HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

Klasse: Hoofdklasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Wim Kalis    De Kroonschijf DEZ    3    6    1365    1136.3    4.67   D
2   Johan Wiering    O2O    3    5    1379    1230.5    6.00   D
3   Wim Bremmer    RDC Rijnsburg    3    5    1340    1226.3    4.33   D
4   Adiatu Adesoji Ibrahim    CEMA/De Vaste Zet    3    5    1327    1221.7    8.67   D
5   Cor van Dusseldorp    RDC Rijnsburg    3    5    1448    1186.7    2.67   D
6   Shammie Kasnadi    Constant Charlois    3    5    1280    1179.0    2.00   D
7   Krijn ter Braake    IJmuiden    3    5    1281    1168.3    3.67   D
8   Martin van Dijk    IJmuiden    3    5    1291    1162.7    3.67   D
9   Peter van Heun    O2O    3    5    1290    1137.7    6.00   D
10   Radjes Balkaran    Constant Charlois    3    5    1250    1111.3    7.33   D
11   Eduard Autar    Constant Charlois    3    5    1359    1056.0    8.33   D
12   Patrick Stork    Constant Charlois    3    5    1256    1040.0    4.33   D
13   Egor Bobkov    Constant Charlois    2    4    1252    1089.0    6.50   D
14   Harry Doomernik    Heijmans Excelsior    2    4    1117    1052.0    4.00   D
15   Job Arts    Constant Charlois    2    4    1253    1010.0    8.00   D
16   Kees Pippel    IJmuiden    3    4    1320    1276.0    4.00   D
17   Guido Verhagen    SNA    3    4    1239    1270.3    3.33   D
18   Willem Winter    IJmuiden    3    4    1217    1268.3    3.00   D
19   Richard Meijer    RDC Rijnsburg    3    4    1287    1264.7    4.33   D
20   Erwin Heunen    CEMA/De Vaste Zet    3    4    1264    1254.0    5.67   D
21   Andrew Tjon A Ong    Heijmans Excelsior    3    4    1344    1244.0    3.67   D
22   Paul Nitsch    CEMA/De Vaste Zet    3    4    1374    1233.7    5.67   D
23   Wouter Morssink    Samen Sterk    3    4    1200    1231.3    4.33   D
24   Rob Geurtsen    O2O    3    4    1302    1214.7    4.33   D
25   Johan Bastiaannet    O2O    3    4    1363    1213.7    4.67   D
26   René van Oosterhout    Heijmans Excelsior    3    4    1143    1197.5    8.67   D
27   Ronald van Egmond    Samen Sterk    3    4    1298    1183.7    5.33   D
28   Stijn Tuytel    IJmuiden    3    4    1261    1180.3    5.67   D
29   Arjen de Mooij    RDC Rijnsburg    3    4    1333    1179.7    6.67   D
30   Conall Sleutel    IJmuiden    3    4    1082    1175.7    8.00   D
31   Ali Fthalla    Samen Sterk    3    4    1231    1173.0    4.67   D
32   Toby Hage    Dammend Tilburg 2    3    4    1323    1163.3    6.67   D
33   Ramon Sakidin    Dam Combinatie Zaanstreek    3    4    1184    1160.0    5.00   D
34   Brion Koullen    DIOS/Eureka    3    4    1283    1136.0    1.67   D
35   Jo Fijen    Samen Sterk    3    4    1171    1126.7    7.67   D
36   Frank Teer    Heijmans Excelsior    3    4    1339    1114.0    4.00   D
37   Richard Kromhout    RDC Rijnsburg    3    4    1350    1111.3    4.67   D
38   Steven den Hollander    RDC Rijnsburg    3    4    1277    1095.7    4.00   D
39   Jan van der Star    RDC Rijnsburg    3    4    1196    1075.7    7.67   D
40   Adri Vermeulen    Heijmans Excelsior    3    4    1232    1073.3    2.67   D
41   Mehmet Yöney    Constant Charlois    3    4    1240    1006.7    6.33   D
42   Darja Koullen    DIOS/Eureka    2    3    1010    1216.0    7.50   D
43   Martijn van Gortel    CEMA/De Vaste Zet    2    3    1220    1200.0    2.50   D
44   Bart de Vos    Constant Charlois    2    3    --    1190.5    7.50   D
45   Juan Camelia    Constant Charlois    2    3    1241    1189.5    4.00   D
46   Viktoriya Motrichko    Heijmans Excelsior    2    3    1341    1180.5    2.00   D
47   Martin van der Sluis    Samen Sterk    2    3    1195    1132.5    5.50   D
48   Radj Balak    Heijmans Excelsior    2    3    1111    1079.5    8.50   D
49   Peter Hoogteijling    O2O    2    3    1341    1076.5    6.50   D
50   Michel Stempher    DIOS/Eureka    3    3    1372    1281.7    1.67   D
51   Tom Swelsen    DIOS/Eureka    3    3    1133    1275.3    4.67   D
52   Jan Groeneweg    SNA    3    3    1134    1264.7    5.67   D
