HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

Klasse: Hoofdklasse A

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Martin Dolfing    Het Noorden    11    19    1523    1258.8    4.82   D
2   Erik ten Hagen    DIOS Achterhoek    11    19    1229    1148.2    3.82   D
3   Michiel Kroesbergen    Het Noorden    11    19    1421    1111.0    5.45   D
4   Klaas Hendrik Leijenaar    MTB Hoogeveen    11    17    1367    1194.5    5.09   D
5   Zainal Palmans    MTB Hoogeveen    11    17    1356    1163.5    5.36   D
6   Nick Hoving    Het Noorden    11    17    1346    1150.7    6.09   D
7   Michel Koop    Ravenshorst Nijverdal    11    17    1239    1112.4    7.82   D
8   Artem Ivanov    Ravenshorst Nijverdal    9    16    1516    1203.4    3.11   D
9   Rein van der Pal    Huizum    9    16    1419    1181.2    4.11   D
10   Martijn de Jong    Het Noorden    10    16    1270    1236.9    6.20   D
11   Niek Kuijvenhoven    Harderwijk    11    16    1367    1256.9    5.45   D
12   Michel Stempher    MTB Hoogeveen    11    16    1325    1175.6    5.91   D
13   Maikel Palmans    MTB Hoogeveen    11    16    1361    1167.5    4.55   D
14   Rick Hakvoort    MTB Hoogeveen    11    16    1242    1154.2    5.91   D
15   Jochem Zweerink    Dammers Uit Oost    11    16    1341    1124.6    5.00   D
16   Taeke Kooistra    Damcombinatie Fryslân    11    15    1319    1149.3    5.64   D
17   Gerwin van der Meer    Harderwijk    9    14    1156    1039.9    7.56   D
18   Gerlof Kolk    Damcombinatie Fryslân    10    14    1378    1220.3    3.00   D
19   Dinant Spieker    Dammers Uit Oost    10    14    1296    1196.4    5.30   D
20   Jan Algra    De Oldehove    11    14    1327    1261.1    3.36   D
21   Rienk van Marle    Ravenshorst Nijverdal    11    14    1269    1246.1    3.73   D
22   Joël Palmans    MTB Hoogeveen    11    14    1242    1194.3    4.64   D
23   Nick Waterink    MTB Hoogeveen    11    14    1246    1179.3    5.55   D
24   Gabriël Heerema    OG Drachten    11    14    1389    1169.2    4.73   D
25   Henk Hoekman    Dammers Uit Oost    11    14    1261    1168.6    5.45   D
26   Maarten Wichgers    MTB Hoogeveen    11    14    1192    1160.8    6.18   D
27   Jan Adema    Huizum    10    13    1255    1192.5    2.20   D
28   Ruurd Wuestman    Harderwijk    10    13    1165    1182.2    5.10   D
29   Marinus Morsink    Ravenshorst Nijverdal    10    13    1255    1170.9    7.80   D
30   Tjalling Goedemoed    Damcombinatie Fryslân    11    13    1389    1265.6    3.91   D
31   Jan van Meggelen    Het Noorden    11    13    1273    1235.3    5.73   D
32   Hans Zondervan    Damcombinatie Fryslân    11    13    1228    1216.4    5.45   D
33   Ronny Koop    Ravenshorst Nijverdal    11    13    1091    1205.0    3.64   D
34   Gerrit Boom    Ravenshorst Nijverdal    11    13    1346    1194.1    6.09   D
35   Douwe Edelenbos    Damcombinatie Fryslân    11    13    1213    1158.5    6.91   D
36   Tjipke Smedinga    DCH Heerenveen    11    13    1160    1126.7    5.45   D
37   Marcel Knipper    DIOS Achterhoek    7    12    1310    1062.3    4.71   D
38   Jan Mente Drent    Hijken DTC 2    8    12    1345    1197.8    4.38   D
39   Anne Piet Kooistra    Huizum    10    12    1248    1223.5    6.80   D
40   Tjalling van den Bosch    Huizum    10    12    1172    1121.5    7.40   D
41   Jan Hendrik Kok    Harderwijk    10    12    1179    1090.1    4.80   D
42   Niek Smeitink    Dammers Uit Oost    11    12    1270    1248.3    5.18   D
43   Gerrit Wassink    Dammers Uit Oost    11    12    1305    1208.2    5.82   D
44   Harrie Hoonhorst    Ravenshorst Nijverdal    11    12    1047    1138.0    6.36   D
