HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

Klasse: 1e klasse A

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Gabriël Heerema    Oerterp - Drachten    11    21    1397    1034.4    3.55   D
2   Wopke de Vries    Oerterp - Drachten    11    18    1212    1072.2    4.18   D
3   Igor Chartoriyski    EDC Enschede    11    18    1331    1047.5    4.00   D
4   Roland Kreeft    MTB Hoogeveen 2    10    17    1001    1031.8    4.50   D
5   Jeroen Goudt    EDC Enschede    11    17    1296    1084.7    3.73   D
6   Gerwin Mollink    Witte van Moort 2    11    17    1160    1015.2    6.09   D
7   Niek Kloppenburg    Witte van Moort 2    11    17    1240    1014.0    5.55   D
8   Matheo Boxum    Damkring Emmeloord    9    16    905    1061.1    5.67   D
9   Jan Schippers    Witte van Moort 2    9    16    1260    1052.1    5.33   D
10   Nico Rosink    BDV Borne    11    16    1168    1105.9    3.18   D
11   Alex Boxum    Damkring Emmeloord    11    16    1169    1051.2    3.91   D
12   Hendrik Veenstra    Oerterp - Drachten    11    16    1202    1020.7    5.64   D
13   Peter Boonstra    Oerterp - Drachten    10    14    1185    1132.7    4.90   D
14   Dirk Albert Zijlstra    Dokkum    10    14    1101    1123.9    3.10   D
15   IJsbrand Haven    Damkring Emmeloord    10    14    1197    1058.2    4.80   D
16   Eddie Hilberink    Witte van Moort 2    10    14    1231    1050.4    5.90   D
17   Jan Hoogterp    Oerterp - Drachten    10    14    1212    1012.7    3.90   D
18   Arnold Scharft    Damkring Emmeloord    11    14    1141    1044.9    5.73   D
19   Jouke de Haan    Roden/Leek    11    14    1038    1019.0    4.00   D
20   Jeffrey Steen    Witte van Moort 2    11    14    1062    1006.5    5.55   D
21   Tomasz Miksa    Witte van Moort 2    8    13    1268    1031.0    5.12   D
22   Frank Eektimmerman    BDV Borne    9    13    1131    1123.7    5.78   D
23   Gert Bosker    MTB Hoogeveen 2    10    13    1230    1106.6    3.10   D
24   Han Borgman    EDC Enschede    10    13    1144    1050.8    6.00   D
25   Bert Zijlstra    Lelystad    10    13    1026    1028.7    6.90   D
26   Gertjan Kolsté    BDV Borne    11    13    1238    1118.5    3.36   D
27   Alexander Slot    MTB Hoogeveen 2    11    13    1069    1088.2    4.82   D
28   Harry Beekman    Eye-t Webdesign    11    13    1061    1061.5    6.27   D
29   Binne Brouwer    Dokkum    11    13    1124    1029.9    7.27   D
30   Jacob Post    Damkring Emmeloord    7    12    1170    1053.4    6.29   D
31   Rudolf Smedinga    Oerterp - Drachten    8    12    1161    1019.2    4.12   D
32   René Schippers    Witte van Moort 2    8    12    1314    976.4    5.38   D
33   Bert Begeman    Roden/Leek    9    12    1086    1041.6    6.11   D
34   Raphaël Zdoroviak    EDC Enschede    11    12    1151    1116.0    4.45   D
35   Linze Houwink    Dokkum    11    12    1104    1086.9    3.27   D
36   Boike Mathoera    Lelystad    11    12    956    1038.6    7.64   D
37   Aike Smid    MTB Hoogeveen 2    11    12    1025    1035.1    5.27   D
38   Gino Schirinzi    EDC Enschede    11    12    1159    1022.5    4.73   D
39   Hilko Koning    Hijken DTC 3    11    12    1041    1020.6    7.36   D
40   Piet Pieters    Dokkum    11    12    1023    1012.7    8.73   D
41   Jon Schoo    EDC Enschede    8    11    922    965.8    7.88   D
42   Roel de Vries    Roden/Leek    9    11    1138    1064.6    5.22   D
43   Theo Leoné    Witte van Moort 2    10    11    1161    1090.6    4.60   D
44   Marthy van Houtert    Damkring Emmeloord    10    11    1138    1018.0    5.60   D
45   Wim Koopman    Hijken DTC 3    11    11    1068    1072.3    4.09   D
46   Bernard Post    Damcombinatie Fryslân 2    11    11    1155    1068.5    2.73   D
47   Cyril Sluisdom    Lelystad    11    11    1039    1054.1    6.55   D
48   Leo Springer    BDV Borne    11    11    1079    1045.2    6.45   D
