HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

Klasse: Hoofdklasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Roep Bhawanibhiek    O2O    6    10    1214    1142.8    6.00   D
2   Krijn ter Braake    IJmuiden    6    10    1301    1140.7    6.17   D
3   Peter van Heun    O2O    6    10    1309    1134    4.67   D
4   Wouter Morssink    Samen Sterk    6    10    1292    1117.8    3.83   D
5   André Droog    De Waarddammers    5    9    1347    1059.6    3.60   D
6   Steven den Hollander    Samen Sterk    6    9    1290    1196    3.83   D
7   Martin van Dijk    IJmuiden    6    9    1306    1172.3    4.83   D
8   Mari van Ballegooijen    Heijmans Excelsior    4    8    1239    1146.5    6.25   D
9   Jesse Bos    IJmuiden    5    8    1317    1254.6    2.40   D
10   Shammie Kasnadi    De Waarddammers    5    8    1237    1191.8    3.20   D
11   Rik Verboon    De Waarddammers    5    8    1331    1184.8    4.40   D
12   Tom Swelsen    DIOS/Eureka    5    8    1177    1159    4.80   D
13   Arne van Mourik    Ons Genoegen Utrecht    6    8    1271    1279.5    1.17   D
14   Kees Pippel    IJmuiden    6    8    1309    1234    3.00   D
15   Peter de Hek    De Waarddammers    6    8    1261    1179.7    7.33   D
16   Micha van Tol    Samen Sterk    6    8    1210    1118.3    6.33   D
17   Martin de Jong    Samen Sterk    6    8    1168    1114.3    5.83   D
18   Theo de Swart    De Waarddammers    6    8    1329    1090.8    5.17   D
19   Anton Kosior    De Waarddammers    6    8    1277    1068.7    4.83   D
20   Vic Voskuil    SNA    4    7    1159    1148.8    3.50   D
21   Ashok Bhajan    Heijmans Excelsior    4    7    1223    1145.5    7.00   D
22   Arjen de Mooij    Samen Sterk    5    7    1289    1257.2    4.40   D
23   Martijn van der Klis    Samen Sterk    5    7    1282    1079.2    6.40   D
24   Cock van Wijk    Ons Genoegen Utrecht    6    7    1211    1267.7    3.33   D
25   Jo Fijen    Samen Sterk    6    7    1179    1015.8    4.17   D
26   Adiatu Adesoji Ibrahim    CEMA/De Vaste Zet    4    6    1316    1258.8    3.00   D
27   Andrew Tjon A Ong    Heijmans Excelsior    4    6    1324    1256.8    3.00   D
28   Frank Teer    Heijmans Excelsior    4    6    1319    1232.5    3.25   D
29   Richard Treur    Samen Sterk    4    6    1154    1150.5    6.00   D
30   Wiel Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet    4    6    1168    1144.5    6.00   D
31   Brion Koullen    DIOS/Eureka    5    6    1307    1284    5.20   D
32   Johan Capelle    O2O    5    6    1254    1274.2    4.80   D
33   Wim Kalis    De Waarddammers    6    6    1368    1278.7    3.50   D
34   Jan Ongolesono    Ons Genoegen Utrecht    6    6    1086    1170.3    5.83   D
35   Gerard Morsink    Ons Genoegen Utrecht    6    6    968    1125    9.83   D
36   Cor van Dusseldorp    RDC Rijnsburg    3    5    1443    1218.7    2.33   D
37   Ronald Schalley    CEMA/De Vaste Zet    3    5    1306    1149.7    5.33   D
38   Thomas Wielaard    RDC Rijnsburg    4    5    1272    1267    3.25   D
39   Richard Meijer    RDC Rijnsburg    4    5    1287    1227.5    4.25   D
40   Eduard Autar    Heijmans Excelsior    4    5    1365    1222.2    3.50   D
41   René van Oosterhout    Heijmans Excelsior    4    5    1129    1220.5    7.75   D
42   René Emmaneel    SNA    4    5    1057    1206.2    6.75   D
43   Jan van der Star    RDC Rijnsburg    4    5    1233    1204.2    3.75   D
44   Willem Winter    IJmuiden    4    5    1220    1194.5    5.50   D
45   Johan Wiering    O2O    5    5    1371    1221.6    5.00   D
46   Jaap Vink    WSDV 2    5    5    1072    1190.4    8.00   D
47   Theo Schippers    DIOS/Eureka    5    5    1305    1160.8    4.80   D
48   Ruud de Kooter    Samen Sterk    5    5    1185    1147.4    6.00   D
49   Alfons Ottink    Ons Genoegen Utrecht    6    5    1311    1306.5    1.83   D
50   Peter Hartog    De Waarddammers    6    5    1207    1179.8    6.83   D
51   Radjinder Jharap    O2O    6    5    1221    1111    6.33   D
