HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

Klasse: Hoofdklasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Wim Kalis    De Kroonschijf DEZ    11    18    1365    1165.6    3.45   D
2   Frank Teer    Heijmans Excelsior    11    18    1339    1157.9    5.00   D
3   Martin van Dijk    IJmuiden    10    17    1291    1150.1    5.80   D
4   Peter van Heun    O2O    11    17    1290    1231.2    4.73   D
5   Cor van Dusseldorp    RDC Rijnsburg    11    17    1448    1221.1    3.27   D
6   Michel Stempher    DIOS/Eureka    11    17    1372    1173.4    5.55   D
7   Johan Wiering    O2O    11    17    1379    1162.4    5.45   D
8   Eduard Autar    Constant Charlois    10    16    1359    1170.2    6.40   D
9   Ali Fthalla    Samen Sterk    11    16    1231    1213.0    4.73   D
10   Johan Bastiaannet    O2O    11    16    1363    1194.5    5.55   D
11   Krijn ter Braake    IJmuiden    11    16    1281    1189.2    4.55   D
12   Patrick Stork    Constant Charlois    11    16    1256    1151.6    6.18   D
13   Rob Geurtsen    O2O    11    16    1302    1087.7    5.00   D
14   Erwin Heunen    CEMA/De Vaste Zet    9    15    1264    1176.1    6.56   D
15   Kees Pippel    IJmuiden    11    15    1320    1228.3    3.82   D
16   Adiatu Adesoji Ibrahim    CEMA/De Vaste Zet    11    15    1327    1189.8    5.09   D
17   Brion Koullen    DIOS/Eureka    9    14    1283    1173.3    4.89   D
18   Steven den Hollander    RDC Rijnsburg    10    14    1277    1174.5    5.80   D
19   Job Arts    Constant Charlois    10    14    1253    1170.0    6.60   D
20   Arjen de Mooij    RDC Rijnsburg    11    14    1333    1210.3    5.45   D
21   Harry Verdoolaege    Dammend Tilburg 2    11    14    1128    1178.5    5.73   D
22   Richard Kromhout    RDC Rijnsburg    11    14    1350    1170.7    4.73   D
23   Jan van der Star    RDC Rijnsburg    11    14    1196    1135.2    6.45   D
24   Adri Vermeulen    Heijmans Excelsior    11    14    1232    1117.5    5.27   D
25   Egor Bobkov    Constant Charlois    8    13    1252    1191.1    6.88   D
26   Shammie Kasnadi    Constant Charlois    9    13    1280    1211.2    4.56   D
27   Wouter Morssink    Samen Sterk    9    13    1200    1185.3    4.22   D
28   Guido Verhagen    SNA    10    13    1239    1244.9    4.50   D
29   Stijn Tuytel    IJmuiden    10    13    1261    1182.9    5.10   D
30   Richard Meijer    RDC Rijnsburg    11    13    1287    1250.4    4.91   D
31   Jesse Bos    IJmuiden    11    13    1326    1226.6    4.64   D
32   Micha van Tol    Samen Sterk    11    13    1217    1203.8    5.73   D
33   Cor Westerveld    De Kroonschijf DEZ    11    13    1179    1201.5    4.00   D
34   Jan Groeneweg    SNA    11    13    1134    1166.1    5.00   D
35   Damien Aligna Messinga    Constant Charlois    7    12    1438    1241.3    4.71   D
36   Mehmet Yöney    Constant Charlois    9    12    1240    1104.9    5.44   D
37   Bas Messemaker    Constant Charlois    10    12    1403    1243.3    2.90   D
38   Martin van der Sluis    Samen Sterk    10    12    1195    1178.1    5.20   D
39   Radjes Balkaran    Constant Charlois    10    12    1250    1169.8    5.40   D
40   Andrew Tjon A Ong    Heijmans Excelsior    11    12    1344    1259.3    4.36   D
41   Wim Bremmer    RDC Rijnsburg    11    12    1340    1227.7    4.82   D
42   René van Oosterhout    Heijmans Excelsior    11    12    1143    1196.4    6.73   D
43   Jo Fijen    Samen Sterk    11    12    1171    1194.5    5.64   D
44   Paul Teer    Dam Combinatie Zaanstreek    11    12    1198    1193.3    4.09   D
45   Mari van Ballegooijen    Heijmans Excelsior    11    12    1287    1190.8    6.00   D
46   Johan Smits    O2O    11    12    1263    1177.1    4.91   D
47   Ivo de Jong    SNA    6    11    1369    1168.3    4.50   D
48   Viktoriya Motrichko    Heijmans Excelsior    8    11    1341    1240.1    3.12   D