49   Renco Oostindjer    MTB Hoogeveen 2    11    11    954    993.3    7.27   D
50   Nicole de Vries    MTB Hoogeveen 2    6    10    955    1067.7    3.17   D
51   Matthijs van Hofwegen    BDV Borne    7    10    1117    996.1    3.86   D
52   Valentino Tjokro    Lelystad    9    10    1057    1104.4    3.89   D
53   Anton Jurg    BDV Borne    9    10    1216    1068.2    4.33   D
54   Jacco Keizer    Hijken DTC 3    10    10    941    1095.5    3.00   D
55   Durk de Vries    Damcombinatie Fryslân 2    10    10    1060    1078.1    3.30   D
56   Henk Mostert Azn    Eye-t Webdesign    10    10    1084    1072.5    5.00   D
57   Juri Geisenblas    EDC Enschede    10    10    1146    1050.7    4.50   D
58   Alie Beekman-van Duinen    Eye-t Webdesign    11    10    1075    1122.4    4.36   D
59   Tjalling Oegema    Damcombinatie Fryslân 2    11    10    1001    1118.5    6.00   D
60   Bert Oegema    Damcombinatie Fryslân 2    11    10    1048    1072.5    2.00   D
61   Jaap Huizinga    Roden/Leek    11    10    1058    1047.5    5.36   D
62   Hans van der Nap    Hijken DTC 3    11    10    830    1012.2    7.64   D
63   Roelof-Jan de Haan    BDV Borne    11    10    960    991.2    6.36   D
64   Teunis Snoek    Damkring Emmeloord    7    9    1043    1080.7    6.57   D
65   Don Khedoe    Lelystad    9    9    1057    1071.1    3.22   D
66   Benny Dekens    Hijken DTC 3    9    9    1060    1047.6    5.44   D
67   Huub Nollet    Lelystad    9    9    1190    1045.4    3.67   D
68   Bouwe Ringnalda    Dokkum    9    9    974    1020.2    6.78   D
69   Luit Haan    EDC Enschede    9    9    958    1010.9    7.44   D
70   Ronald Karmoen    Hijken DTC 3    10    9    948    1092.0    6.30   D
71   Michiel Hagreis    BDV Borne    10    9    1049    1089.4    4.10   D
72   Iskander Al Sarayfi    Oerterp - Drachten    10    9    1114    1077.4    5.50   D
73   Wiebren de Vries    Lelystad    10    9    1032    1060.6    4.70   D
74   Jonathan Wilbrink    EDC Enschede    10    9    1104    1036.1    6.30   D
75   Herm Jan Brascamp    Hijken DTC 3    10    9    1083    1024.3    4.20   D
76   Albert Lusink    Eye-t Webdesign    11    9    1115    1102.6    5.82   D
77   Han Braakhuis    Roden/Leek    11    9    968    1052.5    4.64   D
78   Gerard Bruins    MTB Hoogeveen 2    11    9    1023    1052.3    5.09   D
79   Gerrit Bosch    BDV Borne    4    8    973    916.0    9.50   D
80   Edwin Twiest    Witte van Moort 2    6    8    1330    1029.7    5.67   D
81   Gerben de Wit    Oerterp - Drachten    8    8    1245    1084.4    4.38   D
82   Bert Honderd    Roden/Leek    8    8    1014    1027.8    6.38   D
83   Henk van Renselaar    Eye-t Webdesign    8    8    943    1018.5    4.25   D
84   Cor Koene    Damkring Emmeloord    9    8    1118    1052.1    4.00   D
85   Wijnand Groen    Lelystad    9    8    923    1034.2    7.89   D
86   Lisa Scholtens    MTB Hoogeveen 2    9    8    827    987.2    8.00   D
87   Evert Faber    Roden/Leek    10    8    993    1140.1    4.50   D
88   Ricardo Tong Sang    Lelystad    10    8    1080    1137.3    3.80   D
89   Alex Noppers    Witte van Moort 2    10    8    1073    1047.5    5.50   D
90   Dirk Sinnema    Dokkum    10    8    1049    1024.8    6.00   D
91   Henk Pruim    Hijken DTC 3    11    8    912    1074.8    6.55   D
92   Meint de Vries    MTB Hoogeveen 2    11    8    1012    1073.1    6.82   D
93   Henk van den Berg    Roden/Leek    11    8    826    1029.5    7.18   D
94   Mitchel Mensinga    Witte van Moort 2    4    7    1248    1030.5    5.00   D
95   Arnold Wiegersma    Damcombinatie Fryslân 2    5    7    993    955.2    7.80   D
96   Richard Koot    Oerterp - Drachten    7    7    1184    1055.6    4.14   D
97   Marieke Altena    EDC Enschede    8    7    939    1056.4    7.38   D
98   Henk Jonker    Oerterp - Drachten    8    7    1092    1011.8    8.88   D
