HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

Klasse: 1e klasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Evert Bronstring    Leids Damgenootschap    10    15    1301    1155.9    2.30   D
2   Daaf Kasse    Middelburg    10    15    1305    1137.0    2.70   D
3   Maurits Meijer    Leids Damgenootschap    10    15    1139    1127.3    3.20   D
4   Hans Vermeulen    VAD Amsterdam    10    15    1153    1105.1    7.00   D
5   Michel Horn    VAD Amsterdam    9    14    1152    1115.8    4.56   D
6   Aart Walraven    PWG s-Gravenpolder    10    14    1167    1113.7    2.00   D
7   Mark Deurloo    Haarlemse Damclub    10    14    1385    1111.1    2.60   D
8   Krijn Toet    De Hofstad Dammers    10    14    1235    1103.1    3.40   D
9   Jan de Ruiter    Zaanstreek    10    14    1191    1061.7    4.10   D
10   Wiebo Drost    O2O 2    9    13    1240    1154.1    2.44   D
11   Paul van der Lem    Zaanstreek    9    13    1153    1117.4    4.33   D
12   Lucien Leerdam    O2O 2    9    13    1073    1086.8    6.56   D
13   Chris van Westerloo    VAD Amsterdam    9    13    1101    1055.1    8.78   D
14   Arie Storm    VAD Amsterdam    9    13    1087    1039.1    5.22   D
15   Herman van Westerloo    VAD Amsterdam    10    13    1207    1162.6    1.90   D
16   Kees Binnenkade    VAD Amsterdam    10    13    1174    1082.1    6.60   D
17   Wout Rijs    Zaanstreek    10    13    1146    1076.6    4.50   D
18   Ramon Sakidin    Zaanstreek    10    13    1193    1063.2    5.10   D
19   Losseni Savané    SNA 3    8    12    1228    1086.5    3.38   D
20   Paul de Heus    VAD Amsterdam    9    12    1195    1115.2    2.22   D
21   Jaap de Jonge    Middelburg    10    12    1108    1117.8    4.20   D
22   Ruud Holkamp    Zaanstreek    10    12    1144    1097.4    5.80   D
23   Paul Teer    Zaanstreek    10    12    1181    1076.2    5.60   D
24   Dave Bleeker    SNA 3    9    11    1193    1169.2    3.89   D
25   Kenny Kroon    O2O 2    9    11    1116    1134.3    4.00   D
26   Jos Eggen    VAD Amsterdam    9    11    1209    1113.0    3.22   D
27   Hans Kreder    Leids Damgenootschap    9    11    1104    1060.6    6.67   D
28   Hugo Simons jr.    De Hofstad Dammers    10    11    1182    1165.7    3.40   D
29   Niels Roelofsen    PWG s-Gravenpolder    10    11    1131    1133.6    2.60   D
30   Peter Schunselaar    Middelburg    10    11    1213    1099.4    2.60   D
31   Ruud Groot    Zaanstreek    10    11    1129    1093.3    5.20   D
32   Fabian Snijder    Haarlemse Damclub    10    11    1134    1077.9    3.90   D
33   Dik Vermeulen    Zaanstreek    10    11    1105    1074.0    6.50   D
34   Paul Lohuis    O2O 2    10    11    1132    1047.3    7.50   D
35   Harry Dekker    Leids Damgenootschap    10    11    1046    1011.7    8.20   D
36   Jan Houwing    SNA 3    7    10    1202    1122.9    3.14   D
37   Daan van Os    SNA 3    7    10    1097    1055.2    7.71   D
38   Arend van Beelen    Leids Damgenootschap    7    10    977    964.0    9.43   D
39   Evert Dollekamp    Leids Damgenootschap    9    10    1275    1157.8    2.44   D
40   Salomon de Jong    PWG s-Gravenpolder    9    10    1184    1056.6    4.44   D
41   Piet Nieuwenhuijzen    Middelburg    9    10    1047    1055.1    9.33   D
42   John Stins    O2O 2    9    10    1069    1053.1    7.11   D