52   Gerrit Tigchelaar    O2O    2    4    1098    1080    7.50   D
53   Fred Ivens    WSDV 2    3    4    1317    1289.7    1.00   D
54   Stijn Tuytel    IJmuiden    3    4    1283    1209.3    4.67   D
55   Arie van de Weteringh Azn.    De Waarddammers    3    4    1382    1124.3    5.00   D
56   Pieter Wijn    Heijmans Excelsior    3    4    1241    1118    6.33   D
57   Marco de Koning    O2O    4    4    1192    1257.2    5.25   D
58   Ali Fthalla    Samen Sterk    4    4    1287    1242.5    5.50   D
59   Theo Tesselaar    SNA    4    4    1211    1206    5.75   D
60   Ad de Hoon    Heijmans Excelsior    4    4    1196    1196.5    5.75   D
61   Hubert de Baetselier    DIOS/Eureka    4    4    1071    1186.8    3.00   D
62   Erwin Heunen    CEMA/De Vaste Zet    4    4    1302    1182.2    4.25   D
63   Martijn van Gortel    CEMA/De Vaste Zet    4    4    1232    1181.2    6.00   D
64   Ivo de Jong    SNA    4    4    1355    1175.2    5.25   D
65   Olga Kamychleeva    DIOS/Eureka    4    4    1367    1131    5.25   D
66   Conall Sleutel    IJmuiden    4    4    1097    1096.2    5.00   D
67   Derk Kleinrensink    WSDV 2    5    4    1110    1284.4    4.20   D
68   Mark Werrebrouck    DIOS/Eureka    5    4    998    1204.2    7.20   D
69   Rob Geurtsen    O2O    5    4    1306    1203.6    4.00   D
70   Lucien Farzan    Ons Genoegen Utrecht    5    4    992    1097.8    8.80   D
71   Jacqueline Schouten    IJmuiden    6    4    1046    1261.3    6.17   D
72   Kenny Kroon    O2O    6    4    1143    1211.2    5.33   D
73   Radjendrenath Kalloe    Ons Genoegen Utrecht    6    4    1011    1102.7    7.83   D
74   Daan van Os    SNA    2    3    1076    1146.5    9.00   D
75   Jack van Buuren    IJmuiden    2    3    1059    1120    4.50   D
76   Thijs Verboon    De Waarddammers    2    3    1259    1079    4.50   D
77   Jan Groeneweg    SNA    3    3    1132    1280    6.33   D
78   Mike Koopmanschap    SNA    3    3    1344    1215.7    3.33   D
79   Wim Verschoor    De Waarddammers    3    3    1158    1213.7    8.67   D
80   John Stins    O2O    3    3    1084    1119    5.67   D
81   Fred Roedolph    De Waarddammers    3    3    1156    1117.7    6.67   D
82   Luuk Terweijden    SNA    3    3    1048    1066.3    6.33   D
83   Wouter van Beek    WSDV 2    4    3    1214    1316.8    2.50   D
84   Patrick Casaril    CEMA/De Vaste Zet    4    3    1228    1316.5    4.50   D
85   Erik van Kampen    SNA    4    3    1184    1221    4.50   D
86   Henk Hoksbergen    WSDV 2    4    3    1040    1190.8    9.00   D
  Vitalia Doumesh    SNA    4    3    1266    1190.8    2.75   D
88   Guido Verhagen    SNA    4    3    1251    1188.8    7.50   D
89   André Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet    4    3    1121    1139.8    7.50   D
90   Toys Sheoratan    Ons Genoegen Utrecht    5    3    1173    1262.8    3.60   D
91   Melvin Koullen    DIOS/Eureka    5    3    842    1185    5.80   D
92   Frans van der Veer    WSDV 2    5    3    953    1183.8    8.00   D
93   Auke Zijlstra    Ons Genoegen Utrecht    5    3    1175    1157.4    4.80   D
94   Cees van der Vlis    IJmuiden    6    3    1085    1156.8    5.00   D
95   Radj Balak    Heijmans Excelsior    1    2    1122    1086    5.00   D
96   Bert Bakhuis    O2O    1    2    1224    968    9.00   D
97   Ron Entken    Heijmans Excelsior    2    2    1166    1258.5    9.00   D
98   Harry Kolk    Heijmans Excelsior    2    2    1216    1198    9.00   D
99   Cor Langeveld    WSDV 2    2    2    1085    1156    6.50   D
100   Hans Dammingh    WSDV 2    3    2    1113    1263.7    3.67   D
101   Hans Kromhout    WSDV 2    3    2    1058    1257    5.00   D
102   Max Doornbosch    IJmuiden    3    2    1003    1233    8.33   D
103   Laura Andriessen    RDC Rijnsburg    3    2    1042    1162    7.33   D
104   Jan-Maarten Koorn    IJmuiden    3    2    992    1118.7    9.33   D
105   Hans van den Heuvel    O2O    3    2    1174    1077.3    7.00   D
