HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

Klasse: 1e klasse C

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Tom Swelsen    DIOS/Eureka    11    18    1101    1047.5    5.73   D
2   Theo Voorspuij    Rivieren Dammers    11    16    1279    1130.3    2.00   D
3   Gijs Schoenmakers    Raes DC Maastricht    11    16    1234    1079.9    3.18   D
4   Theo Schippers    DIOS/Eureka    10    15    1322    1123.9    4.30   D
5   Brion Koullen    DIOS/Eureka    10    15    1267    1035.8    3.20   D
6   Alfons Ottink    Ons Genoegen Utrecht    11    15    1297    1149.4    1.82   D
7   Kees Hazen    DC Nijmegen    11    15    1133    1021.4    5.82   D
8   Albert Eggink    DC Nijmegen    10    14    1054    1019.6    7.20   D
9   Peter Meijler    Ons Genoegen Utrecht    10    14    1118    1003.9    6.50   D
10   Arne van Mourik    Ons Genoegen Utrecht    11    14    1268    1151.7    1.73   D
11   Jean van Ingen    DC Nijmegen    11    14    1031    1125.4    3.91   D
12   Paul Hellings    EAD Asten    11    14    1185    1057.5    3.91   D
13   Henk Timmer    DES Lunteren 2    11    14    1068    999.1    7.64   D
14   Evert van de Pol    DES Lunteren 2    11    14    1106    989.5    4.18   D
15   Owen Donkers    WSDV 2    11    14    1122    986.9    6.27   D
16   Anton Janssen    DC Nijmegen    11    14    1037    979.9    8.91   D
17   Machiel Weistra    WSDV 2    9    13    1096    1133.0    1.44   D
18   John Wilsens    DAmateurs    11    13    1069    1070.1    4.18   D
19   Sammy Amusah    DC Nijmegen    11    13    1121    1060.6    4.64   D
20   Ludger Buijs    DC Nijmegen    11    13    1075    1018.8    8.27   D
21   Bert Berkers    EAD Asten    9    12    1188    1143.3    3.00   D
22   Harry Graaskamp    Dammers Uit Oost 2    9    12    1114    1094.6    2.44   D
23   Ákosh Kardos    WSDV 2    9    12    897    1025.0    5.67   D
24   Ber ten Haaf    Raes DC Maastricht    10    12    1077    1050.7    5.30   D
25   Toys Sheoratan    Ons Genoegen Utrecht    10    12    1076    1026.9    6.50   D
26   Harry Doomernik    WSDV 2    10    12    1119    953.0    9.20   D
27   Hans Dammingh    WSDV 2    10    12    1112    915.3    7.10   D
28   Hans Ladage    DC Nijmegen    11    12    1219    1162.2    3.45   D
29   Hans Berkers    EAD Asten    11    12    1212    1154.8    3.36   D
30   Gerard Martens    DC Nijmegen    11    12    1099    1144.3    3.00   D
31   Cock van Wijk    Ons Genoegen Utrecht    11    12    1247    1118.4    3.27   D
32   Jan Riesthuis    Denk en Zet Culemborg 2    11    12    1060    1096.8    4.82   D
33   Johan Haijtink    Dammers Uit Oost 2    11    12    1077    1095.9    4.18   D
34   Auke Zijlstra    Ons Genoegen Utrecht    11    12    1222    1093.9    3.45   D
35   Dennis Joosten    Raes DC Maastricht    11    12    1043    1073.7    5.73   D
36   Simon Harmsma    Denk en Zet Culemborg 2    8    11    948    1142.5    3.12   D
37   Rik Verboon    Rivieren Dammers    8    11    1270    1139.2    1.62   D
38   Arie Janssen van Doorn    WSDV 2    8    11    1130    1125.8    3.50   D
