HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

Klasse: 1e klasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Mark Deurloo    Haarlemse Damclub    11    19    1374    1099.6    3.27   D
2   Ramdew Jahani    Constant Charlois Rotterdam 2    10    18    1165    1011.8    6.10   D
3   Evert Bronstring    Leids Damgenootschap    11    17    1302    1113.6    2.91   D
4   Anton Kosior    DC Dordrecht    11    17    1307    1095.5    5.36   D
5   Hans Vermeulen    VAD Amsterdam    11    17    1163    1036.2    7.18   D
6   Wim Kalis    De Kroonschijf DEZ    11    15    1353    1141.9    4.00   D
7   Krijn Toet    De Hofstad Dammers    11    15    1241    1136.6    3.91   D
8   Hans van den Heuvel    O2O 2    11    15    1118    1054.4    6.00   D
9   Paul Lohuis    O2O 2    11    15    1126    992.0    8.45   D
10   Piet Nieuwenhuijzen    Middelburg    10    14    1060    1031.6    6.70   D
11   Paul de Heus    VAD Amsterdam    11    14    1208    1140.4    3.00   D
12   Herman van Westerloo    VAD Amsterdam    11    14    1219    1118.4    4.64   D
13   Fred Roedolph    DC Dordrecht    11    14    1200    1072.0    6.55   D
14   Harm Jan van Rees    De Kroonschijf DEZ    11    14    1108    1052.5    6.82   D
15   Nico Knoops    DC Dordrecht    8    13    1294    1095.9    4.12   D
16   Edwin van Hofwegen    Leids Damgenootschap    10    13    1185    1154.6    2.90   D
17   Michel Horn    VAD Amsterdam    10    13    1160    1104.9    4.00   D
18   Ashok Bhajan    Constant Charlois Rotterdam 2    10    13    1183    1102.1    7.70   D
19   Kees Binnenkade    VAD Amsterdam    10    13    1173    1039.4    6.30   D
20   Jack Mondt    De Hofstad Dammers    10    13    965    971.8    9.70   D
21   Daaf Kasse    Middelburg    11    13    1311    1168.7    2.09   D
22   Roel Janssen    Haarlemse Damclub    11    13    1208    1164.9    4.36   D
23   Peter de Hek    De Kroonschijf DEZ    11    13    1281    1130.3    3.64   D
24   Cor Westerveld    De Kroonschijf DEZ    11    13    1181    1118.9    5.18   D
25   Fabian Snijder    Haarlemse Damclub    11    13    1128    1112.0    4.73   D
26   Ad de Hek    De Kroonschijf DEZ    11    13    1143    1099.1    5.55   D
27   Arie Storm    VAD Amsterdam    11    13    1100    1087.2    2.55   D
28   Jos Eggen    VAD Amsterdam    11    13    1211    1080.1    3.73   D
29   Chris van Westerloo    VAD Amsterdam    9    12    1113    1083.2    7.33   D
30   Pieter Trapman Sr.    De Kroonschijf DEZ    9    12    1174    1070.8    5.56   D
31   Theo Tesselaar    SNA 2    10    12    1182    1179.4    2.80   D
32   Kenny Kroon    O2O 2    10    12    1135    1144.2    4.80   D
33   Randy Horne    DC Dordrecht    10    12    1194    1128.2    4.00   D
34   Rianka van Ombergen-Rentmeester    PWG s-Gravenpolder    10    12    1130    1048.8    4.10   D
35   Maurice Koopmanschap    SNA 2    11    12    960    1135.0    2.64   D
36   Dick Siegers    Haarlemse Damclub    11    12    1091    1134.3    5.55   D
37   Hans Bomgaars    PWG s-Gravenpolder    11    12    1080    1098.6    9.27   D
38   Dirk van Schaik Sr.    Van Stigt Thans 3    11    12    1071    1016.0    8.64   D