49   Sarah Rijgersberg    Dammend Tilburg 2    10    11    1110    1193.5    6.00   D
50   Martijn van Gortel    CEMA/De Vaste Zet    10    11    1220    1175.0    6.00   D
51   Patrick Casaril    CEMA/De Vaste Zet    11    11    1227    1221.5    3.64   D
52   Losseni Savané    Dam Combinatie Zaanstreek    11    11    1268    1200.4    6.00   D
53   Willem Winter    IJmuiden    11    11    1217    1200.3    3.27   D
54   Olga Fedorovich    Heijmans Excelsior    6    10    1395    1259.7    2.00   D
55   Toby Hage    Dammend Tilburg 2    7    10    1323    1126.7    6.14   D
56   Paul Nitsch    CEMA/De Vaste Zet    8    10    1374    1165.9    6.88   D
57   Conall Sleutel    IJmuiden    9    10    1082    1154.9    6.56   D
58   Hubert de Baetselier    DIOS/Eureka    10    10    1051    1230.0    4.80   D
59   Ad de Hoon    Dammend Tilburg 2    10    10    1204    1188.1    5.70   D
60   Pieter Wijn    Heijmans Excelsior    10    10    1246    1162.2    6.00   D
61   Michiel Kloosterziel    Constant Charlois    11    10    1390    1241.4    4.73   D
62   Theo Schippers    DIOS/Eureka    11    10    1323    1213.9    4.45   D
63   Thomas Wielaard    RDC Rijnsburg    7    9    1284    1208.3    3.86   D
64   Vitalia Doumesh    SNA    7    9    1231    1190.3    5.29   D
65   Martijn van der Klis    Samen Sterk    8    9    1261    1245.5    5.12   D
66   Varno Morseld    Dammend Tilburg 2    8    9    --    1192.8    4.50   D
67   Peter Hoogteijling    O2O    8    9    1341    1173.5    6.12   D
68   Ronald van Egmond    Samen Sterk    9    9    1298    1223.3    5.11   D
69   Bart de Vos    Constant Charlois    9    9    --    1191.7    7.67   D
70   Theo van den Hoek    Dammend Tilburg 2    9    9    1228    1187.2    7.11   D
71   Peter de Hek    De Kroonschijf DEZ    10    9    1268    1259.4    3.90   D
72   Ramon Sakidin    Dam Combinatie Zaanstreek    10    9    1184    1214.6    5.70   D
73   Sierd van Randen    SNA    10    9    992    1187.0    7.10   D
74   Ruud de Kooter    Samen Sterk    10    9    1167    1139.5    6.10   D
75   Mark Werrebrouck    DIOS/Eureka    11    9    1003    1187.4    7.09   D
76   Darja Koullen    DIOS/Eureka    7    8    1010    1175.1    7.14   D
77   Marco de Koning    O2O    8    8    1187    1170.2    5.88   D
78   Tom Swelsen    DIOS/Eureka    10    8    1133    1204.1    5.20   D
79   Richard Treur    Samen Sterk    10    8    1160    1183.0    6.70   D
80   Eric Hogewoning    RDC Rijnsburg    10    8    1156    1181.9    5.90   D
81   Theo Tesselaar    SNA    10    8    1203    1167.0    5.50   D
82   André Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet    10    8    1161    1118.1    5.80   D
83   Kees van Bakel    Dammend Tilburg 2    11    8    1153    1245.4    5.55   D
84   Paul van der Lem    Dam Combinatie Zaanstreek    11    8    1157    1235.6    5.09   D
85   Ad de Hek    De Kroonschijf DEZ    11    8    1150    1215.5    5.73   D
86   Gerrit Tigchelaar    O2O    11    8    1080    1208.5    5.91   D
87   Martin de Jong    Samen Sterk    11    8    1166    1200.8    5.82   D
88   Arie Schoneveld    RDC Rijnsburg    11    8    1048    1172.5    7.09   D
89   Harry Doomernik    Heijmans Excelsior    5    7    1117    1093.4    5.00   D
90   Raymond Koopmanschap    SNA    6    7    1236    1184.8    4.33   D
91   Johan Capelle    O2O    8    7    1274    1164.6    5.12   D
92   Pieter Trapman Sr.    De Kroonschijf DEZ    8    7    1175    1111.6    6.38   D
93   Wout Rijs    Dam Combinatie Zaanstreek    10    7    1156    1191.6    5.20   D
94   Ruud Holkamp    Dam Combinatie Zaanstreek    11    7    1155    1273.4    4.73   D
95   Maurice Koopmanschap    SNA    11    7    1030    1251.4    5.55   D
96   Roy Coster    SNA    11    7    1125    1209.9    6.09   D