39   Henri van Hierden    DES Lunteren 2    8    11    1164    1090.6    3.00   D
40   Robbert Westerink    DES Lunteren 2    8    11    1102    1033.0    6.25   D
41   Thijs Verboon    Rivieren Dammers    10    11    1165    1101.7    2.90   D
42   Derk Kleinrensink    WSDV 2    10    11    1141    1088.5    5.20   D
43   Henk Kleinrensink    WSDV 2    10    11    1184    1086.6    4.80   D
44   Arno Bloks    DAmateurs    10    11    1036    1072.2    3.00   D
45   Patrick Adriaans    EAD Asten    10    11    1130    1058.7    4.60   D
46   Henk Houweling    Rivieren Dammers    10    11    1114    1056.4    3.70   D
47   Denise van Dam    DC Nijmegen    11    11    1085    1111.2    2.64   D
48   Karel Leemreize    Raes DC Maastricht    11    11    1195    1101.8    6.09   D
49   Wilrick Wonnink    CTD Arnhem 2    11    11    1125    1063.1    4.82   D
50   Tom Vissers    DAmateurs    11    11    986    1024.9    7.82   D
51   Eddy Zijlstra    DIOS/Eureka    11    11    1128    1003.2    5.45   D
52   Tom Westhof    Dammers Uit Oost 2    11    11    956    983.3    6.55   D
53   Maarten Everduim    DIOS/Eureka    11    11    1075    965.8    6.18   D
54   Olga Kamychleeva    DIOS/Eureka    6    10    1370    1110.5    2.83   D
55   Johan Top    DES Lunteren 2    7    10    971    1010.9    6.00   D
56   Jaap Heij    DES Lunteren 2    9    10    1041    1067.6    5.78   D
57   Edwin Loozen    DES Lunteren 2    9    10    1066    1027.7    6.67   D
58   Mark Werrebrouck    DIOS/Eureka    9    10    1020    933.1    6.56   D
59   Eric Conrad    Raes DC Maastricht    10    10    1095    1094.4    4.20   D
60   Rein Bergsma    CTD Arnhem 2    10    10    1033    1093.8    5.50   D
61   Rodier Evers    Dammers Uit Oost 2    10    10    1021    989.5    6.20   D
62   Wim Lammers    DES Lunteren 2    11    10    1147    1116.7    4.45   D
63   Henk Stoop    Denk en Zet Culemborg 2    11    10    1094    1108.4    4.82   D
64   Jacques Brouns    DAmateurs    11    10    1051    1098.0    4.09   D
65   Ton Berends    CTD Arnhem 2    11    10    1000    1085.3    6.64   D
66   Richard Cousijnsen    DES Lunteren 2    5    9    1243    1106.4    2.00   D
67   Hans Rinner    Dammers Uit Oost 2    6    9    875    1013.5    8.33   D
68   Lex van Amerongen    Ons Genoegen Utrecht    6    9    1085    943.8    8.33   D
69   Krijn van Drie    Denk en Zet Culemborg 2    7    9    1025    1009.6    7.43   D
70   Sander Neutel    CTD Arnhem 2    9    9    1146    1115.0    4.22   D
71   Jos van der Wielen    DAmateurs    10    9    1129    1118.1    4.30   D
72   Dick Huitink    Raes DC Maastricht    10    9    1034    1025.0    5.60   D
73   Gerard Morsink    Ons Genoegen Utrecht    10    9    958    1011.2    7.80   D
74   Leo van Vlerken    DAmateurs    10    9    1003    999.4    6.70   D
75   Alexandra Betting    Dammers Uit Oost 2    10    9    983    987.0    8.20   D
76   Andy Damen    Raes DC Maastricht    11    9    1125    1082.9    5.73   D
77   Leo Steyntjes    CTD Arnhem 2    11    9    990    1080.4    6.00   D
78   Jaap van Hierden Sr.    DES Lunteren 2    11    9    1021    1022.0    8.36   D