43   Jaap Veerhoek    PWG s-Gravenpolder    9    10    1106    1037.9    6.11   D
44   Dirk Vet    VAD Amsterdam    10    10    1038    1064.1    7.10   D
45   Cees Rijk    PWG s-Gravenpolder    10    10    1116    1048.3    8.30   D
46   Dirk van Schaik Sr.    Van Stigt Thans 3    10    10    1079    1032.4    8.10   D
47   Huib van der Vossen    VAD Amsterdam    10    10    1130    1012.7    8.00   D
48   Hans Bomgaars    PWG s-Gravenpolder    10    10    1095    1005.2    8.80   D
49   Jaap van Hal    De Hofstad Dammers    7    9    1034    1088.9    4.57   D
50   Marco de Koning    O2O 2    7    9    1206    1078.5    5.57   D
51   Jelle Groeneveld    Van Stigt Thans 3    8    9    1123    1126.9    5.50   D
52   Roberto Vesciano    Haarlemse Damclub    8    9    1081    1091.0    5.00   D
53   Bonne Douma    De Hofstad Dammers    8    9    1069    1079.6    5.38   D
54   Marcel Kosters    Haarlemse Damclub    9    9    1164    1155.1    4.33   D
55   Kamanda Mulaya    Van Stigt Thans 3    9    9    1037    1110.9    4.78   D
56   Gerrit Tigchelaar    O2O 2    9    9    1100    1087.5    6.67   D
57   Timo Kuipers    SNA 3    9    9    1137    1085.8    3.78   D
58   Fons Huijbreghts    PWG s-Gravenpolder    10    9    1113    1154.5    5.50   D
59   Sijmen Hansen    Zaanstreek 2    10    9    1102    1148.0    3.10   D
60   Paul Smit    Haarlemse Damclub    10    9    1009    1044.0    7.00   D
61   Fokke van Leijen    Van Stigt Thans 3    7    8    959    1055.0    6.71   D
62   Edwin van Hofwegen    Leids Damgenootschap    8    8    1188    1128.6    3.62   D
63   Jos de Wild    PWG s-Gravenpolder    8    8    1056    1049.1    8.12   D
64   Dick Siegers    Haarlemse Damclub    9    8    1116    1104.8    5.00   D
65   Exuperry Mwenedata    SNA 3    9    8    873    1035.3    8.56   D
66   Pieter Schoonderbeek    Haarlemse Damclub    9    8    1079    1014.1    8.67   D
67   Frans van de Velde    De Hofstad Dammers    10    8    1115    1153.8    4.00   D
68   André van der Kwartel    Leids Damgenootschap    10    8    1089    1051.5    6.90   D
69   Rianka van Ombergen-Rentmeester    PWG s-Gravenpolder    5    7    1128    1009.2    5.20   D
70   Henk Meester    Leids Damgenootschap    5    7    1028    1001.8    9.00   D
71   Jacob Provoost    PWG s-Gravenpolder    6    7    1149    1087.0    3.83   D
72   Dion van Bommel    De Hofstad Dammers    7    7    1022    1015.0    8.71   D
73   Jan Groeneweg    SNA 3    8    7    1144    1155.0    3.88   D
74   Bram Goedhart    Middelburg    8    7    1180    1125.0    3.75   D
75   Bart van Geel    Zaanstreek 2    8    7    1076    1114.5    4.38   D
76   Joop Wind    Zaanstreek    8    7    1088    1102.0    5.75   D
77   Jan Esselman    Haarlemse Damclub    8    7    997    1034.9    6.62   D
78   Ritchie Wijnker    SNA 3    8    7    1178    1034.5    5.00   D
79   Barbara Graas    Zaanstreek    9    7    1013    1096.4    7.22   D
80   Jan Moens    Middelburg    9    7    1000    1082.1    6.56   D
81   Coen Jong    SNA 3    9    7    1015    1045.7    7.89   D
82   Piet Allaart    Middelburg    10    7    1058    1197.9    3.80   D
83   Hans Jacobsen    De Hofstad Dammers    10    7    1118    1136.8    3.80   D
84   Jan Pieter Drost    O2O 2    6    6    1277    1143.5    3.17   D
85   Reza Ghafoerkhan    Van Stigt Thans 3    6    6    1118    1058.0    3.33   D