106   Eelco Kuipers    Samen Sterk    3    2    811    1050.7    7.33   D
107   Rudi Claes    DIOS/Eureka    4    2    1239    1316.8    5.50   D
108   Adri Vermeulen    Heijmans Excelsior    4    2    1234    1281.8    3.50   D
109   Richard Kromhout    RDC Rijnsburg    4    2    1366    1273.5    3.75   D
110   Tomi Maturin Nyamsi    CEMA/De Vaste Zet    4    2    1298    1246.8    4.75   D
111   Arie Schoneveld    RDC Rijnsburg    4    2    1067    1165.8    6.00   D
112   Wim Vlooswijk    Ons Genoegen Utrecht    4    2    1079    1122.8    7.00   D
113   Arie Janssen van Doorn    WSDV 2    5    2    1155    1246.8    4.60   D
114   Simon Oosting    WSDV 2    5    2    1086    1209.8    4.80   D
115   Eddy Zijlstra    DIOS/Eureka    5    2    1110    1187.8    5.80   D
116   Ad de Hek    De Waarddammers    1    1    1138    1305    9.00   D
  Raymond van Es    Samen Sterk    1    1    1112    1305    6.00   D
  Wiebo Drost    O2O    1    1    1237    1305    5.00   D
119   Peter Swelsen    DIOS/Eureka    1    1    990    1214    9.00   D
120   Martin van der Hout    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1026    1196    7.00   D
121   Dieter van Gortel    CEMA/De Vaste Zet    1    1    998    1179    6.00   D
122   Pieter Trapman Sr.    De Waarddammers    1    1    1160    1149    10.00   D
123   Peter Meijler    Ons Genoegen Utrecht    1    1    1122    1084    10.00   D
124   Martien Out    Samen Sterk    1    1    1150    1046    9.00   D
125   Martin Nederlof    De Waarddammers    1    1    984    1015    10.00   D
126   Jos van Deelen    WSDV 2    1    1    1015    984    10.00   D
127   Paul Lohuis    O2O    1    1    1135    938    7.00   D
128   Eric Hogewoning    RDC Rijnsburg    2    1    1149    1129    9.00   D
129   Bram Kole jr.    DIOS/Eureka    2    1    1004    1127    7.00   D
130   Peter Kolkman    Ons Genoegen Utrecht    2    1    1007    1056    7.50   D
131   Jan Pieter Drost    O2O    2    1    1302    1000.5    2.50   D
132   Ewa Schalley-Minkina    CEMA/De Vaste Zet    3    1    1256    1206    6.33   D
133   Arno Kooloos    RDC Rijnsburg    3    1    1058    1181.7    6.67   D
134   Rinus Kromhout    RDC Rijnsburg    3    1    1059    1152.3    9.00   D
135   Frank Pasman    O2O    4    1    1084    1230.8    6.75   D
136   Bram van Bakel    IJmuiden    4    1    1072    1120    8.50   D
137   Jasper Kole    DIOS/Eureka    5    1    938    1142.6    5.80   D
138   Gera Hol    RDC Rijnsburg    1    0    989    1347    7.00   D
139   Gé Berbee    RDC Rijnsburg    1    0    952    1309    6.00   D
140   Krzysztof Juszczak    CEMA/De Vaste Zet    1    0    1069    1282    8.00   D
141   Arie van Genderen    De Waarddammers    1    0    1101    1239    9.00   D
  Marco de Leeuw    RDC Rijnsburg    1    0    1140    1239    7.00   D
143   Marcel de Bie    CEMA/De Vaste Zet    1    0    1134    1214    10.00   D
144   Wim van Mourik    WSDV 2    1    0    1007    1210    10.00   D
145   Jeroen Gijsbers    WSDV 2    1    0    619    1179    2.00   D
146   Kees Maliepaard    WSDV 2    1    0    997    1168    9.00   D
147   Dick de Jong    Samen Sterk    1    0    819    1011    9.00   D
148   niet opgekomen    Samen Sterk    1    0    --    968    10.00   D
  Piet Bakelaar    SNA    1    0    1061    968    10.00   D
150   Clemens Crucius    CEMA/De Vaste Zet    2    0    1044    1295.5    5.00   D
151   Henk Kleinrensink    WSDV 2    2    0    1171    1288    4.00   D
152   Nicole Schouten    IJmuiden    2    0    823    1244    7.50   D
153   Hensley Nepomuceno    Ons Genoegen Utrecht    2    0    976    1193.5    6.00   D
154   Casper Vroegop    RDC Rijnsburg    3    0    1043    1176.7    7.33   D
Roep BhawanibhiekKrijn ter BraakePeter van Heun
Wouter MorssinkAndré DroogSteven den Hollander
Martin van DijkMari van BallegooijenJesse Bos
Shammie KasnadiRik VerboonTom Swelsen
Arne van MourikKees PippelPeter de Hek
Micha van TolMartin de JongTheo de Swart
Anton KosiorVic Voskuil