79   Jules Martens    EAD Asten    11    9    1087    1008.4    5.36   D
80   Ad Boot    EAD Asten    11    9    1056    977.5    7.36   D
81   Ralf Richters    Dammers Uit Oost 2    6    8    1080    1073.0    5.00   D
82   Harry Velraeds    Raes DC Maastricht    6    8    1118    1062.5    3.67   D
83   Hans van Berkel Sr.    EAD Asten    6    8    1067    1038.5    6.50   D
84   Gerben van Steenbergen    WSDV 2    6    8    1216    1016.7    2.83   D
85   Ruud Arts    EAD Asten    7    8    1146    1061.7    3.43   D
86   Martien van Erp    DAmateurs    8    8    925    1015.6    9.00   D
87   Ernst de Heer    Rivieren Dammers    9    8    958    1103.3    4.56   D
88   Robert-Jan van Steenbergen    WSDV 2    10    8    999    1104.1    3.40   D
89   Stef Migchelbrink    DC Nijmegen    10    8    1039    979.7    7.50   D
90   Ed Kok    Denk en Zet Culemborg 2    11    8    1154    1168.2    2.55   D
91   Hubert de Baetselier    DIOS/Eureka    11    8    1078    1075.2    3.00   D
92   Ebbo de Jong    Denk en Zet Culemborg 2    11    8    959    1026.5    8.45   D
93   Hans Greveraars    EAD Asten    11    8    929    976.9    7.73   D
94   John van den Borst    Denk en Zet Culemborg 2    4    7    1349    1100.0    1.25   D
95   Wouter van Beek    Ons Genoegen Utrecht    4    7    1232    958.8    6.00   D
96   Henk Ruesink    Denk en Zet Culemborg 2    6    7    1204    1110.5    2.67   D
97   Jasper Kole    DIOS/Eureka    6    7    722    1007.7    6.00   D
98   Jan Masselink    Dammers Uit Oost 2    7    7    1151    1168.9    2.43   D
99   Krijn van Herwaarden    Rivieren Dammers    8    7    1019    1131.4    4.25   D
100   Thijs Vreugdenhil    Denk en Zet Culemborg 2    8    7    1100    1069.2    4.00   D
101   Willem-Peter Berkelmans    DAmateurs    9    7    1075    1123.3    2.00   D
102   Theo Willemsen    CTD Arnhem 2    11    7    1077    1051.5    4.45   D
103   Darja Koullen    DIOS/Eureka    5    6    1025    927.2    7.20   D
104   Tom Knapen    Dammers Uit Oost 2    7    6    1050    1129.6    3.71   D
105   Janes de Vries    Raes DC Maastricht    7    6    1004    1051.3    7.00   D
106   Mark Mandemaker    Rivieren Dammers    8    6    916    1084.1    6.75   D
107   Lucien Farzan    Ons Genoegen Utrecht    8    6    1141    1019.4    8.25   D
108   Rob Pijnenburg    DAmateurs    9    6    995    1103.9    6.56   D
109   Wim Vlooswijk    Ons Genoegen Utrecht    9    6    1117    1055.4    6.89   D
110   Jaap de Vries    Dammers Uit Oost 2    10    6    1075    1057.7    3.80   D
111   Hans Kromhout    WSDV 2    4    5    1080    1070.8    8.00   D
112   Maurice Raes    Raes DC Maastricht    4    5    1031    1054.2    5.25   D
113   Tom Rinner    Dammers Uit Oost 2    4    5    838    1018.0    5.50   D
114   Martin Kole    DIOS/Eureka    4    5    701    844.0    9.25   D
115   Jan Lammers    DES Lunteren 2    6    5    1191    1146.3    2.67   D
116   Antoine van Zandvoort    DAmateurs    7    5    1099    1149.0    2.86   D
117   Jeroen van den Brink    DES Lunteren 2    7    5    992    1055.9    4.86   D
118   Henk Mahboeb    CTD Arnhem 2    7    5    990    1052.4    7.00   D