99   Willem Nuveld    Dokkum    9    7    1039    1102.8    3.78   D
100   Maikel van den Esker    Eye-t Webdesign    9    7    1120    1085.4    3.67   D
101   Gerrit Eilander    Eye-t Webdesign    10    7    929    1116.0    5.10   D
102   Jetze Hoogterp    Dokkum    10    7    1047    1095.1    3.20   D
103   Sam Pryor    Lelystad    10    7    1044    1070.8    4.50   D
104   Erik Bakker    Eye-t Webdesign    10    7    1054    1069.9    3.60   D
105   Geoffrey de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 2    11    7    983    1061.7    6.82   D
106   Hans Zondervan    Damcombinatie Fryslân 2    3    6    1231    1075.0    3.00   D
107   Nick de la Fonteyne    Damcombinatie Fryslân 2    4    6    1117    1027.8    5.75   D
108   Henk Bosgraaf    Dokkum    8    6    1037    1078.5    3.50   D
109   Ton Keijzer    BDV Borne    8    6    979    1053.4    7.12   D
110   Hans van der Laan    Hijken DTC 3    9    6    1078    1088.1    4.44   D
111   Piet Leijenaar    Damcombinatie Fryslân 2    5    5    1084    1188.4    3.60   D
112   Minze Osinga    Dokkum    6    5    1023    1009.0    8.67   D
113   Wim de Mol    Eye-t Webdesign    7    5    891    1087.5    8.14   D
114   Jaap Hugen    MTB Hoogeveen 2    8    5    981    1064.1    3.88   D
115   Klaas Veldstra    Damkring Emmeloord    4    4    1061    1186.0    3.75   D
116   Dennie van Dijk    Oerterp - Drachten    4    4    1081    1066.2    8.25   D
117   Arie Hoonstra    Damkring Emmeloord    5    4    891    1125.2    6.80   D
118   Bart Jonker    Damkring Emmeloord    5    4    974    989.2    7.20   D
119   Douwe Douma    Damcombinatie Fryslân 2    6    4    950    1044.5    6.33   D
120   Daniël Boxum    Damkring Emmeloord    7    4    747    1089.1    6.43   D
121   Frank Krijnen    BDV Borne    7    4    892    1057.5    8.29   D
122   Freek Jongerman    Eye-t Webdesign    7    4    920    1008.3    7.14   D
123   Mathijs Sprakel    MTB Hoogeveen 2    8    4    947    1139.4    6.00   D
124   Jan Koerselman    BDV Borne    10    4    923    1043.0    7.30   D
125   Munkhtuya Nasanbayar    Damcombinatie Fryslân 2    2    3    1192    1217.0    4.00   D
126   Jan Harm Alkema    Roden/Leek    2    3    1183    1028.0    6.00   D
127   Kor de Groot    Hijken DTC 3    2    3    1129    937.5    6.00   D
128   Jacob de Greef    Eye-t Webdesign    3    3    1134    1105.3    3.67   D
129   Mattijs Meulenbeld    EDC Enschede    3    3    1141    1059.7    3.33   D
130   Henk Dijkstra    Roden/Leek    3    3    1194    1054.3    2.67   D
131   Gerhard Kleinsman    EDC Enschede    3    3    1041    1022.0    8.00   D
132   Jacob Poortinga    Damkring Emmeloord    3    3    1067    1008.3    5.00   D
133   Danny Ruiter    Damcombinatie Fryslân 2    4    3    989    974.0    7.00   D
134   Rob Knevel    Hijken DTC 3    6    3    1068    1163.8    4.00   D
135   Sjoerd Bloem    Dokkum    7    3    965    1129.6    5.43   D
136   Theo Wolthers    Damcombinatie Fryslân 2    7    3    853    1016.3    7.43   D
137   Fokke Smid    Roden/Leek    8    3    950    1013.1    7.38   D
138   Jan Hoven    EDC Enschede    1    2    880    1030.0    3.00   D
139   Michael van Dieken    Damcombinatie Fryslân 2    1    2    --    --    7.00   D
140   Bertwin Letteboer    Witte van Moort 2    2    2    1053    1105.0    6.00   D
141   Lars Knol    Witte van Moort 2    2    2    937    1028.5    5.50   D
142   Geurt Souman    Eye-t Webdesign    2    2    1014    1025.5    9.50   D
143   Anton de Munnik    Eye-t Webdesign    2    2    862    1023.0    9.00   D
144   Arjan Oldenkamp    Hijken DTC 3    2    2    --    956.0    6.00   D
145   Gertie van Renselaar    Eye-t Webdesign    2    2    916    905.0    6.00   D
146   Jannet Andries    Hijken DTC 3    2    2    --    897.5    5.50   D
147   Arend Dijkstra    Dokkum    3    2    985    1048.0    5.00   D