39   Hans Lansbergen    Van Stigt Thans 3    8    11    1186    1179.8    1.88   D
40   Joop Roedolph    DC Dordrecht    8    11    1144    1090.6    7.88   D
41   Arie van Genderen    De Kroonschijf DEZ    9    11    1078    1113.7    4.67   D
42   Bram Goedhart    Middelburg    10    11    1176    1129.1    1.50   D
43   Wiebo Drost    O2O 2    10    11    1250    1109.3    2.70   D
44   Ton van Bokhoven    DC Dordrecht    10    11    1142    1079.5    5.10   D
45   Jan van den Hooff    DC Dordrecht    10    11    1103    1022.6    6.50   D
46   Peter Hartog    De Kroonschijf DEZ    11    11    1235    1153.7    4.18   D
47   Peter Schunselaar    PWG s-Gravenpolder    11    11    1194    1152.9    1.00   D
48   Roberto Vesciano    Haarlemse Damclub    11    11    1079    1041.6    5.73   D
49   Cees Rijk    PWG s-Gravenpolder    11    11    1110    1040.1    7.36   D
50   Jan Pieter Drost    O2O 2    5    10    1282    993.4    6.40   D
51   Piet Bastiaanse    Van Stigt Thans 3    7    10    1160    1031.6    7.43   D
52   Marco de Koning    O2O 2    9    10    1194    1114.7    4.78   D
53   Marlon Mangroe    Constant Charlois Rotterdam 2    10    10    733    1084.8    4.80   D
54   Harry Dekker    Leids Damgenootschap    10    10    1047    1029.0    5.50   D
55   Maurits Meijer    Leids Damgenootschap    11    10    1162    1138.5    3.00   D
56   Hugo Simons jr.    De Hofstad Dammers    11    10    1174    1134.5    3.18   D
57   Jaap de Jonge    Middelburg    11    10    1136    1129.2    2.91   D
58   Niels Roelofsen    PWG s-Gravenpolder    11    10    1136    1107.9    3.45   D
59   Pieter Schoonderbeek    Haarlemse Damclub    11    10    1068    1073.5    5.18   D
60   Ratan Ganeshie    Constant Charlois Rotterdam 2    11    10    944    1060.9    5.55   D
61   Arie van de Weteringh Azn.    DC Dordrecht    5    9    1362    1093.4    4.60   D
62   Erik Brunsman    O2O 2    5    9    1257    1047.6    4.80   D
63   Jaap Veerhoek    PWG s-Gravenpolder    6    9    1092    1073.0    7.50   D
64   Salomon de Jong    PWG s-Gravenpolder    6    9    1179    1063.2    6.17   D
65   Radjinder Jharap    Constant Charlois Rotterdam 2    7    9    1128    1110.4    5.71   D
66   Evert Dollekamp    Leids Damgenootschap    7    9    1267    1055.9    4.43   D
67   Hans Tangelder    Leids Damgenootschap    10    9    1113    1169.3    1.90   D
68   Sjaam Biekram    Constant Charlois Rotterdam 2    10    9    1037    1108.7    4.60   D
69   Nizaam Muradin    De Hofstad Dammers    10    9    1121    1095.3    4.10   D
70   Hans Kreder    Leids Damgenootschap    10    9    1102    1081.0    6.70   D
71   Fons Huijbreghts    PWG s-Gravenpolder    11    9    1107    1066.9    3.82   D
72   Frans Elzenga    Haarlemse Damclub    11    9    918    1065.0    6.73   D
73   Ruud van Eenennaam    Middelburg    11    9    939    1036.8    7.55   D
74   Peter Hoogteijling    O2O 2    5    8    1340    1171.8    3.00   D
75   Hanco Elenbaas    O2O 2    7    8    1168    1157.1    4.86   D
76   René Emmaneel    SNA 2    7    8    1050    1145.3    2.14   D
77   Rob van Westerloo    VAD Amsterdam    7    8    1142    1122.1    5.43   D