119   Barend van Amerongen    DAmateurs    7    5    997    1044.3    8.71   D
120   Wim van Dongen    CTD Arnhem 2    7    5    880    970.9    7.57   D
121   Teus de Mik    Ons Genoegen Utrecht    7    5    947    940.9    8.86   D
122   Bas Vink    Rivieren Dammers    8    5    809    1073.6    7.50   D
123   Rommy Moerlie    CTD Arnhem 2    8    5    967    994.6    5.38   D
124   Aroen Bholasingh    CTD Arnhem 2    9    5    826    1060.9    3.67   D
125   Albert Middelkoop    Denk en Zet Culemborg 2    9    5    901    1029.4    6.22   D
126   Robert-Jan van den Akker    Denk en Zet Culemborg 2    3    4    1138    885.3    6.67   D
127   Paul Peters    EAD Asten    4    4    1150    1095.0    2.25   D
128   Erik de Gouw    Raes DC Maastricht    4    4    862    879.0    9.75   D
129   Frits van Tilborg    DAmateurs    4    4    1056    815.5    8.50   D
130   Marijn Jans    DIOS/Eureka    5    4    903    977.0    8.20   D
131   Menno Eijkelenboom    Rivieren Dammers    8    4    688    1017.2    8.38   D
132   Peter Kers    Denk en Zet Culemborg 2    9    4    822    963.8    9.22   D
133   Rudi Claes    DIOS/Eureka    2    3    1250    1164.5    3.00   D
134   Ronald Roethof    CTD Arnhem 2    2    3    1185    1099.0    3.00   D
135   Jozef Linssen    WSDV 2    2    3    1073    977.0    6.00   D
136   Dick de Boer    Ons Genoegen Utrecht    2    3    948    821.5    10.00   D
137   Wim Schaafsma    DES Lunteren 2    2    3    --    815.5    8.00   D
138   Mara Langeveld    WSDV 2    3    3    927    1129.7    6.33   D
139   Herman Clevis    EAD Asten    3    3    1037    1077.7    8.00   D
140   Bram Cysouw    DES Lunteren 2    3    3    884    988.7    6.67   D
141   Kumar Mangal    Denk en Zet Culemborg 2    3    3    928    945.3    8.00   D
142   Leo Nagels    Raes DC Maastricht    3    3    998    937.7    8.00   D
143   Peter Bronstring    Raes DC Maastricht    4    3    960    1102.3    3.75   D
144   Martien Madou    EAD Asten    5    3    850    887.2    9.80   D
145   Coen Westerveen    Rivieren Dammers    6    3    846    998.7    8.17   D
146   Simon Wiersma    Dammers Uit Oost 2    8    3    938    1100.4    8.25   D
147   Myrthe Kraaijeveld    Rivieren Dammers    8    3    587    1049.5    9.12   D
148   Gozé van Pelt    Rivieren Dammers    8    3    741    1048.0    7.62   D
149   Ger Stam    Raes DC Maastricht    1    2    1153    1041.0    8.00   D
150   Henk Wouters    DC Nijmegen    1    2    1009    822.0    10.00   D
151   Jaap Vink    WSDV 2    2    2    1090    1011.5    7.00   D
152   Dré Verheggen    Raes DC Maastricht    2    2    950    989.5    8.00   D
153   Michiel Bibbe    Dammers Uit Oost 2    2    2    808    967.0    7.50   D
154   Peter Klaassen    DAmateurs    2    2    --    883.5    7.00   D
155   Sammy Brijobhokun    CTD Arnhem 2    4    2    821    1050.8    6.00   D
156   Nouri Brinkman    CTD Arnhem 2    4    2    535    1032.0    6.75   D
157   Michael Palmer    CTD Arnhem 2    1    1    1275    1219.0    5.00   D
158   Eric Sanders    DC Nijmegen    1    1    1094    1130.0    1.00   D