45   Antoine Koster    MTB Hoogeveen    11    12    1151    1114.4    5.73   D
46   Paul Everloo    Ravenshorst Nijverdal    8    11    1131    1089.6    8.88   D
47   Sjoerd Huitema    Damcombinatie Fryslân    9    11    1270    1139.8    7.78   D
48   Henk Kalk    Hijken DTC 2    10    11    1243    1250.9    4.30   D
49   Sjoerd Koopman    DCH Heerenveen    10    11    1274    1217.1    3.00   D
50   Siep Buurke    Hijken DTC 2    10    11    1245    1212.4    4.60   D
51   Willem Leijenaar    Damcombinatie Fryslân    10    11    1263    1210.5    4.90   D
52   Jan van der Star    Harderwijk    10    11    1130    1186.4    4.70   D
53   Joras Ferwerda    Harderwijk    10    11    1097    1169.1    4.80   D
54   Kees de Jong    Harderwijk    11    11    1233    1229.6    5.18   D
55   Anton Schotanus    Huizum    11    11    1234    1224.1    4.45   D
56   Rik Smit    Hijken DTC 2    11    11    1094    1181.7    5.27   D
57   Arnoud de Greef    DIOS Achterhoek    11    11    1250    1180.9    5.45   D
58   Natalia Sadowska    MTB Hoogeveen    7    10    1314    1190.2    5.86   D
59   Bastiaan Hollander    Damcombinatie Fryslân    8    10    1299    1227.5    3.25   D
60   Bill Neven    Ravenshorst Nijverdal    9    10    1316    1241.7    1.89   D
61   Tim Vermeulen    Dammers Uit Oost    9    10    1182    1138.8    5.22   D
62   Albert Kamps    Het Noorden    10    10    1103    1184.7    5.00   D
63   Fred Elgersma    Harderwijk    10    10    1181    1175.0    6.90   D
64   Han Seinhorst    DIOS Achterhoek    11    10    1201    1243.0    3.27   D
65   Wopke de Vries    OG Drachten    11    10    1093    1220.5    4.64   D
66   Jan Hoogterp    OG Drachten    11    10    1228    1212.6    3.55   D
67   Piet Leijenaar    Damcombinatie Fryslân    11    10    1069    1085.5    7.55   D
68   Wytze Sytsma    Damcombinatie Fryslân    6    9    1314    1066.3    1.50   D
69   Henry Offenga    Harderwijk    7    9    1191    1224.1    4.57   D
70   Johan Teake Dekker    DCH Heerenveen    7    9    1342    1223.4    2.14   D
71   Gerben de Wit    DCH Heerenveen    8    9    1210    1276.5    4.00   D
72   Dimitri Druzinin    DIOS Achterhoek    8    9    1296    1227.9    3.75   D
73   Oege Dijkstra    De Oldehove    10    9    1296    1255.2    2.90   D
74   Peter Veltman    DCH Heerenveen    10    9    1199    1241.3    4.50   D
75   Jaap Knipper    Hijken DTC 2    11    9    1104    1186.7    6.18   D
76   Paul Wijninga    Het Noorden    6    8    1230    1198.4    7.50   D
77   Gedion van Eiken    Het Noorden    7    8    --    1100.6    5.00   D
78   Sipke Doller    OG Drachten    8    8    1192    1217.9    3.62   D
79   Henk Stroetinga    Het Noorden    8    8    1142    1208.0    4.62   D
80   Lambert-Jan Koops    Dammers Uit Oost    8    8    1210    1193.0    5.50   D
81   Johan Rademaker    Het Noorden    9    8    1022    1177.8    5.33   D
82   Bart Visser    Huizum    10    8    1136    1244.8    4.90   D
83   Coen Donders    Dammers Uit Oost    10    8    1199    1208.2    5.30   D
84   Oscar Veltman    DCH Heerenveen    10    8    1141    1189.3    3.90   D
85   Theo Stoverinck    DIOS Achterhoek    10    8    1092    1096.3    6.60   D
86   Sietse Nagel    Huizum    11    8    1158    1180.5    6.45   D
87   Bert Dollekamp    Hijken DTC 2    11    8    1208    1162.9    5.00   D
88   Jan Masselink    Dammers Uit Oost    5    7    1160    1193.6    6.40   D
89   Douwe Kootstra    De Oldehove    7    7    1167    1216.7    4.00   D
90   Jeroen Cremers    OG Drachten    7    7    1116    1194.6    4.14   D
91   Herman Damman    Ravenshorst Nijverdal    7    7    1167    1110.1    8.71   D
92   Jan Dallinga    DIOS Achterhoek    8    7    1248    1227.9    6.88   D
