DIO Den Haag    7    7    --    --    6.57   D
50   Ad van Tilborg    TDV    8    7    --    --    3.38   D
  Cor Kuijstermans    TDV    8    7    --    --    2.75   D
  Gerrit Stunnenberg    BDV Bennekom    8    7    --    --    7.38   D
  Hein Wilsens    Excelsior    8    7    --    --    2.75   D
  Ingo Greveraars    Philips    8    7    --    --    3.00   D
  Jouke Hottinga    Philips    8    7    --    --    6.38   D
  Koen Poppe    DIO Den Haag    8    7    --    --    5.12   D
  Leo Mous    DC Schiedam    8    7    --    --    8.75   D
  Paul Hellings    Philips    8    7    --    --    7.00   D
  Wim Maertzdorf    DVS Schaesberg    8    7    --    --    3.00   D
60   Jan Geurts    NOAD Nijmegen    6    6    --    --    5.00   D
  Jan Kok    DIO Den Haag    6    6    --    --    3.50   D
  Tiny Mous    DC Schiedam    6    6    --    --    7.00   D
63   Cees Kentie    Alblasserdam    7    6    --    --    6.71   D
  Frans Lamers    BDV Bennekom    7    6    --    --    6.00   D
65   Gerard Martens    NOAD Nijmegen    8    6    --    --    5.38   D
  Janus Wuytenburg    Philips    8    6    --    --    3.75   D
  K. Noyens    Philips    8    6    --    --    3.75   D
  Peter Schellekens    DVS Schaesberg    8    6    --    --    7.88   D
69   Siem Boer    Alblasserdam    3    5    --    --    9.33   D
70   Bob. Franken    BDV Bennekom    4    5    --    --    8.50   D
71   Mari van Ballegooijen    Excelsior    5    5    --    --    3.00   D
72   Frits van Tilborg    TDV    7    5    --    --    8.43   D
  Piet Bastiaanse    DC Schiedam    7    5    --    --    3.43   D
74   Anton van der Star    DIO Den Haag    8    5    --    --    8.38   D
  Frans van Hoof    Alblasserdam    8    5    --    --    7.38   D
  Ger Stam    DVS Schaesberg    8    5    --    --    4.75   D
  Jo Weijman    BDV Bennekom    8    5    --    --    4.00   D
  Peter Lansbergen    DC Schiedam    8    5    --    --    7.62   D
  Rien Visser    Alblasserdam    8    5    --    --    6.00   D
80   Jan Ates    DIO Den Haag    2    4    --    --    10.00   D
81   Piet van Schijndel    Philips    3    4    --    --    7.67   D
82   Jo Hobbelen    Excelsior    4    4    --    --    4.50   D
83   Dirk van Schaik Sr.    DC Schiedam    6    4    --    --    7.50   D
  Jan de Jong    Excelsior    6    4    --    --    3.17   D
  Patrick Casaril    DVS Schaesberg    6    4    --    --    7.83   D
86   Gerard van Bakel    Philips    8    4    --    --    6.75   D
  Gerrit Vermeulen    DVS Schaesberg    8    4    --    --    6.12   D
  Jack Kops    TDV    8    4    --    --    7.62   D
89   Rinus van Esch    TDV    3    3    --    --    7.33   D
90   Piet Meinster    DC Schiedam    6    3    --    --    3.33   D
91   Frank Langelaan    DVS Schaesberg    7    3    --    --    3.86   D
92   S. Kroeske    BDV Bennekom    8    3    --    --    8.25   D
93   Frits Verboven    Philips    1    2    --    --    9.00   D
  Harry de Waard    DC Schiedam    1    2    --    --    4.00   D
  Herman Versteegen    NOAD Nijmegen    1    2    --    --    10.00   D
96   Aad Prins    DC Schiedam    2    2    --    --    8.50   D
  Anders van Heusden    BDV Bennekom    2    2    --    --    8.50   D
  Cor Martens    Excelsior    2    2    --    --    7.50   D
  Ton Wetzel    NOAD Nijmegen    2    2    --    --    9.50   D
100   Jan Leenaars    DIO Den Haag    3    2    --    --    8.33   D
  Sjaak Prins    DC Schiedam    3    2    --    --    7.33   D
102   Léon Vaessen    DVS Schaesberg    4    2    --    --    7.75   D
103   A. Beghetold    TDV    1    1    --    --    10.00   D
  Edwin Langerak    DVS Schaesberg    1    1    --    --    10.00   D
  Teus van Beek    BDV Bennekom    1    1    --    --    10.00   D
106   Annemieke Stunnenberg-van de Kraats    BDV Bennekom    2    1    --    --    10.00   D
  J. Berkien    TDV    2    1    --    --    10.00   D
108   Kees Sterken    Philips    4    1    --    --    6.75   D
  Ynze Hartman    DVS Schaesberg    4    1    --    --    6.50   D
110   Jo Fijen    DIO Den Haag    5    1    --    --    5.40   D
111   C. van Gestel    Excelsior    1    0    --    --    8.00   D
  Cor Langereis    Philips    1    0    --    --    10.00   D
  Jan van Stigt Thans    DC Schiedam    1    0    --    --    6.00   D
  Karel Leemreize    DVS Schaesberg    1    0    --    --    10.00   D
  P. Langelaan    DVS Schaesberg    1    0    --    --    7.00   D
  R.J. van Geenhuizen    DIO Den Haag    1    0    --    --    10.00   D
Frans HermelinkRuud Palmer
Bert van HartenRon Heusdens
Hugo Verpoest
Frans Bax
Kees Hazen