86   Matthijs Broek    Van Stigt Thans 3    6    6    850    1009.8    8.67   D
87   Nizaam Muradin    De Hofstad Dammers    7    6    979    1157.9    4.00   D
88   Frans Elzenga    Haarlemse Damclub    7    6    926    1115.3    5.43   D
89   Frans Kroese    Zaanstreek 2    7    6    1059    1082.9    4.71   D
90   Jetse Veenstra    De Hofstad Dammers    7    6    1026    1070.4    5.29   D
91   Laura Ratniece    O2O 2    7    6    1137    1063.9    6.71   D
92   Ruud van Eenennaam    Middelburg    7    6    936    1038.1    7.43   D
93   Harold Jagram    De Hofstad Dammers    8    6    983    1009.5    8.25   D
94   Rob van den Bos    Van Stigt Thans 3    9    6    1021    1188.6    2.67   D
95   Hans Tangelder    Leids Damgenootschap    9    6    1122    1144.7    3.67   D
96   Hans van den Heuvel    O2O 2    10    6    1135    1167.3    4.00   D
97   Wim Koppejan    Middelburg    10    6    1035    1062.0    6.50   D
98   Johnny de Leeuw    PWG s-Gravenpolder    3    5    1383    1095.7    2.67   D
99   Adri van Huet    Van Stigt Thans 3    4    5    1151    1136.5    2.50   D
100   Piet Bastiaanse    Van Stigt Thans 3    5    5    1160    1153.6    6.80   D
101   Hans Kolfoort    Leids Damgenootschap    5    5    1135    1083.4    5.40   D
102   Roel Janssen    Haarlemse Damclub    6    5    1219    1144.8    4.67   D
103   Jeanine van der Horst    PWG s-Gravenpolder    6    5    1117    1128.7    3.50   D
104   Leo Mous    Van Stigt Thans 3    7    5    1036    1104.0    5.57   D
105   Theo Tesselaar    SNA 3    7    5    1198    1089.9    4.43   D
106   Gerard Peroti    De Hofstad Dammers    7    5    1027    1072.9    7.43   D
107   Jan Flikweert    Middelburg    7    5    999    1054.4    7.71   D
108   Jack Mondt    De Hofstad Dammers    7    5    969    1024.9    9.57   D
109   Peter Lansbergen    Van Stigt Thans 3    8    5    1039    1170.1    3.12   D
110   Jan Hania    Zaanstreek 2    8    5    1014    1153.1    4.88   D
111   Stefan Stolwijk    Haarlemse Damclub    2    4    1335    1090.0    2.00   D
112   Arie den Hollander    PWG s-Gravenpolder    2    4    1034    978.5    10.00   D
113   René Emmaneel    SNA 3    3    4    1072    1099.0    6.00   D
114   Gerard van Velzen    Haarlemse Damclub    3    4    1021    1065.7    8.67   D
115   Huub Kroes    O2O 2    6    4    961    1068.5    5.67   D
116   Boudewijn van der Veen    Zaanstreek 2    7    4    999    1078.3    5.57   D
117   Johan Veerman    Zaanstreek 2    8    4    1121    1201.6    2.75   D
118   Peter Schipper    Haarlemse Damclub    8    4    986    1154.8    6.75   D
119   Peter Groot jr.    Zaanstreek 2    2    3    1198    1255.0    1.00   D
120   Dick den Ouden    Leids Damgenootschap    2    3    970    1062.5    9.50   D
121   Bertus Groot    SNA 3    3    3    909    1113.3    5.33   D
122   Sjoerd Hoekstra    O2O 2    3    3    1026    1065.7    6.00   D
123   Rob van Westerloo    VAD Amsterdam    4    3    1151    1200.2    4.50   D
124   Hein van Winkel    Leids Damgenootschap    4    3    1021    1093.8    8.25   D
125   Martin Berends    Zaanstreek 2    9    3    1008    1095.8    6.11   D
126   Kaj Kruit    Zaanstreek 2    10    3    869    1069.8    7.30   D
127   Thijmen Stobbe    O2O 2    1    2    1138    1164.0    3.00   D
128   Martin van Dijk    PWG s-Gravenpolder    1    2    1119    1022.0    10.00   D