93   Richard Koot    OG Drachten    9    7    1179    1234.2    5.11   D
94   Kor de Groot    Hijken DTC 2    10    7    1131    1199.7    4.40   D
95   Benjo Verberkt    Hijken DTC 2    10    7    1175    1193.6    5.80   D
96   Bob Nuys    De Oldehove    10    7    1062    1170.2    4.60   D
97   Bert Woolschot    Dammers Uit Oost    10    7    1194    1147.5    5.20   D
98   Jan Bosselaar    Huizum    10    7    1078    1137.5    5.20   D
99   Peter Achterstraat    DCH Heerenveen    11    7    1102    1265.1    5.09   D
100   Ap van Ingen    DIOS Achterhoek    11    7    1142    1252.4    6.00   D
101   Bert de Jong    Het Noorden    11    7    1156    1234.8    5.73   D
102   Hylke Dykstra    De Oldehove    11    7    954    1175.7    7.00   D
103   Berend Plijter    Hijken DTC 2    11    7    1076    1168.5    8.09   D
104   Jacob de Vries    Huizum    3    6    1158    960.7    6.67   D
105   Jaap van de Werfhorst    Harderwijk    4    6    1049    1123.0    6.00   D
106   Aize Plantinga    DCH Heerenveen    9    6    1084    1166.9    8.33   D
107   Bert van Oosterom    DIOS Achterhoek    9    6    1171    1138.0    6.33   D
108   Anne Dekker    DCH Heerenveen    10    6    1063    1221.9    7.50   D
109   Bernard Post    De Oldehove    10    6    1146    1197.4    4.50   D
110   Marten Martens    Huizum    10    6    1012    1167.3    6.60   D
111   Herm Jan Brascamp    Hijken DTC 2    11    6    1117    1225.0    5.55   D
112   Henk Jonker    OG Drachten    11    6    1090    1167.9    4.64   D
113   Danny Staal    Het Noorden    3    5    1324    1341.7    3.67   D
114   René Schaafsma    Harderwijk    6    5    1164    1180.0    4.17   D
115   Nick de la Fonteyne    De Oldehove    9    5    1084    1217.8    4.44   D
116   Hans van Dijk    Huizum    9    5    989    1193.6    7.00   D
117   Ton Eekelschot    Harderwijk    10    5    1061    1184.0    6.00   D
118   Henk Hosper    DCH Heerenveen    4    4    1141    1218.0    7.50   D
119   Ben Smeenk    DIOS Achterhoek    5    4    1343    1304.4    7.80   D
120   Piet Tuik    De Oldehove    5    4    1219    1127.0    4.60   D
121   Frederik Veltman    DCH Heerenveen    6    4    1117    1152.5    7.33   D
122   Frits Zegelink    DIOS Achterhoek    6    4    1217    1137.8    4.67   D
123   Geoffrey de la Fonteyne    De Oldehove    10    4    967    1145.0    7.60   D
124   Iskander Al Sarayfi    OG Drachten    11    4    1097    1216.5    4.73   D
125   Floris Tol    Het Noorden    2    3    780    996.5    5.50   D
126   Gerhard van Kampen    Dammers Uit Oost    3    3    1248    1270.0    4.00   D
127   Gerard Korten    DIOS Achterhoek    3    3    1097    1236.0    9.33   D
128   Mario Daamen    Dammers Uit Oost    3    3    1152    1202.3    6.67   D
129   Harry Graaskamp    Dammers Uit Oost    3    3    1108    1181.0    6.33   D
130   Gerben te Raa    DIOS Achterhoek    3    3    1101    1140.7    6.00   D
131   Harry de Groot    Hijken DTC 2    4    3    1144    1168.8    6.75   D
132   Erwin Heslinga    Huizum    1    2    1282    1095.0    5.00   D
133   Bert Oegema    Damcombinatie Fryslân    1    2    994    1078.0    8.00   D
134   Albert van Keimpema    Damcombinatie Fryslân    1    2    846    967.0    8.00   D
135   Peter Schuitema    MTB Hoogeveen    1    2    1316    804.0    6.00   D
136   Wouter Sosef    MTB Hoogeveen    2    2    --    1224.0    6.50   D
137   Rob Knevel    Hijken DTC 2    2    2    1041    1096.0    10.00   D
138   Tabe de Vries    DCH Heerenveen    2    2    903    1056.0    10.00   D
139   Katrinus Posthumus    Huizum    2    2    1193    991.5    5.00   D