53   Bas Messemaker    Constant Charlois    3    3    1403    1262.3    2.67   D
54   Jesse Bos    IJmuiden    3    3    1326    1253.3    4.33   D
55   Theo Schippers    DIOS/Eureka    3    3    1323    1251.0    3.67   D
56   Cor Westerveld    De Kroonschijf DEZ    3    3    1179    1245.0    2.00   D
57   Erik Brunsman    O2O    3    3    1265    1242.3    6.00   D
58   Harry Verdoolaege    Dammend Tilburg 2    3    3    1128    1216.0    3.00   D
59   Wout Rijs    Dam Combinatie Zaanstreek    3    3    1156    1209.0    5.33   D
60   Pieter Wijn    Heijmans Excelsior    3    3    1246    1179.7    5.33   D
61   Sierd van Randen    SNA    3    3    992    1172.7    6.67   D
62   Mari van Ballegooijen    Heijmans Excelsior    3    3    1287    1162.0    6.67   D
63   Paul Teer    Dam Combinatie Zaanstreek    3    3    1198    1160.0    4.00   D
64   Losseni Savané    Dam Combinatie Zaanstreek    3    3    1268    1159.5    7.00   D
65   Mark Werrebrouck    DIOS/Eureka    3    3    1003    1153.3    9.67   D
66   Ad de Hoon    Dammend Tilburg 2    3    3    1204    1152.7    8.00   D
67   Gerrit Tigchelaar    O2O    3    3    1080    1148.3    4.33   D
  Marco de Koning    O2O    3    3    1187    1148.3    6.00   D
69   Patrick Casaril    CEMA/De Vaste Zet    3    3    1227    1144.0    3.67   D
70   Michiel Kloosterziel    Constant Charlois    3    3    1390    1140.7    3.67   D
71   Soender Kalpoe    Heijmans Excelsior    3    3    1084    1110.3    8.33   D
72   Johannes Postma    Samen Sterk    1    2    1183    1125.0    4.00   D
73   Jaap Riesenkamp    Constant Charlois    1    2    1202    1030.0    9.00   D
74   Hubert de Baetselier    DIOS/Eureka    2    2    1051    1313.5    7.00   D
75   Clemens Crucius    CEMA/De Vaste Zet    2    2    1030    1286.5    3.50   D
76   Vitalia Doumesh    SNA    2    2    1231    1284.5    6.00   D
77   Hein Wilsens    Heijmans Excelsior    2    2    1115    1217.0    7.00   D
78   Pieter Trapman Sr.    De Kroonschijf DEZ    2    2    1175    1210.0    6.50   D
79   Varno Morseld    Dammend Tilburg 2    2    2    --    1172.0    4.00   D
80   Thomas Wielaard    RDC Rijnsburg    2    2    1284    1166.0    4.00   D
81   Martijn van der Klis    Samen Sterk    2    2    1261    1138.5    5.00   D
82   Theo Tesselaar    SNA    2    2    1203    1137.5    6.50   D
83   Toine Vermeer    Dammend Tilburg 2    2    2    1181    1130.0    2.50   D
84   André Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet    2    2    1161    1119.5    5.50   D
85   Laura Andriessen    RDC Rijnsburg    2    2    1036    1042.5    9.00   D
86   Ruud Holkamp    Dam Combinatie Zaanstreek    3    2    1155    1375.7    1.67   D
87   Yves Vandeberg    Dammend Tilburg 2    3    2    1223    1288.0    6.33   D
88   Paul van der Lem    Dam Combinatie Zaanstreek    3    2    1157    1263.0    5.67   D
89   Ad de Hek    De Kroonschijf DEZ    3    2    1150    1246.0    4.33   D
90   Barbara Graas    Dam Combinatie Zaanstreek    3    2    1025    1237.7    5.00   D
91   Sarah Rijgersberg    Dammend Tilburg 2    3    2    1110    1237.3    5.67   D
92   Micha van Tol    Samen Sterk    3    2    1217    1236.0    5.33   D
93   René Emmaneel    SNA    3    2    1058    1232.3    4.33   D
94   Martin de Jong    Samen Sterk    3    2    1166    1228.3    6.33   D
95   Ruud Groot    Dam Combinatie Zaanstreek    3    2    1119    1204.7    6.33   D
96   Cees van Duyvenbode    IJmuiden    3    2    1039    1186.0    9.67   D
97   Dick Vermeulen    Dam Combinatie Zaanstreek    3    2    1099    1164.0    8.67   D
98   Johan Smits    O2O    3    2    1263    1132.3    7.33   D
99   Arie Schoneveld    RDC Rijnsburg    3    2    1048    1107.7    7.00   D
100   Ruud de Kooter    Samen Sterk    3    2    1167    1078.3    5.67   D
101   Wiel Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1192    1339.0    6.00   D
102   Ewa Schalley-Minkina    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1251    1323.0    5.00   D
103   Genadij Shapiro    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1201    1302.0    3.00   D