78   Aart Walraven    PWG s-Gravenpolder    7    8    1199    1120.3    5.43   D
79   Soelinder Jagram    Constant Charlois Rotterdam 2    7    8    1129    1073.7    5.43   D
80   Jeanine van der Horst    PWG s-Gravenpolder    8    8    1098    1119.0    5.50   D
81   Reza Ghafoerkhan    Van Stigt Thans 3    8    8    1105    1076.0    3.38   D
82   Bert Baars    DC Dordrecht    8    8    900    1047.8    4.38   D
83   Kees van Dijk    DC Dordrecht    8    8    926    1034.5    7.12   D
84   Frans van de Velde    De Hofstad Dammers    10    8    1095    1173.0    4.50   D
85   Daan van Os    SNA 2    10    8    1078    1087.7    8.40   D
86   Piet Allaart    Middelburg    11    8    1067    1154.0    4.64   D
87   Jos de Wild    PWG s-Gravenpolder    11    8    1046    1060.5    8.36   D
88   André van der Kwartel    Leids Damgenootschap    11    8    1076    1023.0    7.36   D
89   Adri van Huet    Van Stigt Thans 3    5    7    1146    1084.8    6.20   D
90   Eef Stam    De Kroonschijf DEZ    5    7    1102    1016.8    7.20   D
91   Jelle Groeneveld    Van Stigt Thans 3    8    7    1106    1059.8    6.00   D
92   Hans Jacobsen    De Hofstad Dammers    9    7    1090    1119.9    3.11   D
93   Huib van der Vossen    VAD Amsterdam    9    7    1115    1113.0    8.11   D
94   Marcel Kosters    Haarlemse Damclub    9    7    1171    1091.0    4.78   D
95   Rudi van Velzen    Haarlemse Damclub    9    7    774    1086.6    7.00   D
96   Peter Lansbergen    Van Stigt Thans 3    10    7    1044    1127.3    6.00   D
97   Sierd van Randen    SNA 2    10    7    993    1101.9    5.90   D
98   Exuperry Mwenedata    SNA 2    10    7    888    1070.7    5.40   D
99   Jetse Veenstra    De Hofstad Dammers    11    7    1020    1065.4    6.73   D
100   Johan Wiering    O2O 2    4    6    1386    1199.8    2.50   D
101   Henk de Witt    Van Stigt Thans 3    4    6    1287    1185.2    2.00   D
102   André Droog    DC Dordrecht    4    6    1358    1119.0    2.50   D
103   Jaap van Hal    De Hofstad Dammers    6    6    1041    1087.7    4.33   D
104   Laura Ratniece    O2O 2    6    6    1096    1019.7    7.33   D
105   Tiny Mous    Van Stigt Thans 3    7    6    1162    1202.4    2.00   D
106   John Stins    O2O 2    7    6    1081    1173.6    6.00   D
107   Arie den Hollander    Middelburg    7    6    1034    1115.1    6.14   D
108   Coen Jong    SNA 2    7    6    1010    1051.4    8.00   D
109   Bertus Groot    SNA 2    8    6    954    1121.0    5.38   D
110   Dion van Bommel    De Hofstad Dammers    8    6    1029    1108.0    6.62   D
111   Lucien Leerdam    O2O 2    8    6    1095    1022.4    6.75   D
112   Kamanda Mulaya    Van Stigt Thans 3    9    6    1054    1105.4    4.67   D
113   Bonne Douma    De Hofstad Dammers    11    6    1086    1186.2    6.27   D
114   Paul Smit    Haarlemse Damclub    11    6    1004    1063.9    7.27   D
115   Dirk van Schaik Jr.    Van Stigt Thans 3    3    5    1375    1120.0    9.67   D
116   Jaap Riesenkamp    Constant Charlois Rotterdam 2    4    5    1201    1137.8    2.00   D
117   Tiemen Smit    VAD Amsterdam    5    5    859    1015.0    9.40   D