97   Cees van Duyvenbode    IJmuiden    11    7    1039    1196.4    7.27   D
98   Dik Vermeulen    Dam Combinatie Zaanstreek    11    7    1099    1183.3    7.09   D
99   Ruud Groot    Dam Combinatie Zaanstreek    11    7    1119    1161.4    5.27   D
100   Rudi Claes    DIOS/Eureka    5    6    1251    1156.0    6.20   D
101   Hein Wilsens    Heijmans Excelsior    6    6    1115    1216.0    7.50   D
102   Daan van Os    SNA    7    6    1059    1225.1    6.00   D
103   Pierre Lacroix    CEMA/De Vaste Zet    9    6    1257    1223.0    5.67   D
104   Bram van Bakel    IJmuiden    9    6    1057    1183.7    8.56   D
105   Teus Stam    De Kroonschijf DEZ    10    6    1051    1247.0    5.50   D
106   Arie van Genderen    De Kroonschijf DEZ    10    6    1096    1184.8    5.50   D
107   Frank Pasman    O2O    11    6    1098    1205.8    4.73   D
108   Soender Kalpoe    Heijmans Excelsior    11    6    1084    1154.5    7.73   D
109   Erik Brunsman    O2O    4    5    1265    1188.0    6.50   D
110   Ronald Schalley    CEMA/De Vaste Zet    5    5    1306    1242.2    7.00   D
111   Olga Kamychleeva    DIOS/Eureka    5    5    1364    1217.0    3.80   D
112   Ewa Schalley-Minkina    CEMA/De Vaste Zet    5    5    1251    1174.0    6.40   D
113   Toine Vermeer    Dammend Tilburg 2    6    5    1181    1133.5    5.00   D
114   Eddy Zijlstra    DIOS/Eureka    9    5    1113    1215.0    5.22   D
115   Jacqueline Schouten    IJmuiden    10    5    1087    1260.6    5.30   D
116   Peter Hartog    De Kroonschijf DEZ    10    5    1226    1243.1    6.30   D
117   René Emmaneel    SNA    10    5    1058    1223.7    4.70   D
118   Bert Verton    CEMA/De Vaste Zet    10    5    1088    1222.9    4.20   D
119   Cees van der Vlis    IJmuiden    6    4    1119    1266.2    6.33   D
120   Joop Wind    Dam Combinatie Zaanstreek    10    4    1096    1227.6    5.60   D
121   Harm Jan van Rees    De Kroonschijf DEZ    10    4    1123    1202.5    6.00   D
122   Barbara Graas    Dam Combinatie Zaanstreek    11    4    1025    1256.6    6.00   D
123   Wil Maas    Dammend Tilburg 2    11    4    1035    1202.0    4.91   D
124   Darja Fedorovich    Heijmans Excelsior    2    3    1344    1303.0    2.00   D
125   Oscar Lognon    Constant Charlois    2    3    1408    1182.0    2.50   D
126   Juan Camelia    Constant Charlois    3    3    1241    1143.3    3.67   D
127   Anthony Alavoine    Dammend Tilburg 2    3    3    1132    1131.5    4.33   D
128   Radj Balak    Heijmans Excelsior    3    3    1111    1089.7    6.67   D
129   Clemens Crucius    CEMA/De Vaste Zet    4    3    1030    1277.8    5.75   D
130   Genadij Shapiro    CEMA/De Vaste Zet    4    3    1201    1244.5    4.00   D
131   Yves Vandeberg    Dammend Tilburg 2    5    3    1223    1281.4    4.80   D
132   Johannes Postma    Samen Sterk    5    3    1183    1262.0    6.00   D
133   Frank Swagemakers    Dammend Tilburg 2    5    3    898    1229.4    4.60   D
134   Toon Dielen    Dammend Tilburg 2    7    3    1106    1213.6    3.57   D
135   Maarten Everduim    DIOS/Eureka    10    3    1045    1235.9    5.10   D
136   Pieter Jan Rijken    RDC Rijnsburg    1    2    1194    1166.0    9.00   D
137   Lukasz Kosobudzki    CEMA/De Vaste Zet    1    2    1267    1155.0    4.00   D
138   Bert Bakhuis    O2O    1    2    1221    1052.0    10.00   D
139   Jaap Riesenkamp    Constant Charlois    1    2    1202    1030.0    9.00   D
140   Peter Groot jr.    Dam Combinatie Zaanstreek    1    2    1179    1011.0    10.00   D
141   Marijke Koers-van Genderen    De Kroonschijf DEZ    2    2    1041    1243.5    4.50   D
142   Jelle van der Eng    SNA    2    2    868    1148.0    8.00   D
143   Mari Dame    De Kroonschijf DEZ    2    2    1035    1094.0    8.00   D
144   Laura Andriessen    RDC Rijnsburg    2    2    1036    1042.5    9.00   D