129   Arie Kammeraat    Middelburg    1    2    1157    1009.0    7.00   D
130   Johan Smits    O2O 2    1    2    1178    999.0    8.00   D
131   Piet Smit    Zaanstreek    2    2    1098    1177.5    7.50   D
132   Pepijn Folgers    SNA 3    2    2    797    1117.0    7.50   D
133   Frans Groot    SNA 3    2    2    859    1076.0    7.50   D
134   Peter Groot jr.    Zaanstreek    2    2    1198    971.0    8.50   D
135   Arnoud Rood    SNA 3    2    2    1010    948.5    9.00   D
136   Piet Smit    Zaanstreek 2    3    2    1098    1150.0    4.33   D
137   Ronald Wisse    Van Stigt Thans 3    3    2    889    1118.0    5.33   D
138   Patrick Rietsema    Middelburg    4    2    --    1123.0    7.50   D
139   Schelte Betten    Zaanstreek 2    9    2    873    1142.1    6.11   D
140   Cees Staal    Zaanstreek 2    10    2    674    1053.3    9.40   D
141   Dirk van Schaik Jr.    Van Stigt Thans 3    1    1    1375    1198.0    1.00   D
142   Frank Zwerver    O2O 2    1    1    858    1181.0    9.00   D
143   Rudi van Velzen    Haarlemse Damclub    1    1    708    1178.0    10.00   D
144   Danny Wattel    Middelburg    1    1    1221    1151.0    2.00   D
145   Pieter Kuijper    Zaanstreek 2    1    1    1134    1130.0    7.00   D
146   Erik van Kampen    SNA 3    1    1    1189    1121.0    1.00   D
147   Michiel Torn    Van Stigt Thans 3    1    1    1097    1115.0    5.00   D
148   Cor Boot    PWG s-Gravenpolder    1    1    965    1028.0    10.00   D
149   Geert van der Loo    Zaanstreek 2    1    1    741    1009.0    9.00   D
150   Kevin van Langen    SNA 3    1    1    747    997.0    7.00   D
151   Guillaume Zuniga    De Hofstad Dammers    1    1    915    985.0    8.00   D
152   Bob Out    O2O 2    1    1    926    983.0    10.00   D
153   Jan Terpstra    VAD Amsterdam    1    1    1022    850.0    10.00   D
154   Erik van der Haar    Zaanstreek 2    2    1    849    1139.0    6.00   D
155   Johan Deubel    Zaanstreek 2    2    1    689    1098.0    8.50   D
156   Gerard Krijger    Middelburg    2    1    1082    1039.5    9.00   D
157   Wim Heuvelman    Van Stigt Thans 3    4    1    985    1043.5    6.25   D
158   Adriaan Groenendijk    Van Stigt Thans 3    5    1    931    1142.2    6.00   D
159   Nico Groenendijk    Van Stigt Thans 3    6    1    971    1121.3    7.33   D
160   niet opgekomen    Leids Damgenootschap    1    0    --    1206.0    7.00   D
161   Sierd van Randen    SNA 3    1    0    984    1144.0    10.00   D
162   Paul Sterrenburg    Middelburg    1    0    1030    1104.0    6.00   D
163   niet opgekomen    De Hofstad Dammers    1    0    --    1101.0    10.00   D
164   niet opgekomen    Van Stigt Thans 3    1    0    --    1097.0    10.00   D
165   Frank Aarts    SNA 3    1    0    681    1095.0    10.00   D
166   niet opgekomen    Middelburg    1    0    --    674.0    10.00   D
167   Maarten Kolsloot    O2O 2    2    0    1114    1155.0    3.50   D
168   niet opgekomen    Zaanstreek 2    2    0    --    1104.0    5.50   D
169   Henk Groot    SNA 3    3    0    1039    1103.0    6.00   D
Evert BronstringDaaf KasseMaurits Meijer
Hans VermeulenMichel HornAart Walraven
Mark DeurlooKrijn Toet
Wiebo DrostLucien Leerdam
Chris van WesterlooArie StormHerman van Westerloo
Kees BinnenkadeRamon Sakidin
Losseni SavanéPaul de Heus