118   Dirk van Genderen    De Kroonschijf DEZ    5    5    1085    923.6    9.20   D
119   Jack van der Plas    Leids Damgenootschap    6    5    970    1098.7    7.83   D
120   Simon Rompa    DC Dordrecht    6    5    911    998.8    7.00   D
121   Pepijn Folgers    SNA 2    7    5    826    1124.7    4.29   D
122   Piet Rozenboom    De Hofstad Dammers    7    5    1000    1100.3    6.57   D
123   Moenna Banarsi    Constant Charlois Rotterdam 2    7    5    989    1080.3    6.43   D
124   Huub Kroes    O2O 2    3    4    958    1093.3    4.67   D
125   Martin Nederlof    De Kroonschijf DEZ    3    4    1031    1075.3    7.00   D
126   Job Arts    DC Dordrecht    4    4    1235    1271.2    3.00   D
127   Jacob Provoost    PWG s-Gravenpolder    4    4    1160    1216.5    4.00   D
128   Arend van Beelen    Leids Damgenootschap    5    4    987    1062.6    9.00   D
129   Patrick Rietsema    Middelburg    5    4    1059    1037.2    7.40   D
130   Nirain Ghoerai    Constant Charlois Rotterdam 2    7    4    930    1159.6    7.14   D
131   Kees Brandwijk    De Kroonschijf DEZ    7    4    1088    1054.0    5.71   D
132   Jurgen Tholel    Constant Charlois Rotterdam 2    2    3    1179    1223.5    1.50   D
133   Agita Marterere    Van Stigt Thans 3    2    3    1165    1183.5    2.00   D
134   Jan Houwing    SNA 2    3    3    1210    1151.0    2.67   D
135   Peter van den Berg    Leids Damgenootschap    3    3    907    1023.7    10.00   D
136   Hans Kolfoort    Leids Damgenootschap    4    3    1131    1139.8    8.50   D
137   Gerrit Tigchelaar    O2O 2    4    3    1085    1113.8    7.25   D
138   Kevin van Langen    SNA 2    4    3    753    1019.0    6.75   D
139   Bryan Tesselaar    SNA 2    5    3    872    1110.8    8.20   D
140   Harold Jagram    De Hofstad Dammers    5    3    984    1075.2    9.20   D
141   Nico Groenendijk    Van Stigt Thans 3    5    3    952    1056.4    8.20   D
142   Henk Meester    Leids Damgenootschap    5    3    1034    1026.0    8.40   D
143   Wim Koppejan    Middelburg    10    3    1045    1102.9    5.20   D
144   Daouda Soumah    Constant Charlois Rotterdam 2    1    2    1282    1162.0    2.00   D
145   Gerard van Velzen    Haarlemse Damclub    1    2    1018    1032.0    10.00   D
146   Dirk Vet    VAD Amsterdam    1    2    1051    1010.0    10.00   D
147   Johnny de Leeuw    PWG s-Gravenpolder    2    2    1379    1223.0    4.00   D
148   Timo Kuipers    SNA 2    2    2    1131    1222.0    2.50   D
149   Bert Bakhuis    O2O 2    2    2    1222    1170.5    5.50   D
150   Michiel Torn    Van Stigt Thans 3    2    2    1085    1139.5    4.00   D
151   Arie Kammeraat    Middelburg    2    2    1146    1098.5    4.50   D
152   Dick den Ouden    Leids Damgenootschap    2    2    972    1095.0    9.00   D
153   Teus Stam    De Kroonschijf DEZ    2    2    1031    1078.5    6.50   D
154   Fokke van Leijen    Van Stigt Thans 3    2    2    978    1035.0    5.50   D
155   Sjoerd Hoekstra    O2O 2    2    2    1028    1028.5    6.50   D
156   Marijke Koers-van Genderen    De Kroonschijf DEZ    2    2    1046    904.5    7.00   D
157   Soegrim Boedhram    Constant Charlois Rotterdam 2    3    2    859    1007.3    10.00   D