104   Bertus Groot    SNA    1    1    941    1287.0    7.00   D
105   Marijke Koers-van Genderen    De Kroonschijf DEZ    1    1    1041    1284.0    7.00   D
106   Johan Capelle    O2O    1    1    1274    1281.0    2.00   D
107   Marcel de Bie    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1140    1263.0    10.00   D
108   Raymond Koopmanschap    SNA    1    1    1236    1231.0    2.00   D
109   Bram van Bakel    IJmuiden    1    1    1057    1204.0    9.00   D
  Raymond van Es    Samen Sterk    1    1    1095    1204.0    7.00   D
  Ronald Schalley    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1306    1204.0    8.00   D
112   Anthony Alavoine    Dammend Tilburg 2    1    1    1132    1167.0    2.00   D
113   Olga Kamychleeva    DIOS/Eureka    1    1    1364    1157.0    2.00   D
114   Rudi Claes    DIOS/Eureka    1    1    1251    1156.0    10.00   D
115   Dirk van Genderen    De Kroonschijf DEZ    1    1    1079    1119.0    6.00   D
116   Gijs voor de Poorte    Heijmans Excelsior    1    1    1095    1088.0    4.00   D
117   Dieter van Gortel    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1011    1084.0    5.00   D
118   Theo van den Hoek    Dammend Tilburg 2    1    1    1228    1082.0    8.00   D
119   Cees Kentie    De Kroonschijf DEZ    1    1    1001    1048.0    10.00   D
120   Peter de Hek    De Kroonschijf DEZ    2    1    1268    1300.5    4.50   D
121   Cees van der Vlis    IJmuiden    2    1    1119    1283.5    6.00   D
122   Daan van Os    SNA    2    1    1059    1275.0    5.50   D
123   Pierre Lacroix    CEMA/De Vaste Zet    2    1    1257    1265.0    4.00   D
124   Eric Hogewoning    RDC Rijnsburg    2    1    1156    1239.0    7.50   D
125   Eddy Zijlstra    DIOS/Eureka    2    1    1113    1156.0    6.00   D
126   Bert Verton    CEMA/De Vaste Zet    2    1    1088    1087.5    6.00   D
127   Jacqueline Schouten    IJmuiden    3    1    1087    1413.5    6.00   D
128   Peter Hartog    De Kroonschijf DEZ    3    1    1226    1246.0    6.00   D
129   Maarten Everduim    DIOS/Eureka    3    1    1045    1243.7    4.67   D
130   Harm Jan van Rees    De Kroonschijf DEZ    3    1    1123    1239.0    8.00   D
131   Maurice Koopmanschap    SNA    3    1    1030    1211.3    5.00   D
132   Joop Wind    Dam Combinatie Zaanstreek    3    1    1096    1200.0    6.33   D
133   Richard Treur    Samen Sterk    3    1    1160    1187.7    5.00   D
134   Arie van Genderen    De Kroonschijf DEZ    3    1    1096    1174.3    3.33   D
135   Roy Coster    SNA    3    1    1125    1173.3    7.33   D
136   niet opgekomen    De Kroonschijf DEZ    1    0    --    1379.0    10.00   D
137   Adrie de Jong    SNA    1    0    1018    1359.0    10.00   D
138   Jan Tol    SNA    1    0    852    1339.0    4.00   D
139   Toon Dielen    Dammend Tilburg 2    1    0    1106    1291.0    5.00   D
140   Anastase Leclerc    Dammend Tilburg 2    1    0    1168    1231.0    4.00   D
141   Martin van der Hout    CEMA/De Vaste Zet    1    0    1065    1181.0    4.00   D
142   Frank Swagemakers    Dammend Tilburg 2    1    0    898    1161.0    10.00   D
143   niet opgekomen    CEMA/De Vaste Zet    1    0    --    1143.0    10.00   D
144   Marijn Jans    DIOS/Eureka    2    0    938    1300.0    9.00   D
145   Teus Stam    De Kroonschijf DEZ    2    0    1051    1279.5    8.50   D
146   Kees Brandwijk    De Kroonschijf DEZ    2    0    1074    1237.0    4.00   D
147   Jasper Kole    DIOS/Eureka    2    0    895    1224.5    8.00   D
148   Exuperry Mwenedata    SNA    2    0    877    1186.5    4.50   D
149   Frank Pasman    O2O    3    0    1098    1327.7    5.33   D
150   Wil Maas    Dammend Tilburg 2    3    0    1035    1275.3    6.33   D
151   Kees van Bakel    Dammend Tilburg 2    3    0    1153    1259.7    5.00   D
Wim KalisJohan WieringWim Bremmer
Adiatu Adesoji IbrahimCor van DusseldorpShammie Kasnadi
Krijn ter BraakeMartin van DijkPeter van Heun
Radjes BalkaranEduard AutarPatrick Stork
Egor BobkovHarry DoomernikJob Arts
Kees PippelGuido VerhagenWillem Winter
Erwin Heunen