140   Tim Hendriksen    Dammers Uit Oost    3    2    1113    1211.0    9.33   D
141   Germ Kooi    OG Drachten    5    2    892    1100.0    9.80   D
142   Petra Duskova    Damcombinatie Fryslân    1    1    957    1141.0    6.00   D
143   Iepie Poepjes-Koopman    DCH Heerenveen    1    1    960    1131.0    9.00   D
144   Tjalling Oegema    Damcombinatie Fryslân    1    1    1074    989.0    9.00   D
  Wim van der Molen    DCH Heerenveen    1    1    1083    989.0    6.00   D
146   Ralf Richters    Dammers Uit Oost    1    1    1086    887.0    7.00   D
147   Meinze Feenstra    Huizum    2    1    991    1206.5    7.00   D
148   Durk de Vries    Damcombinatie Fryslân    2    1    1064    1205.5    9.50   D
149   Douwe Douma    Damcombinatie Fryslân    2    1    887    1063.5    8.50   D
150   Sjoerd Hofman    DCH Heerenveen    3    1    1095    1233.3    4.67   D
151   Harry Vos    DIOS Achterhoek    3    1    1098    1218.3    5.67   D
152   Piet van der Laan    OG Drachten    3    1    711    1188.3    6.00   D
153   Jay Amatmoestar    DIOS Achterhoek    3    1    1078    1165.0    9.33   D
154   Soerish Badal    Damcombinatie Fryslân    3    1    --    1092.3    9.00   D
155   Lucas Huitema    De Oldehove    8    1    829    1115.4    7.50   D
156   Bé Eggens    MTB Hoogeveen    1    0    1254    1367.0    7.00   D
  Valery Kudriavcev    Ravenshorst Nijverdal    1    0    1361    1367.0    7.00   D
158   Bert Foppen    Harderwijk    1    0    1120    1319.0    9.00   D
159   Jaap Vos    DIOS Achterhoek    1    0    918    1314.0    2.00   D
160   Erik Eikenaar    Ravenshorst Nijverdal    1    0    974    1261.0    6.00   D
161   Hans van der Laan    Hijken DTC 2    1    0    1065    1255.0    1.00   D
162   Bertus Machielsen    Ravenshorst Nijverdal    1    0    765    1242.0    3.00   D
163   Jorrit Ensing    OG Drachten    1    0    --    1229.0    8.00   D
164   Arnold Wiegersma    Damcombinatie Fryslân    1    0    1021    1181.0    3.00   D
165   Jilles van Kesteren    Huizum    1    0    928    1156.0    10.00   D
166   Jan T. Terpstra    Huizum    1    0    1003    1151.0    2.00   D
167   Mervin Hendriks    Dammers Uit Oost    1    0    1016    1130.0    2.00   D
168   Wout Mensink    Harderwijk    1    0    1069    1117.0    7.00   D
169   Andries Oord    DCH Heerenveen    1    0    822    1047.0    10.00   D
170   niet opgekomen    De Oldehove    2    0    --    1309.5    9.50   D
171   niet opgekomen    OG Drachten    2    0    --    1283.0    9.50   D
172   Rinus Veenstra    DCH Heerenveen    2    0    1172    1271.0    5.00   D
173   niet opgekomen    DCH Heerenveen    2    0    --    1250.0    9.50   D
174   Johnny Modderman    DCH Heerenveen    2    0    1079    1197.0    8.00   D
175   Ype Feenstra    Ravenshorst Nijverdal    2    0    710    1112.5    3.50   D
176   John Drees    Ravenshorst Nijverdal    3    0    844    1286.7    4.00   D
177   Munkhtuya Nasanbayar    De Oldehove    3    0    1189    1199.3    7.00   D
178   Ronald Sempel    Ravenshorst Nijverdal    4    0    811    1287.0    2.75   D
179   Anne Veenstra    OG Drachten    4    0    813    1283.0    7.50   D
180   Engel Vrouwe    De Oldehove    4    0    --    1159.8    9.00   D
181   Pieter Tuinstra    OG Drachten    6    0    773    1213.0    8.33   D
182   Theo Wolthers    De Oldehove    10    0    804    1218.3    7.50   D
183   Eake Roosma    OG Drachten    10    0    946    1172.9    8.20   D
Martin DolfingErik ten HagenMichiel Kroesbergen
Klaas Hendrik LeijenaarZainal PalmansNick Hoving
Michel KoopArtem IvanovRein van der Pal
Martijn de JongNiek KuijvenhovenMichel Stempher
Maikel PalmansRick HakvoortJochem Zweerink
Taeke KooistraGerlof Kolk
Dinant SpiekerJan Algra