  Gerhard van Kampen    Dammers Uit Oost 2    1    1    1248    1130.0    2.00   D
  Leon Oudenes    Raes DC Maastricht    1    1    1189    1130.0    7.00   D
161   Marius Coolen    DIOS/Eureka    1    1    1008    1075.0    8.00   D
162   Melanie Voskuil    DES Lunteren 2    1    1    912    1037.0    8.00   D
163   Anton van Drumpt    WSDV 2    1    1    1066    1021.0    10.00   D
164   Marcel Karssing    DIOS/Eureka    1    1    810    986.0    7.00   D
165   Ivar Jansen    DIOS/Eureka    1    1    765    958.0    9.00   D
  Nico Valkenburg    WSDV 2    1    1    1022    958.0    6.00   D
167   Simon Oosting    WSDV 2    1    1    1126    947.0    10.00   D
168   Ivar Smijers    WSDV 2    1    1    781    928.0    9.00   D
169   Ad Rovers    DAmateurs    1    1    --    808.0    11.00   D
170   Arnout Mossink    CTD Arnhem 2    2    1    --    1076.5    8.50   D
171   Douwe Hokwerda    CTD Arnhem 2    2    1    --    1010.0    6.00   D
172   Peter Arts    EAD Asten    3    1    1015    1051.7    8.00   D
173   Alijn Kuijer    Denk en Zet Culemborg 2    5    1    579    1068.2    9.00   D
174   niet opgekomen    Raes DC Maastricht    1    0    --    1222.0    3.00   D
175   Haije Kroodsma    Raes DC Maastricht    1    0    835    1216.0    6.00   D
176   Jacques van den Borst    DIOS/Eureka    1    0    1030    1141.0    10.00   D
177   Henri Grau    Raes DC Maastricht    1    0    950    1101.0    7.00   D
178   Wijnand Voskuil Jr.    DES Lunteren 2    1    0    1105    1095.0    2.00   D
179   Bas van Berkel    WSDV 2    1    0    976    1068.0    9.00   D
180   Mervin Hendriks    Dammers Uit Oost 2    1    0    999    1041.0    9.00   D
181   Meike Kokke    Dammers Uit Oost 2    1    0    --    1033.0    10.00   D
182   Hidde Terpstra    Dammers Uit Oost 2    1    0    --    1020.0    10.00   D
  Wim Spies    CTD Arnhem 2    1    0    493    1020.0    2.00   D
184   Luc Jennes    Raes DC Maastricht    1    0    951    959.0    9.00   D
185   Jan Dammingh    WSDV 2    1    0    826    701.0    9.00   D
186   Isa van Haaren    Dammers Uit Oost 2    1    0    --    535.0    9.00   D
187   Gregory de Vries    Denk en Zet Culemborg 2    2    0    155    1189.5    3.00   D
188   Ben Okken    Dammers Uit Oost 2    2    0    1123    1184.5    3.50   D
189   niet opgekomen    Dammers Uit Oost 2    2    0    --    1112.0    5.50   D
190   Hend de Jager    Denk en Zet Culemborg 2    2    0    491    1081.0    7.00   D
191   Peter Swelsen    DIOS/Eureka    2    0    996    1027.0    8.00   D
192   Folkert Jansen    DIOS/Eureka    3    0    823    1035.7    8.00   D
193   Piet van Rens    EAD Asten    3    0    792    966.7    8.67   D
194   Teus den Hartog    Rivieren Dammers    3    0    696    902.7    8.00   D
195   niet opgekomen    EAD Asten    5    0    --    1048.8    6.40   D
196   Hugo Muilwijk    Rivieren Dammers    5    0    675    923.2    8.20   D
Tom SwelsenTheo VoorspuijGijs Schoenmakers
Theo SchippersBrion KoullenAlfons Ottink
Kees HazenAlbert Eggink
Arne van Mourik
Henk TimmerEvert van de Pol
Anton JanssenMachiel WeistraJohn Wilsens
Sammy AmusahLudger Buijs