148   Jan Snijder    Damkring Emmeloord    3    2    947    1040.3    4.67   D
149   Jan Marten van der Reest    Damkring Emmeloord    4    2    1215    1058.2    7.50   D
150   Robby Koendjbiharie    Lelystad    4    2    944    932.8    7.50   D
151   Jannes de Vries    Roden/Leek    5    2    950    1047.2    6.40   D
152   Jan Sloot    Damcombinatie Fryslân 2    6    2    722    1028.2    5.83   D
153   Rob Helwerda    Roden/Leek    8    2    1030    1069.9    3.75   D
154   Jan Bosch    BDV Borne    1    1    1021    1060.0    4.00   D
155   Geert Jan Smit    Eye-t Webdesign    1    1    971    1057.0    1.00   D
156   Mark Paters    Witte van Moort 2    1    1    978    993.0    5.00   D
157   Sytze Spijker    MTB Hoogeveen 2    1    1    --    983.0    10.00   D
158   Lucas Huitema    Damcombinatie Fryslân 2    1    1    865    922.0    10.00   D
159   Jan Dantuma    Damcombinatie Fryslân 2    1    1    984    916.0    10.00   D
160   Jorrit Ensing    Oerterp - Drachten    1    1    908    826.0    9.00   D
161   Erik Beugels    Hijken DTC 3    3    1    835    1187.0    5.33   D
162   Johan van Dijk    Witte van Moort 2    3    1    1085    1186.3    4.00   D
163   Edward Kuiper    Roden/Leek    3    1    907    1132.7    7.67   D
164   Hans Larooij    Lelystad    3    1    804    1131.3    6.33   D
165   Rob Pots    EDC Enschede    3    1    806    1078.7    6.00   D
166   Dirk van Roozelaar    Lelystad    3    1    874    1073.0    7.00   D
167   Fokke Heidsma    Oerterp - Drachten    3    1    922    922.7    9.00   D
168   Henk Mostert Jzn    Eye-t Webdesign    4    1    828    1016.8    10.00   D
169   Wilmer Oostindjer    MTB Hoogeveen 2    1    0    754    1314.0    10.00   D
170   Mark Hees    Lelystad    1    0    1024    1185.0    2.00   D
171   Miente Pera    Oerterp - Drachten    1    0    884    1170.0    10.00   D
172   Adrie Koedoot    Eye-t Webdesign    1    0    709    1161.0    3.00   D
173   Martijn Matthezing    Roden/Leek    1    0    685    1160.0    10.00   D
174   Harry Mennema    Oerterp - Drachten    1    0    827    1129.0    10.00   D
175   Sietze Boonstra    Oerterp - Drachten    1    0    737    1083.0    9.00   D
176   Johan Essink    BDV Borne    1    0    1074    1080.0    3.00   D
177   Albert van Keimpema    Damcombinatie Fryslân 2    1    0    873    1062.0    8.00   D
178   Harm Terpstra    Damcombinatie Fryslân 2    1    0    931    1038.0    8.00   D
179   Pascal Boenders    EDC Enschede    1    0    869    1014.0    7.00   D
180   Paul Borreman    Eye-t Webdesign    1    0    927    973.0    9.00   D
181   Cees Barends    Lelystad    1    0    939    948.0    10.00   D
182   niet opgekomen    Oerterp - Drachten    1    0    --    922.0    10.00   D
183   Jorn Kruit    Oerterp - Drachten    1    0    674    827.0    10.00   D
184   Bart Jan Kortleven    MTB Hoogeveen 2    2    0    610    1173.5    8.50   D
185   Durk Douma    Damcombinatie Fryslân 2    2    0    989    1105.0    9.50   D
186   niet opgekomen    Witte van Moort 2    2    0    --    957.0    10.00   D
187   Arend Boertje    Witte van Moort 2    2    0    1014    937.5    5.00   D
188   Gerhard Dunning    Hijken DTC 3    3    0    797    1008.7    8.00   D
189   Ultsje Hosper    Oerterp - Drachten    3    0    832    968.7    9.67   D
190   niet opgekomen    Damcombinatie Fryslân 2    3    0    --    929.3    9.67   D
191   Engel Vrouwe    Damcombinatie Fryslân 2    4    0    686    1083.8    9.50   D
192   Albert Hendrik Snijder    Damkring Emmeloord    5    0    748    987.2    5.80   D
193   niet opgekomen    Dokkum    5    0    --    961.6    8.40   D
Gabriël HeeremaWopke de VriesIgor Chartoriyski
Roland KreeftJeroen GoudtGerwin Mollink
Niek KloppenburgMatheo BoxumJan Schippers
Nico RosinkAlex BoxumHendrik Veenstra
Peter BoonstraDirk Albert ZijlstraIJsbrand Haven
Eddie HilberinkJan HoogterpArnold Scharft
Jouke de HaanJeffrey Steen