158   Jelle van der Eng    SNA 2    4    2    585    1092.2    8.75   D
159   Gerard Krijger    Middelburg    4    2    1076    1045.0    8.50   D
160   Hein van Winkel    Leids Damgenootschap    5    2    989    1062.2    8.40   D
161   Adriaan Groenendijk    Van Stigt Thans 3    6    2    924    1187.2    6.17   D
162   Harry Bisambhar    Constant Charlois Rotterdam 2    6    2    923    1060.3    5.50   D
163   Henk Groot    SNA 2    7    2    1019    1046.6    7.14   D
164   Stefan Stolwijk    Haarlemse Damclub    1    1    1335    1235.0    1.00   D
165   Henk Twijnstra    VAD Amsterdam    1    1    1180    1142.0    9.00   D
166   Maurits de Vries    Haarlemse Damclub    1    1    698    1126.0    9.00   D
167   Mari Dame    De Kroonschijf DEZ    1    1    1039    859.0    10.00   D
168   Rob van den Bos    Van Stigt Thans 3    2    1    1027    1159.0    4.50   D
169   Tim Karman    VAD Amsterdam    2    1    866    991.5    8.50   D
170   Leen Schinkel    Constant Charlois Rotterdam 2    3    1    801    1081.3    4.33   D
171   Jan Grim    Middelburg    4    1    813    1083.5    9.50   D
172   Matthijs Broek    Van Stigt Thans 3    5    1    862    1120.6    5.40   D
173   Ad Trapman    Middelburg    5    1    1032    1039.6    9.60   D
174   Jan Moens    Middelburg    6    1    995    1089.0    8.33   D
175   Jan van Oosterhout    DC Dordrecht    6    1    860    1070.5    6.17   D
176   Gerrit den Besten    De Kroonschijf DEZ    1    0    814    1362.0    10.00   D
177   Danny Wattel    Middelburg    1    0    1218    1287.0    4.00   D
178   Gerard Peroti    De Hofstad Dammers    1    0    1018    1211.0    2.00   D
179   Piet Walraven    Middelburg    1    0    742    1173.0    10.00   D
180   Cor Boot    PWG s-Gravenpolder    1    0    959    1163.0    10.00   D
  Thijmen Stobbe    O2O 2    1    0    1135    1163.0    6.00   D
  Wim Heuvelman    Van Stigt Thans 3    1    0    971    1163.0    6.00   D
183   Luca Smit    SNA 2    1    0    --    1126.0    9.00   D
  niet opgekomen    Van Stigt Thans 3    1    0    --    1126.0    10.00   D
185   Bas Piepers    DC Dordrecht    1    0    --    1086.0    6.00   D
186   Peter Schipper    Haarlemse Damclub    1    0    987    1045.0    8.00   D
187   Paul Sterrenburg    Middelburg    1    0    1018    965.0    9.00   D
188   niet opgekomen    VAD Amsterdam    1    0    --    944.0    10.00   D
189   Leo Mous    Van Stigt Thans 3    2    0    1010    1190.0    7.50   D
190   Ronald Wisse    Van Stigt Thans 3    2    0    883    1080.0    8.00   D
191   Koos van Savooyen    Constant Charlois Rotterdam 2    3    0    650    1186.7    1.33   D
192   Anthony Keijzer    Constant Charlois Rotterdam 2    4    0    1009    1176.8    6.75   D
193   Frans Groot    SNA 2    4    0    876    1089.5    8.00   D
194   Radjan Gobardhan    Constant Charlois Rotterdam 2    5    0    923    1219.6    3.80   D
Mark DeurlooRamdew JahaniEvert Bronstring
Anton KosiorHans VermeulenWim Kalis
Krijn ToetHans van den HeuvelPaul Lohuis
Paul de HeusHerman van Westerloo
Fred RoedolphHarm Jan van ReesNico Knoops
Edwin van HofwegenMichel HornAshok Bhajan
Kees BinnenkadeJack Mondt