145   Wiel Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet    3    2    1192    1310.7    5.33   D
146   Anastase Leclerc    Dammend Tilburg 2    3    2    1168    1210.3    7.67   D
147   Marijn Jans    DIOS/Eureka    4    2    938    1224.2    6.75   D
148   Erik van Kampen    SNA    1    1    1181    1379.0    5.00   D
149   Mike Koopmanschap    SNA    1    1    1360    1326.0    6.00   D
150   Bertus Groot    SNA    1    1    941    1287.0    7.00   D
151   Martien Out    Samen Sterk    1    1    1142    1253.0    7.00   D
152   Roep Bhawanibhiek    O2O    1    1    1197    1246.0    10.00   D
153   Jack Kops    Heijmans Excelsior    1    1    1003    1228.0    9.00   D
  Stef Keetman    SNA    1    1    1340    1228.0    7.00   D
155   Raymond van Es    Samen Sterk    1    1    1095    1204.0    7.00   D
156   André de Raad    De Kroonschijf DEZ    1    1    984    1171.0    8.00   D
157   Casper Vroegop    RDC Rijnsburg    1    1    1010    1168.0    10.00   D
158   Louis de Frankrijker    Samen Sterk    1    1    1036    1133.0    10.00   D
159   Piet Smit    Dam Combinatie Zaanstreek    1    1    1130    1117.0    2.00   D
160   Marco de Leeuw    RDC Rijnsburg    1    1    1092    1115.0    10.00   D
161   Kenny Kroon    O2O    1    1    1145    1059.0    10.00   D
162   Marcel de Bie    CEMA/De Vaste Zet    2    1    1140    1240.0    6.50   D
163   Yuri Derks    Dammend Tilburg 2    2    1    503    1238.5    6.50   D
164   Marta Bankowska    CEMA/De Vaste Zet    2    1    1195    1230.0    2.00   D
165   Dirk van Genderen    De Kroonschijf DEZ    2    1    1079    1173.5    6.50   D
166   Cees Kentie    De Kroonschijf DEZ    2    1    1001    1164.0    8.00   D
167   Dieter van Gortel    CEMA/De Vaste Zet    2    1    1011    1131.5    7.50   D
168   Gijs voor de Poorte    Heijmans Excelsior    2    1    1095    1108.0    7.00   D
169   Kees Brandwijk    De Kroonschijf DEZ    4    1    1074    1185.0    6.75   D
170   Jasper Kole    DIOS/Eureka    7    1    895    1227.5    5.57   D
171   Ivar Jansen    DIOS/Eureka    1    0    793    1379.0    9.00   D
172   Frits van Tilborg    Dammend Tilburg 2    1    0    1044    1341.0    8.00   D
173   Jan Tol    SNA    1    0    852    1339.0    4.00   D
  Karlijn Overes    Dammend Tilburg 2    1    0    1177    1339.0    8.00   D
175   Frank Reijkers    Heijmans Excelsior    1    0    1010    1291.0    6.00   D
176   Eef Stam    De Kroonschijf DEZ    1    0    1102    1264.0    10.00   D
177   Rinus Kromhout    RDC Rijnsburg    1    0    1052    1221.0    10.00   D
178   Arjan Mourits    De Kroonschijf DEZ    1    0    1013    1200.0    7.00   D
179   Kaj Kruit    Dam Combinatie Zaanstreek    1    0    845    1196.0    8.00   D
180   Martin van der Hout    CEMA/De Vaste Zet    1    0    1065    1181.0    4.00   D
181   Koos de Vries    IJmuiden    1    0    1007    1175.0    10.00   D
182   Renaud Braye    CEMA/De Vaste Zet    1    0    --    1171.0    5.00   D
183   Gerjan de Vries    De Kroonschijf DEZ    1    0    702    1161.0    9.00   D
184   Dirk Kwakernaak    De Kroonschijf DEZ    1    0    970    1117.0    10.00   D
185   niet opgekomen    De Kroonschijf DEZ    2    0    --    1349.5    6.00   D
186   Adri de Jong    SNA    2    0    1018    1325.0    9.00   D
187   Thomas van der Klis    Samen Sterk    2    0    960    1314.5    2.50   D
188   niet opgekomen    O2O    2    0    --    1257.5    6.50   D
189   Exuperry Mwenedata    SNA    2    0    877    1186.5    4.50   D
190   niet opgekomen    CEMA/De Vaste Zet    2    0    --    1170.5    8.50   D
Wim KalisFrank TeerMartin van Dijk
Peter van HeunCor van DusseldorpMichel Stempher
Johan WieringEduard AutarAli Fthalla
Johan BastiaannetKrijn ter BraakePatrick Stork
Rob GeurtsenErwin HeunenKees Pippel
Adiatu Adesoji IbrahimBrion KoullenSteven den Hollander
Job ArtsArjen de Mooij